از دیگر خدمات فیکس آپ کار تعمیر بی ام و 325 می باشد. تعمیرات تخصصی bmw 325 با ضمانت در این تعمیرگاه توسط کارشناسان خبره انجام می شود. تعمیر گیربکس، موتور، جلوبندی، نصب آپشن، صافکاری نقاشی و لوازم استوک بی ام و 325 از دیگر خدماتی است که این مجموعه برای خودرو BMW 325 ارائه می دهد.

علاوه بر خدمات ارائه شده برای این مدل از خودرو، برای تمامی مدل های دیگر برند بی ام و خدمات کامل ارائه می شود. تعمیر کامل موتور و گیربکس بی ام و، عیب یابی و تعویض قطعات جلوبندی، تهیه و تامین تمام لوازم استوک بی ام و 325 انجام می شود. همچنین خدمات صافکاری و نقاشی PDR و خدمات مشابه دیگر مثل نصب آپشن براین مدل انجام می شود.

در مقاله تعمیر بی ام و 325 در فیکس آپ کار در ادامه مطالعه خواهید کرد:

تعمیرگاه بی ام و 325

تعمیر بی ام و 325 - تعمیر موتور گیربکس بی ام و 325i
تعمیر بی ام و 325 – تعمیر موتور گیربکس بی ام و 325i

بی ام و 325 یکی از محبوب ترین خودروهای این مدل به شمار می رود. این مدل از سری 3 برند BMW است که از سال 1975 تابحال شناخته شده است. بی ام و یا بی ام دابلیو یکی از بهترین خودروسازی های دنیا به شمار می رود.

از خودروهای بی ام و در تمام دنیا مدل 325 بسیار شناخته شده و محبوب است. این خودرو را در هر کشوری می توان دید. درست است که مدل آن قدیمی است اما با توجه به وجود تعمیرگاه بی ام و 325 و تعمیر خودرو همچنان این خودرو در شهرهای مختلف میتازد.

خدماتی که برای تعمیرگاه بی ام و 325 در شهرهای مختلف در نظر گفته شده باعث شده است این خودرو هنوز استفاده شود. تعمیرگاه های مختلفی در شهرهای مختلف وجود دارد اما هر تعمیرگاهی نمی تواند تعمیرات بی ام و 325 را بصورت تخصصی انجام دهد.

تعمیر موتور بی ام و 325

موتور خودرو بی ام و 325 حجمی معادل 2996 سی سی دارد. این موتور 218 اسب بخار دارد که بصورت تنفس طبیعی است. موتور بی ام و 325 یک موتور حجیم و بزرگ است که قدرت بسیار زیادی دارد. از مالکین این خودرو اکثراً جوانان و ماشین بازها حساب می شوند.

این خودرو بدلیل پیچیدگی زیادی که در موتور خود دارد، در هر تعمیرگاهی نمی تواند تعمیر شود. برای تعمیر موتور بی ام و 325 حتماً باید به یک مرکز مجاز و متخصص مراجعه نمود. کارشناسی که تعمیر موتور بی ام و 325i را انجام می دهد حتماً باید به ساختار موتور این خودرو تجربه کافی را داشته باشد.

به این دلیل که این موتور بی ام و 325 بدلیل اجزای بسیار زیادی که در خود دارد باعث پیچیدگی های زیادی شده است. البته که موتور بی ام و 325 با همین پیچیدگی هایش توانسته یک موتور قدرتمند به عمل بیاید. به همین جهت در تعمیر موتور بی ام و 325 باید دقت لازم را داشت.

تعمیر گیربکس بی ام و 325

تعمیر بی ام و 325 - تعمیرات تخصصی بی ام و 325i
تعمیر بی ام و 325 – تعمیرات تخصصی بی ام و 325i

گیربکس بی ام و 325 یک گیربکس 6 سیلندر 6 دنده اتوماتیک است. این خودرو دیفرانسیل عقب است و با استفاده از گیربکس و موتور قدرتمند خود شتاب بسیار بالایی دارد. تعمیر گیربکس بی ام و 325 کار آسانی نیست و نیازمند زمان بسیار زیادی برای تعمیرات است.

مهم ترین عامل تخریب این گیربکس را می توان تعویض دنده های بسیار سریع دانست. از آن جا که بی ام و 325i خودروی پرشتابی است، در کورس ماشین ها زیاد حضور دارد. همین مسئله باعث خرابی و نیاز به تعمیر گیربکس بی ام و 325i می شود.

مرکز تعمیرات خودروهای خارجی فیکس آپ کار، تعمیر بی ام و 325 را با هزینه مناسب می پذیرد. کارشناسان متخصص و با تجربه این مجموعه تعمیر گیربکس بی ام و 325i را بصورت تضمینی در مدت زمان بسیار مناسب برای شما انجام می دهد.

تعمیر جلوبندی بی ام و 325

جلوبندی این خودرو با توجه به محور عقب بودن آن جلوبندی محکمی است. اما با توجه به این که بی ام و 325 نسبتاً یک خودرو قدیمی به حساب می آید، نباید از تعمیر جلوبندی آن صرف نظر کرد. این خودرو آلمانی بطور کلی بسیار محکم و سر سخت است اما نیاز به سرویس های دوره ای هم دارد.

