تعمیر پژو

یکی از خدماتی که در تعمیرگاه پژو فیکس آپ کار ارائه می شود، تعمیر پژو است. تعمیرات پژو یا Peugeot بصورت تخصصی در این مجموعه با کارشناسان خبره و کاربلد انجام می شود. این خدمات بصورت کامل از صفر تا صد جهت تعمیر خودرو پژو صورت گرفته و تمام قسمت های آن را شامل می شود. این مرکز با داشتن متخصصین با تجربه قسمت های مختلف خودرو را که نیاز به تعمیر داشته باشند تعمیر می کند.

تعمیر پژو از خدماتی است که در اکثر مراکز تعمیر خودرو صورت می گیرد. این تعمیرات شامل تعمیر موتور پژو، تعمیر گیربکس پژو، تعمیر جلوبندی پژو، سرویس دوره ای پژو، لوازم استوک پژو و صافکاری نقاشی پژو می باشد. مجموعه فیکس آپ کار نیز تمامی این خدمات را بصورت حرفه ای و تضمین شده انجام می دهد.

در ادامه مطلب تعمیر پژو در فیکس آپ کار مطالعه خواهید کرد:

تعمیر پژو

تعمیر پژو - تعمیرگاه پژو
تعمیر پژو – تعمیرگاه پژو

برند خودروسازی پژو یا Peugeot جزو قدیمی ترین و محبوب ترین برندهای خودروسازی فرانسه می باشد. این برند جزو دومین برند از خودروسازان بزرگ اروپا به حساب می آید. در کشور ایران هم این خودرو بسیار محبوب و پر استفاده است. خدمات بسیار زیادی مثل تعمیر خودرو در کشور ما از برند پژو ارائه می شود.

اما اکثر خودروهای پژو در کشور کاملاً بومی بوده و سالهاست که ارتباطی با خودروهای رسمی پژو ندارد. از طرف دیگر خودروهای پژو مدل های مختلف رسمی در حال تردد در کشور را دارند. مجموعه فیکس آپ کار تعمیر پژو را در مدل های خارجی و رسمی انجام می دهد. این خودرو ها به نسبت خودروهای خارجی دیگر در کشور بیشتر تردد دارند و استفاده می شوند.

کارشناسان این مرکز کاملاً به ساختار واقعی خودروهای پژو آشنایی دارند و تمامی خدمات تعمیرات پژو را انجام می دهند. این مدل از خودروها شامل خودروهای ایرانیزه برند پژو نیستند و تنها مدل های خارجی و رسمی پژو در این مرکز خدمات دریافت می کنند.

تعمیرگاه پژو

این مرکز بعنوان تعمیرگاه پژو خدمات کاملی به مالکین خودروهای پژو خارجی ارائه می دهد. این خدمات شامل تعمیر موتور، گیربکس، جلوبندی و خدمات ظاهری مثل نصب آپشن و صافکاری نقاشی می باشد. همچنین تمام قطعات پژو بصورت اصل و سالم در این مرکز ارائه می شود.

در تعمیرگاه پژو تعمیرات بصورت کاملاً تخصصی و حرفه ای صورت می گیرد. این تعمیرات بصورت تضمین شده و تست در این محل انجام می شود. دارندگان خودروهای پژو با مدل های خارجی می توانند بصورت حضوری و تلفنی از مشاوره رایگان در این مرکز استفاده کنند.

در ادامه مطلب تعمیر پژو خارجی تمامی خدمات قابل ارائه برای این خودرو ها با جزئیات اشاره می شود. این خدمات شامل تمام قسمت های خودرو در تعمیرگاه پژو این مجموعه می باشد. با فیکس آپ کار و این مطلب همراه باشید.

تماس با فیکس آپ کار

شما می توانید با تماس با کارشناسان فیکس آپ کار، بطور رایگان مشاوره گرفته و نوع مشکل یا خدمات درخواستی خود را مطرح کنید و برای حضورتان هماهنگی انجام دهید.

مرکز تعمیرات ماشین خارجی فیکس آپ کار

تعمیر موتور پژو

تعمیر موتور پژو - تعمیر گیربکس پژو
تعمیر موتور پژو – تعمیر گیربکس پژو

خودروهای پژو در گذشته از جمله خودروهای پرقدرتی محسوب می شدند. همچنان خودروهای تولیدی پژو با موتورهای بزرگ و حجیم و قدرتمند هستند و این یک نکته مثبت برای هواداران این برند از خودروسازی می باشد. موتور خودروهای پژو از جمله بهترین قسمت های این خودرو ها می باشد.

اکثرا حجم موتورهای پژو بالا هستند و از نظر مصرف سوخت بطور میانگین جزء پرمصرف ها هستند. علاوه بر پرمصرف بودن استهلاک این موتور از خودرو ها هم بالا می باشد و بیشتر نیاز به تعمیر موتور پژو دارند. به همین جهت دارندگان خودروهای پژو خارجی باید از نظر رسیدگی به موتور این خودرو ها بیشتر دقت کنند.

