فیکس آپ کار یک تعمیرگاه مازراتی در تهران می باشد که تعمیر مازراتی در قسمت های موتور، گیربکس و جلوبندی را انجام می دهد. این تعمیرات بصورت تخصصی و حرفه ای توسط تعمیرکاران حرفه و با تجربه انجام می شود. این تعمیرگاه با استفاده از ابزارهای روز دنیا اقدام به تعمیر مازراتی می کند و تمامی تعمیرات انجام شده را ضمانت می کند.

این مجموعه با بیش از ده سال سابقه کاری در زمینه تعمیرات مازراتی در شرق تهران فعالیت دارد. تعمیرکاران خودرو مازراتی همگی دوره های تخصصی و حرفه ای در این باره دیده اند و بطور کامل به ساختار تمامی مدل های مازراتی آشنایی دارند. مهم ترین مسئله در تعمیرگاه مازراتی فیکس آپ کار ابزارهای بروز و تشخیص و عیب یابی حرفه ای است.

در ادامه مطلب تعمیرگاه مازراتی در فیکس آپ کار مطالعه خواهید کرد:

مازراتی

تعمیرگاه مازراتی-تعمیر مازراتی-فیکس آپ کار
تعمیرگاه مازراتی-تعمیر مازراتی-فیکس آپ کار

مازراتی یا به انگلیسی Maserati یک برند ایتالیایی است که خودروهای لوکس و اسپورت تولید می کند. این خودروسازی در سال 1914 توسط برادرانی مازراتی شروع به کار کرد و امروزه از محبوب ترین برند ها در صنعت خودروسازی می باشد. این خودروسازی زیرمجموعه برند فراری است که هم اکنون با برند آلفا رومئو که خود یک برند خودروسازی محبوب ایتالیایی است همکاری دارد.

در ایران خودروهای مازراتی بسیار کم و انگشت شماری دیده می شود که تردد داشته باشند و همواره از محبوب ترین و لوکس ترین خودروها به شمار می روند. اما در دنیا خودروهای مازرتی همیشه در صحنه حضور دارند و محبوبیت آن سر به فلک می کشد. این خودرو که یک خودرو اسپرت است بیشتر جوانان را به سوی خود می کشد و در مسابقات هم حضوری پررنگ دارد.

برند Maserati از آن دسته از خودروسازی ها هستند که مدل های زیادی برای خودرو های خود تولید نمی کنند اما مدل های موجود هم یک سر و گردن از خودروهای اسپرت بالا تر هستند. این خودرو ها که در عین بی نظیر بودن جذابیت زیادی دارند، قیمت گزافی هم جهت تولید و عرضه به بازارهای جهانی دارد و هر شخصی نمی تواند مالک آن ها باشد.

تعمیر مازراتی

از خوبی های این خودرو جذاب و لوکس که بگذریم، قطعاً معایب و مشکلاتی هم در پی دارد. هزینه نگهداری بالای مازراتی باعث شده تا مالکین این خودرو ها همیشه از آن بعنوان یک خودرو عادی استفاده نکنند. مدل های پایین تر در کشور ما در اکثر مواقع نیاز به رسیدگی و تعمیر مازراتی را دارند.

تعمیرات مازراتی باید بصورت کاملاً تخصصی و حرفه ای انجام شود تا علاوه بر رفع مشکلات فعلی، مشکل بیشتری گریبان گیر آن نشود. بدلیل نبود نمایندگی رسمی مازراتی در کشور، مالکین این خودرو ها برای تعمیرات مازراتی نباید به هر تعمیرگاهی مراجعه کنند و تنها تعمیرگاه های تخصصی خودروهای ایتالیایی و خارجی می توانند از پس مشکلات این خودرو ها به شکل کاملاً صحیح و استاندارد بر بیایند.

