تعمیر فولکس واگن بیتل در تعمیرگاه فولکس واگن فیکس آپ کار در قسمت های موتور و گیربکس انجام می شود. تعمیرگاه Volkswagen Beetle یصورت کاملاً تخصصی و حرفه ای در تهران صورت می گیرد. این تعمیرات در محوطه تعمیرگاهی این مجموعه در زمینه های تعمیر موتور فولکس واگن بیتل، تعمیر گیربکس فولکس واگن بیتل و تعمیر جلوبندی فولکس واگن بیتل انجام می شود.

تعمیر فولکس واگن بیتل در تعمیرگاه فیکس آپ کار توسط تعمیرکاران حرفه ای و با تجربه انجام می شود و این تعمیرات همگی دارای ضمانت نامه و خدمات پس از تعمیر می باشد. این مجموعه که سابقه درخشانی در تعمیر خودروهای خارجی و همچنین Volkswagen دارد می تواند تمام تعمیرات در تمام بخش های این خودرو را به بهترین شکل ممکن با هزینه و زمان مناسب انجام دهد.

در ادامه مطلب تعمیر فولکس واگن بیتل بیتل در فیکس آپ مطالعه خواهید کرد:

فولکس واگن بیتل

تعمیر فولکس واگن بیتل - تعمیرگاه بیتل در تهران - فیکس آپ کار
تعمیر فولکس واگن بیتل – تعمیرگاه بیتل در تهران – فیکس آپ کار

خودرو فولکس واگن بیتل یا به انگلیسی Volkswagen Beetle بیتل یک خودرو از برند فولکس واگن آلمانی است که خودرویی کوچک و درون شهری کامپکت یا Compact شناخته می شود. اولین مدل از این خودرو در  سال 1997 توسط این خودروسازی با نام فولکس غورباغه ای تولید شد که یک خودروی کوچک دو درب با ظاهری جذاب و کیفیت عالی تولید شد که همه با آن خاطره دارند.

این خودرو در همان ابتدا توانست به محبوبیت زیادی برسد و برای جوانان جلب توجه کند. به طوری که این مدل از خودرو و مدل های بعد از آن بیشترین خودروهای تیونینگ شده مسابقات قرار گرفت. در سال 2012 فولکس واگن توانست رکورد بیشترین فروش بیتل را در دنیا بشکند.

فولکس واگن بیتل در نسل A5 اولین مدل از این مدل های خودرو بود که توانست در سال 2011 خودروی سال اروپا شود. با این توضیحات می توان به این نتیجه رسید که این مدل از خودروهای فولکس واگن از بهترین، زیبا ترین و با کیفیت ترین مدل های خودرو در تمام برندسازی ها می باشد. در ادامه مطلب تعمیر فولکس واگن بیتل در رابطه با خدمات تعمیرگاهی این خودرو صحبت خواهیم کرد.

تعمیرگاه فولکس واگن بیتل

فولکس واگن بیتل خودرویی است که بسیار محدود از واردات خودروهای خارجی به کشور بوده است. به همین جهت خیلی شاهد تردد این خودروها در سطح شهرهای ایران نیستیم. اما با این حال از این نوع خودروهای فولکس واگن در کشورمان وجود دارد و نیازمند خدمات بسیار حرفه ای و تخصصی در زمینه تعمیر خودرو می باشند.

طبق معمول بدلیل نبود همکاری بین این خودروسازی با کشور ما و واردات محدود، خدماتی که باید تحت عنوان تعمیرگاه فولکس واگن بیتل به آن ها تعلق بگیرد بسیار کم می باشد. از این رو تعمیرگاه فولکس واگن بیتل کوپه فیکس آپ کار با سابقه زیاد در زمینه تعمیر فولکس واگن بیتل توانسته است خدمات کامل برای این خودروها در نظر بگیرد.

این تعمیرگاه فولکس واگن بیتل تعمیرات موتور و گیربکس را بصورت اساسی و حرفه ای انجام می دهد. همچنین علاوه بر تعمیرات فنی، خدماتی برای لوازم استوک فولکس واگن بیتل کوپه و دیتیلینگ آن در نظر گرفته است. در ادامه تعمیر فولکس واگن بیتل در رابطه با موارد مختلف بیشتر صحبت خواهیم کرد.

