تعمیر سانگ یانگ

تعمیر سانگ یانگ از جمله خدماتی است که در این مرکز برای مدل های مختلف این خودرو انجام می شود. تعمیرات سانگ یانگ بصورت کاملاً تخصصی و حرفه ای توسط کارشناسان این مجموعه انجام می شود. سانگ یانگ از جمله خودروهای نایاب در کشور است که این مرکز تعمیرات آن را بطور کامل انجام می دهد.

تعمیر سانگ یانگ شامل تعمیر موتور، گیربکس، جلوبندی و خدمات برق و آپشن و لوازم استوک آن می شود. این تعمیرات بصورت ضمانت شده با هزینه و زمان مناسب انجام می شود. همچنین تمام مدل های موجود با گیربکس های خودکار یا اتوماتیک در این تعمیرگاه مورد تعمیر قرار می گیرند.

در ادامه مطلب تعمیر سانگ یانگ در فیکس آپ کار مطالعه خواهید کرد:

تعمیرگاه سانگ یانگ

تعمیرگاه سانگ یانگ - تعمیر سانگ یانگ - فیکس آپ کار
تعمیرگاه سانگ یانگ – تعمیر سانگ یانگ – فیکس آپ کار

خودروسازی سانگ یانگ موتور یک برند کره ای است که جزء قدیمی ترین خودروسازهای جهانی حساب می شود. زمانی که نام سانگ یانگ می آید احتمالاً به یاد خودرو ارزشمند موسو میافتیم. سانگ یانگ در تمام مدت ثابت کرد که یک خودروساز حرفه ای و با کیفیت است. البته که در کشور ما خودروهای زیادی تحت این برند حضور ندارند.

در یک دهه گذشته خودروهای زیادی از این برند از کره جنوبی وارد کشور ایران شده اند. این مسئله باعث شد تا خدماتی نظیر تعمیر سانگ یانگ به یک نیاز جدی تبدیل شود. از این رو تعمیرگاه سانگ یانگ که از گذشته هم در تمام نقاط کشور فعال بوده است همچنان به فعالیت خود ادامه می دهند.

مسئله مهمی که در تعمیرگاه سانگ یانگ وجود دارد این است که امروزه خودروهای جدیدتری از این برند در کشور هستند. این خودرو ها تکنولوژی متفاوت تری نسبت به خودروهای قدیمی این برند دارد. لذا تعمیرگاه سانگ یانگ باید کاملاً بروز بوده و خدمات کامل برای آن ها ارائه دهد.

تعمیر سانگ یانگ در تهران

مجموعه فیکس آپ کار بعنوان یک تعمیرگاه سانگ یانگ در تهران فعالیت دارد. این تعمیرگاه متخصص تعمیر خودرو های خارجی است. در این تعمیرگاه تعمیرات سانگ یانگ بصورت کاملاً تخصصی و حرفه ای انجام می شود. این خدمات مخصوص خودروهای سانگ یانگ بوده و افراد می توانند بصورت حضوری در تهران به این مرکز مراجعه کنند.

همچنین افرادی که از دارندگان خودروهای سانگ یانگ در هر مدلی هستند و در شهر های مختلف ساکن هستند می توانند بصورت تلفنی جهت حضور خود هماهنگی های لازم را انجام دهند. خدمات تعمیر سانگ یانگ در تهران بصورت کامل برای مالکین این خودرو ها ارائه می شود.

تعمیر موتور سانگ یانگ

تعمیر موتور سانگ یانگ - تعمیر گیربکس سانگ یانگ - فیکس آپ کار
تعمیر موتور سانگ یانگ – تعمیر گیربکس سانگ یانگ – فیکس آپ کار

همانطور که میدانید سانگ یانگ یک خودروساز چند ملیتی است که ابتدا از تکنولوژی های بنز بهره مند می شده و سپس در بزرگترین خودروسازی در هند همکاری طولانی مدت داشته است. خودروهایی همچون موسو از تکنولوژی های آن روز های بنز بهره مند شده است. در این خودرو های نسبتاً قدیمی که کیفیت و ارزش بالایی هم داشت از بهترین تکنولوژی ها و قطعات با کیفیت استفاده می شده است.

اما هم اکنون این خودرو ها تبدیل به ماشین های کارکرده قدیمی شده اند که جای خود را به خودروهای روز سانگ یانگ داده اند. این خودرو ها اکثراً در کلاس SUV شاسی بلند ساخته شده اند. موتور خودروهای سانگ یانگ نسبت به خودروهای دیگر بزرگتر و با قدرت بیشتری هستند.