جهت تعمیر خودرو مازراتی ابتدا باید تعمیرگاه متخصص را یافته و بصورت حضوری از شرایط تعمیرات آگاه شوید. در صورتی که راه حل رفع مشکل، هزینه و زمان انجام کار برای مالک خودرو قابل قبول باشد می توان انجام این تعمیرات را به این تعمیرگاه سپرد. فیکس اپ کار از جمله این تعمیرگاه ها است که تعمیرات خودروهای خارجی مثل Maserati را با شرایط مناسب انجام می دهد.

تماس با فیکس آپ کار

شما می توانید با تماس با کارشناسان فیکس آپ کار، بطور رایگان مشاوره گرفته و نوع مشکل یا خدمات درخواستی خود را مطرح کنید و برای حضورتان هماهنگی انجام دهید.

مرکز تعمیرات ماشین خارجی فیکس آپ کار

تعمیرگاه مازراتی در تهران

تعمیرگاه maserati در تهران-فیکس آپ کار
تعمیرگاه maserati در تهران-فیکس آپ کار

همانگونه که مطلع هستید کمتر تعمیرگاهی در سطح کشور وجود دارد که تخصص و تجربه کافی جهت تعمیرات مازراتی را داشته باشد. علاوه بر آن ممکن است شرایط تعمیرات برای مالک خودرو از نظر هزینه و زمان مناسب نباشد. fixupcar تعمیرگاه مازراتی در تهران است که تمامی مدل های این خودرو را در هر شرایطی انجام می دهد.

این تعمیرگاه که در تهران پارس واقع شده است دارای چند شعبه و محوطه بزرگ است و تعمیرات مازراتی را در آن انجام می دهد. تعمیر خودرو مازراتی تنها توسط تعمیرکاران متخصص این برند انجام می شود و بصورت کاملاً حرفه ای و تخصصی نیازهای مالک خودرو را براورده می کند.

مالکین خودروهای مازراتی می توانند با مراجعه به تعمیرگاه مازراتی در تهران بصورت حضوری از این خدمات استفاده کنند. همچنین افرادی که خارج از شهر تهران هستند نیز می توانند بصورت تلفنی زمان حضور خود را هماهنگ کنند و جهت استفاده از این خدمات به این تعمیرگاه مازراتی در تهران مراجعه نمایند.

تعمیر موتور مازراتی

از عمده مشکلات موجود برای خودرو Maserati در قسمت موتور آن است. هرچند که موتور مازراتی به شدت قدرتمند و در عین حال دارای پیچیدگی است، در مرور زمان بر اساس نوع مصرف دچار خرابی هایی می شود. این خرابی ها هر چقدر هم ساده و کم اهمیت باشند پس از مدت زمانی نیازمند تعمیر موتور مازراتی خواهند داشت.

این مرکز تعمیرگاهی خودروهای خارجی ابتدا مشکلات موجود در قسمت موتور را عیب یابی و شناسایی کرده سپس اقدام به تعمیر موتور ماشین مازراتی می کند. این تعمیرات بصورت کاملاً اساسی و دقیق انجام می شود و دارای ابزارهای بروز و حرفه ای می باشد. مشکلات موتور خودرو مازراتی می تواند دارای پیچیدگی بوده و نیازمند زمان بیشتری باشد.

از خدماتی که در تعمیر موتور مازراتی ارائه می شود، عیب یابی دقیق و شناسایی قطعات خراب است. پس از آن که مشکلات مشخص شد اقدام به تعمیر موتور مازراتی می شود. خودرو مازراتی دارای موتور پر حجم و بزرگی است که باید با دقت بسیار زیاد تعمیر شود. به همین جهت تعمیرکاران این تعمیرگاه این فرایند حساس را بصورت مطمئن انجام می دهند.

تعمیر گیربکس مازراتی

تعمیر موتور مازراتی-تعمیر گیربکس مازراتی-فیکس آپ کار
تعمیر موتور مازراتی-تعمیر گیربکس مازراتی-فیکس آپ کار

بیشتر خودروهای مازراتی دارای گیربکس اتوماتیک یا خودکار هستند. این گیربکس های چند سرعته که بیشتر هم مجهز به موتور توربو هستند شرایط قابل قبولی را در رانندگی ارائه می کنند. اما در هر صورت ممکن است در شرایطی خاص یا حتی به مرور زمان نیازمند تعمیر گیربکس مازراتی باشد.