تماس با فیکس آپ کار

شما می توانید با تماس با کارشناسان فیکس آپ کار، بطور رایگان مشاوره گرفته و نوع مشکل یا خدمات درخواستی خود را مطرح کنید و برای حضورتان هماهنگی انجام دهید.

مرکز تعمیرات ماشین خارجی فیکس آپ کار

تعمیر فولکس واگن بیتل در تهران

تعمیر فولکس واگن بیتل - تعمیرگاه بیتل در تهران - فیکس آپ کار
تعمیر فولکس واگن بیتل – تعمیرگاه بیتل در تهران – فیکس آپ کار

شهر تهران با توجه به مرکزیتی که دارد تعمیرگاه های تخصصی و حرفه ای برای خودروهای خارجی را بیشتر به خود دیده است. تعمیرگاه فولکس واگن فیکس آپ کار یکی دیگر از این مراکز تعمیرگاهی خودروهای خارجی می باشد که بیش از ده سال در تهران فعالیت دارد.

افرادی که مالکین خودروهای فولکس واگن بیتل هستند می توانند جهت دریافت خدمات تعمیر فولکس واگن بیتل در تهران به این مرکز مراجعه کنند. کارشناسان این مجموعه با مشاوره رایگان، به موقع و دقیق می توانند این افراد را جهت دریافت خدمات تعمیر فولکس واگن راهنمایی کنند.

همچنین افرادی که خارج از شهر تهران می باشند می توانند با هماهنگی قبلی با این تعمیرگاه جهت دریافت خدمات تعمیر فولکس واگن بیتل کوپه در تهران حضور پیدا کنند. این خدمات بصورت کامل برای این خودرو ها در نظر گرفته می شود و با هزینه و زمان مناسب تعمیر می شود.

تعمیر موتور فولکس واگن بیتل

موتور فولکس واگن بیتل در سال های 2011 و 2019 تقریباً به شکل مشابهی هستند. این موتور 4 سیلندر 16 سوپاپه با حجم 1984 سی سی بصورت توربو شارژ می باشد. این موتور برای یک خودروی کوچک هاچ بک و کوپه بسیار قدرتمند در نظر گرفته شده است. هرچند که علاوه بر این موضوع، رسیدگی بیشتر و تعمیر موتور فولکس واگن بیتل در آن باید دقیق تر انجام شود.

یکی از مواردی که باعث خرابی موتور فولکس واگن بیتل می شود مدت زمانی است که از عمر این خودرو می گذرد و در آن سرویس دوره ای منظم انجام نشده باشد. همچنین با توجه به این که فولکس واگن بیتل یک خودرو قدرتمند است، فشارهای وارده شدید به موتور آن باعث خرابی شده و نیازمند تعمیر موتور خودرو فولکس واگن بیتل می شود.

بطور کلی با توجه به کیفیت بسیار بالای این خودرو ها کمتر شاهد خرابی در موتور فولکس واگن بیتل بوده ایم اما مشکلات برای هر خودرویی ممکن است رخ دهد. در تعمیر موتور فولکس واگن بیتل بسیار مهم است که تعمیرات در یک تعمیرگاه فولکس واگن تخصصی و حرفه ای بصورت دقیق و صحیح انجام شود.

تعمیر موتور و گیربکس فولکس واگن بیتل - فیکس آپ کار
تعمیر موتور و گیربکس فولکس واگن بیتل – فیکس آپ کار

تعمیر گیربکس فولکس واگن بیتل

فولکس واگن بیتل دارای یک گیربکس 6 سرعته خودکار DSG می باشد که انتقال نیرو در آن بصورت دیفرانسیل جلو عمل می کند. این گیربکس که بصورت خودکار یا اتوماتیک می باشد عملکرد بسیار مناسبی برای موتور حجیم این خودرو دارد. اما از دیگر خدمات تعمیر فولکس واگن Beetle در فیکس آپ کار، تعمیر گیربکس فولکس واگن بیتل می باشد.

