تعمیرگاه بی ام و

خودرو بی ام و از محبوب ترین خودروهای وارداتی به کشور می باشد. از این رو تعمیرگاه بی ام و نیز در تمام شهر های کشور جهت خدمات دهی به این برند از خودرو ها ایجاد شده اند. BMW یا بی ام دابلیو که در ایران به نام بی ام و شناخته می شود از خودروهای بسیار دوست داشتنی می باشد. هرچند این خودرو در تمام دنیا بعنوان یک خودرو دوست داشتنی و البته گران قیمت محسوب می شود.

در مقاله تعمیرگاه بی ام و در ادامه در فیکس آپ کار مطالعه خواهید کرد:

تعمیرات بی ام و

تعمیرگاه بی ام و - تعمیرات بی ام و - فیکس آپ کار
تعمیرگاه بی ام و – تعمیرات بی ام و – فیکس آپ کار

بی ام و یا BMW یک خودروسازی آلمانی می باشد که بصورت چند ملیتی در حال فعالیت می باشد. این خودروسازی به تولید خودروهای لوکس در تمام دنیا شهرت دارد. بی ام و از قدیمی ترین خودروسازهای دنیا است که در سال 1916 فعالیت خود را آغاز کرد. این خودرو سازی مالک رولزرویس و مینی هم می باشد.

بی ام و در ابتدا مشغول ساخت هواپیماها بود و در ادامه فعالیت خود را تغییر داد و شروع به تولید خودرو و موتور سیکلت کرد. در حال حاضر بی ام و از بزرگترین تولیدکنندگان خودرو است که از ابتدا تا حالا بیشترین تولیدات خود را روانه بازار کرده است. از این رو خدمات دهی این خودرو ها شامل تعمیرات بی ام و نیز در تعمیرگاه بی ام و انجام می پذیرد.

در تعمیرات بی ام و خودروهای این برند خودروسازی مورد تعمیر قرار می گیرند. خدمات تعمیرات بی ام و شامل تمام قطعات فنی این خودرو می شود. علاوه بر آن خدمات سرویس دهی مختلفی هم در تعمیرگاه بی ام و صورت می گیرد.

نمایندگی بی ام و

با توجه به این که خودرو سازی بی ام و هیچ مراوده ای با کشور ما ندارد، قطعاً هیچ نمایندگی که از سوی این کمپانی باشد در کشور وجود ندارد. اما مجموعه هایی که تحت عنوان نمایندگی بی ام و در حال فعالیت هستند ممکن است دارای امتیازاتی باشند.

این امتیازات شرایطی است که این نمایندگی بی ام و با کمپانی های مختلف بصورت غیر مستقیم دارد. این شرایط می تواند گزینه بسیار مناسبی برای مالکین خودروهای بی ام و باشد تا برای سرویس دهی به نمایندگی بی ام و مراجعه کرده و خدمات مختلفی دریافت کنند.

از این رو اگر این نمایندگی ها مورد تایید باشند و در کارشان با ضمانت عمل کنند، بهترین روش خدمات گیری برای این خودروها محسوب می شود. چنانچه نمایندگی بی ام و بصورت مجاز و قانونی فعالیت داشته باشد، مراجعه به آن برای تعمیر خودرو کاملاً قابل قبول خواهد بود.

تعمیرگاه مجاز بی ام و

تعمیرگاه مجاز بی ام و - تعمیرات بی ام و - فیکس آپ کار
تعمیرگاه مجاز بی ام و – تعمیرات بی ام و – فیکس آپ کار

تعمیرگاه های زیادی در تمام شهر های کشور در حال فعالیت هستند. بخش بزرگی از این تعمیرگاه ها مربوط ه خدمات خودروهای داخلی می باشد. اما بخش بسیار کمی هم فعالیتشان در رابطه با خودروهای خارجی می باشد. اما در این بین تعمیرگاه بی ام و هایی هستند که بصورت مجاز و مورد تایید اصناف در حال فعالیت قانونی می باشند.

تعمیرگاه مجاز بی ام و از مرکز های تعمیراتی است که مالکین خودروهای بی ام و می توانند با خیال راحت به آن ها مراجعه کنند. در تعمیرگاه مجاز بی ام و تمام خدماتی که باید به یک خودرو بی ام و داده شود ارائه می شود.

مجموعه فیکس آپ کار از مرکز های مجاز تعمیرات تخصصی بی ام و می باشد که دارای متخصصین این حوزه می باشد. این مجموعه با ارائه خدمات تخصصی انواع خودروهای بی ام و بصورت تضمینی در شهر تهران در حال فعالیت می باشد.

تعمیر موتور بی ام و

بدون شک از بهترین، بزرگترین و بی نظیرترین موتورهای یک خودرو مربوط به خودروهای بی ام و می باشد. اما این موتورهای فوق العاده نیاز به رسیدگی های دقیق و زمان بندی شده ای دارد وگرنه کارتان به تعمیر موتور بی ام و در تعمیرگاه بی ام و کشیده خواهد شد.

خودروهای بی ام و بدلیل قدرت بسیار بالایی که در خود دارند باعث می شود تا مالک آن شیطنت هایی با آن داشته باشد. از آن جایی که رانندگان ایرانی عادت به خودروها و ساختار خارجی آن ندارند، این عملیات از سوی آن ها باعث صدمه دیدن به قسمت های فنی آن می شود.

موتور خودرو دقیقاً قسمتی است که بطور مستقیم دچار ایراد بر اثر فشار وارده می شود. تعمیر موتور بی ام و باید بگونه ای دقیق انجام شود تا در آینده آن را دچار مشکلات بیشتری نکند. به همین جهت برای تعمیر موتور بی ام و حتماً باید به مراکز تخصصی مراجعه نمود.

