از دیگر خدمات تعمیرگاه آلفارومئو میتو در فیکس آپ کار تعمیر آلفارومئو می تو است که در این تعمیرات مواردی نظیر تعمیر موتور و تعمیر گیربکس الفارومئو میتو و جلوبندی آن انجام می شود. علاوه بر آن خدمات برق شامل تعمیر و نصب آپشن و تهیه و تامین لوازم استوک آلفارومئو میتو و همچنین خدمات ظاهری دیتیلینگ و صافکاری نقاشی انجام می شود.

تعمیرگاه فیکس آپ کار متخصص تعمیرات خودروهای خارجی است که تمام مدل های آلفارومئو را انجام می دهد. این تعمیرات توسط تعمیرکاران حرفه ای و با تجربه صورت می گیرد و شامل تمام قسمت های این خودرو ها می شود. تمامی تعمیرات ضمانت می شود و خدمات پس از تعمیرات نیز ارائه می شود.

در ادامه مطلب تعمیر آلفارومئو میتو در فیکس آپ کار مطالعه خواهید کرد:

آلفارومئو میتو

تعمیرگاه آلفارومئو میتو - تعمیر الفارومئو می تو تهران - فیکس آپ کار
تعمیرگاه آلفارومئو میتو – تعمیر الفارومئو می تو تهران – فیکس آپ کار

خودروی آلفارومئو میتو یک خودرو از برند Alfa Romeo در ایتالیا است که متخصص تولید خودروهای اسپرت و قدرتمند است که سابقه درخشانی هم در این تولیدات دارد. اکثر این مدل خودروها از سری دوم آن می باشد که تغییراتی در خود داشته است و از سال های 2010 تا 2015 وارد کشور ایران شدند. اما تولیدات اصلی این خودرو از سال 2008 تا سال 2018 می باشد.

این خودرو در کلاس هاچ بک تولید شد و در آن روز های اولیه تولید و همچنین واردات به کشور استقبال بسیار خوبی داشت. اما بدلیل عدم همکاری مناسب میان این کشور ها و تحریم های موجود و نبود قطعات کافی این برند این روز ها در ایران ناشناخته به حساب می آید. آلفارومئو میتو را میتوان برادر بزرگتر آلفارومئو میتو دانست که تعمیرات تخصصی آن نیز در فیکس آپ کار انجام می پذیرد.

آلفارومئو میتو با مشخصات فنی و ظاهری بسیار خوبی که دارد یک خودروی با کیفیت و در حین حال قدرتمند بشمار می رود که خیلی نمیتوان آن ها را در سطح شهرهای مختلف مشاهده کرد. در ادامه مطلب تعمیر آلفارومئو میتو در رابطه با تعمیرات و شرایط آن در فیکس آپ کار صحبت خواهیم کرد.

تعمیرگاه آلفا رومئو میتو

این خودروی ایتالیایی بدلیل پیچیدگی و تفاوت بسیار زیاد در ساختار خود شرایط تعمیر را برای تعمیرگاه های مختلف دشوار کرده است. به همین جهت تعمیرگاه آلفا رومئو میتو کمتر از آن چه که باید باشد وجود دارد و این کار را برای مالکین این خودرو ها سخت کرده است. البته که مالکین این خودرو ها باید دقت داشته باشند که در هر تعمیرگاهی نمیتوان این خودروهای بخصوص را جهت تعمیر آلفا رومئو میتو برد.

یکی از ویژگی های تعمیرگاه فیکس آپ کار متخصص بودن در تعمیرات خودروهای خارجی است که باعث می شود این خودرو ها را به بهترین شکل ممکن بتواند تعمیر کند. البته پیشتر در مورد تعمیر آلفارومئو مفصل صحبت شده است. خودروهای ایتالیایی ساختار و شرایط منحصربفردی برای تعمیر دارند و به همین جهت خدمات تعمیرگاه آلفارومئو میتو را حساس می کند.

در تعمیرگاه آلفا رومئو میتو این تعمیرات بصورت کاملاً اساسی انجام می شود. بخصوص تعمیر موتور و گیربکس که مهم ترین بخش های این خودرو هستند و بیشتر نیازمند تعمیر الفارومئو میتو می شوند. از طرفی دیگر به جهت این که در تعمیرات نیازمند قطعات می باشد این مجموعه خدمات تهیه و تامین لوازم استوک آلفارومئو میتو را دارد.

