یکی دیگر از خدمات فیکس آپ کار تعمیر هیوندای آزرا است. تعمیرات تخصصی هیوندای آزرا با ضمانت در این تعمیرگاه انجام می شود. در این خدمات تعمیراتی نظیر موتور، گیربکس و جلوبندی انجام می شود که بخشی از این خدمات نیز مربوط به نصب آپشن، لوازم استوک و صافکاری نقاشی هیوندای آزرا می باشد.

با توجه به خدمات گسترده خودروهای خارجی در این مرکز، تعمیر هیوندای نیز بصورت کامل برای تمام مدل های خودروهای این برند از خودرو سازی انجام می شود. این تعمیرات بصورت کاملاً تخصصی و حرفه ای توسط کارشناسان با تجربه صورت می گیرد و تمامی کارها گارانتی می شوند.

در ادامه مطلب تعمیر هیوندای آزرا در فیکس آپ کار مطالعه خواهید کرد:

تعمیرگاه هیوندای آزرا

تعمیر هیوندای آزرا - تعمیرگاه هیوندای آزرا
تعمیر هیوندای آزرا – تعمیرگاه هیوندای آزرا

هیوندای آزرا یکی محبوب ترین خودروهای خودروسازی هیوندای می باشد. پیش تر در برند های خودرو در فیکس آپ کار در رابطه با تعمیر هیوندای مفصل صحبت کرده ایم. هیوندای آزرا که در مدل های جدید با نام هیوندای گرنجور هم شناخته می شود از سدان با کیفیت و خوش ساخت است.

فیکس آپ کار بعنوان یک مرکز تعمیرگاه هیوندای آزرا فعالیت دارد. در این مرکز تمامی تعمیرات هیوندای آزرا بصورت تخصصی و حرفه ای انجام می شود. تعمیرگاه هیوندای آزرا فیکس آپ کار متخصصین با تجربه و مسلط به ساختار این خود را دارند که این خدمات را انجام می دهند.

این خودرو بدلیل این که یک خودرو خارجی بوده و کاملاً حساس به فرایند های مختلف می باشد باید تنها به تعمیرگاه هیوندای آزرا مراجعه کند. در این تعمیرگاه هیوندای آزرا در هر مدل و نوعی که باشد خدمات قابل ارائه دارد و هر گونه تعمیرا بصورت اساسی بر روی خودرو انجام می شوند.

تعمیر هیوندای آزرا در تهران

تعمیرگاه هیوندای آزرا فیکس آپ کار واقع در تهران می باشد. مالکین و دارندگان این خودرو ها می توانند جهت دریافت خدمات تعمیر هیوندای آزرا بصورت حضوری به این مجموعه مراجعه کنند. مراجعه حضوری شامل مشاوره رایگان می باشد و کارشناسان در همان لحظه عیب یابی را انجام داده و نتیجه نهایی شامل هزینه و زمان و مشکل دقیق خودرو را اعلام می کنند.

پس از آن که این گزارش مورد تایید مالک خودرو باشد تعمیر خودرو هیوندای آزرا در این مجموعه انجام می شود. همچنین مالکین این خودرو که در شهرستان ها حضور دارند می توانند با هماهنگی تلفنی جهت مراجعه حضوری به این تعمیرگاه هیوندای آزرا در تهران مراجعه کنند.

تعمیر موتور هیوندای آزرا

تعمیر هیوندای آزرا - تعمیر موتور هیوندای آزرا
تعمیر هیوندای آزرا – تعمیر موتور هیوندای آزرا

خودرو هیوندای آزرا یا هیوندای گرنجور از سال 2011 در کشور وارد می شده است. این خودرو شامل یک موتور با حجم 2.4 لیتری است که یک موتور حجیم و پر قدرت حساب می شود. این موتور 4 سیلندر GDi قدرتی معادل 187 اسب بخار و 241 نیوتون متر گشتاور دارد.

تعمیر موتور هیوندای آزرا بدلیل پیچیدگی هایی که دارد باید در یک تعمیرگاه هیوندای آزرا انجام شود. در این تعمیرگاه ها تعمیرات بخصوص تعمیر موتور هیوندای آزرا بصورت تخصصی و حرفه ای انجام می شود. این کار باعث می شود تا تعمیرات اساسی و استاندارد باشد تا مراجعه زودهنگام مجدد جهت تعمیر موتور نداشته باشد.

