گیربکس استوک خودرو

از جمله خدمات دیگر فیکس آپ کار، تهیه و تامین گیربکس استوک خودرو می باشد. گیربکس استوک خودرو خارجی بدون واسطه توسط این مجموعه از کمپانی های معتبر وارد و به دست مالکین می رسد. تمامی گیربکس های استوک دارای ضمانت بوده و بصورت سالم نصب یا تعویض می شوند.

گیربکس استوک ماشین خارجی در این مجموعه پس از تهیه و تامین، قابل نصب می باشد. قطعه مورد نظر پس از تایید مالک در این محل بر روی خودرو نصب می شود و عملکرد آن مورد بررسی قرار می گیرد. تمامی قطعات جانبی گیربکس نیز در صورت لزوم تهیه شده و استفاده می شود.

در ادامه مطلب گیربکس استوک خودرو در فیکس آپ کار مطالعه خواهید کرد:

گیربکس خودرو

گیربکس استوک خودرو - گیربکس ماشین خارجی - فیکس آپ کار
گیربکس استوک خودرو – گیربکس ماشین خارجی – فیکس آپ کار

گیربکس خودرو همانند موتور استوک خودرو یکی از بزرگترین قطعه های خودرو می باشد. این قطعه عملیات تعویض دنده و افزایش یا کاهش سرعت خودرو را انجام می دهد. گیربکس خودرو به دو صورت دستی یا Manual و خودکار یا Automatic می باشد. این مجموعه تنها گیربکس استوک اتوماتیک را تهیه می کند.

گیربکس خودرو معمولاً در قسمت جلویی خودرو در پایین تر از موتور قرار گرفته است. این قطعه بیشترین تعامل را با موتور خودرو در حرکت دارد. گیربکس ها دارای چندین دنده هستند که افزایش و کاهش سرعت را تعیین می کنند. گیربکس ماشین نقش مهمی در به حرکت دراوردن خودرو دارند.

گیربکس با توجه به این که کارکرد بسیار زیادی در حرکت خودرو دارد بسیار مهم است که بصورت صحیح با آن کار شود. عدم استفاده صحیح و رسیدگی های منظم باعث می شود تا این قطعه به مرور زمان دچار مشکلاتی شود. تنها در صورتی که گیربکس بصورت کامل از بین برود نیاز به تعویض خواهد داشت و در غیر اینصورت در شرایط مختلفی کاملاً قابل تعمیر خواهد بود.

گیربکس استوک خودرو

گیربکس های استوک قطعاتی هستند که جایگزین قطعه های خراب خودرو های کارکرده می شوند. این قطعات که با نام استوک روانه بازار می شوند قطعاتی در حد نو و کاملاً سالم می باشند که با هزینه بسیار کمتری نسبت به قطعه اصلی استفاده می شوند.

گیربکس استوک خودرو در شرایط های مختلفی قطعه ای است که مالک خودرو به آن نیاز پیدا می کنید. بعضاً ممکن است گیربکس یک خودرو بدلیل تصادف های شدید یا آتش سوزی دیگر قابلیت تعمیر گیربکس را نداشته باشند. در این مواقع یک گیربکس دیگر باید جایگزین گیربکس پیشین خودرو شود.

گیربکس استوک خودرو دقیقا با همان مدل و عملکرد باید جایگزین گیربکس پیشین خودرو شود. گیربکس استوک بصورت تست شده تهیه می شود و پس از تعویض یا نصب مورد تست و بررسی قرار می گیرد. عملکرد گیربکس استوک خودرو با گیربکس پیشفرض قبلی باید دقیقاً یکسان باشد.

تماس با فیکس آپ کار

شما می توانید با تماس با کارشناسان فیکس آپ کار، بطور رایگان مشاوره گرفته و نوع مشکل یا خدمات درخواستی خود را مطرح کنید و برای حضورتان هماهنگی انجام دهید.

مرکز تعمیرات ماشین خارجی فیکس آپ کار

گیربکس استوک ماشین خارجی

خودرو های خارجی از مشکلاتی که همیشه دارند تامین قطعات اصل و سالم است. تهیه لوازم استوک خودرو خارجی از مشکلات بزرگ مالکین خودرو های خارجی است. این قطعه می تواند یک گیربکس استوک ماشین خارجی باشد. قطعاً قطعه ای که بسیار مهم و بزرگ است اهمین فراوانی دارد که سالم باشد.

