تعمیر سانگ یانگ تیوولی یکی از خدمات تخصصی تعمیرگاه فیکس آپ کار در زمینه تعمیر خودروی خارجی می باشد. تعمیرگاه سانگ یانگ تیوولی در تهران با متخصصین ماهر در زمینه تعمیر موتور، گیربکس، جلوبندی و لوازم استوک Tivoli آماده ارائه خدمات مورد نظر شما می باشد. این مجموعه با بهره گیری از تجربه و دانش بالا در این زمینه خدمات مورد نظر را با ارائه ضمانت تعمیر به مشتریان ارائه می نماید.

رفع مشکلات خودرو های خارجی یکی از درگیری های ذهنی رانندگان می باشد. فیکس آپ کار علاوه بر ارائه خدمات تعمیرات انواع مدل سانگ یانگ خدمات تخصصی تعمیر سانگ یانگ تیوولی را بصورت کامل ارائه می دهد. خودرو سانگ یانگ به عنوان یک خودروی کره ای دارای ساختاری متفاوت تر نسبت به خودروهای ایرانی دارد که جهت رفع مشکلات آن باید به یک تعمیرگاه مجاز و تخصصی مراجعه نمایید.

در ادامه مطلب تعمیر SsangYong Tivoli در فیکس آپ کار مطالعه خواهید کرد:

سانگ یانگ تیوولی

تعمیرگاه سانگ یانگ تیوولی - تعمیر تیوولی در تهران - فیکس آپ کار
تعمیرگاه سانگ یانگ تیوولی – تعمیر تیوولی در تهران – فیکس آپ کار

سانگ یانگ یک شرکت خودرو سازی کره ای می باشد که با تولید خودرو های SUV و CUV در حال فعالیت می باشد. این شرکت نسل اول خودرو های خود را بین سال های 2005 تا 2011 تولید نمودون در ادامه با افزایش تولیدات خود در سال های 2012 تا 2018 نسل دوم ماشین های خود را نیز روانه بازار نمود. سانگ یانگ تیوولی با توجه به طراحی آن در سال 2015 در نسل دوم خودروهای این شرکت می باشد.

خودروی سانگ یانگ تیولی به گفته سازنده آن یک خودروی مینی SUV است. به قول ایرانی ها این خودروی نیمه شاسی بصورت 5 درب است و ظاهر جذاب و امکانات رفاهی زیادی که دارد آن را تبدیل به یک خودروی محبوب در کشور ما کرده است. محبوبیت این خودرو در اوایل واردات آن شدیداً زیاد بود که در حال حاضر بدلیل مدل های مختلف خودروهای چینی کمتر مورد توجه قرار می گیرد.

 به دلیل جذابیت این خودرو در سطح کشور شاهد ایجاد مراکز تعمیرات سانگ یانگ تیوولی هستیم که فیکس آپ کار با در اختیار داشتن متخصصین زبده به عنوان تعمیرگاه سانگ یانگ تیوولی در تهران فضایی مطمئن جهت تعمیرات این خودرو ایجاد کرده است. در این مجموعه تعمیر سانگ یانگ تیولی در تهران بصورت کامل به دارندگان این خودروها ارائه می شود.

تعمیرگاه سانگ یانگ تیوولی

امروزه به دلیل افزایش خودرو ها یافتن مراکز تعمیرات خودرو در سطح شهر کار سختی نمی باشد. اما مشکل یافتن تعمیرگاه های تخصصی برای خودروهای خارجی می باشد. در تعمیرگاه سانگ یانگ تیوولی مانند دیگر خودرو های خارجی و مدرن و تفاوت در قطعات آنها نیازمند تخصص بیشتری می باشد تا بهترین نتیجه را از تعمیر خودرو داشته باشید. تعمیر موتور سانگ یانگ تیوولی یکی از قسمت های مهم در این خودرو جهت تعمیر تخصصی می باشد.

یکی از معضلات موجود در کشور نبود نمایندگی و همکاری با خودروسازان خارجی می باشد. این مشکل هنگام خرابی خودرو بسیار مشهود می شود و باعث سردرگمی رانندگان در یافتن قطعات و تعمیرگاه می شود. فیکس آپ کار با وجود متخصصین با تجربه و ماهر و همچنین دارا بودن پیشینه ای 10 ساله به عنوان تعمیرگاه سانگ یانگ تیوولی در تهران شما را در رفع مشکلات خودروی خارجی مانند تعمیرگاه سانگ یانگ همراهی می کند. تعمیر گیربکس سانگ یانگ تیوولی از تخصص های موجود در این مجموعه می باشد.

