تعمیرات کیا اپیروس به عنوان یکی دیگر از خدمات تخصصی فیکس اپ کار می باشد که به مشتریان ارائه می شود. تعمیر کیا اپیروس با توجه به تکنولوژی مورد استفاده در آن نیاز به مهارت لازم را دارد که مجموعه فیکس آپ قادر به ارائه آن می باشد. از جمله مهارت های مورد نیاز، تعمیر موتور کیا اپیروس، گیربکس و جلوبندی آن می باشد. همچنین در کنار این موارد در صورت نیاز به تهیه لوازم استوک کیا اپیروس می توانید از همین مجموعه اقدام نمایید.

فیکس اپ کار با تجربه فراوان در زمینه تعمیر خودرو های خارجی به عنوان تعمیرگاه کیا اپیروس در تهران مشغول به فعالیت می باشد که تمامی فعالیت های انجام شده در آن با ارائه ضمانت می باشد. تولیدات شرکت خودرو سازی کیا که در ساخت خودرو های مدرن با تکنولوژی های روز پیشرو می باشد،جهت تعمیز نیاز به مراکز معتبر و تخصصی دارند که مجموعه فیکس آپ کار در زمینه تعمیر انواع مدل کیا آماده ارائه خدمات می باشد.

در ادامه مطلب تعمیر کیا اپیروس مطالعه خواهید کرد:

کیا اُپیروس

تصویر کیا اپیروس - تعمیر کیا اپیروس - فیکس اپ کار
تصویر کیا اپیروس – تعمیر کیا اپیروس – فیکس اپ کار

اپیروس یکی از مدل های شرکت خودرو سازی کارخانه کیا می باشد. اپیروس خودرویی در کلاس سدان می باشد که در سال های 2003 تا 2010 تولید و بفروش رسیده است. لازم به ذکر می باشد که کیا موتورز یک کارخانه کره ای چند ملیتی است که شرکت هیواندای بیشترین سهام آن را در اختیار دارد. در دوره تولید این مدل کیا اپیروس خیلی زود تبدیل به یکی از خودروهای محبوب در ایران شد که از همان زمان نیاز به تعمیر کیا اپیروس نیز نمایان شد.

در جهت تامین نیاز به تعمیر این خودرو متخصصین اقدام به تاسیس انواع تعمیرگاه کیا اپیروس در سراسر کشور نمودند. این خودرو با وجود موتور 6 سیلندر و گیربکس 5 دنده اوردرایو با حالت اسپرت توان بالایی دارد. همچنین کیا اپیروس با داشتن آپشن های زیاد مانند کروز کنترل، تعلیق الکترونیکی، سنسور جلو عقب و ترمز ضد قفل به همراه عایق بندی مناسب کابین و ترمز گازی یک خودروی ایده آل می باشد که جهت تعمیر این خودرو می توانید از تعمیرگاه کیا اُپیروس در تهران با نام فیکس آپ کار استفاده نمایید.

تعمیرگاه کیا اپیروس

تعمیر کیا اپیروس به عنوان یک خودروی مدرن دارای پیچ و خم های خاص خود می باشد. گرچه از اتمام ساخت آن مدت زمانی می گذرد اما به دلیل امکانات داخل آن می توان از آن به عنوان یک خودروی مدرن نام برد. تعمیرگاه کیا اپیرس به عنوان یکی از تعمیرگاه های تخصصی در سطح کشور می باشد که به دلیل عدم همکاری کشور ما با تولید کننده های خارجی با مشکل پشتیبانی توسط نمایندگی ها روبرو هستیم. فیکس اپ کار به عنوان تعمیرگاه کیا اپیروس آماده پذیرش انواع مدل های این خودرو از سطح کشور می باشد.

از جمله خدمات این مجموعه در تعمیر کیا اُپیروس صافکاری و نقاشی کیااپیرس، تامین لوازم استوک، نصب آپشن، خدمات سرویس دوره ای و تعمیر جلو بندی کیا اُپیروس می باشد. تعمیر کیا یکی از خدمات مرتبط با خودرو های خارجی است که علاوه بر کیفیت بالا در داخل کشور دارای طرفداران زیادی می باشد.

تعمیر کیا اپیروس در تهران

یکی از دغدغه های دارندگان خودرو های خارجی دریافت خدمات مختلف مرتبط با این خودرو می باشد. فیکس آپ کار با تجربه چندین ساله خود با تعمیر کیا اپیروس در تهران برای شهروندان عزیز خدماتی همچون سرویس دوره ای کیا اپیروس، تعمیر موتور کیااُپیروس، جلوبندی، گیربکس، صافکاری و نقاشی و ارائه لوازم استوک کیا اپیروس در خدمت دارندگان این خودرو می باشد.

