از دیگر خدمات فیکس آپ کار تعمیر بی ام و 530 می باشد. تعمیرات تخصصی BMW 5330i با ضمانت در این تعمیرگاه توسط کارشناسان خبره و متخصص انجام می شود. این تعمیرات شامل تعمیر موتور، گیربکس، جلوبندی، سرویس دوره ای و نصب آپشن، لوازم استوک و صافکاری نقاشی می باشد.

علاوه بر خدمات اشاره شده برای این مدل از خودرو، خدمات کامل برای تعمیر بی ام و در تمام مدل های خارجی انجام می شود. این تعمیرات بصورت حضوری در این مرکز توسط کارشناسان متخصص و مجرب انجام شده و دارای گارانتی می باشد. علاوه بر آن تمام لوازم استوک بی ام و 530 توسط این مجموعه تهیه و تامین می شود.

در ادامه مطلب تعمیر بی ام و 530 در فیکس آپ کار مطالعه خواهید کرد:

تعمیرگاه بی ام و 530

تعمیر بی ام و 530 - تعمیرگاه bmw 530 - فیکس آپ کار
تعمیر بی ام و 530 – تعمیرگاه bmw 530 – فیکس آپ کار

بی ام و 530 یک خودروی سدان است که توسط خودروسازی بی ام و در آلمان تولید شده است. این خودرو از جمله خودروی های سری 5 بی ام و است که در مدل های مختلف به تولید رسید. این خودرو به دلیل طراحی کششی و جذابی که داشته و مشخصات فنی عالی توانست به فروش زیادی دست پیدا کند.

از این خودرو در کشور ایران هم خواهان زیادی داشت و شاهد تردد بیشتر آن هستیم. با توجه به این مسئله تعمیرگاه بی ام و در شهرهای مختلف شروع به فعالیت کردند. خودروهای BMW 530 جزء خودروهای لاکچری یا لوکس بازار به حساب می آینده که هزینه نگهداری آن بالاست و برای سرویس دوره ای نیازمند تعمیرگاه بی ام و 530i است.

فیکس آپ کار بعنوان یک تعمیرگاه بی ام و کاملاً مجهز اقدام به ارائه خدمات تعمیر bmw 530 کرده است. در این مجموعه خدمات کامل برای تمام قسمت های این خودرو ارائه می شود. مالکین خودرو بی ام و 530 می توانند با مراجعه به تعمیرگاه بی ام و در این مجموعه از خدمات آن استفاده کنند.

تعمیر موتور بی ام و 530

بی ام و 530 در مدل های 2017 و 18 دارای یک موتور 2 لیتری 4 سیلندر توربوشارژ می باشد. این موتور 252 اسب‌ بخار و 350 نیوتن‌ متر گشتاور دارد. این خودرو می تواند شتاب 6.2 ثانیه ای و حداکثر سرعت 250 کیلومتر بر ساعت را داشته باشد. علاوه بر آن با مصرف ترکیبی 5.9 لیتر در صد کیلومتر خودرو نسبتاً کم مصرفی می باشد.

موتور این خودروهای خارجی نیاز به رسیدگی بیشتری دارند. زیرا در صورت رسیدن کار به تعمیر موتور بی ام و 530i ممکن است هزینه های زیادی را در دستتان بگذارد. تعمیر موتور بی ام و 530 را نباید تعمیرکاران و مجموعه هایی که خودروهای ایرانیزه را تعمیر میکنند رسیدگی کنند. زیرا این خودرو موتوری کاملاً متفاوت نسبت به موتور خودروهای ایرانی دارد.

در این مجموعه در خدمات تعمیر بی ام و 530، تعمیر موتور بی ام و 530 بصورت کامل انجام می شود. این تعمیرات بصورت تخصصی و حرفه ای بوده و توسط کارشناسان با تجربه انجام می شود. پس از عیب یابی و یافت مشکلات موتور، تعمیر موتور بی ام و 530 بصورت ضمانتی انجام خواهد شد.

تعمیر گیربکس بی ام و 530

تعمیر موتور بی ام و 530 - تعمیرگاه bmw 530 - فیکس آپ کار
تعمیر موتور بی ام و 530 – تعمیرگاه bmw 530 – فیکس آپ کار

خودرو بی ام و 530 دارای یک گیربکس 8 دنده اتومات با کنترل هوشمند می باشد. این گیربکس را می توان کاملاً منطبق با موتور 4 سیلندر آن دانست. هماهنگی بسیار بالای موتور و گیربکس باعث می شود تا کمتر دچار خرابی شود. اما از آن جایی که ما ایرانی ها به گیربکس خودکار عادت نداریم ممکن است ناخواسته به آن خسارت وارد کنیم.

به همین جهت خدماتی مثل تعمیر گیربکس bmw 530 در این مرکز ارائه می شود. تعمیر گیربکس بی ام و 530i بصورت کامل از صفر تا صد انجام می شود. در این تعمیرات مشکلاتی همچون صدای گیربکس، تاخیر در تعویض دنده، عدم حرکت در حالت های مختلف، روغن ریزی و عدم شتاب کافی انجام می شود.

