تعمیر آلفا رومئو از خدمات تعمیرگاه فیکس آپ کار می باشد که بصورت تخصصی روی موتور، گیربکس و جلوبندی انجام می شود. تعمیرگاه آلفارومئو در تمام مدل های موجود فعالیت دارد و این تعمیرات بصورت حرفه ای و با ضمانت انجام می شود. از دیگر خدمات تعمیرگاه آلفارومئو این مجموعه خدمات برق، آپشن، لوازم استوک آلفا رومئو و صافکاری نقاشی آلفا رومئو می باشد.

تعمیرکاران این مجموعه با سابقه و تخصص بالایی که در ساختار خودروهای آلفارومئو دارند این تعمیرات را بصورت اساسی و دقیق انجام می دهند. برای تمام مدل های آلفا رومئو خدمات کامل در این مجموعه ارائه می شود. تعمیر موتور و گیربکس آلفا رومئو به شکل کامل و تعویض قطعات مصرفی نیز قابل انجام می باشد.

در ادامه مطلب تعمیر آلفا رومئو در فیکس آپ کار مطالعه خواهید کرد:

آلفا رومئو

تعمیر آلفا رومئو - تعمیرگاه آلفارومئو - فیکس آپ کار
تعمیر آلفا رومئو – تعمیرگاه آلفارومئو – فیکس آپ کار

آلفا رومئو یا Alfa Romeo یک خودرو ایتالیایی است که به کیفیت و قدرت بالا و همچنین طراحی جذاب معروف است. این خودروسازی در سال 1910 در میلان ایتالیا تاسیس شد و یکی از قدیمی ترین برند های خودروسازی است که در سطح جهانی فعالیت دارد. این خودروسازی در ابتدا بیشتر خودروهای مسابقه ای تولید می کرد توانست بعد ها خودروهایی در سبک های مختلف به تولید برساند.

در حال حاضر آلفا رومئو یکی از خودروهای محبوب جهانی است که در کلاس های مختلف خودروهای متنوعی به تولید می رساند و در بازار جهانی آن ها را عرضه می کند. این خودرو سازی بخشی از تابعیت خود را از لندن در انگلیس دارد که از لوگوی آن می توان این مورد را تایید کرد.

در سال هایی از تاریخ ما بخشی از خودروهایی که به کشور ایران وارد شدند از برند آلفا رومئو بودند که در حال حاضر بیشترین خودرویی که از این برند در کشور مشاهده می شود جولیتا می باشد. در ادامه مطلب با تعمیر آلفا رومئو در فیکس آپ کار با ما همراه باشید.

تعمیرگاه آلفارومئو

کمتر خودرویی در کشور های مختلف بخصوص ایران بعنوان یک خودروی ایتالیایی را می توان یافت. این خودرو ها کاملاً ساختار متفاوتی از هر خودروی خارجی دیگری دارند. با توجه به این که خدماتی برای این خودروها در کشور ما وجود ندارد، تعمیرگاه آلفارومئو نیز بسیار کم یافت می شود.

اما در این بین فیکس آپ کار بعنوان یک تعمیرگاه آلفارومئو در تهران فعالیت می کند و سابقه بسیار زیادی در تعمیر این خودرو ها دارد. در تعمیرگاه آلفارومئو این خودرو ها در تمام مدل های موجود تعمیر می شوند. این تعمیرات شامل تعمیر موتور آلفا رومئو، تعمیر گیربکس آلفا رومئو و تعمیر جلوبندی آلفا رومئو می باشد.

در تعمیرگاه فیکس آپ کار پیش از هر چیزی ابتدا تست و عیب یابی روی این خودرو ها صورت می گیرد. در نهایت با توجه به مشکلات یافت شده تعمیر آلفا رومئو انجام می شود. در تعمیرات آلفا رومئو در صورتی که نیاز به قطعات باشد، این مجموعه خود در بخش لوازم استوک آلفا رومئو آن ها را تهیه و تامین کرده و از آن ها استفاده خواهد کرد.

