تعمیرگاه فیکس آپ یک گاراژ بسیار بزرگ واقع در تهران پارس می باشد که خدمات مختلف اتومبیل های خارجی را ارائه می دهد. این خدمات مواردی همچون تامین لوازم استوک انواع خودروهای خارجی می باشد. این لوازم استوک بصورت کلی و جزئی بصورت کاملاً اورجینال هستند که در این مکان قابل نصب نیز می باشند. از خدمات دیگر فیکس آپ کار تعمیر گیربکس های اتوماتیک خودروهای خارجی می باشد. این گیربکس ها بصورت کامل قابل ارائه، نصب و تعمیر هستند.

فیکس آپ کار علاوه بر تعمیر گیبرکس، موتور خودروهای خارجی را نیز تعمیر می کند. تعمیر موتور خودرو بصورت کامل توسط کارشناسان خبره فیکس آپ کار انجام می شوند. خدماتی همچون تعمیر جلوبندی خودرو نیز توسط کارشناسان و متخصصین دیگر قابل انجام است. تعمیرات برق خودرو و نصب آپشن و موارد مرتبط با تیونینگ نیز توسط کادری مجرب انجام می شود. فیکس آپ کار با بیش از 10 سال سابقه کار در خودرو های خارجی خدمات کامل در زمینه خودرو را ارائه می دهد.

درباره فیکس آپ کار
درباره فیکس آپ کار
1+

سال سابقه کار

1+

خودرو تعمیر شده

1+

نوع خدمات

%1

رضایت مشتری

فیکس آپ کار چه خدماتی ارائه می دهد؟

تعمیرات تخصصی موتور و گیربکس خودرو یکی از مهم ترین خدماتی است که فیکس آپ کار آن را ارائه می دهد. خودروهای خارجی گران قیمت بدلیل حساسیتی که در دو قسمت موتور و گیربکس خود دارند بسیار مهم است که کارشناس و تعمیرکار خبره و با تجربه ای فرایند تعمیر یا تعویض آن ها را انجام دهد. فیکس آپ کار با کادری مجرب و کار بلد این عملیات را به بهترین شکل ممکن و هزینه بسیار مناسب انجام می دهد.

پس از آن که خودرو توسط کارشناس عیب یابی شد، در قسمت های مختلف نیاز به قطعه دارد. این قطعات بصورت استوک کاملاً اورجینال و سالم توسط این مجموعه تامین شده و در اختیار کارشناس قرار می گیرد تا آن را جایگزین قطعه خراب کند. فیکس آپ کار توانسته است تا با حذف واسطه ها این قطعات استوک را با اطمینان اصالت تهیه و تامین کند. علاوه بر تهیه و تامین قطعه استوک، توسط کارشناسان این مجموعه قطعه قابل جایگزینی با قطعه خراب نیز می باشد.

کارشناسی حرفه ای بی عیب و نقص یکی از دغدغه های همیشگی مالکان یا خریداران خودروهای گران قیمت و لوکس می باشد. فیکس آپ کار با کارشناسان باتجربه خود توانسته این دغدغه را از این افراد بگیرد و تمام قسمت های یک خودرو را خود کارشناسی کند. این قسمت ها نظیر مهم ترین قسمت های خودرو که موتور و گیربکس می باشد بوده و از نظر برق، آپشن، امکانات، بدنه و موارد دیگر نیز بطور دقیق کارشناسی انجام می دهد.