یکی از خدمات تعمیرگاه آلفارومئو بررا در فیکس آپ کار تعمیر آلفارومئو Brera است که در این تعمیرات مواردی نظیر تعمیر موتور و گیربکس الفارومئو بررا و جلوبندی آن انجام می شود. علاوه بر آن خدمات برق شامل تعمیر و نصب آپشن و تهیه و تامین لوازم استوک آلفارومئو بررا و همچنین خدمات ظاهری دیتیلینگ و صافکاری نقاشی انجام می شود.

تعمیرگاه فیکس آپ کار متخصص تعمیرات خودروهای خارجی است که تمام مدل های آلفارومئو را انجام می دهد. این تعمیرات توسط تعمیرکاران حرفه ای و با تجربه صورت می گیرد و شامل تمام قسمت های این خودرو ها می شود. تمامی تعمیرات ضمانت می شود و خدمات پس از تعمیرات نیز ارائه می شود.

در ادامه مطلب تعمیر آلفارومئو بررا در فیکس آپ کار مطالعه خواهید کرد:

آلفارومئو بررا

تعمیرگاه آلفارومئو بررا - تعمیر الفارومئو بررا در تهران - فیکس آپ کار
تعمیرگاه آلفارومئو بررا – تعمیر الفارومئو بررا در تهران – فیکس آپ کار

خودروی آلفارومئو بررا یک خودرو از برند Alfa Romeo در ایتالیا است که متخصص تولید خودروهای اسپرت و قدرتمند است که سابقه درخشانی هم در این تولیدات دارد. این مدل خودروها که بصورت کوپه هستند تغییراتی در خود داشته است و برای اولین بار در سال 2005 طراحی شد.

این خودرو در کلاس اسپرت و سگمنت S تولید شد و در آن روز های اولیه تولید و همچنین واردات به کشور های مختلف استقبال بسیار خوبی داشت. اما بدلیل عدم همکاری مناسب میان این کشور ها و تحریم های موجود و نبود قطعات کافی این برند این روز ها در ایران ناشناخته به حساب می آید.

آلفارومئو بررا با مشخصات فنی و ظاهری بسیار خوبی که دارد یک خودروی با کیفیت و در حین حال قدرتمند بشمار می رود که خیلی نمی توان آن ها را در سطح شهرهای مختلف مشاهده کرد. در ادامه مطلب تعمیر آلفارومئو بررا در رابطه با تعمیرات و شرایط آن در فیکس آپ کار صحبت خواهیم کرد.

تعمیرگاه آلفارومئو بررا

این خودروی ایتالیایی بدلیل پیچیدگی و تفاوت بسیار زیاد در ساختار خود شرایط تعمیر را برای تعمیرگاه های مختلف دشوار کرده است. به همین جهت تعمیرگاه آلفارومئو بررا کمتر از آن چه که باید باشد وجود دارد و این کار را برای مالکین این خودرو ها سخت کرده است. البته که مالکین این خودرو ها باید دقت داشته باشند که در هر تعمیرگاهی نمی توان این خودروهای بخصوص را جهت تعمیر آلفارومئو بررا برد.

یکی از ویژگی های تعمیرگاه فیکس آپ کار متخصص بودن در تعمیرات خودروهای خارجی است که باعث می شود این خودرو ها را به بهترین شکل ممکن بتواند تعمیر کند. البته پیشتر در مورد تعمیر آلفارومئو مفصل صحبت شده است. خودروهای ایتالیایی ساختار و شرایط منحصربفردی برای تعمیر دارند.

در تعمیرگاه آلفارومئو بررا این تعمیرات بصورت کاملاً اساسی انجام می شود. بخصوص تعمیر موتور و گیربکس که مهم ترین بخش های این خودرو هستند و بیشتر نیازمند تعمیر الفارومئو بررا می شوند. از طرفی دیگر به جهت این که در تعمیرات نیازمند قطعات می باشد این مجموعه خدمات تهیه و تامین لوازم استوک آلفارومئو بررا را دارد.