این گیربکس باید به دقت عیب یابی شوند و در صورت نیاز به تعمیر کاملاً اساسی و حرفه ای انجام شود. با توجه به این که گیربکس و موتور خودرو بصورت وابسته به هم فعالیت می کنند در صورت خرابی هر یک ممکن است به یکدیگر سرایت کنند. در ادامه برخی مشکلات گیربکس مازراتی را خواهید دید که نیازمند تعمیر گیربکس ماشین مازراتی

  1. وجود سر و صدا در گیربکس
  2. روغن ریزی گیربکس
  3. تاخیر در تعویض دنده
  4. عدم حرکت در برخی دنده ها
  5. عدم شتاب کافی پس از افزایش دنده
  6. وجود لرزش در دسته دنده

تعمیر جلوبندی مازراتی

خودروهای مازراتی دارای تعلیق بسیار حرفه ای و مستحکمی هستند. محور این خودرو در برخی مدل ها بصورت چهار چرخ یا AWD است که بهترین عملکرد را ارائه می دهد. اگر از این خودرو در کشور ایران استفاده شود در هر صورت بدلیل کیفیت موجود در جاده ها، این خودرو هم نیازمند رسیدگی و تعمیر جلوبندی مازراتی خواهد بود.

جلوبندی مازراتی در خدمات تعمیرگاه مازراتی در فیکس آپ کار به شکلی انجام می شود که کمتر نیاز به تعویض قطعات باشد. قطعات مصرفی بصورت دوره ای اگر تعویض شوند و این تعویض با قطعات کاملاً اصل و سالم باشد شرایط نگهداری در این قسمت را راحت تر می کند و کمتر نیازمند تعمیر جلوبندی مازراتی می شود.

این تعمیرگاه تعمیر جلوبندی مازراتی را در هر شرایطی انجام می دهد و در صورت نیاز به تعویض قطعات در بخش لوازم استوک مازراتی آن ها را فراهم می کند. بسیار مهم است که در صورت مشاهده خرابی در قسمت جلوبندی مازراتی سریعاً آن را به تعمیرگاه مازراتی برده و تعمیرات در آن انجام شود.

از مشکلاتی که می توان در جلوبندی Maserati مشاهده کرد وجود لرزش و سر و صدا و انحراف به چپ و راست است. خرابی لاستیک ها در زمان کم و لرزش فرمان از دیگر مشکلات موجود در جلوبندی مازراتی است.

نصب آپشن Maserati

نصب آپشن Mazerati-سرویس دوره ای مازراتی-فیکس آپ کار
نصب آپشن Mazerati-سرویس دوره ای مازراتی-فیکس آپ کار

خودروهای مازراتی دارای آپشن های منحصر به فردی هستند که آن را جذاب تر کرده است. شاید به اندازه خودروهای لوکس دیگر آپشن های زیادی نداشته باشد اما در مدل های امروزی به اندازی کافی آپشن در آن به کار رفته است. آپشن های مازراتی باعث شده تا این خودروی لوکس و اسپرت لذت رانندگی دو چندان داشته باشد.

از خدمات دیگری که در تعمیر مازراتی در این تعمیرگاه مازراتی ارائه می شود، نصب آپشن Maserati است. می توان در هر مدل از این خودرو ها آپشن های زیادی به کار برد و به آن ها افزود. در کنار آن می توان آپشن های قدیمی را به نسخه های جدیدتر جایگزین کرد که از خدمات جذاب این این تعمیرگاه مازراتی است.

خرابی های آپشن های خودروهای خارجی پس از مدتی کارکرد امری طبیعی است که در خدمات برق این تعمیرگاه تعمیر می شود. فیکس آپ کار در این خدمات آپشن های معیوب را تعمیر یا با نسخه های اصلی تعویض می کند. علاوه بر آن هر اپشنی که مد نظر مالک خودرو باشد بر روی آن نصب می گردد.