تماس با فیکس آپ کار

شما می توانید با تماس با کارشناسان فیکس آپ کار، بطور رایگان مشاوره گرفته و نوع مشکل یا خدمات درخواستی خود را مطرح کنید و برای حضورتان هماهنگی انجام دهید.

مرکز تعمیرات ماشین خارجی فیکس آپ کار

تعمیر سانگ یانگ تیوولی در تهران

سانگ یانگ تیوولی به عنوان یکی از مدل های تولیدی شرکت SsongYong جهت تعمیر نیازمند شناخت کافی از قطعات و ساختار آن می باشد. مجموعه فیکس آپ کار به عنوان یکی از تخصص های خود در تعمیر سانگ یانگ تیوولی در تهران خدمات کامل تعمیر خودروی این خودرو را ارائه می دهد. همچنین علاوه بر تعمیر این مدل خودرو از سانگ یانگ قابلیت تعمیر مدل های موسو، چیرمن، اکتیون و انواع دیگر خودرو های این شرکت را دارا می باشد.

فعالیت این مجموعه در حذف استرس دارندگان خودروی تیوولی جهت تعمیر آن در تمام سطوح کشور به خصوص تهران نقش بسزایی دارد. ارائه ضمانت تعمیر سانگ یانگ Tivoli در تهران و پشتیبانی از آن اجزء ویژگی های این مجموعه می باشد. شما عزیزان در صورت نیاز به قطعات آن جهت تعمیر از لوازم استوک سانگ یانگ تیوولی موجود در این مجموعه استفاده نمایید.

تعمیر موتور سانگ یانگ تیوولی

تعمیر موتور سانگ یانگ تیوولی - فیکس آپ کار
تعمیر موتور سانگ یانگ تیوولی – فیکس آپ کار

خودرو سانگ یانگ تیولی دارای یک موتور 1.6 لیتری است که پیشرانه 4 سیلندر دارد. نمی توان گفت موتور این خودرو بسیار قدرتمند است اما برای جثه این خودروی مینی شاسی کاملاً جوابگو است. 128 اسب بخار و 160 نیوتن متر گشتاور از جمله ویژگی های دیگر موتور سانگ یانگ تیولی می باشد. با این حال در صورتی که از موتور این خودرو بخوبی استفاده نشود نیاز به تعمیر موتور سانگ یانگ تیوولی دارد.

موتور یک خودرو را باید همانند قلب برای یک انسان در نظر بگیریم. اهمیت موتور خودرو در میزان سلامت آن نقش بسزایی دارد و به همین دلیل است که خدماتی نظیر تعمیر موتور سانگ یانگ تیوولی در این تعمیرگاه ارائه می شود. در استفاده از این خودرو باید احتیاط های زیادی داشت تا به موتور آن فشار نیاید و باعث خرابی های جزئی که در آینده تبدیل به مشکلات بزرگتر می شود نشود.

رفع خرابی موتور سانگ یانگ Tivoli

مشکلات مرتبط با موتور خودرو عموماً به مسائلی مانند روغن موتور، سیلندر، واشر سر سیلندر و استپر مرتبط می شود که باید آنها بررسی شوند. این اختلال ها با وجود علائمی نمایان خواهند شد که با تشخیص آنها اقدام به رفع خرابی های خودرو و تعمیر قطعات می کنند. با وجود محدودیت ها تهیه قطعات بسیار مشکل می شود که یکی از بهترین راه ها، تهیه لوازم استوک سانگ یانگ تیوولی از فیکس اپ کار به همراه ضمانت می باشد. از جمله نشانه هایی که خبر از خرابی موتور می دهد و عامل تعمیر سانگ یانگ تیوولی می شوند به موارد زیر می توان اشاره کرد.

 1. وجود سر و صدا در موتور خودرو
 2. تغییر رنگ دود خروجی از اگزوز تیوولی
 3. روشن شدن چراغ چک روغن
 4. وجود بوی روغن در خودرو
 5. روشن شدن چراغ چک موتور
 6. کاهش توان خودرو نسبت به قبل
 7. ایجاد لرزش در موتور و خودرو
 8. بوی بد از اگزوز ماشین
 9. نشتی روغن در زیر و درون موتور خودرو
 10. کاهش توان و شتاب خودرو

در صورتی که علائم فوق را در بحث سلامت خودروی خود مشاهده کردید باید برای تعمیر موتور سانگ یانگ تیوولی سریعاً اقدام کنید. جهت رفع خرابی موتور سانگ یانگ Tivoli و جلوگیری از نقص های بعدی و هزینه های گزاف تعمیر خودرو بهتر است در اسرع وقت خودروی خود را به یک مرکز مجاز تعمیرات خودرو نشان دهید. وجود هر گونه مشکل در موتور خودروی سانگ یانگ تیولی می تواند مشکلات آزار دهنده ای را برای شما به وجود آورد.