تعمیر آلفارومئو بررا در تهران

تعمیر موتور آلفارومئو بررا - تعمیرگاه الفارومئو بررا در تهران - فیکس آپ کار
تعمیر موتور آلفارومئو بررا – تعمیرگاه الفارومئو بررا در تهران – فیکس آپ کار

فیکس آپ کار بعنوان یک تعمیرگاه خودروهای خارجی تعمیر آلفارومئو بررا در تهران فعالیت دارد. این تعمیرگاه در تهرانپارس واقع شده است و دارای یک محوطه بزرگ تعمیرگاهی می باشد. همچنین مالکین این خودرو ها جهت مشاوره تعمیرگاه آلفارومئو بررا می توانند مراجعه کنند و از راهنمایی و کارشنایس این تعمیرکاران بهره مند شوید.

دارندگان این خودرو ها می توانند جهت تعمیر آلفارومئو بررا در تهران به این تعمیرگاه مراجعه کنند. خدمات کامل برای این خودرو ها برای تمام مدل ها و سال ساخت ارائه می شود. مالکین می توانند جهت استفاده از این خدمات به این تعمیرگاه مراجعه کنند. این خدمات شامل تعمیر موتور آلفارومئو بررا و گیربکس آن از اساسی ترین آن ها می باشد.

تعمیر آلفارومئو بررا در تهران در این تعمیرگاه با هزینه و زمان مناسب ارائه می شود. ابتدا بر اساس مشکلات گزارش شده عیب یابی و تست صورت می گیرد سپس این تعمیرات آغاز می شود. افرادی که خارج از شهر تهران هستند می توانند بصورت تلفنی جهت حضور خود هماهنگی انجام دهند.

تعمیر موتور آلفارومئو بررا

آلفارومئو بررا در چند مدل با حجم موتورهای مختلف مثل 1.75 یا 2.2 و 3.2 لیتری دارد و 6 سیلندر دارد که برای جثه این خودروی اسپرت یک موتور تند و تیز حساب می شود. این موتور می تواند 265 اسب بخار قدرت و 322 نیوتن متر گشتاور در مدل 3 لیتری ارائه دهد. با توجه به این که مدل های موجود این خودرو در کشور ایران سال های قدیمی تر هستند بعضاً نیاز به رسیدگی و تعمیر موتور آلفارومئو بررا دارند.

موتور آلفارومئو بررا یک موتور با ساختار متفاوت می باشد که در تعمیر موتور خودرو آلفارومئو بررا باید تعمیرکار بطور کامل به آن مسلط باشد. تجربه و تخصص در تعمیر موتور آلفارومئو بررا حرف اول را می زند و تعمیرکاران این تعمیرگاه را شامل می شود. تضمین این تعمیرات اساسی روی موتور الفارومئو بررا هم از دیگر ویژگی های تعمیر آن می باشد.

تماس با فیکس آپ کار

شما می توانید با تماس با کارشناسان فیکس آپ کار، بطور رایگان مشاوره گرفته و نوع مشکل یا خدمات درخواستی خود را مطرح کنید و برای حضورتان هماهنگی انجام دهید.

مرکز تعمیرات ماشین خارجی فیکس آپ کار

مشکلاتی که در تعمیر موتور آلفارومئو بررا حل می شوند

در تعمیر موتور آلفارومئو بررا موتور بصورت کامل بسته به نوع مشکل باز می شود و تمامی قسمت های آن مورد بررسی قرار می گیرد. در این فرایند هر قسمتی که قابل تعمیر باشد انجام می شود و در صورت نیاز به تعویض قطعات با هماهنگی با مالک خودرو صورت می گیرد. برخی مشکلاتی که در تعمیر موتور آلفارومئو بررا حل می شوند به شکل زیر می باشد:

 1. رفع مشکل سر و صدای زیاد موتور بررا
 2. رفع مشکل لرزش موتور آلفارومئو بررا
 3. رفع مشکل حرارت زیاد موتور خودرو
 4. رفع مشکل روغن ریزی و روغن سوزی
 5. رفع مشکل عدم شتاب و سرعت کافی بررا
 6. رفع مشکلات شاتون و خرابی های سیلندر

تعمیر گیربکس الفارومئو بررا

تعمیر گیربکس آلفارومئو بررا - تعمیرگاه الفارومئو بررا در تهران - فیکس آپ کار
تعمیر گیربکس آلفارومئو بررا – تعمیرگاه الفارومئو بررا در تهران – فیکس آپ کار

گیربکس الفارومئو بررا یک گیربکس 6 دنده دستی می باشد که بصورت دیفرانیسل جلو عمل می کند. این گیربکس همخوانی و مطابقت بسیار خوبی با موتور 3 لیتری خود دارد. اما در صورت عدم رسیدگی های منظم به موتور و گیرکبس شامل خرابی هایی بطور مداوم خواهد بود.