تعمیر آلفا رومئو در تهران

تعمیر آلفا رومئو در تهران - تعمیرگاه آلفا رومئو - فیکس آپ کار
تعمیر آلفا رومئو در تهران – تعمیرگاه آلفا رومئو – فیکس آپ کار

مرکز تعمیرگاهی فیکس آپ کار تعمیر آلفا رومئو در تهران را انجام می دهد. این مجموعه در تهرانپارس واقع شده و دارای محوطه بزرگ تعمیرگاهی خودروهای خارجی می باشد. این مجموعه تنها در بخش تعمیر خودرو های خارجی فعالیت می کند و تمامی خودرو های خارجی تا جدیدترین مدل ها تعمیر می شوند.

از مهم ترین خدمات تعمیر آلفا رومئو در تهران تعمیر موتور و گیربکس آلفارومئو می باشد که بصورت اساسی و حرفه ای انجام می شود. فیکس آپ کار تمام تعمیرات انجام شده را ضمانت می کند و به آن ها خدمات پس از تعمیرات ارائه می دهد. با این وجود تعمیر آلفا رومئو در تهران به حرفه ای ترین شکل ممکن انجامی شود.

مالکین این خودرو ها در شهر های تهران و اطراف آن می توانند با مراجعه حضوری از خدمات تعمیر آلفا رومئو در تهران بهره مند شوند. همچنین افرادی که خارج از تهران هستند می توانند بصورت تلفنی هماهنگی انجام دهند و بصورت جضوری جهت تعمیر آلفا رومئو مراجعه کنند.

تعمیر موتور آلفا رومئو

خودروهای آلفا رومئو دارای موتورهای حجیمی هستند که قدرت و شتاب زیادی را ارائه می دهند. این موتور های آلفا رومئو دارای ساختار اختصاصی این برند از خودروسازی هستند و تشابه چندانی با موتور خودروهای خارجی دیگر ندارند. اما با این حال با توجه به این که مدل های موجود در کشور مدتی از عمر آن ها گذشته بعضاً نیازمند تعمیر موتور آلفا رومئو هستند.

تعمیر موتور آلفا رومئو در فیکس آپ کار توسط تعمیرکاران متخصص این مجموعه انجام می شود و بر اساس مشکلاتی که گزارش و مشاهده می شوند انجام می گیرند. در تعمیر موتور آلفا رومئو ابتدا عملکرد آن مورد بررسی و عیب یابی قرار می گیرد سپس بخش های آسیب دیده ترمیم می شوند.

تماس با فیکس آپ کار

شما می توانید با تماس با کارشناسان فیکس آپ کار، بطور رایگان مشاوره گرفته و نوع مشکل یا خدمات درخواستی خود را مطرح کنید و برای حضورتان هماهنگی انجام دهید.

مرکز تعمیرات ماشین خارجی فیکس آپ کار

در تعمیر موتور آلفا رومئو چه مواردی انجام می شوند؟

در تعمیر موتور آفا رومئو بسته به مشکلاتی که وجود دارد تعمیرات صورت می گیرد. بسیار مهم است که چه مشکلی باعث اختلال در عملکرد موتور این خودرو ها ایجاد شده است. بر همین اساس تعمیر موتور آلفا رومئو در خدمات تعمیر آلفارومئو انجام می شود. در ادامه برخی مواردی که بیشتر مشاهده و تعمیر می شود لیست شده اند:

 1. مشکل روغن ریزی و روغن سوزی در موتور آلفا رومئو
 2. مشکل یاتافان زدن موتور آلفارومئو
 3. مشکل سوختن واشر سرسیلندر موتور خودرو آلفا رومئو
 4. مشکل در دینام و کاتالیزور خودرو آلفا رومئو
تعمیر موتور آلفا رومئو - تعمیر گیربکس آلفا رومئو - فیکس آپ کار
تعمیر موتور آلفا رومئو – تعمیر گیربکس آلفا رومئو – فیکس آپ کار