تعمیر گیربکس سانگ یانگ تیوولی

تعمیر گیربکس سانگ یانگ تیوولی - فیکس آپ کار
تعمیر گیربکس سانگ یانگ تیوولی – فیکس آپ کار

خودروی سانگ یانگ تیولی دارای یک گیربکس 6 دنده اتوماتیک است که شیفت لاک در آن وجود دارد. این گیربکس تعامل بسیار خوبی با موتور و جثه خودرو دارد اما هندلینگ فوق العاده ای به شما نمی دهد. اما به نسبت خودروهای موجود در داخل کشور گیربکس سانگ یانگ تیوولی را می توان کاملاً ایده آل دانست.

نگهداری و تعمیر گیربکس سانگ یانگ تیوولی به صورت حرفه ای مسلماً در سلامت خودرو و رانندگی با آن تاثیر مثبتی دارد اما عواملی دچار خرابی نیز می شود که نیاز به تعمیر سانگ یانگ تیوولی می شود. با توجه به پیشرفت و تغییر گیربکس های این خودرو نسبت به گذشته تعمیر آن نیاز به تخصص و مهارت ویژه ای دارد.

تعمیرگاه سانگ یانگ تیوولی در تهران با عنوان یکی از تخصص های فیکس اپ کار در زمینه خودرو های خارجی آماده ارائه خدمات تخصصی در جهت تعمیر گیربکس خودرو سانگ یانگ تیوولی می باشد. تعمیر گیربکس این خودرو مانند تعمیر موتور سانگ یانگ تیوولی از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد که جهت تعمیر آن باید به مراکز مجاز و حرفه ای مراجعه نمایید.

رفع خرابی گیربکس سانگ یانگ Tivoli

سانگ یانگ تیوولی دارای گیربکسی اتوماتیک می باشد که به دلایل مختلفی دچار مشکل و خرابی می شوند. رفع خرابی گیربکس سانگ یانگ Tivoli در گرو تشخیص به موقع و اقدام سریع نسبت به رفع آن می باشد. این مشکلات با گیربکس های دستی کمی متفاوت تر است که جهت شناسایی علائم و تعمیر گیربکس سانگ یانگ تیوولی به آنها اشاره می کنیم.

 1. نشتی روغن از جعبه دنده اتوماتیک: دنده های اتوماتیک جهت فعالیت صحیح خود نیاز مبرمی به روغن دارند که کاهش سطح آن باعث ساییدگی صفحه کلاچ، بلبرینگ و چرخ دندها می شود.
 2. جابجایی ناگهانی دنده: دنده هنگام تغییر موقعیت باید در جای خود قرار بگیرد. اگر این شرایط به صورت ناگهانی تغییر کرد می تواند به دلیل خرابی سلکتور یا ساعت گیربکس باشد و نیاز به تعمیر سانگ یانگ تیوولی پیدا خواهید کرد.
 3. گاز هرز در حالت درایو: اگر بعد از تغییر موقت دنده به حالت درایو متوجه گاز هرز خودرو شدید قطعاً مشکلی در گیربکس وجود دارد. این عامل می تواند به دلیل عدم تنظیم سلکتور گیربکس باشد. با تعمیر گیربکس سانگ یانگ تیوولی می توانید این مشکل را رفع نمایید.
 4. وجود صدای زوزه از گیربکس: یکی دیگر از نشانه های خرابی در گیربکس وجود صدا در دنده های سبک و بالا می باشد. این صدا معمولاً به شکل زوزه همراه با لرزش می باشد و زنگ خطر بزرگی حساب می شود.

موارد دیگری نیز می تواند نشانه ی خرابی در گیربکس باشد که علائمی همچون بوی سوختی، لرزش در دنده، روشن شدن چراغ چک خودرو و عملکرد دیر دنده می باشد. عدم رسیدگی به این علائم موجب تعمیر گیربکس سانگ یانگ تیوولی خواهد شد.