در تعمیر بی ام و 530 در این مجموعه ابتدا مشکلات از زبان مالک شنیده شده و اقدام به عیب یابی می شود. با عیب یابی صحیح مشکلات، تعمیر گیربکس bmw 530 بسیار راحت تر، کم هزینه تر و کم زمان تر انجام می شود. پس از تعمیر گیربکس بی ام و 530 اقدام به تست رفع مشکلات می شود.

تعمیر جلوبندی بی ام و 530i

خودرو بی ام و 530 یک خودرو با دیفرانسیل عقب با محدودکننده لغزش یا RWD می باشد. به این معنی که انتقال قدرت و شروع حرکت از محور عقب صورت می گیرد. خودروهای محور عقب و محور چهارچرخ کمتر دچار خرابی های جلوبندی می شوند. اما این بدین معنا نیست که نیاز به تعمیر جلوبندی بی ام و 530 نباشد.

رسیدگی به تمام خودرو یکی از الزامات نگهداری صحیح خودرو می باشد. تعمیر جلوبندی بی ام و 530i نیز یکی از این رسیدگی ها می باشد. جلوبندی خودرو بیشتر از هر قسمت دیگری پس از حرکت های مداوم دچار استهلاک می شود. به همین جهت باید به قطعات مصرفی جلوبندی این خودرو دقت نمود.

در فیکس آپ کار امکان عیب یابی و بررسی مشکلات جلوبندی بی ام و 530 وجود دارد. این اقدامات باعث می شود تا دقیقاً متوجه مشکلات جلوبندی شویم. با توجه به این که جلوبندی BMW 530 اکثراً دارای لوازم مصرفی می باشد، این مجموعه خود اقدام به تهیه و تامین لوازم استوک جلوبندی بی ام و 530 می کند.

تماس با فیکس آپ کار

شما می توانید با تماس با کارشناسان فیکس آپ کار، بطور رایگان مشاوره گرفته و نوع مشکل یا خدمات درخواستی خود را مطرح کنید و برای حضورتان هماهنگی انجام دهید.

مرکز تعمیرات ماشین خارجی فیکس آپ کار

سرویس دوره ای BMW 530

تعمیر جلوبندی بی ام و 530 - تعمیرگاه bmw 530 - فیکس آپ کار
تعمیر جلوبندی بی ام و 530 – تعمیرگاه bmw 530 – فیکس آپ کار

خدمات سرویس دوره ای خودرو یکی دیگر از خدماتی است که این مجموعه در تعمیر بی ام و 530 انجام می دهد. سرویس دوره ای علاوه بر تعویض روغن و فیلتر های آن بررسی کامل و جامع فنی خودرو است. در چک لیستی یک کارشناس مسلط به ساختار بی ام و تمام قسمت های مختلف را مورد بررسی قرار می دهد.

این کار باعث می شود تا بصورت زود هنگام مشکلات فنی و ظاهری خودرو مورد تشخیص قرار بگیرند. در نتیجه در صورت تعمیر بی ام و 530i در این زمان هزینه و زمان کمتری نسبت به بعد صورت می گیرد. این چک لیست در نهایت طبق تایید مالک خودرو به قسمت تعمیرات می رود و موارد انجام می شوند.

در این مجموعه دارندگان خودرو بی ام و 530 می توانند با مراجعه حضوری نسبت به سرویس دوره ای بی ام و 530 اقدام کنند. قسمت های مختلف فنی و قطعات خودرو مورد تست و عیب یابی قرار گرفته و بسته به نظر کارشناس تعمیرات یا تعویض قطعات انجام می پذیرد.

نصب آپشن بی ام و 530

خودرو بی ام و 530 دارای امکانات رفاهی مناسبی می باشد. به این شکل که آپشن های مختلفی در این خودرو قرار می گیرد تا لذت رانندگی را افزایش دهد. اما علاوه بر این امکانات می توان آپشن های بیشتری را بر روی این خودرو در نصب آپشن بی ام و 530 اضافه نمود. برخی امکانات و آپشن های این خودرو به شرح زیر هستند:

 1. کروز کنترل هوشمند و ایستایی در سربالایی، کنترل سرازیری، کنترل کشش و کنترل پایداری.
 2. حالت رانندگی 3 حالته اکو، کامفورت، اسپرت دارای اتو پارک.
 3. دارای تعلیق هوشمند و ریموت لمسی.
 4. سنسور جلو، عقب، باران و فشار تایر.
 5. رادار نقطه کور، تغییر لاین، تصادف جلو و عقب و تابلو خوان.
 6. ترمز ضد قفل و کمکی، پارک برقی و اضطراری هوشمند.
 7. دی لایت، اتولایت، ارتفاع نور، مه شکن جلو عقب، چراغ گردشی و چراغ شور.
 8. فرمان برقی حساس به کنترل، دارای پدال شیفتر و گرمکن و مموری.
 9. صفحه نمایش 10 اینچی با کنترل اشاره ای و مانیتور صندلی عقب.
 10. دارای نویگیشن و هدآپ.
 11. دارای دوربین 360 و عقب و جلو و دوربین دید در شب.
 12. دارای 8 ایربگ بهمراه ایربگ های زانویی و پرده ای جانبی.
 13. کیلس استارت و ورود بدون دکمه با صندلی و آینه برقی.