علائم خرابی موتور آلفا رومئو چیست؟

مواردی در استفاده از این خودرو ها پیش می آید که باعث می شود گمان کنیم موتور خودرو آلفا رومئو دچار نقص شده است. این موارد دقیقاً همان علائمی هستند که باعث خرابی موتور می شوند و باید به آن ها توجه و رسیدگی کرد. در واقع رسیدگی به موقع به این علائم باعث می شود تا از خرابی های بیشتر جلوگیری شود. در ادامه برخی از این موارد لیست شده اند:

 1. وچود سر و صدا از بخش موتور خودرو
 2. وجود لرزش در موتور بخصوص در دورهای بالا و درجا
 3. عدم سرعت و شتاب کافی در حین حرکن بخصوص در دنده های سبک
 4. روغن ریزی یا روغن سوزی از قسمت موتور آلفا رومئو
 5. حرارت بسیار بالا زمانی که خودرو کمی فعالیت می کند

تعمیر گیربکس آلفارومئو

خودروهای آلفارومئو در مدل های مختلف دارای دنده دستی و اتوماتیک می باشد. در حال حاضر اکثر مدل های جدید آلفارومئو دارای گیربکس خودکار هستند. گیربکس های اتوماتیک عملکرد بهتری نسبت به دنده دستی دارند اما نیازمند دقت عمل و رسیدگی بیشتری هستند.

در فیکس آپ کار تعمیر گیربکس آلفارومئو در گیربکس های خودکار یا اتوماتیک صورت می گیرد. این تعمیرات بصورت کاملاً اساسی انجام می شود تا در زمان های کوتاه دچار عیب و ایران نشوند و مجدد نیاز به تعمیر گیربکس خودرو آلفا رومئو نداشته باشند. بهتر است این تعمیرات در زمان های به موقع و به شکل دقیق انجام شود تا مانع از هزینه های بالا شود.

چه زمانی نیاز به تعمیر گیربکس آلفارومئو می باشد؟

بسیار مهم است که بدانیم چه زمانی باید برای تعمیر گیربکس آلفارومئو را اقدام کنیم. از زمانی که متوجه مشکل در عملکرد گیربکس می شویم باید نسبت به این تعمیرات اقدام کنیم. هر چه این زمان طولانی تر شود و رسیدگی صورت نگیرد باعث می شود تا خرابی های بیشتری ایجاد شود و هزینه و زمان بالاتری برای آن صرف کنیم.

چه علائمی نشان دهنده خرابی گیربکس آلفارومئو می باشد؟

بطور کلی علام مختلفی هستند که نشان دهنده خرابی گیربکس خودرو می باشند. ممکن است در برخی خودروها این علائم کمی متفاوت تر باشد اما کلیات آن ها یکسان است. باید بدانیم که این علائم نشانه از خرابی گیربکس آلفارومئو می باشد و آن ها را جدی بگیریم.

این علائم شامل سر و صدا در گیربکس حین تعویض دنده یا حین حرکت می باشد. برخی دیگر شامل عدم شتاب کافی در ابتدای حرکت در هر دنده نیز می باشد. روغن ریزی از گیربکس از مهم ترین مواردی است که سریعاً باید برای تعمیر گیربکس آلفارومئو اقدام شود.

تعمیر جلوبندی خودرو آلفا رومئو

تعمیر جلوبندی آلفا رومئو - فیکس آپ کار
تعمیر جلوبندی آلفا رومئو – فیکس آپ کار

خودروهای آلفا رومئو در قسمت تعلیق و جلوبندی خصوصیات و کیفیت مناسبی را ارائه داده است. در برخی مدل ها بصورت دیفرانسیل جلو و در برخی دیگر دارای چهار چرخ محور می باشد که بهترین کیفیت را ارائه می دهد. در مدل های محور جلو و دنده دستی بیشتر شاهد خرابی جلوبندی خودرو آلفا رومئو هستیم که بیشتر نیازمند تعمیر هستند.

