لوازم استوک خودرو

لوازم استوک خودرو در فیکس آپ کار بصورت کاملاً اورجینال و سالم تهیه و تامین می شود. لوازم استوک خودرو خارجی و انواع لوازم خودرو لوکس وارداتی اصلی و سالم اعم از موتور، گیربکس و آپشن های مختلف ارائه شده و در محل این مجموعه نصب و جایگزین می شود. لوازم استوک خودرو های خارجی بدلیل مشکلات موجود به راحتی در فروشگاه ها یافت نمی شود. به همین جهت فیکس آپ کار جزو معدود مجموعه هایی است که این قطعات استوک خودرو را بصورت اصلی ارائه می دهد.

در ادامه مقاله لوازم استوک خودرو در فیکس آپ کار مطالعه خواهید کرد:

لوازم خودرو

"<yoastmarkخودرو های ایرانی از مزایایی که دارند این است که تمام لوازم چه مصرفی چه اصلی در تمام نقاط کشور یافت می شود. اما افرادی که خودرو های خارجی لوکس و وارداتی دارند خوب می دانند که اگر قطعه ای خراب شود و نیاز به جایگزینی داشته باشد، مشکل بزرگ تهیه آن را خواهند داشت. فارغ از این موضوع که لوازم خودروهای خارجی بسیار کمیاب هستند، در اکثر مواقع قیمت های غیرقابل قبولی نیز دارند.

فیکس آپ کار علاوه بر این که این قطعات را توسط افراد متخصص و با تجربه خود تعمیر می کند، برای افرادی که نیاز به قطعات استوک اصلی و سالم داشته باشند هم راه حل تهیه و تامین آن ها را دارد. این مجموعه کاملاً تضمین می کند که لوازم استوک خودرو ارائه شده را اصلی تهیه کرده و خود آن را جایگزین قطعه خراب قبلی کند.

لوازم استوک خودرو کاملاً وارداتی بوده و بواسطه کشورهای مختلف همسایه که دارای محدودیت همکاری با کمپانی های بزرگ را ندارند وارد کشور می شوند. تمام این قطعات و لوازم استوک ماشین دارای هولوگرام شرکت های اصلی بوده و توسط این مجموعه دارای ضمانت هستند.

انواع لوازم استوک خودرو

وقتی حرف از لوازم استوک خودرو می شود آن هم خارجی، قطعاً اولین سوال پیش آمده این است که این قطعه چه قطعه ای بوده و مربوط به کدام قسمت خودرو است. فارغ از مدل خودرو مباحث کیفیت و قیمت آن هم بسیار مهم می باشد. یک خودرو از ریز تا درشت دارای هزاران قطعه مختلف در خود می باشد که تهیه و تامین آن کار ساده ای نمی باشد.

از بزرگترین این لوازم خودرو می توان به اجرای اصلی یا کل یک موتور و گیربکس اشاره کرد. بعضاً ممکن است یک موتور یا گیربکس در حوادث مختلف بطور کامل از بین بروند و تعمیر آن ممکن نباشد. در این صورت حتی این قطعات بزرگ نیز بصورت استوک قابل تامین هستند.

موتور استوک خودرو

یکی از لوازم های استوک که قابل تهیه است، موتور استوک یک خودرو است. همانطور که می دانید به جز بدنه کامل خودرو، تمام اجزای دیگر آن بصورت کامل قابل جایگزینی می باشد. موتور خودرو نیز در صورتی که تخریب شود یا نیاز به جایگزینی داشته باشد یا حتی در مواقع تیونینگ خودرو نیاز به موتور قوی تری باشد کاملاً امکان تهیه آن وجود دارد.

موتور استوک خودرو جزو بزرگترین و مهم ترین لوازم استوک خودرو به شمار می رود. تمامی موتور های استوک خودرو های خارجی بصورت اصلی بهمراه شماره سریال قابل پیگیری تهیه شده و توسط متخصصات فیکس آپ کار نصب و راه اندازی می شوند. از میان این موتور های استوک خودرو می توان به خودرو های زیر اشاره کرد:

 • لوازم استوک ماشین خارجی - فیکس آپ کار
  لوازم استوک ماشین خارجی – فیکس آپ کار

  موتور استوک بنز

 • موتور استوک بی ام و
 • موتور استوک هیوندای
 • موتور استوک پورشه
 • موتور استوک کیا
 • موتور استوک لکسوس
 • موتور استوک مازراتی
 • موتور استوک تویوتا
 • موتور استوک مزدا
 • موتور استوک آئودی
 • موتور استوک رنو
 • موتور استوک سیتروئن
 • موتور استوک سانگ یانگ
 • موتور استوک سوبارو

گیربکس استوک خودرو

قطعه دیگری که پس از موتور خودرو بسیار مهم و حیاتی است گیربکس خودرو می باشد. در لوازم استوک خودرو گیربکس بطور کامل قابل تهیه و جایگزینی است. البته در نظر داشته باشید که فیکس آپ کار تنها گیربکس های اتوماتیک ارائه می کند. این گیربکس ها نیز همانند موتور ها کاملاً اصل و اورجینال بوده و صحت و سلامت آن تضمین می شود.

