از دیگر خدمات فیکس آپ کار تعمیرگاه نیسان جوک می باشد. تعمیرات تخصصی نیسان juke با ضمانت در این تعمیرگاه توسط کارشناسان خبره انجام می شود. تعمیرگاه گیربکس، موتور، جلوبندی، نصب آپشن، صافکاری نقاشی و لوازم استوک نیسان جوک از دیگر خدماتی است که این مجموعه برای خودرو نیسان جوک ارائه می دهد.

علاوه بر خدمات ارائه شده برای این مدل از خودرو، برای تمامی مدل های دیگر برند نیسان خدمات کامل ارائه می شود. تعمیرگاه کامل موتور و گیربکس بی ام و، عیب یابی و تعویض قطعات جلوبندی، تهیه و تامین تمام لوازم استوک نیسان جوک انجام می شود. همچنین خدمات صافکاری و نقاشی PDR و خدمات مشابه دیگر مثل نصب آپشن براین مدل انجام می شود.

در مقاله تعمیرگاه نیسان جوک در فیکس آپ کار در ادامه مطالعه خواهید کرد:

تعمیر نیسان جوک

تعمیرگاه نیسان جوک - تعمیر موتور و گیربکس نیسان جوک تهران
تعمیرگاه نیسان جوک – تعمیر موتور و گیربکس نیسان جوک تهران

نیسان جوک یا Nissan Juke یک خودرو از برند نیسان ژاپنی است که برای اولین بار طرح مفهومی آن در سال 2009 ارائه شد. پس از آن در سال 2010 ارائه و از سال 2011 وارد بازار جهانی خودرو شد. خودروی نیسان جوک بدلیل ظاهر متفاوتی که از خود داشت توانست به فروش بسیار خوبی برسد.

در کشور ایران نیز واردات زیادی از خودروی نیسان جوک شد و شاهد تردد زیادی از این خودروها هستیم. این شرایط باعث شد تا خدماتی تحت عنوان تعمیر نیسان جوک در تعمیرگاه ها داشته باشیم. در تعمیر نیسان جوک تمامی خدمات مرتبط با این خودرو در این تعمیرگاه ها بصورت تخصصی ارائه می شود.

لازم به ذکر است که بدانید تعمیرات خودروهای خارجی تنها باید به تعمیرگاه های متخصص سپرده شود. فیکس آپ کار بعنوان یک تعمیرگاه تخصصی خودروهای خارجی در تهران فعالیت دارد. این تعمیرگاه با ارائه تخصصی خدمات تعمیر نیسان جوک بصورت حرفه ای با هزینه و زمان مناسب در خدمت مالکین این خودرو ها می باشد.

تعمیر موتور نیسان جوک

موتور خودرو نیسان جوک حجمی معادل 1600 سی سی دارد. این موتور 117 اسب بخار دارد که می توانیم آن را در دسته خودروهایی با موتور معمولی و نسبتاً خوب قرار دهیم. پیشرانه 4 سیلندر و جثه جمع و جور این خودرو باعث شده است تا با یک خودروی با مصرف اقتصادی طرف باشیم.

این خودرو بدلیل پیچیدگی زیادی که در موتور خود دارد، در هر تعمیرگاه نمی تواند تعمیر شود. برای تعمیرگاه موتور نیسان جوک حتماً باید به یک مرکز مجاز و متخصص مراجعه نمود. کارشناسی که تعمیر موتور نیسان جوک را انجام می دهد حتماً باید به ساختار موتور این خودرو تجربه کافی را داشته باشد.

به این دلیل که این موتور نیسان جوک بدلیل اجزای بسیار زیادی که در خود دارد باعث پیچیدگی های زیادی شده است. البته که موتور نیسان جوک با همین پیچیدگی هایش توانسته یک موتور قدرتمند به عمل بیاید. به همین جهت در تعمیر موتور نیسان جوک باید دقت لازم را داشت.

