از دیگر خدمات فیکس آپ کار تعمیرگاه پژو 508 می باشد. تعمیرات تخصصی پژو 508 با ضمانت در این تعمیرگاه توسط کارشناسان خبره و متخصص انجام می شود. این تعمیرات شامل تعمیر موتور، گیربکس، جلوبندی، سرویس دوره ای و نصب آپشن، لوازم استوک و صافکاری نقاشی می باشد. فیکس آپ کار با ارائه خدمات تعمیر پژو 508 جی تی لاین مناسب ترین زمان و هزینه را برای انجام آن در نظر می گیرد.

علاوه بر خدمات اشاره شده برای این مدل از خودرو، خدمات کامل برای تعمیر پژو در تمام مدل های خارجی انجام می شود. این تعمیرات بصورت حضوری در این مرکز توسط کارشناسان متخصص و مجرب انجام شده و دارای گارانتی می باشد. علاوه بر آن تمام قطعات استوک توسط این مجموعه تهیه و تامین می شود.

در ادامه مطلب تعمیرگاه پژو 508 در فیکس آپ کار مطالعه خواهید کرد:

تعمیرگاه پژو 508

تعمیرگاه پژو 508 - تعمیر پژو 508 تهران - فیکس آپ کار
تعمیرگاه پژو 508 – تعمیر پژو 508 تهران – فیکس آپ کار

پژو 508 یک خودروی در ابعاد متوسط است که دارای دو نسخه کراس اوور و استیشن می باشد که توسط خودروسازی پژو در فرانسه تولید شده است. این خودرو اولین بار در سال 2011 و بعنوان جایگزین پژو 407 به تولید انبوه رسید و در تمام دنیا صادر شده است. این خودرو به دلیل طراحی مشابه پژو 407 و یک خودرو بزرگتر از آن سریعاً مورد توجه طرفداران خودروهای کراس آور درامد.

اما از این این خودرو در کشور ایران خواهان زیادی نداشت و شاهد تردد موارد نادری از آن ها هستیم. با توجه به این مسئله تعمیرگاه پژو در شهرهای مختلف شروع به فعالیت کردند. قطعاً در مورد خودروهای پژو ایرانیزه صحبت نمی شود و این خودرو ها اصل فرانسه و ساختار کاملاً متفاوتی دارند.

فیکس آپ کار بعنوان یک تعمیرگاه پژو کاملاً مجهز اقدام به ارائه خدمات تعمیر پژو 508 کرده است. در این مجموعه خدمات کامل برای تمام قسمت های این خودرو ارائه می شود. مالکین خودرو پژو 508 می توانند با مراجعه به تعمیرگاه پژو در این مجموعه از خدمات آن استفاده کنند.

تعمیر پژو 508 در تهران

مجموعه فیکس آپ کار واقع در تهران آماده ارائه خدمات تعمیر پژو 508 می باشد. این مجموعه با بیش از ده سال سابقه کاری درخشان در زمینه تعمیر خودرو های خارجی در تهران فعالیت دارد. لذا مالکین خودرو پژو 508 می توانند با مراجعه حضوری به این مرکز تعمیرات از خدمات آن استفاده کنند.

همچنین افرادی که خارج از محدوده تهران هستند می توانند با از مشاوره تلفنی استفاده کرده و جهت حضور فیزیکی هماهنگی های لازم را انجام دهند. خدمات تعمیر تخصصی پژو 508 بصورت کامل و ضمانت شده در این مجموعه توسط کارشناسان متخصص و با تجربه تعمیر پژو 508 در تهران انجام می شود.

این مجموعه با ارائه خدمات فنی و ظاهری برای خودرو های خارجی در تهران فعالیت دارد. افرادی که مالکان خودروهای خارجی هستند و نیاز به خدمات مطمئن، ضمانت شده و تخصصی هستند و نیاز به تعمیر پژو 508 در تهران دارند می توانند با مراجعه حضوری با تماس تلفنی درخواست خود را اعلام کنند. تمامی خدمات تعمیر پژو 508 در تهران بصورت تخصصی و حرفه ای با ضمانت انجام می شود.

تعمیر موتور پژو 508

پژو 508 GT Line دارای یک موتور 1.6 لیتری توربوشارژ EP6 می باشد. این موتور 163 اسب‌ بخار و 240 نیوتن‌ متر گشتاور دارد. این خودرو می تواند شتاب 8.9 ثانیه ای و حداکثر سرعت 210 کیلومتر بر ساعت را داشته باشد. علاوه بر آن با مصرف ترکیبی 6.9 لیتر در صد کیلومتر خودرو نسبتاً کم مصرفی می باشد.