یکی دیگر از خدماتی که تعمیرگاه آلفارومئو بررا در فیکس آپ کار ارائه می شود تعمیر آن می باشد. تعمیر گیربکس الفارومئو بررا بطور کامل و اساسی و تخصصی صورت می گیرد. این تعمیرات با دقت بسیار زیاد انجام می شود و تمامی مشکلات آن رفع می شود.

در تعمیر گیربکس الفارومئو بررا دقت زیادی به نوع مشکل و رفع آن می شود تا یکبار برای مدت طولانی این مشکلات حل شوند. این تعمیرگاه بدلیل تخصص بسیاز زیادی که تعمیر گیربکس های اتوماتیک دارد با ضمانت تعمیر گیربکس الفارومئو بررا را انجام می دهد.

مشکلاتی که در تعمیر گیربکس الفارومئو بررا رفع می شوند

در خدمات تعمیر آلفارومئو بررا تمام مشکلات موجود در ناحیه گیربکس رفع می شوند. اما در این بین مشکلاتی هستند که به نسبت مشکلات دیگر بیشتر رخ می دهند و این تعمیرگاه تمام آن ها را با ضمانت و بصورت دقیق و تخصصی حل می کند. برخی از این مشکلاتی که در تعمیر گیربکس الفارومئو بررا رفع می شود به شکل زیر هستند:

 1. رفع مشکل سر و صدای گیربکس حین تعویض دنده یا در حین حرکت
 2. رفع مشکل جا نرفتن دنده الفارومئو بررا
 3. رفع مشکل روغن ریزی گیربکس بررا
 4. رفع مشکل شتاب و سرعت کم در گیربکس الفارومئو
 5. رفع مشکل عدم حرکت در گیربکس اتوماتیک الفارومئو بررا

تعمیر جلوبندی آلفارومئو Brera

خودرو الفارومئو بررا دارای تعلیق چهار چرخ است و تعمیر جلوبندی آلفارومئو Brera از دیگر خدمات تعمیرگاه آلفارومئو بررا در تعمیرگاه فیکس آپ کار می باشد. این خودروها تعلیق بسیار مستحکم و با کیفیتی دارند که مدت ها در صورت استفاده صحیح بدون مشکل عمل می کنند. اما پس از مدتی نیازمند رسیدگی و سرویس و یا حتی تعویض قطعات مصرفی در خود هستند.

در این خدمات تعمیر جلوبندی آلفارومئو Brera بر اساس وضعیت قطعات مصرفی مورد بررسی قرار می گیرد. این قطعات مصرفی پس از مدتی دچار مشکل می شوند و اگر قابل تعمیر نباشند نیاز به تعویض دارند. این قطعات مصرفی شامل موارد زیر هستند:

 1. کمک فنر ها
 2. سیبک ها
 3. پلوس ها
 4. اکس
 5. بوش
 6. دسته موتور ها
 7. سیستم کامل فرمان
تعمیر جلوبندی آلفارومئو بررا - تعمیرگاه الفارومئو بررا در تهران - فیکس آپ کار
تعمیر جلوبندی آلفارومئو بررا – تعمیرگاه الفارومئو بررا در تهران – فیکس آپ کار

علائم خرابی جلوبندی آلفارومئو بررا

علائم خرابی در قسمت های مختلف خود را باید جدی گرفت و به آن ها رسیدگی کرد. در غیر اینصورت باعث ضرر و زیان زیادی می شود. در قسمت جلوبندی این خودرو نیز علائم خرابی جلوبندی آلفارومئو بررا در ادامه مطلب تعمیرگاه آلفارومئو بررا در تهران ذکر شده است:

 1. لرزش قسمت جلویی خودرو و لرزش فرمان
 2. انحراف به چپ و راست در حین حرکت
 3. وجود لاستیک سایی در خودرو
 4. وجود سر و صدا در جلوبندی بررا
 5. عدم فرمان پذیری کامل و مشکلات حرکت در پیچ ها

سرویس دوره ای الفارومئو بررا

سرویس دوره ای الفارومئو بررا یکی از خدمات تعمیر آلفارومئو بررا می باشد که برای حفظ و نگهداری آن در نظر گرفته شده است. در سرویس دوره ای الفارومئو بررا مواردی همچون تعویض مصرفی ها مثل روغن و فیلتر ها انجام می گردد.

اما علاوه بر این موارد در سرویس دوره ای متخصص این خودروهای ایتالیایی تمام خودرو را از نظر فنی و ظاهری مورد بررسی و عیب یابی قرار می دهند. در نهایت از این بررسی ها و تست های انجام شده گزارشی به مالک خودرو از وضعیت سلامت آلفارومئو بررا ارائه می شود.

این کار باعث می شود تا مالک خودروی الفارومئو بررا از وضعیت سلامت خودروی خود آگاه شود. همچنین مشکلات و عیوبی که به تازگی ایجاد شده اند مشخص می شوند و در صورتی که زودتر تعمیر شوند هزینه و زمان کمتری نسبت به آینده خواهند داشت.

نصب آپشن آلفارومئو بررا

خودروهای آلفارومئو بخصوص در مدل های قدیمی تر خود خیلی خودروهای لوکس و پر آپشنی محسوب نمی شوند. هر چند خودروهای جدیدی که این خودروسازی تولید کرده است کاملاً لوکس و پر آپشن هستند اما شامل خودروهای قدیمی تر خود نمی باشد.

در خدمات برق خودرو این تعمیرگاه آلفارومئو بررا خدمات نصب آپشن ارائه می شود. آپشن های موجود در این خودرو ممکن است پس از مدتی دچار مشکل شوند و نیازمند تعمیر یا تعویض باشند. تعمیر این آپشن ها در صورت امکان در این مرکز تعمیر الفارومئو بررا صورت می گیرد.

همچنین آپشن های قدیمی امکان تعویض با آپشن های جدیدتر را دارند. علاوه بر تمام این موارد با توجه به درخواست مالک خودرو نصب آپشن آلفارومئو بررا نیز صورت می گیرد.

آپشن های پیشفرض آلفارومئو بررا

نصب آپشن آلفارومئو بررا - تعمیرگاه الفارومئو بررا در تهران - فیکس آپ کار
نصب آپشن آلفارومئو بررا – تعمیرگاه الفارومئو بررا در تهران – فیکس آپ کار

خودروی الفارومئو Brera دارای آپشن های پیشفرضی است که بصورت کارخانه ای روی آن ها نصب شده اند. تمامی این آپشن ها قابل تهیه و تعمیر و تعویض هستند. آپشن های پیشفرض خودروی بررا به شکل زیر هستند:

 1. دارای صفحه کیلومتر آنالوگ
 2. دارای 4 صندلی سرنشین
 3. دارای دسته دنده دستی
 4. دکمه های روی فرمان
 5. آینه های برقی
 6. دارای فرمان هیدرولیک
 7. دارای کروز کنترل
 8. دارای ABS, EBD و ESP
 9. دارای کیسه های هوا(ایربگ)
 10. سیستم کنترل ترکشن
 11. استارت بدون کلید و سنسور باران
 12. دماسنج و آینه الکتروکرومیک
 13. صندلی چرم و استراحتگاه مرکزی دست
 14. دارای صندلی های چرم

لوازم استوک آلفارومئو بررا

یکی از مشکلاتی خودروهای خارجی در کشور ایران دارند نبود قطعات و لوازم یدکی می باشد. این مسئله برای خودروهای آلفارومئو بیشتر از خودروهای دیگر است زیرا تعداد بسیار کمی از آن ها وارد کشور شدند. با توجه به این که این تعمیرگاه خدمات تعمیر الفارومئو بررا را ارائه می دهد، بخشی از این خدمات به لوازم استوک آلفارومئو بررا اختصاص داده شده است.