تعمیر گیربکس نیسان جوک

تعمیرگاه نیسان جوک - تعمیر موتور و گیربکس نیسان جوک تهران
تعمیرگاه نیسان جوک – تعمیر موتور و گیربکس نیسان جوک تهران

گیربکس نیسان جوک یک گیربکس CVT ایکس ترونیک اتوماتیک است. این خودرو دیفرانسیل جلو است و با استفاده از گیربکس و موتور قدرتمند خود شتاب مناسبی دارد. تعمیر گیربکس نیسان جوک کار آسانی نیست و نیازمند زمان بسیار زیادی برای تعمیرات است.

مهم ترین عامل تخریب این گیربکس را می توان دور موتور بالا در تعویض دنده دانست. از آن جا که نیسان جوک خودروی با شتاب مناسب است اما با یک گیربکس خیلی هوشمند در آن طرف نیستیم. این مشکلات باعث خرابی و نیاز به تعمیر گیربکس نیسان جوک می شود.

مرکز تعمیرات خودروهای خارجی فیکس آپ کار، تعمیرگاه نیسان جوک را با هزینه مناسب می پذیرد. کارشناسان متخصص و با تجربه این مجموعه تعمیرگاه گیربکس نیسان جوک را بصورت تضمینی در مدت زمان بسیار مناسب برای شما انجام می دهد.

تعمیر جلوبندی نیسان جوک

جلوبندی این خودرو با توجه به محور جلو بودن آن جلوبندی محکمی است. اما با توجه به این که نیسان جوک یک خودرو شاسی بلند کوچک به حساب می آید، نباید از سرویس و تعمیر جلوبندی آن صرف نظر کرد. این خودرو ژاپنی بطور کلی بسیار محکم و سر سخت است اما نیاز به سرویس های دوره ای هم دارد.

جلوبندی نیسان جوک همانند جلوبندی خیلی از خودروهای دیگر آیتم خاصی در آن وجود ندارد. عدم پیچیدگی که در اکثر قسمت های آن وجود دارد در جلوبندی نیست و تعمیر جلوبندی نیسان جوک راحت تر از قسمت های دیگر آن انجام می شود.

تماس با فیکس آپ کار

شما می توانید با تماس با کارشناسان فیکس آپ کار، بطور رایگان مشاوره گرفته و نوع مشکل یا خدمات درخواستی خود را مطرح کنید و برای حضورتان هماهنگی انجام دهید.

مرکز تعمیرات ماشین خارجی فیکس آپ کار

در اکثر مواقع با توجه به مستهلک شدن قطعات نیاز به تعویض آن ها است. تعمیر جلوبندی ماشین در بیشتر مواقع با تعویض قطعات اصلی انجام می شود. در فیکس آپ کار جلوبندی نیسان جوک خودرو به ما بسپارید و نگران تعویض قطعات خراب با قطعات اصلی نباشید. زیرا که خدمات لوازم استوک نیسان جوک در این تعمیرگاه ارائه می شود.

نصب آپشن نیسان جوک

تعمیرگاه نیسان جوک - تعمیر موتور و گیربکس نیسان جوک تهران
تعمیرگاه نیسان جوک – تعمیر موتور و گیربکس نیسان جوک تهران

نیسان جوک نسبتاً خودرو جدیدی حساب می شود. به همین جهت آپشن های زیادی در خود دارد که این آپشن های پیشفرض نسبتاً خوبی است. به همین جهت نصب آپشن نیسان جوک یکی از خدمات محبوب برای این خودروی دوست داشتنی است.

از آپشن های نیسان جوگ می توان به سنسورهای مختلف آن اشاره کرد. البته شایان ذکر است که نیسان جوک در سه مدل اسپرت، اسکای پک و پلاتینیوم ارائه می شود که آپشن های مختلفی در خود دارد. در خدمات نصب آپشن و خدمات برق در فیکس آپ کار، تعمیر آپشن های نیسان جوک هم صورت می گیرد.