تمامی خدمات ارائه شده توسط این مرکز با ارائه ضمانت و تست پیش از تحویل می باشد. تعمیر کیا اپیروس در فیکس اپ کار علاوه بر پذیرش شهروندان تهرانی می تواند به شهروندان تمام کشور خدمات ارائه دهد که باید پیش از حضور جهت هماهنگی تماس حاصل نمایند. از ویژگی های قابل توجه این مجموعه تعمیر دیگر مدل های کیا مانند سول، پیکانتو، کارناوال، سراتو، موهاوی و اپتیما می باشد.

تعمیر موتور کیا اپیروس

موتور کیا اپیروس - تعمیر موتور کیا اپیروس - فیکس اپ کار
موتور کیا اپیروس – تعمیر موتور کیا اپیروس – فیکس اپ کار

تعمیر موتور کیا اپیروس یکی از خدمات حساسی است که نیازمند مراکز تخصصی در این زمینه می باشد. هر گونه سهل انگاری در تعمیر موتور خودرو می تواند آسیب های جبران ناپذیری را به بار بیاورد. یکی دیگر از خدمات فیکس اپ کاردر تعمیرگاه کیا اپیروس در تهران تعمیرات این مدل از کیا می باشد که زیر نظر متخصصین زبده انجام می پذیرد.

موتور کیا اپیروس با حجم 3.8 لیتر دارای 6 سیلندر می باشدکه شتاب 7.5 ثانیه ای را به خودرو هدیه می دهد. سرعت این خودرو 230 کیلومتر در ساعت است که دارای مصرف بنزین 10.9 در هر صد کیلومتر می باشد. با انجام سرویس دوره ای کیا اپیروس می توان از بروز بسیاری از مشکلات از جمله تعمیر گیربکس کیا اپیروس و موتور آن جلوگیری نمود.از دیگر خدمات حرفه ای که در فیکس اپ کار ارائه می شود تعمیر موتور کیا اُپیروس می باشد.

رفع مشکلات موتور کیا اپیر وس

موتور خودروی کیا نیز مانند دیگر ماشین ها دچار مشکلاتی می شوند که دارای علائمی می باشد. در صورت رسیدگی به موقع مشکلات خودرو می توان از بروز آسیب های بیشتر و هزینه های گزاف جلوگیری نمود. از جمله علائمی که در شناسایی خرابی موتور به کمک رانندگان می آید به موارد زیر می توان اشاره نمود:

 1. مشاهده چراغ های هشدار
 2. کاهش توان خودرو
 3. تغییر رنگ و بوی دود اگزوز
 4. لرزش و صدا در خودرو
 5. نشتی روغن
 6. کاهش شتاب خودرو

یکی از معضلاتی که در موتور شاهد آن هستیم تغییر رنگ روغن آن می باشد. تغییر رنگ روغن موتور دلایل مختلفی دارد که کیفیت پایین آن و وجود ناخالصی از جمله عوامل آن می باشد. جهت رفع مشکلات موتور کیا اپیروس و دریافت مشاوره حرفه ای در مورد این مدل خودرو می توانید با فیکس اپ کار در تماس باشید.

تعمیر گیربکس کیا اپیروس

گیربکس کیا اپیروس - تعمیر گیربکس کیا اپیروس - فیکس اپ کار
گیربکس کیا اپیروس – تعمیر گیربکس کیا اپیروس – فیکس اپ کار

خرابی گیربکس از جمله نواقص شایع در خودرو می باشد که می تواند شامل عوامل مرتبط با قطعات یا مربوط به نحوه رانندگی باشد. در بسیاری از موارد با رانندگی صحیح و نگهداری مناسب شاید دیگر نیازی به تعمیرگاه کیا اپیروس پیدا نکنید اما در بسیاری از موارد نیز به دلیل فرسودگی و آسیب نیاز به تعمیر گیربکس کیا اپیروس پیدا خواهید کرد.

فیکس اپ کار در مجموعه خود علاوه بر تخصص بالا در زمینه تعمیرات با در اختیار داشتن لوازم استوک کیا اپیروس یک پکیج کامل جهت تعمیرات خودروی شما می باشد. تجمیع این ویژگی ها در این مجموعه شما را از سردرگمی در بازار نجات خواهد داد. در مجموعه فیکس اپ کار علاوه بر خدمات تعمیرگاه مانند تعمیر گیربکس خودرو دارای خدمات قطعات استوک و نصب آپشن کیا اپیروس می باشد.