در موارد مختلفی نیاز است تا تعمیر موتور هیوندای آزرا انجام شود. علائمی که نشان می دهد موتور این خودرو دچار ایراد شده و نیاز به تعمیر موتور هیوندای آزرا دارد به شرح زیر می باشد:

 1. روشن شدن چراغ های هشدار در صفحه کیلومتر
 2. لرزش خودرو و وجود سر و صدا در موتور
 3. عدم قدرت کافی در سرعت یا شتاب در حرکت
 4. وجود دود و بوی بد آن از اگزوز خودرو
 5. هرگونه تغییر در شکل ظاهری موتور خودرو

تعمیر گیربکس هیوندای آزرا

خودرو هیوندای آزرا دارای یک گیربکس 6 دنده اتوماتیک بوده که بصورت دیفرانسل جلو عمل می کند. این گیربکس با توجه به این که شش دنده می باشد برای یک موتور 2.4 لیتری معقولانه به نظر می رسد. اما این مسله باعث افزایش توان خودرو و البته افزایش قدرت آن می شود.

همانگونه که می دانید گیربکس های خودکار یا اتوماتیک نیازمند رسیدگی های بیشتر و دقت عمل بالا دارد. در غیر اینصورت خرابی هایی به بار می آورد که نیاز به تعمیر گیربکس هیوندای آزرا می شود. در تعمیر گیربکس این خودرو ها باید به یک کارشناس خبره و حرفه ای مراجعه کرد تا علت را تشخیص داده و بتواند تعمیر گیربکس هیوندای آزرا را به درستی انجام دهد.

موارد مختلفی باعث می شود تا گیربکس این خودرو دچار مشکل شود. مالکین این خودرو باید بدانند که در صورت مواجه با هرگونه مشکل یا اختلال در عملکرد آن به تعمیرگاه مراجعه کرده و تعمیر گیربکس هیوندای را انجام دهند. در این مرکز تعمیر هیوندای آزرا که شامل گیربکس باشد انجام می شود. در ادامه برخی مواردی که باعث می شود بدانید گیربکس هیوندای آزرا دچار مشکل شده و نیاز به تعمیر دارد اشاره شده است:

 1. تقه زدن یا صدای زوزه در گیربکس
 2. گاز هرز و عدم حرکت به موقع خودرو در حالت درایو
 3. روغن ریزی یا روغن سوزی
 4. تاخیر در تعویض دنده های خودکار
 5. عدم حرکت خودرو در دنده های درایو و عقب
 6. خلاص شدن گیربکس
 7. گیر کردن دنده در حالت پارک

تماس با فیکس آپ کار

شما می توانید با تماس با کارشناسان فیکس آپ کار، بطور رایگان مشاوره گرفته و نوع مشکل یا خدمات درخواستی خود را مطرح کنید و برای حضورتان هماهنگی انجام دهید.

مرکز تعمیرات ماشین خارجی فیکس آپ کار

تعمیر جلوبندی هیوندای آزرا

تعمیر جلوبندی هیوندای آزرا - نصب آپشن هیوندا آزرا
تعمیر جلوبندی هیوندای آزرا – نصب آپشن هیوندا آزرا

همانطور که پیشتر در مقاله تعمیر هیوندای آزرا اشاره شد، این خودرو محور محرک دیفرانسیل جلو یا به اصطلاح AWD می باشد. به این شکل که خودرو در صورت حرکت نیرو را به چرخ های جلو منتقل می کند که سیستم جلوبندی در آن جا متمرکز شده است.

البته که محورهای دیفرانسیل جلو عملکرد مناسب تری در دیفرانسیل عقب دارند اما فشارهای وارده ای هم به جلوبندی خودرو دارند. این مسئله باعث می شود تا نیاز به رسیدگی به جلوبندی هیوندای آزرا بیشتر شود. تعمیر جلوبندی هیوندای آزرا زمانی اتفاق می افتد که مالک خودرو توجهی به مشکلات یا رسیدگی به موارد مختلف آن نداشته باشد.

جلوبندی خودرو ها بدلیل این که بیشتر دارای لوازم مصرفی می باشد نیاز به رسیدگی و بررسی قطعات را دارند. این کار باعث می شود تا هزینه های تعمیر جلوبندی هیوندای آزرا کمتر شود. در ادامه برخی دلایل علائم خرابی در جلوبندی هیوندای آزرا را شرح خواهیم داد:

 1. وجود سر و صدا در قسمت جلویی خودرو
 2. کشیده شدن خودرو در حین حرکت به یک سمت
 3. مشکلات ترمز و سیستم ترمز
 4. لرزش خودرو در قسمت جلو
 5. سر و صدا در حین چرخاندن فرمان

سرویس دوره ای هیوندا آزرا

خودروهای خارجی بدلیل ارزش بالایی که در کشور ما دارند نیاز به رسیدگی و مراقبت های بیشتری نسبت به خودروهای داخلی دارند. به این دلیل که لوازم این خودروها کمیاب و گران بوده و هزینه تعمیرات آن زیاد می شود. به همین جهت خدمات سرویس دوره ای هیوندا آزرا ارائه می شود.