تعمیر جلوبندی خودرو آلفا رومئو باید دقیقاً زمانی صورت بگیرد که اختلالاتی در عملکرد آن مشاهده می شود. رسیدگی های منظم هر ساله باعث می شود تا این خرابی ها کاهش یابد و هزینه های کمتری به جای بگذارد. اما با توجه به این که جلوبندی خودرو ها اکثراً از لوازم مصرفی تشکیل شده اند نیازمند تعویض این قطعات هستند.

یکی از خدماتی که در تعمیر آلفا رومئو در فیکس آپ کار ارائه می شود تعمیر جلوبندی خودرو آلفا رومئو می باشد. این خدمات بر اساس مشکلات رخ داده انجام می شود و اگر قطعه ای قابل تعمیر نباشد باید تعویض گردد. در تعویض قطعات جلوبندی این مجموعه لوازم استوک آلفا رومئو را ارائه می دهد.

نصب آپشن Alfa Romeo

خودروهای Alfa Romeo را نمی توان خیلی خودروهای فول آپشن و لوکسی در نظر گرفت بخصوص در مدل های قدیمی تری که در کشور ما در حال تردد و استفاده هستند. با توجه به خدمات تعمیرگاه آلفارومئو در این مجموعه، در خدمات برق خودرو خدمات نصب آپشن نیز ارائه می شود.

در خدمات نصب آپشن Alfa Romeo در صورتی که آپشن هایی نیاز به تعمیر داشته باشند تعمیرات روی آن ها انجام می گیرد. همچنین در صورتی که این آپشن ها قابل تعمیر نبوده یا از بین رفته باشد قابل تهیه بوده و تعویض می شوند. علاوه بر این موارد امکان تعویض آپشن های قدیمی با آپشن های مدل های جدیدتر نیز امکان پذیر است.

در نهایت اگر مالکین این خودرو ها نیاز به هر آپشن دیگری داشته باشند بسته به مدل خودرو می توان آن ها را اضافه نمود. نصب آپشن Alfa Romeo باعث می شود تا لذت رانندگی با این خودرو ها افزایش یابد و امکانات رفاهی بیشتر و جدیدتری در خود داشته باشند.

سرویس دوره ای ماشین آلفا رومئو

سرویس دوره ای آلفا رومئو - نصب آپشن الفارومئو - فیکس آپ کار
سرویس دوره ای آلفا رومئو – نصب آپشن الفارومئو – فیکس آپ کار

سرویس دوره ای ماشین آلفا رومئو خدماتی است که در تعمیر آلفا رومئو در فیکس آپ کار ارائه می شود. در سرویس دوره ای ماشین آلفا رومئو علاوه بر تعویض مصرفی هایی مثل روغن موتور و گیربکس، فیلتر های هوای اتاق، تمام خودرو از نظر فنی و ظاهری مورد بررسی قرار می گیرد.

در اصل می توان گفت که سرویس دوره ای ماشین آلفا رومئو باعث می شود تا هزینه های نگهداری آن کاهش یابد و خودروی سالم تری داشته باشید. اگر در این سرویس دوره ای خودرو مشکلات و عیوبی دیده شود به مالک آن گزارش شده و در صورت تایید ایشان تعمیر آلفا رومئو انجام می شود.

سرویس دوره ای ماشین آلفا رومئو هم در بخش فنی بصورت کامل انجام می شود و هم از نظر ظاهری در بدنه خودرو و قسمت های بکار رفته انجام می پذیرد. سرویس دوره ای آلفا رومئو بر روی تمامی مدل های موجود انجام می شود و شامل کارشناسی کامل خودرو هم می باشد.