جلوبندی بی ام و 325 همانند جلوبندی خیلی از خودروهای دیگر آیتم خاصی در آن وجود ندارد. عدم پیچیدگی که در اکثر قسمت های آن وجود دارد در جلوبندی نیست و تعمیر جلوبندی بی ام و 325 راحت تر از قسمت های دیگر آن انجام می شود.

تماس با فیکس آپ کار

شما می توانید با تماس با کارشناسان فیکس آپ کار، بطور رایگان مشاوره گرفته و نوع مشکل یا خدمات درخواستی خود را مطرح کنید و برای حضورتان هماهنگی انجام دهید.

مرکز تعمیرات ماشین خارجی فیکس آپ کار

در اکثر مواقع با توجه به مستهلک شدن قطعات نیاز به تعویض آن ها است. تعمیر جلوبندی در بیشتر مواقع با تعویض قطعات اصلی انجام می شود. در فیکس آپ کار جلوبندی بی ام و 325 خودرو به ما بسپارید و نگران تعویض قطعات خراب با قطعات اصلی نباشید.

نصب آپشن بی ام و 325

نصب آپشن بی ام و 325 - لوازم استوک bmw 325i
نصب آپشن بی ام و 325 – لوازم استوک bmw 325i

بی ام و 325 نسبتاً خودرو قدیمی حساب می شود. به همین جهت آپشن های زیادی در خود ندارد اما آپشن های پیشفرض نسبتاً خوبی در خود دارد. به همین جهت نصب آپشن بی ام و 325i یکی از خدمات محبوب برای این خودروی دوست داشتنی است.

از آپشن های BMW 325i می توان به یک سیستم چندرسانه ای بسیار ساده و دستی اشاره کرد که بصورت CD Player است. آینه های بی ام و 325 یکی از بهترین آینه های کارشده در آن است که بصورت ضد اشعه، تا شونده، دارای گرمکن و تغییر زاویه خودکار را داراست.

سنسور باران، سنسور نور، کروز کنترل، سنسور پارک، گرمکن صندلی، پرده عقب برقی، سانروف و موارد دیگر از آپشن های بی ام و 325i است. تعویض این آپشن ها در خدمات نصب آپشن یکی از موارد قابل انجام می باشد. در صورتی که این آپشن ها خراب شده باشند یا عمل نکنند می توان آن ها را به قطعه اصلی یا قطعه بروز تر جایگزین نمود.

لوازم استوک بی ام و 325

با توجه به این که قطعات اصلی این خودرو بدلیل عدم وجود نمایندگی در کشور ارائه نمی شود، یافتن آن کمی دشوار است. لوازم استوک بی ام و 325 باید بصورت وارداتی از کشورهای دیگر تهیه شده و در خودرو استفاده شود.

لوازم استوک ماشین بی ام و 325 شامل بزرگترین لوازم مثل موتور و گیربکس تا کوچک ترین قطعه است. این قطعات حتماً باید بصورت اورجینال و سالم روی خودرو نصب شود تا باعث خرابی های بیشتر در قسمت های فنی بی ام و 325 نشود.

فیکس آپ کار قطعات و لوازم استوک بی ام و 325 را بصورت اصل و سالم تهیه و تامین می کند. زمانی که تعمیر بی ام و 325 در دست این مجموعه باشد، تمامی قطعات بصورت تضمین شده تهیه و تعویض می شوند و در نهایت تست سلامت روی آن انجام می گردد.

صافکاری نقاشی بی ام و 325

صافکاری نقاشی بی ام و 325 - صافکاری PDR بی ام و 325
صافکاری نقاشی بی ام و 325 – صافکاری PDR بی ام و 325

بدنه خودرو بی ام و 325i از نظر مقاومت بسیار محکم است اما در هر صورت در آسیب های وارده دچار مشکل می شود. این آسیب های وارده باید توسط یک کارشناس صافکاری نقاشی بی ام و 325 صورت بگیرد.

در صافکاری نقاشی بی ام و 325 با روش های مختلفی می توان آسیب دیدگی ها را ترمیم کرد. صافکاری PDR یکی از جدید ترین و بروزترین روش های صافکاری نقاشی می باشد. در این روش با استفاده از ابزارهای میله مانند، قسمت هایی که دسترسی به آن دشوار است به راحتی ترمیم می شوند.

همچنین در آسیب دیدگی های جزئی در صافکاری نقاشی بی ام و 325 که رنگ پریدگی وجود داشته باشد، با استفاده از لیسه گیری ترمیم صورت می گیرد. در روش لیسه گیری یا لیسه کاری قسمت های جزئی بدون این که رنگ آمیزی یا نقاشی صورت گیرد  پر می شوند.

تعمیر بی ام و 325i در تهران

مجموعه فیکس آپ کار واقع در تهران پارس آماده پذیرفتن تعمیر بی ام و 325 می باشد. این مرکز بصورت تخصصی با کارشناسان حرفه ای تمام خدمات تعمیر موتور و گیربکس این خودرو را انجام می دهند. با هماهنگی قبل می توانید با حضور در این مرکز از خدمات ارائه شده برای تعمیر بی ام و 325 استفاده نمایید.