این گیربکس های اتوماتیک فولکس واگن بیتل پس از مدتی بدلیل عدم رسیدگی و عدم استفاده صحیح ممکن است دچار مشکلاتی شود و نیازمند تعمیر گیربکس فولکس واگن بیتل شود. این تعمیرات بسته به نوع آسیبی که به گیربکس وارد شده است انجام می شود و ممکن است نیازمند تعویض قطعات در خود باشد.

علائم خرابی گیربکس فولکس واگن بیتل

در گیربکس فولکس واگن بیتل مواردی وجود دارند که نشان دهنده این می باشند که این گیربکس خراب می باشد و نیازمند تعمیر گیربکس خودرو فولکس واگن بیتل می باشد. همچنین در مواردی که این علائم خود را نشان دهند نیاز است تا سریعاً به یک تعمیرگاه مجاز فولکس واگن مراجعه شود. در ادامه علائم خرابی گیربکس فولکس واگن بیتل کوپه را مشاهده خواهید کرد:

 1. روغن ریزی و روغن سوزی از ناحیه گیربکس
 2. لرزش و وجود سر و صدای گیربکس
 3. عدم حرکت در تعویض دنده
 4. عدم تعویض دنده و یا سخت جا رفتن دنده
 5. عدم شتاب کافی پس زا تعویض دنده
 6. وجود تاخیر در تعویض خودکار دنده

توصیه های نگهداری گیربکس فولکس واگن بیتل

جهت این که این خودرو ها نیازمند تعمیر گیربکس فولکس واگن Beetle نباشند نیاز است تا یک سری موارد را در نگهداری این خودروها رعایت کرد. رعایت این موارد و رسیدگی منظم به گیربکس خودرو باعث می شود تا طول عمر خودرو افزایش یابد و کمتر نیازمند خدمات تعمیر فولکس واگن بیتل شود. در ادامه به برخی از این توصیه ها اشاره شده است:

 1. سرویس دوره ای نظیر تعویض روغن گیربکس به موقع انجام شود
 2. گیربکس خودرو حداقل هر یک سال تا دوسال بسته به استفاده ای که می شود بررسی شود
 3. حین حرکت و ابتدای تعویض دنده از فشارهای وارده توسط پدال گاز خودداری شود
 4. در حالت های ایستاده خودرو در حالت دنده پارک قرار گیرد
 5. در صورت مشاهده هر گونه علائم خرابی سریعاً به تعمیرگاه فولکس واگن مراجعه شود
 6. خطاهای مربوط به گیربکس را جدی بگیرید و به تعمیرگاه های مجاز مراجعه کنید
تعمیر جلوبندی فولکس واگن بیتل کوپه - فیکس آپ کار
تعمیر جلوبندی فولکس واگن بیتل کوپه – فیکس آپ کار

تعمیر جلوبندی فولکس واگن بیتل

خودروهای فولکس واگن بیتل در نوع معمولی خود بصورت محور جلو هستند. اما در مدل های R این خودرو چهارچرخ محور هستند که استقامت بیشتری در جلوبندی خود دارند. خودروهایی که دیفرانسیل جلو هستند جلوبندی حساس تری دارند و باید در رانندگی و نگهداری آن ها دقت بیشتری داشت.

یکی از خدمات قابل ارائه در تعمیرگاه فولکس واگن بیتل، تعمیر جلوبندی خودرو فولکس واگن بیتل می باشد. جلوبندی خودروها اکثراً از قطعات مصرفی تشکیل شده اند که پس از مدتی بسته به میزان استفاده ای که از آن ها شده است باید تعویض گردد. همچنین علاوه بر آن برخی تجهیزات جلوبندی فولکس واگن بیتل نیازمند تعمیر می باشد.

علائم خرابی جلوبندی فولکس واگن بیتل

برخی علائم و نشانه هایی در جلوبندی فولکس واگن هستند که نشان دهنده خرابی در این ناحیه می باشد. مالک خودرو باید پس از مشاهده این علائم به تعمیرگاه فولکس واگن بیتل مراجعه کند. هر چه این مراجعه و تعمیر جلوبندی فولکس واگن دیرتر انجام شود باعث خرابی های بیشتر می شود.