تعمیر گیربکس بی ام و

تعمیرگاه موتور و گیربکس بی ام و - فیکس آپ کار
تعمیرگاه موتور و گیربکس بی ام و – فیکس آپ کار

گیرکس های بی ام و در حالت های چهار چرخ محور بهترین عملکرد را در این خودرو ها دارد. اما خودروهای BMW مدل های قدیمی تر به این گونه نیستند و بعضاً نسبتاً بیشتر دچار خرابی می شوند. گیربکس های دستی و خودکار از گیربکس هایی هستند که در این خودرو ها استفاده شده است.

در تعمیر گیربکس بی ام و باید عیب یابی بصورت بسیار دقیقی در تعمیرگاه بی ام و انجام شود. این عیب یابی می تواند نقشه راه تعمیر گیربکس بی ام و را به کارشناس نشان دهد. در چنین شرایطی خبری از هزینه ها و مشکلات اضافه نخواهد بود.

برای تعمیر گیربکس بی ام و در مدل های اتوماتیک، مالکین این خودرو ها می توانند به مرکز فیکس آپ کار مراجعه کنند. کارشناسان متخصص و با تجربه این مرکز با عیب یابی صحیح از نظر موتور و گیربکس، تعمیرات را صورت تخصصی و تضمینی انجام خواهند داد.

تعمیر جلوبندی بی ام و

تعلیق خودروهای بی ام و بدون شکل یکی از بهترین قسمت های فنی این خودرو ها هستند. خرابی در جلوبندی خودروهای بی ام و مشکلی است که بسیار کم رخ می دهد. اما با توجه به شرایط نامساعد جاده ها و خیابان های کشور، در دراز مدت قطعاً نیاز به تعمیر جلوبندی بی ام و می باشد.

قسمت هایی که در جلوبندی بی ام و بسیار بیشتر در دراز مدت دچار مشکل می شود کمک فنر ها هستند. کمک فنر ها و تجهیزات مرتبط با آن خرابی های بیشتری نسبت به قطعات جلوبندی را دارند. از این رو تشخیص عیب وارد شده در تعمیرگاه بی ام و در زمان مقرر می تواند کمک شایانی به کم شدن هزینه های آن داشته باشد.

تماس با فیکس آپ کار

شما می توانید با تماس با کارشناسان فیکس آپ کار، بطور رایگان مشاوره گرفته و نوع مشکل یا خدمات درخواستی خود را مطرح کنید و برای حضورتان هماهنگی انجام دهید.

مرکز تعمیرات ماشین خارجی فیکس آپ کار

نصب آپشن بی ام و

امروزه خودروهای بی ام و با مدل های پایین تر در شهر های زیادی دیده می شود. این خودرو ها بدلیل خاص بودنشان همچنان به چشم می آیند، حالا هر چقدر هم که قدیمی و از مدل افتاده باشند. در مدل های قدیمی تر کمتر خبری از آپشن های مختلف در مدل های بی ام و است.

بسیاری از آپشن های این خودرو ها ممکن است در طولانی مدت خراب شده و از کار بیافتند. این آپشن ها با تعویض با همان آپشن با نسخه بروز تر قابل ترمیم است. در این صورت نصب آپشن بی ام و خالی از لطف نیست و می تواند این خودرو را بسیار جذاب تر از قبل کند.

در مجموعه فیکس آپ کار، مالک هر آپشنی که بخواهد را می توانیم بر روی خودرویشان نصب کنیم. نصب آپشن های مختلف و تعویض این آپشن ها با آپشن های جدیدتر از خدمات این مرکز است. مالکین می توانند با مراجعه به فیکس آپ کار جهت نصب آپشن بی ام و اقدام کنند.

صافکاری و نقاشی بی ام و

نصب آپشن بی ام و - تعمیرات تخصصی BMW - فیکس آپ کار
نصب آپشن بی ام و – تعمیرات تخصصی BMW – فیکس آپ کار

خودروهای BMW بدلیل این که جزو گرانترین خودروهای وارده به کشور هستند، نیاز به نگهداری های بسیاری می باشند. با توجه به این که صدمات وارده به خودرو ها جزو اتفاقاتی است که ناخواسته همیشه در کمین هستند و رخ می دهد، شاید نتوان همیشه از آن دوری کرد.

صدماتی که به بدنه خودرو ها وارد می شود نیاز به صافکاری و نقاشی بی ام و دارد. مرکزی متخصص و با تجربه که بصورت کاملاً حرفه ای بتواند این خدمات را ارائه بدهد باید بالای سر این خودروهای آسیب دیده باشد.

در فیکس آپ کار می توانید خدماتی از جمله صافکاری نقاشی، لیسه گیری و صافکاری بی رنگ PDR را برای خودرو بی ام و دریافت کنید. این مرکز بصورت تضمینی طبق خواسته مالک، صدمات وارده به بدنه خودرو را با صافکاری و نقاشی بی ام و رفع می کنند.

خودروهای بی ام و قابل تعمیر

در فیکس آپ کار خودروهای بی ام و زیادی قابل تعمیر هستند. خودروهای بی ام و در هر نسلی با هر وضعیتی می تواند به این مجموعه مراجعه کند تا تعمیرات روی آن صورت بگیرد. در صورتی که شما مالک خودرو بی ام و هستید می تواند جهت دریافت خدمات به فیکس آپ کار مراجعه کنید.