کروز کنترل، کنترل کشش و پایداری، ترمز ضد قفل و کمکی، دیلایت و موارد دیگر از آپشن های نیسان جوک است. تعویض این آپشن ها در خدمات نصب آپشن یکی از موارد قابل انجام می باشد. در صورتی که این آپشن ها خراب شده باشند یا عمل نکنند می توان آن ها را به قطعه اصلی یا قطعه بروز تر جایگزین نمود.

لوازم استوک نیسان جوک

با توجه به این که قطعات اصلی این خودرو بدلیل عدم وجود نمایندگی در کشور ارائه نمی شود، یافتن آن کمی دشوار است. لوازم استوک نیسان جوک باید بصورت وارداتی از کشورهای دیگر تهیه شده و در خودرو استفاده شود. بسیار مهم است که این لوازم استوک حتماً باید از نظر ظاهری و عملکردی کاملاً سالم باشند.

لوازم استوک ماشین نیسان جوک شامل بزرگترین لوازم مثل موتور و گیربکس تا کوچک ترین قطعه است. این قطعات حتماً باید بصورت اورجینال و سالم روی خودرو نصب شود تا باعث خرابی های بیشتر در قسمت های فنی نیسان جوک نشود.

فیکس آپ کار قطعات و لوازم استوک نیسان جوک را بصورت اصل و سالم تهیه و تامین می کند. زمانی که تعمیرگاه نیسان جوک در دست این مجموعه باشد، تمامی قطعات بصورت تضمین شده تهیه و تعویض می شوند و در نهایت تست سلامت روی آن انجام می گردد. در نهایت نصب یا تعویض این آپشن ها در محیط تعمیرگاه فیکس آپ کار صورت می گیرد.

صافکاری نقاشی نیسان جوک

تعمیرگاه نیسان جوک - تعمیر موتور و گیربکس نیسان جوک تهران
تعمیرگاه نیسان جوک – تعمیر موتور و گیربکس نیسان جوک تهران

بدنه خودرو نیسان جوک از نظر مقاومت بسیار محکم است اما در هر صورت در آسیب های وارده دچار مشکل می شود. این آسیب های وارده باید توسط یک کارشناس صافکاری نقاشی نیسان جوک صورت بگیرد. در این صورت است که تشخیص داده می شود چه فرایندی برای ترمیم خودرو انجام شود.

در صافکاری نقاشی نیسان جوک با روش های مختلفی می توان آسیب دیدگی ها را ترمیم کرد. صافکاری PDR یکی از جدید ترین و بروزترین روش های صافکاری نقاشی می باشد. در این روش با استفاده از ابزارهای میله مانند، قسمت هایی که دسترسی به آن دشوار است به راحتی ترمیم می شوند.

همچنین در آسیب دیدگی های جزئی در صافکاری نقاشی نیسان جوک که رنگ پریدگی وجود داشته باشد، با استفاده از لیسه گیری خودرو ترمیم صورت می گیرد. در روش لیسه گیری یا لیسه کاری قسمت های جزئی بدون این که رنگ آمیزی یا نقاشی صورت گیرد  پر می شوند.

تعمیرگاه نیسان جوک در تهران

مجموعه فیکس آپ کار واقع در تهران پارس آماده پذیرفتن تعمیرگاه نیسان جوک می باشد. این مرکز بصورت تخصصی با کارشناسان حرفه ای تمام خدمات تعمیرگاه موتور و گیربکس این خودرو را انجام می دهند. با هماهنگی قبل می توانید با حضور در این مرکز از خدمات ارائه شده برای تعمیرگاه نیسان جوک استفاده نمایید.

مالکین خودروهای خارجی مثل نیسان جوک می توانند بصورت حضوری به این تعمیرگاه جهت مشاوره رایگان مراجعه کنند. همچنین افرادی که خارج از تهران هستند می توانند بصورت تلفنی حضور خود را جهت تعمیر نیسان جوک در فیکس آپ کار هماهنگ کنند.