رفع مشکلات گیربکس کیا Opirus

تعمیر کیا اپیروس با توجه به گیربکس اتوماتیک شامل مشکلات منحصربفردی می باشد. صرفاً تخصص در زمینه گیربکس برای رفع مشکلات گیربکس اتوماتیک کافی نمی باشد و نیازمند مهارت لازم در نوع اتوماتیک گیربکس می باشد. فیکس اپ کار با در اختیار داشتن تجربه و دانش کافی در این زمینه بهترین خدمات را ارائه می دهد. از جمله عوامل خرابی گیربکس این خودرو می توان به موارد زیر اشاره نمود.

 1. عدم انجام سرویس دوره ای کیا اپیروس
 2. نشت روغن گیربکس اتوماتیک
 3. عدم استفاده صحیح از تعویض دنده

رسیدگی به سلامت گیربکس، شناسایی دقیق علائم و رانندگی صحیح کمک زیادی به کاهش صدمات گیربکس خواهد کرد. خرابی گیربکس می تواند باعث آسیب های زیادی به خودرو بشود که به همین دلیل تعمیر آن بسیار مهم می باشد. اگر به دنبال تعمیرگاه کیا اپیروس در تهران هستید فیکس اپ کار در این زمینه به خصوص در تعمیر گیربکس، بهترین خدمات را در اختیار شما عزیزان قرار می دهد.

تعمیر جلو بندی کیا اپیروس

جلو بندی کیا اپیروس - تعمیر جلو بندی کیا اپیروس - فیکس اپ کار
جلو بندی کیا اپیروس – تعمیر جلو بندی کیا اپیروس – فیکس اپ کار

جلوبندی به عنوان یکی از نقاط خساس ماشین محسوب می شود. تاثیر این قسمت از خودرو در حفظ تعادل و کنترل ماشین بسیار پر رنگ می باشد. بنابراین در زمان خرابی آن رسیدگی سریع نسبت به رفع آن بسیار با اهمیت می باشد. در تعمیر جلو بندی کیا اپیروس شناسایی سریع و اقدام به رفع آن از جمله مهارت های خاص مکانیک ها می باشد.

از آنجایی که جلوبندی خودرو در حفظ تعادل و کنترل خودرو تاثیرگذار می باشد بنابراین مهارت تعمیرکار در حفظ سلامت خودرو و جان سرنشینان نقش بسزایی دارد. یکی از دلایلی که ممکن است در سلامت جلو بندی اختلال ایجاد نماید تصادفات جاده ای می باشد. در این حالت علاوه بر تعمیر جلو بندی خودرو به صافکاری و نقاشی کیا اپیروس نیز نیاز پیدا خواهید نمود که در صورت نیاز مجموعه فیکس اپ کار با تجمیع نیاز های تعمیراتی در یکجا شما را از دغدغه گشت و گذار در خیابان ها جهت تعمیر قسمت های مختلف خودرو کاسته است.

رفع مشکلات جلو بندی Kia Opirus

جلوبندی خودرو شامل قسمت هایی مانند اکسل، سیستم تعلیق، چرخ ها و فرمان می باشد. البته قسمت های تشکیل دهنده جلوبندی بیشتر از این قطعات می باشد اما ما از مهمترین آنها نام بردیم. همانطور که مشاهده نمودید قسمت هایی که در جلوبندی قرار دارند تاثیر مهمی در تعادل و کنترل خودرو دارند که خرابی آنها مشکل ساز می شود. جهت شناسایی مشکلات جلوبندی باید به علائم زیر توجه نمایید:

 1. خرابی لاستیک ها
 2. خرابی سیستم تعلیق
 3. تکان و صدای غیر عادی
 4. اختلال در عملکرد فرمان
 5. مشاهده روغن

با توجه به علائم گفته شده باید در اولین فرصت به مکانیک ماهر جهت تشخیص و رفع مشکل احتمالی مراجعه نمایید. فیکس اپ کار به خصوص در تهران پذیرای هم وطنان و همشهریان عزیز دز زمینه تعمیر جلوبندی و صافکاری و نقاشی کیا اپیروس می باشد. از جمله خدمات فیکس اپ کار در این زمینه عیب یابی، تشخیص و تعمیرات جلوبندی می باشد.

سرویس دوره ای کیا اُپیروس

سرویس دوره ای یکی از خدمات پر کاربرد جهت حفظ سلامتی خودرو می باشد. در سرویس دوره ای کیا اپیروس ابتدا شروع به عیب یابی و تشخیص منبع خرابی می کنند. سپس بعد از شناخت آن اقدامات لازم جهت رفع آن صورت می پذیرد. انجام سرویس دوره ای خودرو برای این ماشین به صورت منظم در بسیاری از موارد شما را از تعمیر کیا اپیروس بی نیاز می کند.