تمامی آپشن های این خودرو قابل تعمیر و تعویض با نسخه های دیگر نیز می باشد. خدمات نصب آپشن به این شکل است که اگر آپشن جدیدی نیاز به افزودن باشد با تهیه آن می تواند قابل انجام باشد. متخصص برق خودرو در این مجموعه این موارد را بر اساس نیاز مالک خودرو انجام می دهد.

لوازم استوک بی ام و 530

لوازم استوک بی ام و 530 - تعمیرگاه bmw 530 - فیکس آپ کار
لوازم استوک بی ام و 530 – تعمیرگاه bmw 530 – فیکس آپ کار

بی ام و 530 بعنوان یک خودرو خارجی مشکلات قطعات اصل را دارد. قطعات خودرو در صورت خرابی و نیاز به تعویض حتماً باید با قطعه اصلی خود جایگزین شوند. با توجه به عدم نبود نمایندگی رسمی بی ام و در کشور تهیه و تامین لوازم استوک بی ام و 530 کمی دشوار می باشد.

به همین جهت فیکس آپ کار بدون واسطه و بطور مستقیم با کمپانی های معتبر خارج از کشور در ارتباط می باشد. این مجموعه لوازم استوک بی ام و 530 را بصورت اورجینال تهیه کرده و خود اقدام به نصب یا تعویض آن ها می کند. این لوازم استوک ماشین همگی اصل و دارای ضمانت می باشد.

لوازم استوک BMW 530 در خدمات تعمیر بی ام و 530 در این مجموعه بطور کامل و با ضمانت انجام می شود. تمام لوازم استوک دارای سلامت کامل بوده و مورد تست قرار می گیرند. مالکین خودرو بی ام و 530i می توانند در صورت نیاز به لوازم استوک این خودرو از خدمان این مجموعه بهره مند شوند.

صافکاری و نقاشی bmw 530i

 خودرو بی ام و 530 دارای بدنه مقاومی است که در برابر خسارات جزئی مستحکم می باشد. بدنه این خودرو بدلیل طراحی موج دار کار صافکاری و نقاشی را سخت تر کرده و نیاز به یک کارشناس حرفه ای در این زمینه می باشد. در برابر خساراتی که تنها بدنه صدمه دیده و رنگ هنوز بر روی آن می باشد خدمات صافکاری بی رنگ انجام می شود.

در صافکاری و نقاشی بی ام و 530 بصورت بی رنگ از ابزار PDR و صافکاری PDR استفاده می شود. این ابزار ها به نقاط غیرقابل دسترس رسیده و بدون موج صافکاری بی رنگ را انجام می دهد. اما در صورتی که قسمتی جزئی از رنگ خودرو جدا باشد با لیسه گیری و لیسه کاری ترمیم می شود.

در نهایت نقاشی تمام قسمت های خودرو پس از صافکاری و نقاشی قابل انجام می شود. خدمات صافکاری و نقاشی بی ام و 530 توسط افراد حرفه ای و با تجربه در این مرکز صورت گرفته و دارای هزینه و زمان کمتری در خدمات تعمیر بی ام و 530 می ابشد.

تعمیر بی ام و 530 در تهران

تعمیر بی ام و 530i - تعمیرگاه bmw 530i - فیکس آپ کار
تعمیر بی ام و 530i – تعمیرگاه bmw 530i – فیکس آپ کار

مجموعه فیکس آپ کار واقع در تهران آماده ارائه خدمات تعمیر بی ام و 530 می باشد. این مجموعه با بیش از ده سال سابقه کاری درخشان در زمینه تعمیر خودرو های خارجی در تهران فعالیت دارد. لذا مالکین خودرو بی ام و 530 می توانند با مراجعه حضوری به این مرکز تعمیرات از خدمات آن استفاده کنند.

همچنین افرادی که خارج از محدوده تهران هستند می توانند با از مشاوره تلفنی استفاده کرده و جهت حضور فیزیکی هماهنگی های لازم را انجام دهند. خدمات تعمیر تخصصی بی ام و 530 بصورت کامل و دارای ضمانت در این مجموعه توسط کارشناسان متخصص و با تجربه انجام می شود.

این مجموعه با ارائه خدمات فنی و ظاهری برای خودرو های خارجی در تهران فعالیت دارد. افرادی که مالکان خودروهای خارجی هستند و نیاز به خدمات مطمئن، ضمانتی و تخصصی هستند می توانند با مراجعه حضوری با تماس تلفنی درخواست خود را اعلام کنند.