تعمیرات تخصصی و لوازم استوک و صافکاری نقاشی انواع برند های خودرو

تعمیرات تخصصی و لوازم استوک و صافکاری نقاشی انواع برند های خودرو های خارجی در مرکز تخصصی فیکس آپ کار انجام می شود. تعمیرات تخصصی موتور و گیربکس و لوازم استوک و قطعات مختلف خودرو صافکاری نقاشی PDR تمام خودروهای خارجی، وارداتی و لوکس بدون محدودیت انجام می شود.

تعمیرات تخصصی خودرو خارجی

یکی از خدماتی که فیکس آپ کار بصورت تخصصی و حرفه ای ارائه می دهد، تعمیرات تخصصی خودرو خارجی است. این مجموعه با داشتن کارشناسان باتجربه و متخصص، تمام تعمیرات خودرو های خارجی و لوکس را انجام می دهد.

تعمیرات تخصصی ماشین خارجی شامل تعمیر موتور ماشین و تعمیر گیربکس ماشین های خارجی در این مرکز انجام می شود. این تعمیرات بصورت تخصصی و حرفه ای با ضمانت حسن انجام کار صورت می پذیرد و پس از عیب یابی هزینه و زمان به مالک اعلام می شود.

تمامی قسمت های یک خودرو خارجی در فیکس آپ کار بصورت تخصصی و حرفه ای در ابتدا مورد بازبینی قرار می گیرند. پس از آن که مشکل خودرو مشخص شد، تعمیرات تخصصی خودرو خارجی در آن آغاز شده و در انتها تست صحت عملکرد آن انجام می شود.

لوازم استوک خودرو خارجی

یکی از مواردی که مالکان خودروهای خارجی خوب می دانند، تهیه و تامین قطعات استوک خودرو های خارجی است. یافتن قطعات استوک که کاملاً اورجینال یا اصل باشند و همچنین سلامت آن ها تضمین شده باشد بسیار دشوار است.

در فیکس آپ کار لوازم استوک خودرو خارجی بصورت اصل و با ضمانت قابل تهیه و استفاده است. اگر شما مالک یک خودرو خارجی یا لوکس هستید و نیاز به قطعه استوک و خارجی دارید کافیست به مجموعه فیکس آپ کار مراجعه کنید.

تمام قطعات استوک خودرو های خارجی از ریز تا درشت قابل تهیه است. همچنین در صورتی که قطعه ای در این مرکز نباشد، کافیست آن را سفارش دهید تا پس از استعلام هزینه و زمان دریافت، آن را از این مجموعه دریافت کرده و استفاده کنید.

صافکاری و نقاشی خودرو خارجی

یکی دیگر از خدماتی که در مجموعه فیکس آپ کار ارائه می شود، صافکاری و نقاشی است. با توجه به این که تمام خدمات ارائه شده در این مجموعه مربوط به خودروهای خارجی می باشد، صافکاری و نقاشی خودروهای خارجی نیز در این مرکز انجام می شود.

صافکاری PDR که از بروزترین و حرفه ای ترین امورات صافکاری به حساب می آید توسط کارشناسان خبره انجام می شود. همچنین نقاشی و لیسه گیری که از پر تکرار ترین خدمات صافکاری و نقاشی است نیز د راین مرکز انجام می شود.

خودروهای خارجی بدلیل افت قیمت بسیار زیاد در صافکاری نقاشی نیازمند این هستند که خودرو خودرا در یک مرکز بسیار حرفه ای ببرند. فیکس آپ کار با ارائه خدمات صافکاری و نقاشی برای تمام خودروهای خارجی و لوکس، بصورت حرفه ای آن ها را انجام می دهد.

تعمیرات تخصصی و لوازم استوک و صافکاری نقاشی انواع برند های خودرو

فیکس آپ کار با بیش از یک دهه فعالیت در زمینه تعمیرات تخصصی خودروهای وارداتی، تمام برند های موجود در بازار کشور ایران را می پذیرد. خودروهای خارجی بدلیل حساسیت زیادی که در تعمیرات و قطعات دارند نیازمند مجموعه ای حرفه ای و تضمین شده دارند.

این مجموعه با استفاده از قطعات استوک تضمین شده، اقدام به تهیه و تامین آن ها می کند. سپس در صورت نیاز این قطعات توسط همین مرکز در این مجموعه توسط کارشناسان تعویض و عملکرد آن ها تست می شود.

برندهایی که فیکس آپ کار برای آن ها خدمات ارائه می دهد

مجموعه فیکس آپ کار خودروهای خارجی که برای آن ها خدمات ارائه می دهد را به شکل زیر لیست کرده است. در صورتی که شما مالک یک خودروی خارجی هستید و برند خودروی خود را در پایین تر مشاهده می کنید، می تواند با تماس با این مرکز جهت حضور خود هماهنگی انجام دهید.

تعمیر بی ام و

تعمیر بی ام و

تعمیرات تخصصی بی ام و

تعمیر مرسدس بنز

تعمیر مرسدس بنز

تعمیرات تخصصی مرسدس بنز

تعمیر کیا

تعمیر کیا

تعمیرات تخصصی کیا

تعمیر تویوتا

تعمیر تویوتا

تعمیرات تخصصی تویوتا

تعمیر سوبارو

تعمیر سوبارو

تعمیرات تخصصی سوبارو

تعمیر هیوندای

تعمیر هیوندای

تعمیرات تخصصی هیوندای

تعمیر رنو

تعمیر رنو

تعمیرات تخصصی رنو

تعمیر پورشه

تعمیر پورشه

تعمیرات تخصصی پورشه

تعمیر پژو

تعمیر پژو

تعمیرات تخصصی پژو

تعمیر آئودی

تعمیر آئودی

تعمیرات تخصصی آئودی

تعمیر نیسان

تعمیر نیسان

تعمیرات تخصصی نیسان

تعمیر میتسوپیشی

تعمیر میتسوبیشی

تعمیرات تخصصی میتسوبیشی

تعمیر فولکس واگن

تعمیر فولکس واگن

تعمیرات تخصصی فولکس واگن

تعمیر مزدا

تعمیر مزدا

تعمیرگاه مزدا

تعمیر مازراتی

تعمیر مازراتی

تعمیرگاه مازراتی

تعمیر لکسوس

تعمیر لکسوس

تعمیرات تخصصی لکسوس

تعمیر سوزوکی
تعمیر سوزوکی
تعمیرات تخصصی سوزوکی
تعمیر سانگ یانگ

تعمیر سانگ یانگ

تعمیرات تخصصی سانگ یانگ

تعمیر هوندا
تعمیر هوندا
تعمیرات تخصصی هوندا
تعمیر زانتیا
تعمیر زانتیا
تعمیرات تخصصی زانتیا
تعمیر ولوو
تعمیر ولوو
تعمیرات تخصصی ولوو
تعمیر اپل
تعمیر اپل
تعمیرات تخصصی اپل
تعمیر خودرو DS - تعمیر DS

تعمیر DS

تعمیرات تخصصی دی اس

تعمیر چری

تعمیر چری

تعمیرات تخصصی چری

تعمیر آلفا رومئو

تعمیر آلفا رومئو

تعمیرات تخصصی آلفا رومئو

تماس با فیکس آپ کار

شما می توانید با تماس با کارشناسان فیکس آپ کار، بطور رایگان مشاوره گرفته و نوع مشکل یا خدمات درخواستی خود را مطرح کنید و برای حضورتان هماهنگی انجام دهید.

مرکز تعمیرات ماشین خارجی فیکس آپ کار