تعمیرگاه کیا

خودرو کیا یا KIA که از دیگر خودروساز های معروف می باشد در سظح کشور بسیار یافت می شود. از این رو تعمیرگاه کیا نیز بصورت تخصصی تعمیرات ماشین کیا را توسط کارشناسان متخصص انجام می دهد. تعمیرات تخصصی موتور، گیربکس، جلوبندی، صافکاری نقاشی و لوازم استوک در تعمیرگاه کیا فیکس آپ کار یافت می شود.

در ادامه در تعمیرگاه کیا در فیکس آپ کار مطالعه خواهید نمود:

تعمیرات کیا

تعمیرگاه کیا - تعمیرات تخصصی کیا - فیکس آپ کار
تعمیرگاه کیا – تعمیرات تخصصی کیا – فیکس آپ کار

خودرو سازی کیا یا KIA از جمله خودروسازی های بزرگ کره ای است که بصورت چند ملیتی می باشد. این خودروسازی بطور کامل زیر نظر خودروسازی هیوندای فعالیت می کند که با عنوان کیا موتورز از قدیمی ترین ها حساب می شود.

کیا در کشور کره جنوبی در سال 2013 از برترین های خودروسازی این کشور بوده است و تا بحال خودروهای بسیار زیادی روانه کشورهای مختلف کرده است. کیا نیز در تمام کشورهای دوست و همسایه جهت تعمیرات کیا نمایندگی های فروش و تعمیر زیادی بنا کرده است.

تعمیرات کیا در سرتاسر دنیا توسط کارشناسان و متخصصین مختلف انجام می شود. خودرو کیا که از با کیفیت ترین های بازار جهانی شناخته می شود از نمایندگی های قدرتمند برخوردار است. تعمیرات کیا نیز در تعمیرگاه کیا در کشور ایران بصورت تخصصی و قابل قبول فعالیت دارد و به مالکین این خودرو خدمات مختلف ارائه می دهند.

نمایندگی کیا

همانند خودروهای دیگر خارجی، در کشور ایران نمایندگی کیا بصورت رسمی فعالیت ندارد. اما از این رو ممکن است افرادی بصورت کاملاً تخصصی و ویژه برای این برند از خودرو سازی خدمات ارائه دهند. ارائه این خدمات تنها مربوط به خودروهای موجود در بازار نمایندگی کیا می باشد.

در نمایندگی کیا خدماتی همچون تعمیر و تهیه قطعات می تواند صورت بگیرد. حال آن که ممکن است هر نمایندگی با این نام خدمات مختلفی برای این خودروهای کره ای ارائه دهد. مالکین خودرو KIA باید نسبت به مجاز بودن و تخصص و تجربه این نمایندگی ها تحقیق کرده و سپس به آن ها مراجعه کنند.

تعمیرگاه مجاز کیا

اگر شما هم مالک خودرو خارجی مثل کیا باشید، قطعاً دغدغه مراجعه به یک مرکز تعمیرات را خواهید داشت. از آن جایی که خودروهای خارجی و داخلی کاملاً ساختار متفاوتی دارند، نمی توان جهت تعمیرات کیا به تعمیرگاه های داخلی مراجعه کرد.

به همین جهت گزینه های زیادی برای مراجعه به یک مرکز تخصصی را ندارید. در چنین شرایطی حضور در یک تعمیرگاه مجاز کیا برای مالکین این خودرو ضروری است. به همین جهت تعمیرگاه هایی تحت عنوان تعمیرگاه کیا در تمام شهرهای کشور در حال فعالیت هستند.

تعمیرگاه مجاز کیا از تعمیرگاه هایی است که تمامی خودروهای کیا می توانند جهت تعمیرات تخصصی به آن مراجعه کنند. در تعمیرگاه مجاز کیا تعمیرکاران و کارشناسان در زمینه تعمیرات خودرو های کیا بصورت تخصصی فعالیت داشته و از تجربه بسیار بالایی برخوردار هستند.

تماس با فیکس آپ کار

شما می توانید با تماس با کارشناسان فیکس آپ کار، بطور رایگان مشاوره گرفته و نوع مشکل یا خدمات درخواستی خود را مطرح کنید و برای حضورتان هماهنگی انجام دهید.

مرکز تعمیرات ماشین خارجی فیکس آپ کار

تعمیر موتور کیا

تعمیر موتور کیا - تعمیرات تخصصی KIA - فیکس آپ کار
تعمیر موتور کیا – تعمیرات تخصصی KIA – فیکس آپ کار

خودروهای کیا دارای موتورهای مختلفی با تکنولوژی های مختلفی هستند. این موتور ها وجه مشترکی با موتورهای خودروهای هیوندای دارند. موتور خودروهای کیا از کیفیت بسیار بالایی در ساختش استفاده شده و طول عمر بسیار طولانی تری نسبت به خودروهای دیگر دارد.