تعمیر جلوبندی سانگ یانگ تیوولی

تعمیر جلوبندی سانگ یانگ تیوولی - فیکس آپ کار
تعمیر جلوبندی سانگ یانگ تیوولی – فیکس آپ کار

خدمات تعمیر جلو بندی سانگ یانگ تیوولی یکی از تعمیرات مهم در این تعمیرگاه می باشد. با توجه به بخش های متفاوت تشکیل دهنده این قسمت از خودرو مشکلات آن نیز متفاوت می باشد. عموماً جلوبندی خودرو ها شامل کمک فنر، طبق، جعبه فرمان، سیبک و پلوس خودرو است که بسیاری از این قطعات را می توانید به صورت لوازم استوک سانگ یانگ تیوولی با بهترین کیفیت از مجموعه فیکس آپ کار تهیه نمایید.

از جمله خدمات ارائه شده فیکس آپ کار در تعمیر سانگ یانگ تیوولی تعمیرات جلوبندی این خودرو می باشد. با توجه به نوع مینی شاسی بلند سانگ یانگ تیوولی تفاوت هایی در این مدل وجود دارد. جهت رسیدگی به خرابی های جلو بندی، فیکس اپ کار با ارائه بهترین امکانات آماده سرویس دهی در زمینه تعمیرات به مشتریان می باشد. این مجموعه جهت تعمیر جلوبندی خودرو و تجهیز آن به عنوان تعمیرگاه سانگ یانگ تیوولی در تهران برای ارائه خدمات این مدل خودرو آمادگی کامل را دارا می باشد.

سرویس دوره ای سانگ یانگ تیولی

از دیگر خدمات حرفه ای فیکس آپ کار در تعمیر سانگ یانگ تیوولی سرویس دوره ای آن می باشد. سرویس دوره ای به بررسی خودرو و رفع عیب های احتمالی آن می پردازد. یکی از بررسی های مورد انتظار در سرویس دوره ای خودرو سانگ یانگ مربوط به قطعات ماشین می شود. این بررسی به تعمیر موتور سانگ یانگ تیوولی و دیگر قطعات یا تعویض آنها منتهی می شود.

یکی دیگر از مواردی که در سرویس دوره ای سانگ یانگ تیوولی مدنظر قرار میگیرد تعویض روغن می باشد. در خودرو سیالاتی جهت انجام کاهش دما و روغن کاری وجود دارد که به دلایل مختلف میزان آن کاهش می یابد. عدم روغن کاری صحیح گیربکس و افزایش اصطکاک آن موجب تعمیر گیربکس سانگ یانگ تیوولی و موتور آن می شود. بنابرایندر صورت عدم رسیدگی به اختلالات روغن سانگ یانگ موجب نیاز به تعمیر خودرو می شود.

مشکلات قطعات خودروی سانگ در بسیاری از موارد با تعمیر آن حل می شود. اما در شرایط مختلف نیاز به تعویض قطعه پیدا خواهید کرد. بسیاری از قطعات به صورت مصرفی می باشند که در طول مدت زمان مشخصی باید نسبت به تعویض آنها اقدام نمود. از جمله مهمترین عواملی که از تعمیر سانگ یانگ تیوولی جلوگیری می کند استفاده از سرویس دوره ای می باشد. در صورت نیاز به تهیه قطعات این خودرو می توانید از لوازم استوک سانگ یانگ تیوولی که توسط فیکس اپ کار با ضمانت ارائه می شود استفاده نمایید.

نصب آپشن سانگ یانگ تیولی

نصب آپشن سانگ یانگ تیولی - فیکس آپ کار
نصب آپشن سانگ یانگ تیولی – فیکس آپ کار

خودروی سانگ یانگ تیولی را نمی توان یک خودروی فول آپشن و پر از امکانات در نظر گرفت. اما از طرفی هم امکانات رفاهی و آپشن های بسیار خوب و مناسبی برای آن در نظر گرفته شده است. با این حال نصب آپشن خدماتی است که برای این خودرو هم در نظر گرفته می شود و دارندگان این خودرو به آن فکر می کنند. نصب آپشن سانگ یانگ تیوولی از دیگر خدمات قابل ارائه در فیکس اپ کار می باشد.

فیکس آپ کار علاوه بر خدمات تعمیر موتور سانگ یانگ تیوولی و دیگر قسمت ها آمادگی نصب انواع آپشن در این خودرو را دارد. در صورت نیاز به امکانات بیشتر می توانید اقدام به نصب آپشن اضافه در این خودرو بکنید. فیکس اپ کار به عنوان بهترین تعمیرگاه سانگ یانگ تیوولی در تهران جهت نصب بهترین آپشن ها در خدمات مشتریان عزیز می باشد. در ادامه برخی از امکانات و آپشن های این خودرو را می توانید ببینید.