در سرویس دوره ای هیوندا آزرا تمامی قسمت های مختلف خودرو از جمله فنی و ظاهری توسط یک کارشنای مسلط به این خودرو انجام می شود. در نهایت لیستی از صحت و سلامت بودن قسمت های مختلف ارائه می شود و اگر قطعه ای خراب باشد و نیاز به تعویض یا تعمیر باشد اعلام می شود.

انجام سرویس دوره ای هیوندا آزرا باعث می شود تا هزینه های نگهداری این خودرو به مراتب بسیار کمتر شود. زیرا اگر قسمتی دچار مشکل شده باشد به مرور زمان قسمت های دیگر را هم درگیر می کند. سرویس دوره ای خودرو هیوندا آزرا شامل تعویض مصرفی ها نیز می باشد.

نصب آپشن Hyundai Azera

نصب آپشن هیوندای آزرا - لوازم استوک هیوندا آزرا
نصب آپشن هیوندای آزرا – لوازم استوک هیوندا آزرا

خودروسازی کره ای هیوندای خودروهای پر آپشنی تولید می کنند. بخصوص در مدل های جدید که این خودرو ها بیشترین آپشن ها را دارد. نصب آپشن Hyundai Azera باعث می شود تا لذت رانندگی با این خودروها افزایش یابد. راحتی رانندگی با این خودروهای سدان نرم و خوش استایل با آپشن های جدید و بروز بیشتر خواهد شد.

در خودروهای Hyundai Azera آپشن های متعدد و زیادی در نظر گرفته شده است. البته در مدل های قدیمی تر اکثراً این آپشن ها وجود ندارند. در فیکس آپ کار می توانید آپشن ها را با نصب آپشن اضافه و یا بروز کنید. در ادامه برخی آپشن های Hyundai Azera در مدل های جدید لیست شده است:

 1. سنسور باران
 2. سنسور فشار باد تایر
 3. ترمز ضد قفل و کمکی
 4. اتوهلد
 5. اتولایت
 6. دیلایت
 7. ارتفاع نور خودکار
 8. صفحه نمایش
 9. چراغ خوش آمدگویی

لوازم استوک هیوندای آزرا

خودروهای خارجی بدلیل نبود نمایندگی رسمی و عدم فعالیت متقابل بین کشور ها همیشه مشکلات تهیه لوازم استوک هیوندای آزار یا قطعات را دارند. این مسئله باعث می شود تا فرایند تعمیر هیوندای آزرا دچار مشکل شود. موضوعی که در لوازم استوک هیوندای آزرا و قطعات آن وجود دارد این است که قطعات باید کاملاً اصل و سالم باشند.

مجموعه فیکس آپ کار در خدمات تعمیر هیوندای آزرا لوازم استوک هیوندای آزرا را از کمپانی های معتبر بدون واسطه وارد می کند. تمامی لوازم استوک هیوندای آزرا تست شده و سلامت کامل را دارند. همچنین این لوازم استوک در این مرکز بصورت حضوری بر روی خودرو نصب یا تعویض می شود.

دارندگان این خودرو ها جهت تهیه لوازم استوک هیوندای آزرا می توانند از مشاوره تلفنی یا بصورت حضوری استفاده کنند. کارشناس مربوطه قطعه را بررسی و شناسایی کرده و در صورت تایید مالک خودرو این قطعه تهیه و تامین می شود.

صافکاری و نقاشی هیوندای آزرا

از دیگر خدمات مجموعه فیکس آپ کار ارائه خدمات ظاهری خودرو نظیر صافکاری و نقاشی می باشد. این خدمت بر اساس صدمه وارده به خودرو انجام می شود. در صورتی که خودرو نیاز به صافکاری و نقاشی هیوندای آزرا دارد باید بصورت حضوری به این مرکز مراجعه کند تا کارشناس مربوطه آن را بررسی کند.

خدماتی نظیر صافاری PDR با جدیدترین ابزارها روی این خودروهای خارجی انجام می شود. همچنین در صورت رنگ پریدگی های جزئی و خط و خش لیسه گیری قابل انجام می باشد. نقاشی قسمت های مختلف خودرو نیز بخشی از این خدمات می باشد.