سرویس دوره ای خودرو مازراتی

خودرو Maserati بعنوان یک خودرو ارزشمند باید بطور منظم سرویس دوره ای داشته باشد. این سرویس دوره ای علاوه بر خدماتی نظیر تعویض روغن و فیلترهای هوا باید بصورت فنی و ظاهری هم مورد توجه قرار گیرد. این توجهات باعث می شود تا شرایط نگهداری خودرو مازراتی آسان تر شود.

در این تعمیرگاه مازراتی سرویس دوره ای خودرو مازراتی بصورت کاملاً تخصصی انجام می پذیرد. سرویس دوره ای خودرو مازراتی توسط کارشناس متخصص این برند از خودرو ها انجام می شود. کارشناس کامل مازراتی از نظر فنی و ظاهری از جمله این خدمات سرویس دوره ای است.

نباید فراموش کرد که خودروهای لوکس و گرانقیمت هزینه نگداری بالایی دارند. اما با سرویس دوره ای به موقع و صحیح می توان تا حد چشمگیری از این هزینه ها و دردسرهای احتمالی را کاهش داد. اگر خودرو مازراتی دارید و از سلامت آن مطلع یا مطمئن نیستید، این خدمات ویژه شما است.

لوازم استوک مازراتی

لوازم استوک مازراتی-قطعات mazerati-فیکس آپ کار
لوازم استوک مازراتی-قطعات mazerati-فیکس آپ کار

این مجموعه علاوه بر تعمیرات مازراتی خدمات لوازم استوک مازراتی هم دارد. این برند از خودرو ها بدلیل نبود نمایندگی رسمی دشواری تهیه قطعات و لوازم آن ها را دارند. بطوری که در بحث تعمیر مازراتی در اکثر مواقع دچار مشکل می شوند. این خدمات باعث می شود تا این دغدغه از مالکین خودرو Maserati گرفته شود.

فیکس اپ کار لوازم استوک ماشین مازراتی را توسط کمپانی های مطرح خارجی تهیه و تامین و آن ها را به کشور وارد می کند. این واردات بدون واسطه است و باعث می شود تا هزینه و زمان کمتری صرف تامین لوازم استوک مازراتی شود. از آن جایی که این مرکز خود تعمیرگاه مازراتی است در صورت نیاز به قطعات آن ها را با تایید مالک خودرو تامین و استفاده می کند.

تمامی لوازم استوک مازراتی که در این مجموعه ارائه می شود کاملاً اصل و سالم می باشد. همچنین این تعمیرگاه لوازم استوک مازراتی را بصورت ضمانت شده تحویل مشتری می دهد. امکان تصب و تعویض لوازم استوک مازراتی در این مجموعه نیز فراهم می باشد.

صافکاری و نقاشی خودرو Maserati

 خودروهای Maserati شکل و شمایل کاملاً خاصی دارند که ظاهر آن را با خودروهای دیگر متفاوت کرده است. البته این در ظاهر زیبایی فراوانی به مازراتی داده است اما از طرف دیگر فرایند صافکاری و نقاشی خودرو Maserati را دشوار تر کرده است.

البته که در هر مرکزی این خودروهای گران قیمت نباید برای صافکاری و نقاشی مراجعه کنند. زیرا این کار باید به شکل قابل توجهی دقیق و استاندارد انجام شود. هزینه و زمان در این صافکاری و نقاشی مازراتی شاید کمی بیشتر باشد اما کاملاً ارزشش را دارد.

خدمات صافکاری و نقاشی خودرو Maserati شامل نقاشی قسمت های مختلف، صافکاری بدون رنگ و صافکاری PDR و لیسه کشی است. تمامی این خدمات با استفاده از ابزارهای روز دنیا انجام می شود. هزینه و زمان صافکاری و نقاشی خودرو Maserati کاملاً مناسب و با شرایط ویژه صورت می گیرد.