در فیکس آپ کار تعمیر موتور پژو بصورت کاملاً تخصصی و حرفه ای انجام می شود. این تعمیرات شامل تعمیر اساسی موتور، سیلندر، سرسیلندر، پیستون، شاتون، کارتل، میل لنگ و قسمت های دیگر است. تمامی این قسمت ها بصورت تضمینی تعمیر شده و در صورت نیاز با قطعات اصل و گارانتی دار تعویض می گردد.

تعمیر گیربکس پژو

خودروهای پژو ایرانیزه اکثراً دارای گیربکس های دستی هستند که خرابی و استهلاک زیادی دارند. اما خودروهای پژو خارجی دارای گیربکس های اتوماتیک یا خودکار هستند که عمر و دوام زیادی دارند. اما با توجه به این که خودروهای پژو خارجی در ایران مدل های قدیمی تر و کارکرد بیشتری دارند خدمات تعمیر گیربکس پژو جزو خدماتی است که به آن نیاز دارند.

تعمیر گیربکس پژو خارجی باید حتماً توسط متخصصین حرفه ای انجام شود. مالکین خودروهای پژو خارجی نباید به مراکزی که تعمیر پژو داخلی و ایرانیزه را انجام می دهند مراجعه کنند. زیرا ساختار این خودروهای خارجی کاملاً با خودروهای داخلی و ایرانیزه متفاوت می باشد.

این مرکز با داشتن کارشناسان متخصص و با تجربه خدمات تعمیر گیربکس پژو را بصورت ضمانت شده ارائه می دهد. همچنین تست و عیب یابی و مشاوره پیش از تعمیر صورت گرفته و پس از تعمیر نیز عملکرد خودرو تست می شود. این امر باعث می شود تا تعمیر گیربکس پژو به بهترین شکل ممکن انجام شود.

تعمیر جلوبندی پژو

تعمیر جلوبندی پژو - نصب آپشن پژو
تعمیر جلوبندی پژو – نصب آپشن پژو

خودروهای پژو خارجی بخصوص در مدل های قدیمی از جلوبندی رضایت بخشی برخوردار نیستند. اما مدل های جدید با توجه به چهارچرخ محور بودن این مسئله پیشرف بسزایی داشته است. تعمیر جلوبندی پژو کاملاً امری طبیعی در تمام مدل های این برند از خودروسازی است.

در تعمیر جلوبندی پژو قسمت های مختلفی مورد بررسی و عیب یابی قرار می گیرند. هر کدام از قسمت ها به قسمت های دیگر متصل بوده و در صورت عدم رسیدگی به راحتی جلوبندی خودرو بصورت کامل نیازمند سرویس و تعمیر جلوبندی پژو خواهد شد. در ادامه برخی قسمت های جلوبندی پژو که قابل تعمیر و تعویض می باشد اشاره می شود:

 1. فنر و کمک فنر
 2. طبق و بوش طبق
 3. جعبه فرمان
 4. سیبک
 5. گردگیر
 6. میله تعادل
 7. سگدست
 8. چهارشاخ فرمان
 9. و …

نصب آپشن

خودروهای امروزی پژو دارای آپشن های فراوانی هستند. این آپشن ها به لذت رانندگی و دقت و امنیت راننده کمک زیادی می کنند. حال ممکن است برخی از این آپشن ها آنچنان ضرورتی نداشته باشند اما از آن جایی که رانندگی یک امر لذت بخش است بودنشان بهتر از نبودشان است.

خودروهای پژو در مدل های قدیمی تر حتی در نسخه های خارجی از آپشن های زیادی برخوردار نیستند. به همین جهت یکی از خدمات قابل ارائه در تعمیر پژو برای این خودرو ها نصب آپشن پژو می باشد. نصب آپشن بسته به نیاز مالک خودرو نوع و مدل خودرو بر روی آن قابل انجام می باشد.

در خودروهای خانواده پژو در نوع خارجی و رسمی، نصب آپشن پژو را به شکل های مختلف می توان انجام داد. آپشن هایی نظیر سرد و گرم کن صندلی، سنسور نور و باران، دی لایت، گرم کن آینه، آینه برقی، روف رک، نمایشگر و آپشن های مختلف.

سرویس دوره ای پژو

سرویس دوره ای پژو - سرویس پژو خارجی
سرویس دوره ای پژو – سرویس پژو خارجی

سرویس دوره ای خودروهای پژو همانطور که در ابتدای مقاله تعمیر پژو گفته شد مسئله مهمی است. خودروهای پژو خودروهای نسبتاً پر مصرفی هستند که استهلاک بیشتری دارند. با توجه به این مسئله مالکین خودروهای پژو باید بطور منظم سرویس دوره ای پژو را انجام دهند.