تعمیر آلفارومئو میتو در تهران

تعمیر آلفارومئو میتو در تهران - تعمیرات تخصصی الفارومئو - فیکس اپ کار
تعمیر آلفارومئو میتو در تهران – تعمیرات تخصصی الفارومئو – فیکس اپ کار

فیکس آپ کار بعنوان یک تعمیرگاه خودروهای خارجی تعمیرگاه آلفارومئو میتو در تهران فعالیت دارد. این تعمیرگاه در تهرانپارس واقع شده است و دارای یک محوطه بزرگ تعمیرگاهی می باشد. همچنین مالکین این خودرو ها جهت مشاوره تعمیر آلفارومئو میتو میتوانند مراجعه کنند و از راهنمایی و کارشنایس این تعمیرکاران بهره مند شوید.

دارندگان این خودرو ها میتوانند جهت تعمیر آلفارومئو میتو در تهران به این تعمیرگاه مراجعه کنند. خدمات کامل برای این خودرو ها برای تمام مدل ها و سال ساخت ارائه می شود. مالکین میتوانند جهت استفاده از این خدمات به این تعمیرگاه مراجعه کنند. این خدمات شامل تعمیر موتور آلفارومئو میتو و گیربکس آن از اساسی ترین آن ها می باشد.

تعمیر آلفارومئو میتو در تهران در این تعمیرگاه با هزینه و زمان مناسب ارائه می شود. ابتدا بر اساس مشکلات گزارش شده عیب یابی و تست صورت می گیرد سپس این تعمیرات آغاز می شود. افرادی که خارج از شهر تهران هستند میتوانند بصورت تلفنی جهت حضور خود هماهنگی انجام دهند.

تعمیر موتور آلفارومئو میتو

آلفارومئو میتو یک موتور 1.4 لیتری 4 سیلندر توربو شارژ مولتی ایر دارد که برای جثه این خودروی هاچ بک کوچک یک موتور تند و تیز حساب می شود. این موتور میتواند 135 اسب بخار قدرت و 206 نیوتن متر گشتاور ارائه دهد. با توجه به این که مدل های موجود این خودرو در کشور ایران سال های قدیمی تر هستند بعضاً نیاز به رسیدگی و تعمیر موتور آلفارومئو میتو دارند.

موتور آلفارومئو میتو یک موتور با ساختار متفاوت می باشد که در تعمیر موتور خودرو میتو باید تعمیرکار بطور کامل به آن مسلط باشد. تجربه و تخصص در تعمیر موتور آلفارومئو میتو حرف اول را می زند و تعمیرکاران این تعمیرگاه را شامل می شود. تضمین این تعمیرات اساسی روی موتور میتو هم از دیگر ویژگی های تعمیر آن می باشد.

تماس با فیکس آپ کار

شما می توانید با تماس با کارشناسان فیکس آپ کار، بطور رایگان مشاوره گرفته و نوع مشکل یا خدمات درخواستی خود را مطرح کنید و برای حضورتان هماهنگی انجام دهید.

مرکز تعمیرات ماشین خارجی فیکس آپ کار

مشکلاتی که در تعمیر موتور آلفارومئو میتو حل می شوند

در تعمیر موتور آلفارومئو میتو موتور بصورت کامل بسته به نوع مشکل باز می شود و تمامی قسمت های آن مورد بررسی قرار می گیرد. در این فرایند هر قسمتی که قابل تعمیر باشد انجام می شود و در صورت نیاز به تعویض قطعات با هماهنگی با مالک خودرو صورت می گیرد. برخی مشکلاتی که در تعمیر موتور آلفارومئو میتو حل می شوند به شکل زیر می باشد:

 1. رفع مشکل سر و صدای زیاد موتور میتو
 2. رفع مشکل لرزش موتور آلفارومئو میتو
 3. رفع مشکل حرارت زیاد موتور خودرو
 4. رفع مشکل روغن ریزی و روغن سوزی
 5. رفع مشکل عدم شتاب و سرعت کافی میتو
 6. رفع مشکلات شاتون و خرابی های سیلندر

تعمیر گیربکس الفارومئو میتو

تعمیر موتور آلفارومئو میتو - تعمیرگاه موتور الفارومئو می تو تهران - فیکس اپ کار
تعمیر موتور آلفارومئو میتو – تعمیرگاه موتور الفارومئو می تو تهران – فیکس اپ کار

گیربکس الفارومئو میتو یک گیربکس 6 دنده اتومات دوکلاچه می باشد که بصورت دیفرانیسل جلو عمل می کند. این گیربکس همخوانی و مطابقت بسیار خوبی با موتور 1.4 لیتری خود دارد. اما در صورت عدم رسیدگی های منظم به موتور و گیرکبس شامل خرابی هایی بطور مداوم خواهد بود.