در حین تعمیرات آلفارومئو بررا بعضاً نیاز به تعویض قطعات می باشد. در این مواقع یافتن این قطعات که اصل و سالم باشند کار دشواری است و هزینه های سنگینی در بر دارد. لوازم استوک آلفارومئو بررا توسط فیکس آپ کار بدون واسطه وارد شده و همگی دارای اصالت و سلامت کامل هستند.

لوازم استوک قابل ارائه برای خودرو آلفارومئو بررا

از طرف دیگر این لوازم استوک آلفارومئو بررا توسط این تعمیرگاه کاملاً ضمانت می شود و قابلیت نصب و تعویض در این محوطه توسط کارشناس مختص خود را دارد. در ادامه برخی از لوازم استوک قابل ارائه برای خودرو آلفارومئو بررا لیست شده اند:

 1. موتور استوک آلفارومئو بررا
 2. گیربکس استوک آلفارومئو بررا
 3. داشبورد کامل آلفارومئو بررا
 4. سپر عقب و جلوی بررا
 5. درب های خودروی آلفارومئو بررا
 6. چراغ جلو و عقب الفارومئو بررا
 7. و لوازم استوک قسمت های مختلف Alfaromeo بررا

صافکاری و نقاشی آلفارومئو بررا

لوازم استوک آلفارومئو بررا - تعمیرگاه الفارومئو بررا در تهران - فیکس آپ کار
لوازم استوک آلفارومئو بررا – تعمیرگاه الفارومئو بررا در تهران – فیکس آپ کار

صافکاری و نقاشی آلفارومئو بررا از دیگر خدمات تعمیرگاه الفارومئو بررا در این مرکز می باشد. در این خدمات کارشناسان با تجربه و حرفه اقدام به صافکاری و نقاشی آلفارومئو بررا می کنند. این خدمات کاملاً تخصصی و تضمین شده در محوطه این تعمیرگاه انجام می شود.

صافکاری و نقاشی آلفارومئو بررا بطور کلی شامل صافکاری بدون رنگ و صافکاری PDR، نقاشی قسمت های مختلف، لیسه کاری یا لیسه کشی و دیتیلینگ کامل خودرو می شود. این خدمات در این مرکز با هزینه و زمان بسیار مناسب ارائه می شود.

صافکاری PDR آلفارومئو بررا

از خدمات برجسته صافکاری و نقاشی آلفارومئو بررا، صافکاری PDR می باشد. این نوع صافکاری که با ابزارهای مخصوص استفاده می شود سریعتر و دقیق تر صورت می گیرد. همچنین با استفاده از ابزارهای PDR امکان دستیابی به قسمت هایی که سخت است آسان می شود.

از دیگر ویژگی های صافکاری PDR آلفارومئو بررا این است که با استفاده از این ابزارها موج کمتری در صافکاری را شاهد خواهیم بود. زمان انجام کار با صافکاری PDR سریع تر بوده و عملیات دقیق تر انجام می شود. در صورتی که صدمات وارده جزئی تر و کمتر باشد این ابزار مناسب تر خواهد بود.

لیسه گیری آلفارومئو بررا

لیسه گیری، لیسه کاری یا لیسه کشی ابزاری است که با استفاده از آن می توان رنگ پریدگی های بسیار جزئی و خط و خش ها را ترمیم نمود. در لیسه گیری آلفارومئو بررا ابتدا رنگ خودرو مطابق رنگ فعلی ساخته می شود. سپس با استفاده از ابزار مخصوص رنگ ها در چندین مرحله پر می شوند.

این فرایند آنقدر انجام می شود تا قسمت مربوطه هم سطح قسمت های اطراف که سالم هستند بشود. این کار هزینه نقاشی را بسیار کاهش می دهد و مانع از آن می شود تا قسمت مربوطه بطور کلی رنگ یا نقاشی شود. لیسه گیری آلفارومئو بررا بصورت تخصصی و حرفه ای در این تعمیرگاه صورت می گیرد.