علائمی که در ادامه لیست شده اند می توانند به شکل های مختلفی خود را نشان دهند. همیشه به یاد داشته باشید که جلوبندی سالم یک خودرو هیچ صدای اضافه، انحراف یا لرزشی ندارد و تحت هیچ شرایطی هم این موارد را نخواهند داشت. در ادامه علائم خرابی جلوبندی فولکس واگن بیتل را مشاهده خواهید کرد:

 1. وجود سر و صدا از قسمت جلویی خودرو
 2. انحراف خودرو به چپ یا راست در حین حرکت
 3. لرزش از قسمت جلوی خودرو، کف خودرو و همچنین فرمان
 4. وجود لاستیک سایی و خرابی لایستیک های جلو
 5. مشکل در سیستم ترمز چرخ های جلو
 6. سفت و سخت شدن قسمت جلوی خودرو در دست اندازها

سرویس دوره ای فولکس واگن بیتل

خودروهایی مثل فولکس واگن بیتل از جمله خودروهای ارزشمند و لوکس حساب می شوند. این خودروها در کشور ما تعداد بسیار محدودی دارند و باید به بهترین شکل ممکن از آن ها نگهداری شود. در غیر اینصورت ممکن است خسارات زیادی را ایجاد کند که متشکل از هزینه و زمان بالایی باشد.

در سرویس دوره ای خودرو فولکس واگن بیتل کارشناسان فیکس آپ کار که به ساختار این خودرو مسلط هستند از همه نظر آن را مورد تست و ارزیابی قرار می دهند. این تست و عیب یابی هم از نظر فنی می باشد و هم از نظر ظاهری انجام می شود.

در نهایت سرویس دوره ای فولکس واگن بیتل باعث می شود تا هزینه نگهداری خودرو به شکل چشمگیری کاهش یابد. علاوه بر آن با یک خودرو کاملاً سالم و بدون مشکل طرف خواهید بود. پس از سرویس دوره ای فولکس واگن بیتل کوپه خدمات موردنظر طبق نظر کارشناس و تایید مالک انجام می شود.

نصب آپشن Volkswagen Beetle

نصب آپشن فولکس واگن بیتل - فیکس آپ کار
نصب آپشن فولکس واگن بیتل – فیکس آپ کار

خودروی فولکس واگن بیتل یک خودروی نسبتاً پر آپشن حساب می شود. البته در نسخه های آخر این خودرو با آپشن های زیادی روبرو خواهید بود. با توجه به مدل های پایین تر موجود در کشور، ممکن است پس از مدتی این آپشن ها دچار مشکل شوند یا نیازمند تعویض یا بروزرسانی باشند.

لذت رانندگی با خودروهای لوکس حرف اول را می زند و خدماتی مثل نصب آپشن Volkswagen Beetle می تواند این لذت را پس از مدتی افزایش دهد. در این خدمات که در تعمیر فولکس واگن بیتل ارائه می شود امکان تعمیر آپشن های خراب وجود دارد.

همچنین در صورتی که مالک بخواهد آپشن های موجود را با آپشن های مدل های جدیدتر جایگزین کند امکان پذیر می باشد. در نهایت نصب آپشن های جدید فولکس واگن بیتل در این محل با هزینه و زمان مناسب توسط کارشناس برق این تعمیرگاه انجام می شود.

آپشن های پیشفرض Volkswagen بیتل

خودرو فولکس واگن بیتل دارای آپشن های پیشفرض منحصربفردی می باشد. این آپشن ها در نسخه های 2011 و 2019 تقریباً یکسان بوده و در ادامه مطلب تعمیرگاه فولکس واگن بیتل بیتل در نصب آپشن خودرو آمده است:

 1. دارای سیستم های ترمز و پایداری ABS – ASR – XDS – EBD – EDL – ESC – EBA – HBA
 2. پیشرانه توربو شارژ
 3. استاندارد آلایندگی یورو 5
 4. سیستم تعلیق اسپرت
 5. بال عقب
 6. گرمکن آینه‌ های جانبی
 7. سقف پانوراما
 8. نشان‌ دهنده باد لاستیک‌ ها
 9. رینگ‌ های 19 اینچی
 10. چراغ‌ های زنونی به همراه چراغ‌ های LED مخصوص روز
 11. روکش چرمی صندلی‌ ها
 12. سیستم خودکار تنظیم ارتفاع نور چراغ‌ ها
 13. کروز کنترل
 14. سیستم استارت دکمه‌ ای
 15. سیستم ورود بدون کلید
 16. گرمکن صندلی‌ های جلو
 17. صندلی‌ های اسپرت در جلو
 18. روکش چرمی دسته دنده و غربالک فرمان
 19. دکمه‌ های کنترلی روی فرمان

لوازم استوک فولکس واگن بیتل

تعمیر فولکس واگن بیتل - تعمیرگاه بیتل در تهران - فیکس آپ کار
تعمیر فولکس واگن بیتل – تعمیرگاه بیتل در تهران – فیکس آپ کار

یکی از مشکلاتی که دارندگان این خودرو ها با آن مواجه اند نبود قطعات یدکی اصل و سالم مخصوص این خودرو ها می باشد. از این رو یکی از خدماتی که فیکس آپ کار در تعمیر فولکس واگن بیتل ارائه می دهد تهیه و تامین لوازم استوک فولکس واگن بیتل می باشد.

لوازم استوک خودرو فولکس واگن بیتل شامل تمام قطعات این خودرو می باشد. این لوازم استوک توسط کمپانی های معتبر وارد شده و کاملاً سالم و اصل می باشد. همچنین تعمیرگاه فولکس واگن فیکس آپ کار این لوازم استوک را بصورت گارانتی شده به مالک خودرو تحویل می دهد.

انواع لوازم استوک فولکس واگن بیتل

در تعمیرگاه فولکس واگن بیتل کوپه بعضاً نیازمند تعویض قطعات می باشد. این قطعات باید بصورت کاملاً اصل و سالم استفاده شود و به هیچ عنوان نباید از قطعات مشابه که مخصوص این خودرو نمی باشد استفاده نمود. در این راستا فیکس آپ کار تمام قطعات موجود برای این خودرو را بصورت استوک وارد و به مشتریان ارائه می دهد. در ادامه لیستی از این لوازم استوک فولکس واگن بیتل مشاهده خواهید کرد:

 1. موتور استوک فولکس واگن بیتل
 2. گیربکس استوک فولکس واگن بیتل
 3. لوازم جلوبندی فولکس واگن بیتل
 4. لوازم بدنه فولکس واگن بیتل
 5. داشبورد کامل فولکس واگن بیتل
 6. درب صندوق، درب موتور، درب راننده و شاگرد
 7. چراغ های جلو و عقب فولکس واگن Golf
 8. آپشن های فولکس واگن بیتل

صافکاری و نقاشی فولکس واگن بیتل

خودروهای خارجی در صورتی که دچار تصادف یا هر صدمه فیزیکی شوند، نیازمند صافکاری و نقاشی کاملاً حرفه ای هستند. به این دلیل که این خودرو ها ارزش بسیار بالایی دارند و نباید در خدماتی مثل صافکاری و نقاشی دچار افت قیمت بسیار زیاد شوند. به همین جهت در خدمات تعمیر فولکس واگن بیتل صافکاری و نقاشی این خودرو نیز در این تعمیرگاه ارائه می شود.

صافکاری و نقاشی تعمیرگاه فیکس آپ کار متشکل از کارشناسان کاملاً حرفه ای و متخصص می باشد که تجربه زیادی در صافکاری و نقاشی فولکس واگن بیتل دارند. این خدمات شامل رنگ آمیزی کامل خودرو می باشد. همچنین صافکاری بی رنگ از نوع صافکاری PDR روی آن ها انجام می شود. از دیگر خدمات این بخش دیتیلینگ کامل خودروهای خارجی است که بصورت کاملاً حرفه ای صورت می گیرد.