یکی دیگر از خدماتی که تعمیرگاه آلفارومئو میتو در فیکس آپ کار ارائه می شود تعمیر آن می باشد. تعمیر گیربکس الفارومئو میتو بطور کامل و اساسی و تخصصی صورت می گیرد. این تعمیرات با دقت بسیار زیاد انجام می شود و تمامی مشکلات آن رفع می شود.

در تعمیر گیربکس الفارومئو میتو دقت زیادی به نوع مشکل و رفع آن می شود تا یکبار برای مدت طولانی این مشکلات حل شوند. این تعمیرگاه بدلیل تخصص بسیاز زیادی که تعمیر گیربکس های اتوماتیک دارد با ضمانت تعمیر گیربکس الفارومئو میتو را انجام می دهد.

مشکلاتی که در تعمیر گیربکس الفارومئو میتو رفع می شوند

در خدمات تعمیرگاه آلفارومئو میتو تمام مشکلات موجود در ناحیه گیربکس رفع می شوند. اما در این بین مشکلاتی هستند که به نسبت مشکلات دیگر بیشتر رخ می دهند و این تعمیرگاه تمام آن ها را با ضمانت و بصورت دقیق و تخصصی حل می کند. برخی از این مشکلاتی که در تعمیر گیربکس الفارومئو میتو رفع می شود به شکل زیر هستند:

 1. رفع مشکل سر و صدای گیربکس حین تعویض دنده یا در حین حرکت
 2. رفع مشکل جا نرفتن دنده الفارومئو میتو
 3. رفع مشکل روغن ریزی گیربکس میتو
 4. رفع مشکل شتاب و سرعت کم در گیربکس الفارومئو
 5. رفع مشکل عدم حرکت در گیربکس اتوماتیک الفارومئو میتو

تعمیر جلوبندی آلفارومئو MiTo

تعمیر جلوبندی آلفارومئو MiTo از دیگر خدمات تعمیرگاه آلفارومئو میتو در تعمیرگاه فیکس آپ کار می باشد. این خودروها تعلیق بسیار مستحکم و با کیفیتی دارند که مدت ها در صورت استفاده صحیح بدون مشکل عمل می کنند. اما پس از مدتی نیازمند رسیدگی و سرویس و یا حتی تعویض قطعات مصرفی در خود هستند. در تعویض قطعات جلوبندی خدمات لوازم استوک آلفارومئو میتو از سوی این مجموعه ارائه می شود.

باید بدانید که خودرو آلفا رومئو میتو محور محرک دیفرانسیل جلو دارد و بیشتر در معرض تعمیر جلوبندی آلفارومئو میتو قرار می گیرد. در این خدمات تعمیر جلوبندی آلفارومئو MiTo بر اساس وضعیت قطعات مصرفی مورد بررسی قرار می گیرد. این قطعات مصرفی پس از مدتی دچار مشکل می شوند و اگر قابل تعمیر نباشند نیاز به تعویض دارند. این قطعات مصرفی شامل موارد زیر هستند:

 1. کمک فنر ها
 2. سیبک ها
 3. پلوس ها
 4. اکس
 5. بوش
 6. دسته موتور ها
 7. سیستم کامل فرمان
تعمیر جلوبندی آلفارومئو میتو - تعمیرگاه جلوبندی الفارومئو می تو تهران - فیکس اپ کار
تعمیر جلوبندی آلفارومئو میتو – تعمیرگاه جلوبندی الفارومئو می تو تهران – فیکس اپ کار

علائم خرابی جلوبندی آلفارومئو میتو

علائم خرابی در قسمت های مختلف خود را باید جدی گرفت و به آن ها رسیدگی کرد. در غیر اینصورت باعث ضرر و زیان زیادی می شود. در قسمت جلوبندی این خودرو نیز علائم خرابی جلوبندی آلفارومئو میتو در ادامه مطلب تعمیرگاه آلفارومئو میتو ذکر شده است:

 1. لرزش قسمت جلویی خودرو و لرزش فرمان
 2. انحراف به چپ و راست در حین حرکت
 3. وجود لاستیک سایی در خودرو
 4. وجود سر و صدا در جلوبندی میتو
 5. عدم فرمان پذیری کامل و مشکلات حرکت در پیچ ها

سرویس دوره ای الفا رومئو میتو

سرویس دوره ای الفا رومئو میتو یکی از خدمات تعمیرگاه آلفارومئو میتو می باشد که برای حفظ و نگهداری آن در نظر گرفته شده است. در سرویس دوره ای الفا رومئو میتو مواردی همچون تعویض مصرفی ها مثل روغن و فیلتر ها انجام می گردد.

