نصب آپشن

نصب آپشن خودرو یکی از خدمات حرفه ای فیکس آپ کار می باشد. انواع نصب آپشن در خودرو های خارجی و لوکس با تهیه لوازم استوک قابل انجام است. با نصب آپشن قابلیت های اضافه تری می توان به خودرو اضافه کرد. این آپشن ها باید با خودرو مطابقت داشته باشد و با سیستم کلی خودرو مچ باشد.

نصب آپشن خودرو

خودرو ها پس از زمان تولیدشان و مدت زمانی که از عمر آن ها می گذرد، با آمدن مدل های جدید تکنولوژی شان قدیمی می شود. بعضاً برخی برند ها در مدل های جدیدتر تنها آپشن های جدید اضافه می کنند و از نظر فنی تفاوت چندانی با مدل های قدیمی تر ندارند.

در بسیاری از این مواقع می توان با نصب آپشن یا جایگزین کردن مدل های جدید با قدیمی تنوع زیادی به آن ها داد. آپشن ها قابلیت های جدیدتری به یک خودرو اضافه می کنند که می تواند لذت رانندگی را با خودروی قدیمی افزایش دهد.

نصب آپشن در خودرو های خارجی دارای حساسیت های بیشتری است. با این وجود بدلیل ساختار دقیقی که این خودرو ها دارند آپشن های جدید بر روی خودرو های قدیمی تر قابل جایگزینی هستند. در خودرو ها با برندهای مطرح دنیا این مسئله بیشتر قابل لمس است.

نصب آپشن
نصب آپشن خودرو های خارجی و وارداتی در فیکس آپ کار

آپشن خودرو چیست؟

همانطور که از نام آپشن پیداست، قابلیت هایی که انتخاب های بیشتری به راننده می دهد آپشن خودرو محسوب می شود. این آپشن ها می توانند یک آیتم بسیار ساده یا حتی پیچیده ای باشند. آپشن ها همیشه با سیستم برقی و فنی خودرو در تعامل کامل هستند.

تصور کنید بتوانید اکثر مکانیزم یک خودرو را بواسطه کلید ها و دکمه های نصب شده در داشبورد خودرو کنترل و مدیریت کنید. حالا با نصب آپشن جدیدتر گزینه های بیشتری برای مدیریت خودروی خود خواهید داشت. البته که نباید از این موضوع غافل شد که خودرو قابلیت آپشن ها را داشته باشد.

بطور مثال اگر سقف خودرو شما فلز و بدون سان روف باشد، قطعاً کلید های سان روف به کارتان نمیاید. یا اگر چراغ های جلو موتور نداشته باشند کلید های بالا و پایین بردن نور چراغ بی فایده است. این نوع از آپشن ها باید بطور کامل در یک خودرو اضافه شوند.

انواع آپشن خودرو

آپشن های خودرو تعداد و تنوع زیادی دارند و روز به روز هم به آن ها اضافه تر می شود. آپشن خودرو بر اساس نیاز یا جهت تنوع و زیبایی یک خودرو در آن نصب می شود. هیچ گاه نمی توان گفت که یک خودروی تولید شده نیاز به آپشن جدیدی برای ادامه کار خود دارد.

این آپشن ها می تواند مانیتور پشت صندلی، چراغ شور، دکمه های روی فرمان، مانیتور، ضبط و سیستم صوتی، چراغ ها، روف رک، چراغ روی آینه، ولکام لایت، نورپردازی داخل خودرو، گرمکن و سردکن صندلی ها، کیلس استارت، منبع اگزوز، صندوق پران، گارد و رکاب، حسگر باران و موارد زیاد دیگر اشاره کرد.

معمول ترین آپشن های خودرو

نصب آپشن خودرو به نوع و مدل آن بستگی زیادی دارد. ما در این بین برخی آپشن ها هستند که فارغ از این موضوع می توان در اکثر خودرو ها استفاده کرد. این آپشن ها بصورت معمولی و ساده هستند و هیچ ویژگی خاص و پیچیده ای برای آن ها نیست. به همین جهت است که می توان از آن ها در

هر خودرویی استفاده کرد. در ادامه به برخی از این آپشن ها اشاره می کنیم.

 • آینه تاشو
 • کروز کنترل
 • GPS یا ردیاب
  نصب آپشن
  نصب آپشن ماشین خارجی
 • کیلس استارتر
 • پاور شیشه درب ها
 • مانیتور پشت صندلی
 • رادار نقطه کور
 • سنسور دنده عقب
 • دوربین دنده عقب و 360
 • نورپردازی داخل و خارج
 • گرمکن و سردکن صندلی و فرمان
 • روف رک و رکاب و گاردن

نصب آپشن در فیکس آپ کار

اگر شما مالک خودروی خارجی و لوکس هستید و به این فکر هستید آپشن جدید نصب کنید یا تنوعی در امکانات آن اضافه کنید جای درستی آمده اید. فیکس آپ کار با تجربه و تخصصی که در این زمینه دارد می تواند نصب آپشن جدید را روی خودرو تان انجام دهد.

آپشن موردنظر شما با هزینه مناسب تهیه شده و به شکل دلخواه شما نصب و راه اندازی می شود. مدت زمان انجام این کار بسیار کم بوده و حس و حال رانندگی با خودروتان را طوری تغییر می دهیم که از نصب آپشن جدید خوشحال شوید.

فیکس آپ کار چگونه آپشن جدید نصب می کند؟

در فیکس آپ کار ابتدا باید خودرو بازبینی شده و نوع و مدل دقیق آن شناسایی شود. سپس درخواست مالک نسبت به آپشن ها مطرح شود. در نهایت کارشناسان و متخصصین در این مجموعه پس از تهیه لوازم استوک خودرو شما شروع نصب آن می کنند.

نصب آپشن خودرو
نصب آپشن خودرو و لوازم جانبی و استوک با نصب و راه اندازی

اکثر آپشن های جدید خودرو ها سیم کشی و مدار و ساختار متفاوت تری نسبت به خودروی فعلی دارد. کارشناسان فیکس آپ کار با تجربه و تخصصی که در این زمینه دارند تمام آن ها را بطور کاملاً صحیح انجام داده و مورد تست و بررسی قرار می دهند.

لوازم آپشن های جدید چطور تهیه می شوند؟

اگر با این مجموعه آشنا باشید می دانید که لوازم استوک خودرو ها بطور اصل و اورجینال توسط ما تهیه می شوند. هر قطعه ای که جزو آپشن های موردنظر شما باشد و نیاز به تهیه باشد، بصورت کاملاً اصل و سالم تهیه و نصب می شود.

بخش لوازم استوک خودرو بسیار دقیق بوده و با حساسیت بالایی تهیه می شوند. این لوازم استوک که مناسب آپشن درخواستی شما است پس از تهیه برای شما نصب و راه اندازی می شود.

لوازم استوک موردنیاز برای نصب آپشن خودرو تنها برای ماشین های خارجی و لوکس می باشد که بصورت وارداتی در کشور در حال تردد هستند. تمامی لوازم آپشن ها دارای شماره سریال بوده و سلامت آن ها توسط ما ضمانت خواهد شد.