این سرویس دوره ای پژو صرفاً تعویض روغن و فیلتر ها در زمان خود نیست. در سرویس دوره ای چک لیستی از وضعیت فنی و ظاهری خودرو تهیه می شود. بر اساس این چک لیست وضعیت قسمت های مختلف پژو اعم از بخش های فنی و ظاهری مورد بررسی و عیب یابی قرار می گیرد.

در این خدمات سرویس دوره ای پژو باعث می شود تا مالک از وضعیت خودروی خود آگاه شود. در ادامه اگر قسمتی دچار مشکل شده باشد زودتر از موعد متوجه شده و با تعمیر پژو این مشکلات رفع می شود. رفع زودهنگام مشکلات پژو باعث می شود در هزینه های آینده صرفه جویی شود.

لوازم استوک پژو

لوازم استوک پژو و قطعات آن برای مدل های ایرانیزه به وفور یافت می شود. تقریباً می توان گفت قطعه ای نیست که در بازار موجود نباشد. اما این قضیه برای مدل های خارجی کاملاً متفاوت است. دارندگان پژو های خارجی تقریباً همان مشکل مالکین خودروهای خارجی را دارند.

فیکس آپ کار با توجه به این قضیه و خدمات تعمیر پژو لوازم استوک پژو را بصورت اصل و کاملاً سالم تهیه و تامین می کند. این قطعات همگی از کمپانی های معتبر تهیه شده و کاملاً سالم و اروجینال هستند. فیکس آپ کار بدون واسطه این لوازم استوک پژو را تامین می کند و به همین جهت هزینه و زمان مناسب تری دارد.

تمامی لوازم استوک پژو در مدل های مختلف توسط این مجموعه قابل تهیه می باشد. این لوازم استوک در صورت درخواست مشتری و یا توسط نظر کارشناس حین تعمیر پژو قابل تهیه و ارائه می باشد. این قطعات و لوازم استوک پس از تایید مشتری نسبت به هزینه و زمان ارائه می شود.

صافکار و نقاشی پژو

نصب آپشن پژو - صافکاری و نقاشی پژو
نصب آپشن پژو – صافکاری و نقاشی پژو

خودروهای خارجی پژو از بدنه بسیار محکم تری نسبت به مدل های ایرانی ساخته می شوند. به همین جهت صافکاری و نقاشی در این نوع از خودرو ها با خودروهای داخلی متفاوت است. در همین راستا مالکین خودروهای پژو خارجی باید جهت خدمات صافکاری و نقاشی به مراکز حرفه ای تر مراجعه کنند.

بخشی از محیط و خدمات قابل ارائه تعمیر پژو در فیکس آپ کار مربوط به صافکاری و نقاشی پژو می باشد. این در بخش کارشناسان خبره و متخصص با بروزترین روش های موجود اقدام به صافکاری و نقاشی پژو می کنند. در این خدمات بسته به نوع صدمه وارد شده اقدامات لازم انجام می شود.

این اقدامات شامل صافکاری بی رنگ، نقاشی، لیسه گیری و صافکاری PDR می باشد. اگر صدمه به شکلی باشد که رنگ از بدنه بلند نشده باشد با صافکاری PDR بصورت بی رنگ ترمیم انجام می شود. در غیر اینصورت اگر قسمت کوچکی باشد با لیسه گیری و در غیر اینصورت نقاشی انجام می شود.

تعمیر پژو در تهران

مجموعه فیکس آپ واقع در تهران پارس خدمات تعمیر پژو در تهران را به مالکین خودروهای پژو خارجی ارائه می دهد. این خدمات همانطور که در مقاله تعمیر پژو خارجی گفته شد بصورت کامل ارائه می شود. تعمیر تمام قسمت های فنی، نصب آپشن ها و تهیه و تامین لوازم استوک از این خدمات می باشد.

در ادامه این خدمات پیشتر هم اشاره شد که بصورت تخصصی صافکاری نقاشی پژو انجام می شود. در نظر داشته باشید که تنها در مدل های خارجی با گیربکس های خودکار این خدمات ارائه می شود. مالکین خودروهای پژو در مدلهای خارجی می توانند بصورت حضوری به این مرکز جهت دریافت خدمات مراجعه کنند.

همچنین افرادی هم که مالک خودروهای پژو خارجی هستند و در تهران ساکن نیستند می توانند با مراجعه حضوری جهت تعمیر پژو در تهران هماهنگی های لازم را انجام دهند. سپس در زمان مشخص شده به این مرکز مراجعه نموده و از خدمات آن بهره مند شوند.

مدل های قابل تعمیر پژو

خانواده پژو مدل های بسیار زیادی روانه بازار کرده است. اما تمام این مدل ها در کشور ما در حال تردد و استفاده نیستند. در هر صورت این مجموعه سعی کرده است تا مدل های مختلف پژو را تعمیر کند. این مدل ها در ادامه ذکر شده اند:

 • تعمیر پژو 2008
 • تعمیر پژو 5008
 • تعمیر پژو 308
 • تعمیر پژو 508
 • تعمیر پژو 208
 • تعمیر پژو 3008