به همین جهت تعمیر موتور سانگ یانگ تبدیل به یک خدمات خیلی خاصی شده است که در هر جایی نمی توان آن را یافت. تعمیر موتور سانگ یانگ ختماً باید توسط افراد کاملاً حرفه ای و با تجربه انجام شود که ساختار موتور سانگ یانگ را بطور کامل می شناسند.

تماس با فیکس آپ کار

شما می توانید با تماس با کارشناسان فیکس آپ کار، بطور رایگان مشاوره گرفته و نوع مشکل یا خدمات درخواستی خود را مطرح کنید و برای حضورتان هماهنگی انجام دهید.

مرکز تعمیرات ماشین خارجی فیکس آپ کار

تعمیر گیربکس سانگ یانگ

خودروسازی سانگ یانگ از جمله برندهایی بود که خیلی زود شروع به تولید خودرو با گیربکس های اتوماتیک کرد. تولید خودرو با گیربکس خودکار برای این ماشین های با جثه بزرگ کار آسانی نبود که خودروسازی بنز آن را سهولت بخشیده بود. هرچند که این گیربکس ها عملکرد بسیار خوبی داشتند اما نیاز به رسیدگی هایی هم داشتند.

امروزه گیربکس های خودروهای سانگ یانگ نسبت به قبل پیشرفت چشم گیری داشته اند. تعمیر گیربکس سانگ یانگ از جمله خدمات بسیار مهم این مرکز است که برای دارندگان خودروهای ssangyong انجام می شود. در تعمیر گیربکس سانگ یانگ ابتدا عیب یابی صورت گرفته سپس نسبت به تعمیر گیربکس اقدام می شود.

تعمیر گیربکس سانگ یانگ به شکل کاملاً تخصصی و حرفه ای انجام می شود. زیرا گیربکس های سانگ یانگ بسیار حساس بوده و باید به شکل دقیقی انجام شوند. این تعمیرات توسط کارشناسان با تجربه انجام می شود و کار بصورت تضمین شده تحویل داده می شود.

تعمیر جلوبندی سانگ یانگ

تعمیر جلوبندی سانگ یانگ - سرویس دوره ای سانگ یانگ - فیکس آپ کار
تعمیر جلوبندی سانگ یانگ – سرویس دوره ای سانگ یانگ – فیکس آپ کار

خودروهای سانگ یانگ بدلیل جثه های نسبت بزرگی که دارند تعلیق قدرتمند و با کیفیتی دارند. اما با توجه به نحوه استفاده و وزن زیاد این خودرو ها، تعمیر جلوبندی سانگ یانگ از جمله خدماتی است که زیاد ارائه می شود. البته که هر خودرویی نیاز به رسیدگی بخصوص در جلوبندی دارد. اما خودروهای شاسی بلند یا suv را باید بیشتر مورد رسیدگی قرار داد.

تعمیر جلوبندی سانگ یانگ از دیگر خدماتی است که در تعمیر سانگ یانگ در این مرکز انجام می شود. با توجه به این که اکثر لوازم در جلوبندی مصرفی هستند، این قطعات نیاز به جایگزین شدن دارند. اما در صورتی که در عیب یابی مشکلی در فطعات بکار رفته در جلوبندی نباشد، تعمیر جلوبندی سانگ یانگ انجام می شود.

در این تعمیرات کارشناس مربوطه ابتدا شروع به عیب یابی کرده و در نهایت پس از مشخص شدن مشکل، تعمیر جلوبندی سانگ یانگ انجام می شود. در نهایت پس از انجام این تعمیرات، تست و بررسی صحت عملکرد جلوبندی در حضور مالک انجام می شود.

سرویس دوره ای SsangYong

سرویس دوره ای خودرو از جمله خدماتی است که برای تمام خودروها ارائه می شود. این سرویس دوره ای تنها تعویض مصرفی ها مثل روغن و فیلتر ها نمی باشد. بلکه در سرویس دوره ای خودرو بصورت کامل مورد بررسی قرار می گیرد و تمام ایرادهای آن اعلام می شود.

سرویس دوره سانگ یانگ نیز در این مرکز برای تمام مدل ها ارائه می شود. در سرویس دوره ای سانگ یانگ توسط کارشناس مسلط به ساختار این خودرو ها صورت می گیرد. در این خدمات کارشناس تمام قسمت های داخلی و خارجی خودرو را مورد بررسی قرار می دهد.