موتور این خودروهای خارجی نیاز به رسیدگی بیشتری دارند. زیرا در صورت رسیدن کار به تعمیر موتور پژو 508 ممکن است هزینه های زیادی را در دستتان بگذارد. تعمیر موتور پژو 508 را نباید تعمیرکاران و مجموعه هایی که خودروهای پژو ایرانیزه را تعمیر میکنند رسیدگی کنند. زیرا این خودرو موتوری کاملاً متفاوت نسبت به موتور خودروهای داخلی دارد.

در این مجموعه در خدمات تعمیر پژو 508، تعمیر موتور پژو 508 بصورت کامل انجام می شود. این تعمیرات بصورت تخصصی و حرفه ای بوده و توسط کارشناسان با تجربه انجام می شود. پس از عیب یابی و یافت مشکلات موتور، تعمیر موتور پژو 508 بصورت ضمانت شده انجام خواهد شد.

تعمیر گیربکس پژو 508

تعمیر موتور پژو 508 - تعمیرگاه پژو 508 تهران - فیکس آپ کار
تعمیر موتور پژو 508 – تعمیرگاه پژو 508 تهران – فیکس آپ کار

خودرو پژو 508 دارای یک گیربکس 6 دنده اتوماتیک می باشد. این گیربکس را می توان کاملاً منطبق با موتور 4 سیلندر آن دانست. هماهنگی بسیار بالای این دو باعث شده است تا کمتر دچار خرابی شود. اما از آن جایی که ما ایرانی ها به گیربکس خودکار عادت نداریم ممکن است ناخواسته به آن خسارت وارد کنیم.

به همین جهت خدماتی مثل تعمیر گیربکس پژو 508 در این مرکز ارائه می شود. تعمیر گیربکس پژو 508 بصورت کامل از صفر تا صد انجام می شود. در این تعمیرات مشکلاتی همچون صدای گیربکس، تاخیر در تعویض دنده، عدم حرکت در حالت های مختلف، روغن ریزی و عدم شتاب کافی انجام می شود.

در تعمیرگاه پژو 508 در این مجموعه ابتدا مشکلات از زبان مالک شنیده شده و اقدام به عیب یابی می شود. با عیب یابی صحیح مشکلات، تعمیر گیربکس پژو 508 بسیار راحت تر، کم هزینه تر و کم زمان تر انجام می شود. پس از تعمیر گیربکس پژو 508 اقدام به تست رفع مشکلات می شود.

تعمیر جلوبندی پژو 508

خودرو پژو 508 یک خودرو با دیفرانسیل جلو یا FWD می باشد. به این معنی که انتقال قدرت و شروع حرکت از محور جلو صورت می گیرد. خودروهای محور جلو و محور چهارچرخ کمتر دچار خرابی های جلوبندی می شوند. اما این بدین معنا نیست که نیاز به تعمیر جلوبندی پژو 508 نباشد.

رسیدگی به تمام خودرو یکی از الزامات نگهداری صحیح خودرو می باشد. تعمیر جلوبندی پژو 508 نیز یکی از این رسیدگی ها می باشد. جلوبندی خودرو بیشتر از هر قسمت دیگری پس از حرکت های مداوم دچار استهلاک می شود. به همین جهت باید به قطعات مصرفی جلوبندی این خودرو دقت نمود. از دیگر خدمات این تعمیرگاه باید به ارائه لوازم استوک پژو 508 هم اشاره داشت.

در فیکس آپ کار امکان عیب یابی و بررسی مشکلات جلوبندی پژو 508 وجود دارد. این اقدامات باعث می شود تا دقیقاً متوجه مشکلات جلوبندی شویم. با توجه به این که جلوبندی پژو 508 اکثراً دارای لوازم مصرفی می باشد، این مجموعه خود اقدام به تهیه و تامین لوازم استوک جلوبندی پژو 508 می کند. برای انجام این کار باید به محل تعمیرگاه پژو 508 در تهران با فیکس آپ کار مراجعه نمایید.

تماس با فیکس آپ کار

شما می توانید با تماس با کارشناسان فیکس آپ کار، بطور رایگان مشاوره گرفته و نوع مشکل یا خدمات درخواستی خود را مطرح کنید و برای حضورتان هماهنگی انجام دهید.

مرکز تعمیرات ماشین خارجی فیکس آپ کار

سرویس دوره ای پژو 508

<yoastmark class=از دیگر خدمات تعمیر پژو 508 در تهران سرویس دوره ای خودرو است که این مجموعه در تعمیرگاه پژو 508 انجام می دهد. در خدمات سرویس دوره ای علاوه بر تعویض روغن و فیلتر های آن بررسی کامل و جامع فنی خودرو است. در چک لیستی یک کارشناس مسلط به ساختار پژو تمام قسمت های مختلف را مورد بررسی قرار می دهد.

این کار باعث می شود تا بصورت زودهنگام مشکلات فنی و ظاهری خودرو مورد تشخیص قرار بگیرند. در نتیجه در صورت تعمیر پژو 508 در این زمان هزینه و زمان کمتری نسبت به بعد صورت می گیرد. این چک لیست در نهایت طبق تایید مالک خودرو به قسمت تعمیرات می رود و موارد انجام می شوند.