لوازم استوک آلفا رومئو

خودروهای خارجی برند آلفا رومئو که تعداد کمی از آن ها در کشور موجود هستند فاقد هر گونه قطعات یدکی اصل و سالم هستند که اگر هم باشند خیلی کم یافت می شوند. از این رو با توجه به گران بودن این قطعات و همچنین موجود نبود اقلام مصرفی، لوازم استوک آلفا رومئو در خدمات تعمیرگاه آلفارومئو ارائه می شود.

این قطعات و لوازم استوک آلفا رومئو توسط کمپانی های با اعتبار بالا بدون واسطه تهیه و وارد می شود. تمامی لوازم استوک ارائه شده توسط این مجموعه اصل یا اورجینال و کاملاً سالم می باشد و این قطعات در این محل توسط کارشناسان مربوطه بر روی خودرو نصب یا تعویض می شوند.

لوازم استوک آلفا رومئو - صافکاری نقاشی الفا رومئو - فیکس اپ کار
لوازم استوک آلفا رومئو – صافکاری نقاشی الفا رومئو – فیکس اپ کار

کدام لوازم استوک آلفا رومئو قابل تهیه است؟

همانطور که می دانید یک خودرو از هزاران قطعه مختلف در تولید آن استفاده شده است. این قطعات ریز و درشت هر کدام وظیفه ای بر عهده دارند و باید تمام آن ها سالم و در جای خود باشند تا یک خودرو بدرستی عمل کند. در این بین در خدمات تعمیر آلفارومئو لوازم استوک آن به شرح زیر قابل تهیه و تامین می باشد:

 1. موتور استوک آلفا رومئو
 2. گیربکس استوک آلفا رومئو
 3. قطعات مصرفی در تمام بخش های خودرو
 4. داشبورد کامل آلفا رومئو
 5. سپرها  درب های Alfa Romeo
 6. و تمام قطعات دیگر

صافکاری نقاشی آلفارومئو

صافکاری نقاشی آلفارومئو از دیگر خدمات تعمیرگاه آلفارومئو می باشد که در این مرکز ارائه می شود. بخشی از این محوطه تعمیرگاهی مربوط به صافکاری نقاشی خودروهای خارجی می باشد که توسط کارشناسان حرفه ای انجام می شود. بسته به نوع آسیبی که به خودرو وارد شده باشد می توان از خدمات صافکاری نقاشی آلفارومئو استفاده نمود.

خدمات صافکاری نقاشی آلفارومئو شامل نقاشی کامل، صافکاری بدون رنگ یا صافکاری PDR، لیسه کاری و دیتیلینگ آن می باشد. صافکاری PDR در این خودرو ها با این ابزارهای خاص انجام می شود تا در زمانی که دستیابی به نقطه ای مشکل باشد از آن ها استفاده شود.

همچنین لیسه کاری یا لیسه کشی در صافکاری نقاشی آلفارومئو برای رنگ پریدگی های جزئی و خط و خش ها مورد استفاده قرار می گیرد. علاوه بر این موارد در تعمیر الفا رومئو دیتیلینگ کامل آن انجام می شود. احیای رنگ خودرو در مدل های پایین تر با کارکرد نسبتاً بالا نیز خدماتی است که در آن ارائه می شود.

مدل های قابل تعمیر آلفا رومئو

همانطور که پیش تر در مقاله تعمیرگاه الفا رومئو گفته شد، تمامی مدل های موجود این برند از خودرو ها در این تعمیرگاه مورد تعمیر قرار می گیرند. اما در این بین برخی مدل ها که بیشتر در کشور وجود دارند و فیکس آپ کار تجربه زیادی در تعمیرات آن ها دارد به شکل زیر لیست شده اند:

 1. تعمیر آلفارومئو جولیتا
 2. تعمیر آلفارومئو اسپایدر
 3. تعمیر آلفارومئو بررا
 4. تعمیر آلفارومئو جی تی
 5. تعمیر آلفارومئو 4سی
 6. تعمیر آلفارومئو 8سی
 7. تعمیر آلفارومئو میتو