در نهایت یک گزارش کامل از وضعیت خودرو به مالک آن داده می شود و در صورت تایید تعمیر سانگ یانگ انجام می شود. با انجام این کار هزینه های نگهداری خودرو کم شده و سلامت آن افزایش میابد. در نهایت مراجعه خودرو به تعمیرگاه سانگ یانگ بسیار کم می شود.

نصب آپشن سانگ یانگ

نصب آپشن سانگ یانگ - لوازم استوک سانگ یانگ - فیکس آپ کار
نصب آپشن سانگ یانگ – لوازم استوک سانگ یانگ – فیکس آپ کار

خودروهای سانگ یانگ بخصوص در مدل های قدیمی آپشن های خاصی ندارند. این خودرو ها بیشتر به کیفیت موتور و گیربکس و ماندگاری و دوام آن ها معروف اند. درست است که این موارد برای یک خودرو نقش مهمی را ایفا می کند اما آپشن ها باعث افزایش لذت رانندگی می شوند.

به همین یکی از خدمات دیگری که در فیکس آپ کار ارائه می شود نصب آپشن سانگ یانگ می باشد. در این خدمات هر آپشنی که مالک خودرو نیاز داشته باشد بر روی خودرو نصب و راه اندازی می شود. آپشن هایی که می توان در این خودرو ها اجرا کرد نظیر:

  1. گرم کن و سرد کن صندلی
  2. دی لایت و اتولایت
  3. صفحه نمایش
  4. آینه برقی و تاشو
  5. تعویض صفحه کیلومتر
  6. پاور ویندوز
  7. سنسور نور و باران
  8. سنسور و دوربین عقب
  9. کروز کنترل
  10. و موارد مشابه دیگر …

لوازم استوک سانگ یانگ

خودروهای سانگ یانگ بعنوان یک خودرو خارجی که هیچ نمایندگی رسمی در کشور ندارد دچار مشکلات قطعات هستند. این قطعات بدلیل عدم وجود نسخه های اصلی در کشور، تعمیر سانگ یانگ را بعضاً دچار مشکل می کند.

فیکس آپ کار بعنوان یک وارد کننده لوازم استوک خودرو، تمام قطعات خودروهای سانگ یانگ را تهیه و تامین می کند. این قطعات و لوازم استوک سانگ یانگ بدون واسطه توسط کمپانی های معتبر وارد می شوند. قطعات و لوازم استوک سانگ یانگ همگی اصل و کاملاً اورجینال می باشد.

این قطعات پیش از ارائه به مالکین خودرو توسط کارشناس مورد بررسی و تست قرار می گیرد. همچنین لوازم استوک سانگ یانگ بصورت تضمین شده ارائه می شود. این لوازم استوک سانگ یانگ قابلیت نصب یا تعویض با قطعه پیشین را در این مرکز دارد.

صافکاری نقاشی سانگ یانگ

صافکاری نقاشی سانگ یانگ - فیکس آپ کار
صافکاری نقاشی سانگ یانگ – فیکس آپ کار

خودروهای سانگ یانگ از کیفیت رنگ و بدنه خیلی خوبی برخوردار هستند. به همین جهت خدمات صافکاری نقاشی آن باید توسط کارشناسان حرفه ای و متخصص انجام شود. صافکاری نقاشی سانگ یانگ به روش های مختلفی انجام می پذیرد که بستگی به خسارت وارده دارد.

یکی از روش های صافکاری بی رنگ برای خودرو سانگ یانگ، صافکاری PDR است. با استفاده از این ابزار می توان خسارت های جزئی به بدنه را در کمترین زمان و با بیشترین دقت و بدون موجی ترمیم کرد.

در صورتی که خودرو دارای رنگ پریدگی باشد می توان از طریق روش لیسه گیری آن را ترمیم نمود. مالک خودرو باید جهت دریافت خدمات صافکاری نقاشی سانگ یانگ به این محل مراجعه کند تا کارشناس بصورت حضوری آن را بررسی و هزینه و زمان را اعلام کند.

مدل های قابل تعمیر سانگ یانگ

فیکس آپ کار متخصص در تعمیر خودروهای خارجی می باشد که مدل های مختلف سانگ یانگ را نیز تعمیر می کند. در ادامه برخی مدل های محبوب خودروساز کره ای که در این مرکز تعمیر می شود را می توانید مشاهده کنید. اگر خودرو شما در این لیست موجود نبود می توانید جهت دریافت مشاوره رایگان با این مرکز تماس بگیرید.