اما علاوه بر این موارد در سرویس دوره ای متخصص این خودروهای ایتالیایی تمام خودرو را از نظر فنی و ظاهری مورد بررسی و عیب یابی قرار می دهند. در نهایت از این بررسی ها و تست های انجام شده گزارشی به مالک خودرو از وضعیت سلامت آلفارومئو میتو ارائه می شود.

این کار باعث می شود تا مالک خودروی الفا رومئو میتو از وضعیت سلامت خودروی خود آگاه شود. همچنین مشکلات و عیوبی که به تازگی ایجاد شده اند مشخص می شوند و در صورتی که زودتر تعمیر شوند هزینه و زمان کمتری نسبت به آینده خواهند داشت.

نصب آپشن آلفا رومئو میتو

خودروهای آلفارومئو بخصوص در مدل های قدیمی تر خود خیلی خودروهای لوکس و پر آپشنی محسوب نمی شوند. هر چند خودروهای جدیدی که این خودروسازی تولید کرده است کاملاً لوکس و پر آپشن هستند اما شامل خودروهای قدیمی تر خود نمی باشد.

در خدمات برق خودرو این تعمیرگاه آلفارومئو میتو خدمات نصب آپشن ارائه می شود. آپشن های موجود در این خودرو ممکن است پس از مدتی دچار مشکل شوند و نیازمند تعمیر یا تعویض باشند. تعمیر این آپشن ها در صورت امکان در این مرکز تعمیر الفارومئو میتو صورت می گیرد.

همچنین آپشن های قدیمی امکان تعویض با آپشن های جدیدتر را دارند. علاوه بر تمام این موارد با توجه به درخواست مالک خودرو نصب آپشن آلفا رومئو میتو نیز صورت می گیرد.

آپشن های پیشفرض آلفا رومئو میتو

نصب آپشن الفارومئو میتو در تهران - تعمیرگاه آلفارومئو می تو تهران - فیکس آپ کار
نصب آپشن الفارومئو میتو در تهران – تعمیرگاه آلفارومئو می تو تهران – فیکس آپ کار

خودروی الفارومئو میتو دارای آپشن های پیشفرضی است که بصورت کارخانه ای روی آن ها نصب شده اند. تمامی این آپشن ها قابل تهیه و تعمیر و تعویض هستند. آپشن های پیشفرض خودروی میتو به شکل زیر هستند:

 1. کروز کنترل و کنترل ایستایی در سربالایی
 2. کنترل کشش و پایداری
 3. سه حالت رانندگی معمولی، اسپرت و زمستان
 4. کنترل دور موتور و فرمان پذیری هوشمند
 5. دارای سنسورهای عقب، باران و فشار باد تایر
 6. توزیع نیروی ترمز و ترمز ضد قفل با ترمز کمکی
 7. دارای سیستم کنترل ترمز در پیچ ها و کالیپر اسپرت
 8. دارای دی لایت و اتولایت و سیستم تنظیم ارتفاع چراغ های جلو
 9. چراغ مه شدن عقب و جلو دارای چراغ چرخشی
 10. دارای چراع شور و چراغ بدرقه یا ولکام لایت
 11. فرمان برقی و دکمه های کنترلی روی آن
 12. در برخی نسخه های سفارشی دارای مانیتور و دوربین عقب
 13. دارای 6 ایربگ قسمت جلویی راننده و سرنشین جلو
 14. سیستم کیلس استارت و کول باکس
 15. آینه الکتروکرومیک و تاشو برقی
 16. سقف پاناروما و سانروف

لوازم استوک آلفارومئو میتو

یکی از مشکلاتی خودروهای خارجی در کشور ایران دارند نبود قطعات و لوازم یدکی می باشد. این مسئله برای خودروهای آلفارومئو بیشتر از خودروهای دیگر است زیرا تعداد بسیار کمی از آن ها وارد کشور شدند. با توجه به این که این تعمیرگاه خدمات تعمیرگاه آلفارومئو میتو را ارائه می دهد، بخشی از این خدمات به لوازم استوک آلفارومئو میتو اختصاص داده شده است.