 • کروز کنترل و کنترل ایستایی در سربالایی
 • کنترل کشش، کنترل پایداری و ضد واژگونی
 • دارای 3 حالت رانندگی اکو، وینتر(زمستان) و پاور
 • سنسور جلو، عقب، باران و فشار باد تایر
 • دارای ترمز ضد قفل با نیروی کمکی
 • دی لایت، اتو لایت، مه شکن های عقب و جلو
 • فرمان برقی با دکمه های کنترلی و حساس به سرعت
 • سیستم صوتی حرفه ای، صفحه نمایش 6 اینچی با دوربین دنده عقب
 • دارای 6 ایربگ بصورت های جابنی و پرده ای
 • دارای استارت دکمه ای و ورود بدون کلید
 • آینه عقب الکتروکرومیک، تاشو و تنظیم بصورت برقی

لوازم استوک سانگ یانگ تیوولی

خدمات بسیار مهمی که در زمینه تعمیر سانگ یانگ تیولی در این تعمیرگاه ارائه می شود، ارائه لوازم استوک آن می باشد. همانطور که می دانید در حین تعمیر ممکن است مشخص شود که قطعاتی دیگر قابل استفاده و تعمیر نیستند. در این شرایط نیاز به قطعات جایگزین برای آن است که مشخصاً ممکن است این قطعات بصورت نو و اصل در داخل کشور یافت نشود. به همین جهت خدمات لوازم استوک سانگ یانگ تیوولی را ارائه می دهیم.

در این خدمات تمامی قطعات برای خودرو تیولی بصورت استوک ارائه می شود. منظور از استوک قطعاتی کاملاً در حد نو و سالم هستند. این قطعات بدون هیچ واسطه ای توسط این تعمیرگاه وارد می شود و همگی اصل و کاملاً سالم هستند. با این وجود فیکس آپ کار این قطعات را به همراه گارانتی به مشتریان ارائه می دهد تا خیالشان از بابت لوازم استوک سانگ یانگ راحت باشد. در ادامه برخی از این قطعات را که تامین می شوند را می توانید مشاهده کنید.

 1. موتور استوک تیوولی
 2. گیربکس استوک تیوولی
 3. لوازم جلوبندی سانگ یانگ تیولی
 4. داشبورد کامل تیولی
 5. درب صندوق، درب موتور، درب راننده و شاگرد
 6. چراغ های جلو و عقب تیوولی
 7. آپشن های سانگ یانگ تیوولی

صافکاری و نقاشی سانگ یا نگ تیوولی

تعمیرگاه سانگ یانگ تیوولی - تعمیر تیوولی در تهران - فیکس آپ کار
تعمیرگاه سانگ یانگ تیوولی – تعمیر تیوولی در تهران – فیکس آپ کار

در کنار خدمات تعمیر تیوولی، خدمات ظاهری این خودرو هم همچون صافکاری و نقاشی آن ارائه می شود. انواع خدمات ارائه شده در این زمینه صافکاری نقاشی PDR، لیسه گیری و دیتیلینگ خودرو سانگ یانگ تیوولی می باشد. هر کدام از این موارد با توجه به خرابی در خودرو نیازمند ابزارهای متفاوتی می باشد که در ارائه نتیجه کار ایده آل تاثیر گذار می باشد.

در کنار این ابزار وجود مهارت متخصصین باعث ایجاد یک فرآیند حرفه ای می شود. تمامی نکات گفته شده از جمله نکاتی می باشد که شما در فیکس اپ کار از آنها بهره خواهید برد. تعمیرگاه سانگ یانگ تیوولی در مجموعه فیکس اپ کار در زمینه صافکاری و نقاشی با توجه به ارزشمند بودن رنگ این خودرو با ظرافت به رفع عیوب موجود می پردازد. جهت رفع این عیوب ممکن است به لوازم استوک سانگ یانگ تیوولی نیاز پیدا کنید که فیکس آپ کار به عنوان به مجموعه ای کامل آماده ارائه خدمات می باشد.

بدنه خودرو یکی از قسمت هایی از خودرو می باشد که در همان نگاه اول جلب توجه می کند. بنابراین وجودخرابی ها و یا ترمیم های غیر حرفه ای صورت گرفته تاثیر منفی در نگاه دیگران می گذارد. همین امر باعث کاهش احتمال فروش خودرو نیز می شود. استفاده از خدمات حرفه ای تعمیر سانگ یانگ تیوولی در بخش های مختلف از عوامل مهم در حفظ سلامت و ظاهر خودرو می باشد.