در این مجموعه دارندگان خودرو پژو 508 می توانند با مراجعه حضوری نسبت به سرویس دوره ای پژو 508 اقدام کنند. قسمت های مختلف فنی و قطعات خودرو مورد تست و عیب یابی قرار می گیرد و بر اساس نظر کارشناس تعمیرات یا تعویض قطعات انجام می پذیرد.

نصب آپشن پژو 508

خودرو پژو 508 دارای امکانات رفاهی مناسبی می باشد. به این شکل که آپشن های مختلفی در این خودرو قرار دارد تا لذت رانندگی را افزایش دهد. اما علاوه بر این امکانات می توان آپشن های بیشتری را بر روی این خودرو در نصب آپشن پژو 508 اضافه نمود. برخی امکانات و آپشن های این خودرو به شرح زیر هستند:

 1. کروز کنترل
 2. کنترل ایستایی در سربالایی
 3. کنترل کشش
 4. کنترل پایداری
 5. سنسور عقب
 6. سنسور باران
 7. سنسور فشار باد تایر
 8. کنترل های روی فرمان
 9. نمایشگر
 10. دی لایت و اتولایت
 11. مه شکن عقب و جلو
 12. حساس به سرعت
 13. سیستم صوتی
 14. دوربین دنده عقب
 15. ایربگ
 16. کول باکس
 17. ایزوفیکس صندلی
 18. آینه تاشو برقی
 19. شیشه بالابر آنتی‌ ترپ

تمامی آپشن های این خودرو قابل تعمیر و تعویض با نسخه های دیگر نیز می باشد. خدمات نصب آپشن به این شکل است که اگر آپشن جدیدی نیاز به افزودن باشد با تهیه آن می تواند در خدمات تعمیرگاه پژو 508 قابل انجام باشد. متخصص برق خودرو در این مجموعه این موارد را بر اساس نیاز مالک خودرو انجام می دهد.

لوازم استوک پژو 508

لوازم استوک پژو 508 - تعمیرگاه پژو 508 تهران - فیکس آپ کار
لوازم استوک پژو 508 – تعمیرگاه پژو 508 تهران – فیکس آپ کار

پژو 508 بعنوان یک خودرو خارجی مشکلات قطعات اصل را دارد. قطعات خودرو در صورت خرابی و نیاز به تعویض حتماً باید با قطعه اصلی خود جایگزین شوند. با توجه به عدم نبود نمایندگی رسمی پژو در کشور تهیه و تامین لوازم استوک پژو 508 کمی دشوار می باشد.

به همین جهت فیکس آپ کار بدون واسطه و بطور مستقیم با کمپانی های معتبر خارج از کشور در ارتباط می باشد. این مجموعه لوازم استوک پژو 508 را در خدمات تعمیرگاه پژو 508 بصورت اورجینال تهیه کرده و خود اقدام به نصب یا تعویض آن ها می کند. این لوازم استوک ماشین همگی اصل و دارای ضمانت می باشد.

بحش لوازم استوک پژو 508 در خدمات تعمیر پژو 508 در این مجموعه بطور کامل و ضمانت شده انجام می شود. تمام لوازم استوک دارای سلامت کامل بوده و مورد تست قرار می گیرند. مالکین خودرو پژو 508 می توانند در صورت نیاز به لوازم استوک این خودرو از خدمان این مجموعه بهره مند شوند.

صافکاری و نقاشی پژو 508

خودرو پژو 508 دارای بدنه مقاومی است که در برابر خسارات جزئی مستحکم می باشد. بدنه این خودرو بدلیل طراحی موج دار کار صافکاری و نقاشی را سخت تر کرده و نیاز به یک کارشناس حرفه ای در این زمینه می باشد. در برابر خساراتی که تنها بدنه صدمه دارد و رنگ هنوز بر روی آن می باشد خدمات صافکاری بی رنگ انجام می شود.

در خدمات تعمیرگاه پژو 508 صافکاری و نقاشی پژو 508 بصورت بی رنگ از ابزار PDR و صافکاری PDR استفاده می شود. این ابزار ها به نقاط غیرقابل دسترسی دارد و بدون موج صافکاری بی رنگ را انجام می دهد. اما در صورتی که قسمتی جزئی از رنگ خودرو جدا باشد با لیسه گیری و لیسه کاری ترمیم می شود.

در نهایت نقاشی تمام قسمت های خودرو پس از صافکاری و نقاشی قابل انجام می شود. صافکاری و نقاشی پژو 508 توسط افراد حرفه ای و با تجربه در این مرکز صورت گرفته و دارای هزینه و زمان کمتری در خدمات تعمیر پژو 508 می باشد.