در تعمیر موتور کیا باید توجه داشت که حتماً به یک کارشناس متخصص و با تجربه نسبت به موتورهای خودروهای کیا مراجعه داشت. زیرا این خودروساز کره ای در ساخت موتورهای کیا از استراتژی مشخصی استفاده کرده که هر تعمیرکاری نسبت به تعمیر آن نمی تواند اقدام کند.

مجموعه فیکس آپ کار دارای متخصصین با تجربه ای در این زمینه هستند که موتور خودرو های KIA را کاملاً می شناسند. این شناخت باعث می شود تا مالک خودرو کیا با خیالی آسوده خودرو خود را جهت تعمیر موتور کیا به دست این کارشناسان بسپرد.

تعمیر گیربکس کیا

خودروهای کیا هم همانند خودروهای های دیگر در ابتدا دست به ساخت گیربکس دستی داشته است. خودروهایی مثل سراتو که از محبوب ترین های بازار بوده و از دو نوع گیربکس دستی و اتوماتیک بهره مند بوده است. این گیربکس ها در هر دو حالت به مرور زمان بسته به شرایط رانندگی دچار مشکلاتی می شوند که نیاز به تعمیر گیربکس کیا دارد.

اکثراً خودروهای امروزی که در سطح کشور در حال تردد هستند دارای گیربکس اتوماتیک می باشند. تعمیر گیربکس کیا یکی دیگر از خدمات مجموعه فیکس آپ کار می باشد که با دقت بسیار بالایی انجام می شود. تعمیرات گیربکس اتوماتیک کیا در این مرکز با ضمانت انجام می شود.

تعمیر جلوبندی کیا

خودروهای کیا بسته به نوعی که دارد، نسبت به خودروهای دیگر جلوبندی و تعلیق قابل قبولی دارد. اما در هر صورت با توجه به مصرفی بودن قطعات جلوبندی، آن ها هم در مدت زمان مشخصی نیاز به تعمیر و یا تعویض دارند. با توجه به این که ممکن است خودروهای KIA قدیمی تر در کشور زیاد وجود داشته باشد، حتماً نیاز به بازدید دوره ای خواهند داشت.

مجموعه فیکس آپ کار با توجه به این که قطعات استوک کیا را خود تهیه و تامین می کند، در تعمیرگاه کیا خود اقدام به تعمیر جلوبندی کیا نیز می کند. در این صورت مالکین خودرو کیا کافیست در صورت وجود مشکل در ناحیه جلوبندی به این مرکز جهت عیب یابی و تعمیرات مراجهه کنند.

لوازم استوک کیا - قطعات KiA - فیکس آپ کار
لوازم استوک کیا – قطعات KiA – فیکس آپ کار

لوازم استوک کیا

خودروهای کیا نیز در کشور دارای مشکلات تهیه و تامین قطعات و لوازم هستند. اگر از مالکین خودروهای خارجی مثل KIA باشد درد دلتان تازه خواهد شد. علاوه بر این که قطعاتی بصورت مصرفی باید بصورت دوره ای تعویض گردند، در تعمیرات نیز قطعاتی نیاز به تعویض خواهند داشت.

لوازم استوک کیا از جمله لوازم و قطعاتی است که یافتن آن بصورت اصل و سالم کمی دشوار است. لوازم استوک کیا لوازم و قطعاتی هستند که توسط کمپانی مربوطه ساخته شده و مجموعه های دیگر این قطعات را وارد کشور کرده و به دست مالکین بصورت اصل و سالم تحویل می دهند.

علاوه بر تهیه لوازم استوک KIA می توانید این قطعه را در حضور خود در این مجموعه تعویض نمایید. پس از تعویض قطعه خراب با قطعه اصل و سالم، تست سلامت این قطعه توسط کارشناس مربوطه انجام می شود.

خودروهای کیا قابل تعمیر‎

در فیکس آپ کار تمامی خودروهای کیا که دارای گیربکس اتوماتیک بوده و از سال ساخت بالایی برخوردارند قابل تعمیر هستند. این تعمیرات توسط کارشناسات متخصص و حرفه ای و بصورت تضمین شده انجام می شود. علاوه بر تعمیر موتور، گیربکس، جلوبندی، صافکاری و نقاشی، هر خدمات دیگری که مرتبط با این خودروها باشد در این مجموعه انجام می شود.