افراد سودجو همیشه با نام قطعات اصل و سالم ممکن است مالکین خودرو را فریب دهند. مراکز معتبر همیشه قطعه خود را در محل خود نصب و تست می کنند. فیکس آپ کار پس از تهیه گیربکس اتوماتیک ماشین خارجی مورد نظر، آن را در مجموعه خود نصب و تست می کند.

این عمل باعث می شود تا مالک خودرو با خیال آسوده قطعه را سفارش داده و از آن استفاده کند. در صورتی که گیربکس استوک ماشین خارجی سالم یا اصل نباشد ممکن است مشکلات زیادی را برای موتور خودرو ایجاد کند. به همین جهت باید به این مسئله دقت زیادی داشت.

گیربکس استوک خودرو - گیربکس ماشین خارجی - فیکس آپ کار
گیربکس استوک خودرو – گیربکس ماشین خارجی – فیکس آپ کار

نحوه تهیه گیربکس استوک خودرو خارجی

مالکین خودرو های خارجی می توانند جهت نحوه تهیه گیربکس استوک خودرو خارجی با مجموعه فیکس آپ کار تماس بگیرند. ابتدا باید مدل خودرو و سال تولید آن مشخص شود و هزینه و شرایط تهیه و تامین گیربکس استوک آن مشخص شود. پس از آن مالک خودرو باید شرایط هزینه و زمان را تایید کرده و منتظر بمانید تا قطعه دریافت شود.

این مجموعه قطعه گیربکس استوک ماشین خارجی را پس از دریافت مورد تست و بررسی قرار می دهند. در نهایت گیربکس استوک ماشین در این محل نصب یا جایگزین می شود و تمام عملکرد آن بررسی می شود. این قطعات بصورت اصل و کاملاً سالم تهیه و نصب می شوند و در حضور مالک خودرو عملیات تست و بررسی صورت می گیرد.

ضمانت و سلامت گیربکس استوک ماشین

مسئله سلامت و اصل بودن قطعه استوک کاملاً مهم است. این قطعات باید بصورت اصلی تولید شده باشند تا مغایرتی با دیگر اجزای متصل شده با آن وجود نداشته باشد. قطعاتی مثل گیربکس استوک یا موتور حساسیت بسیار بیشتری را نسبت به قطعات دیگر خواهند داشت.

زیرا این قطعات جزء بزرگترین قطعه ها بوده و بیشترین عملکرد خودرو را دارند. علاوه بر آن قطعات دیگری هم به آن ها متصل هستند. این مجموعه تمام قطعات استوک خود را جهت تعمیر خودرو یا تعویض قطعات ضمانت می کند و قطعات بصورت اصل از کمپانی های خارجی معتبر تهیه می شوند.

علاوه بر این که قطعات بصورت اورجینال و اصل بوده، سلامت آن ها جزء مهم ترین مسائلی است که این مجموعه خود بر روی آن حساس می باشد. قطعه ای مثل گیربکس استوک خودرو پیش از تهیه و تامین بررسی می شود و سپس در این مجموعه جهت ارائه خدمات ارائه می شود.

قیمت گیربکس استوک خودرو خارجی

گیربکس استوک خودرو - گیربکس ماشین خارجی - فیکس آپ کار
گیربکس استوک خودرو – گیربکس ماشین خارجی – فیکس آپ کار

قطعات استوک خودرو با توجه به این که در حد کاملاً نو سالم هستند، نسبت به قطعه اصلی کارخانه قیمت کمتری دارند. علاوه بر این موضوع، فیکس آپ کار قطعات استوک خود را با سود بسیار کم و همچنین بدون واسطه به دست مالکین خودرو های خارجی می رساند.

این مسئله باعث شده است تا قیمت گیربس استوک خودرو خارجی نسبت به مراکز دیگر بسیار مناسب تر باشد. همچنین این قطعات در زمان مناسب و کمی به دست مالک خودرو می رسد. قیمت مناسب و زمان تامین کم باعث شده است تا فیکس آپ کار بعنوان یک مرکز ارائه لوازم استوک ماشین شناخته شود.

با توجه به این که در این مرکز علاوه بر خدمات گیربکس استوک خودرو خارجی صورت می گیرد، تهیه و تامین لوازم استوک دیگر نیز انجام می شود. تمام قطعات انواع برند خودرو بصورت استوک، اصل و تضمین شده ارائه می شود. همچنین مواردی مثل نصب آپشن با ارائه لوازم و آپشن های استوک قابل انجام می باشد.