گیربکس استوک ماشین جزو لوازمی است که تهیه و جایگزینی آن در یک خودروی خارجی و لوکس بسیار نیاز به دقت دارد. حتماً باید نوع گیربکس و مدل آن با خودرو سازگاری و همخوانی داشته باشد. عیناً گیربکس پیشین باید تهیه شود زیرا در غیر اینصورت این گیربکس با موتور و دیگر اجزای خودرو ناهماهنگ می شود و خطرات جدی ایجاد می کند.

تمامی خودروهای موجود در بازار بخصوص خودروهای بروز و جدید دارای گیربکس های استوک هستند که در بازارهای مختلف ارائه می شوند. این گیربکس ها بعنوان لوازم های استوک خودرو می توان تهیه کرد و بر روی خودرو نصب کرد.

تماس با فیکس آپ کار

شما می توانید با تماس با کارشناسان فیکس آپ کار، بطور رایگان مشاوره گرفته و نوع مشکل یا خدمات درخواستی خود را مطرح کنید و برای حضورتان هماهنگی انجام دهید.

مرکز تعمیرات ماشین خارجی فیکس آپ کار

سایر لوازم استوک خودرو

یک خودرو بصورت کامل دارای قطعات بسیار زیادی است که اگر در آن ریز شویم تا هزاران قطعه می توان یافت. از ریز ترین تا درشت ترین این قطعات بصورت استوک قابل تهیه و تامین است. فیکس آپ کار خدمات لوازم استوک خود را در خودرو های خارجی بسیار گسترده می داند و آن ها را بصورت اصل و سالم ارائه می دهد.

سایر لوازم های استوک خودرو چه در داخل یک خودرو چه در خارج آن یافت می شود. این قطعات می تواند مرتبط با یک آپشن خودرو یا ظاهر آن باشد مثل چراغ ها و سپر ها. از طرف دیگر قطعات ریز موتور و گیربکس خودروهای خارجی نیز بصورت استوک قابل تامین می باشد.

تهیه و تامین قطعات استوک ماشین خارجی

تهیه و تامین قطعات استوک ماشین خارجی
تهیه و تامین قطعات استوک ماشین خارجی

یکی دیگر از دغدغه های مالکان خودرو، تهیه و تامین قطعات استوک ماشین خارجی است. ماشین های خارجی نیاز به قطعات اصل و کاملاً سالم دارند. این قطعات باید توسط یک تامین کننده به مالکین ارائه شود. اما ارائه این قطعات نیاز به شروط خاصی دارد.

از این شروط می توان به اصل بودن و سالم بودن قطعات استوک ماشین خارجی اشاره داشت. بسیار مهم است که این قطعات اورجینال باشند و توسط کمپانی های مطرح ساخته شده باشند. همچنین بدلیل واردات این قطعات از کشورهای دیگر، سالم بودن این قطعات هم مهم هستند.

مجموعه فیکس آپ کار با ضمانت قطعات استوک ماشین خارجی خود، آن ها را به مالکین خودروهای خارجی ارائه می دهد. این قطعات در حضور مالک تهیه و نصب می شوند و پس از آن هم این قطعات مورد بررسی و تست سلامت قرار می گیرند.

کیفیت لوازم استوک خودرو

لوازم استوک خودرو که فیکس آپ کار تامین می کند کاملاً اصل بوده و صحت و سلامت آن توسط این مجموعه تایید می شود. این قطعات دارای بهترین کیفیت ساخت هستند و به هیچ عنوان در ارائه آن دچار عیب و اشکالی نیستند.

با توجه به این که قطعات حتی داخلی بصورت فیک و کارکرده باعث ضرر و زیان های جدی شده است، باید نسبت به اصالت یک کالا دقت لازم را داشت. کارشناسان با تجربه این مجموعه لوازم استوک خودرو های خارجی و لوکس را تایید کرده سپس به آن ها ارائه می دهد.

علاوه بر این موارد باید دقت داشت که لوازم بزرگی مثل موتور و گیربکس که تهیه می شوند حتماً تمام لوازم همراه را داشته باشند. در چنین قطعاتی اگر لوازم های لازمه در کنار قطعه اصلی نباشد قطعاً در عملکرد خود دچار مشکلات زیادی خواهند شد.

هزینه لوازم استوک خودرو

هزینه لوازم استوک خودرو - قیمت لوازم استوک ماشین خارجی
هزینه لوازم استوک خودرو – قیمت لوازم استوک ماشین خارجی

از کیفیت و نوع قطعات استوک خودرو که بگذریم، مهم ترین چاشنی تهیه این قطعات قیمت آن ها می باشد. همانطور که می دانید قیمت قطعات خودرو های خارجی و لوکس بسیار بیشتر از قطعات دیگر بوده و مشکلات تامین و تهیه آن در کشور نیز به این قیمت ها افزوده است.

از آن جایی که سایر همکاران هزینه های زیادی بعنوان سود از ارائه این قطعات می برند، فیکس آپ کار لوازم استوک خودرو خود را با سود بسیار کم ارائه می دهد و همین باعث شده است تا هزینه آن به مراتب کمتر شود.

در صورتی که شما مالک یک خودرو خارجی هستنید و نیاز به یک قطعه استوک دارید، کافیست با این مجموعه تماس بگیرید. همچنین امکان مراجعه حضوری و عیب یابی قطعه پیشین وجود دارد و می توانید از مشاوره رایگان کارشناسان این مجموعه استفاده کنید.