در حین تعمیرات آلفارومئو میتو بعضاً نیاز به تعویض قطعات می باشد. در این مواقع یافتن این قطعات که اصل و سالم باشند کار دشواری است و هزینه های سنگینی در بر دارد. لوازم استوک آلفارومئو میتو توسط فیکس آپ کار بدون واسطه وارد شده و همگی دارای اصالت و سلامت کامل هستند. همچنین ضمانت اصالت کالا و عملکرد صحیح از سوی تعمیرگاه فیکس آپ کار نیز ارائه می گردد.

لوازم استوک قابل ارائه برای خودرو آلفارومئو میتو

از طرف دیگر این لوازم استوک آلفارومئو میتو توسط این تعمیرگاه کاملاً ضمانت می شود و قابلیت نصب و تعویض در این محوطه توسط کارشناس مختص خود را دارد. در ادامه برخی از لوازم استوک قابل ارائه برای خودرو آلفارومئو میتو لیست شده اند:

 1. موتور استوک آلفارومئو میتو
 2. گیربکس استوک آلفارومئو میتو
 3. داشبورد کامل آلفارومئو میتو
 4. سپر عقب و جلوی میتو
 5. درب های خودروی آلفارومئو میتو
 6. چراغ جلو و عقب الفا رومئو میتو
 7. و لوازم استوک قسمت های مختلف Alfaromeo میتو

صافکاری و نقاشی آلفارومئو میتو

لوازم استوک الفارومئو می تو تهران - قطعات یدکی آلفارومئو میتو
لوازم استوک الفارومئو می تو تهران – قطعات یدکی آلفارومئو میتو

صافکاری و نقاشی آلفارومئو میتو از دیگر خدمات تعمیرگاه الفا رومئو میتو در این مرکز می باشد. در این خدمات کارشناسان با تجربه و حرفه اقدام به صافکاری و نقاشی آلفارومئو میتو می کنند. این خدمات کاملاً تخصصی و تضمین شده در محوطه این تعمیرگاه انجام می شود.

صافکاری و نقاشی آلفارومئو میتو بطور کلی شامل صافکاری بدون رنگ و صافکاری PDR، نقاشی قسمت های مختلف، لیسه کاری یا لیسه کشی و دیتیلینگ کامل خودرو می شود. این خدمات در این مرکز با هزینه و زمان بسیار مناسب ارائه می شود.

صافکاری PDR آلفارومئو میتو

از خدمات برجسته صافکاری و نقاشی آلفارومئو میتو، صافکاری PDR می باشد. این نوع صافکاری که با ابزارهای مخصوص استفاده می شود سریعتر و دقیق تر صورت می گیرد. همچنین با استفاده از ابزارهای PDR امکان دستیابی به قسمت هایی که سخت است آسان می شود.

از دیگر ویژگی های صافکاری PDR آلفارومئو میتو این است که با استفاده از این ابزارها موج کمتری در صافکاری را شاهد خواهیم بود. زمان انجام کار با صافکاری PDR سریع تر بوده و عملیات دقیق تر انجام می شود. در صورتی که صدمات وارده جزئی تر و کمتر باشد این ابزار مناسب تر خواهد بود.

لیسه گیری آلفارومئو میتو

لیسه گیری، لیسه کاری یا لیسه کشی ابزاری است که با استفاده از آن میتوان رنگ پریدگی های بسیار جزئی و خط و خش ها را ترمیم نمود. در لیسه گیری آلفارومئو میتو ابتدا رنگ خودرو مطابق رنگ فعلی ساخته می شود. سپس با استفاده از ابزار مخصوص رنگ ها در چندین مرحله پر می شوند.

این فرایند آنقدر انجام می شود تا قسمت مربوطه هم سطح قسمت های اطراف که سالم هستند بشود. این کار هزینه نقاشی را بسیار کاهش می دهد و مانع از آن می شود تا قسمت مربوطه بطور کلی رنگ یا نقاشی شود. لیسه گیری آلفارومئو میتو بصورت تخصصی و حرفه ای در این تعمیرگاه صورت می گیرد.