از موارد مهمی که باید در سرویس دوره ای خودرو، مدنظر قرار دهیم بازبینی تمام قسمت های خودرو می باشد. در بسیاری از موارد با عیب یابی های صحیح مشکلات خودرو شناسایی شده و شما دیگر به تعمیر موتور کیا اپیروس یا گیربکس آن نیازی نخواهید داشت. از جمله مواردی که در این سرویس انجام می شود تعویض روغن موتور، گیربکس و فیلتر هوا می باشد.

نصب آپشن کیااُپیروس

آپشن کیا اپیروس - نصب آپشن کیا اپیروس - فیکس اپ کار
آپشن کیا اپیروس – نصب آپشن کیا اپیروس – فیکس اپ کار

نصب آپشن در کیا اُپیروس بسته به نیاز رانندگان صورت می پذیرد. ماشین کیا مدل اُپیروس خود دارای آپشن های خاصی می باشد که در کارخانه بر روی آن نصب شده است. از جمله این آپشن ها می توان به موارد زیز ااره نمود:

 1. کروز کنترل
 2. تعلیق الکترونیکی
 3. سنسور باران
 4. سنسور جلو و عقب
 5. آینه جانبی با تنظیم برقی
 6. گرمکن صندلی جلو و عقب
 7. سرد کن صندلی جلو

آپشن های نامبرده تعدادی از امکاناتی می باشند که به صورت پیش فرض بر روی این خودرو قرار میگیرند. امکاناتی که بر روی خودرو وجود ندارد می تواند به انتخاب شما تعبیه شود. البته برای نصب این امکانات باید قابلیت نصب را با مشاوره تعمیرگاه کیا اپیروس بررسی نمایید.

آپشن های کیا اُپیروس

در تمام محصولات وجود امکانات اضافی باعث افزایش جذابیت و کارآیی آن می شود. این امر به خصوص در خودرو بسیار مشهود می باشد. با توجه به آپشن های کیا اُپیروس که به صورت پیش فرض بر روی آن وجود دارد می توان تعدادی آپشن دیگر نیز به آن افزود. جهت انجام این کار می توانید از مجموعه فیکس اپ کار با عنوان مرکز تعمیر کیا اپیروس با داشتن سالها تجربه و مهارت جهت نصب و مشاوره ی آپشن های کیا اپیروس استفاده نمایید. از جمله آپشن هایی که می توان به خودرو اضافه نمود به موارد زیر اشاره میکنیم:

 1. ردیاب یا gps
 2. کیلس استارتر
 3. رادار نقطه کور
 4. دوربین 360
 5. نورپردازی داخل و خارج
 6. روف رک، رکاب و گاردن

مطمئناً دارندگان هر خودروی خارجی بنابر سلیقه ای که دارند اقدام به نصب آپشن بر روی کیا اپیروس می کنند. فیکس آپ کار واقع در تهرانپارس با نصب انواع آپشن بر روی هر خودروی خارجی با بهترین قیمت آماده ارائه خدمات حرفه ای خود می باشد.

لوازم استوک کیا اپیروس

قطعات استوک کیا اپیروس - لوازم استوک کیا اپیروس - فیکس اپ کار
قطعات استوک کیا اپیروس – لوازم استوک کیا اپیروس – فیکس اپ کار

خودرو مجموعه ای از قطعاتی می باشد که با یکدیگر در تعامل هستند. یکی از اصول خرید هر خودرویی بررسی پشتیبانی جهت تعمیر و تامین لوازم یدکی آن می باشد. از آنجاییکه در کشورمان نمایندگی های خودروهای خارجی حضور ندارند تهیه قطعات این خودرو ها با مشکل روبرو می شوند. فیکس آپ کار اقدام به تامین لوازم استوک کیا اپیروس و دیگر خودروهای خارجی با تضمین کیفیت بالا و اصالت کالا نموده است. قطعات استوکی که در خودرو مورد نیاز می باشد و در اختیار این مجموعه می باشد شامل موارد زیر است:

 1. آپشن مرتبط با کیا اپیروس
 2. موتور استوک خودرو کیا اُپیروس
 3. گیربکس استوک کیا اپیروس
 4. داشبورد کامل خودرو
 5. قطعات بدنه کیا اپیروس
 6. دیگر قطعات مورد نیاز جهت تعمیر و تعویض کیا مدل اپیروس

از جمله ویژگی های این مجموعه تعمیر در کنار تامین قطعات می باشد که موجب سهولت کار برای دارندگان این خودرو می شود. در تعمیرگاه کیا اپیروس از عیب یابی تا تشخیص و تامین قطعات 0 تا 100 به راحتی انجام می شود و از سردرگمی مشتریان عزیز جلوگیری می شود.

صافکاری و نقاشی کیااُپیروس

از جمله دیگر مشکلات موجود برای رانندگان احتمال صدمه به بدنه خودرو می باشد. کیا اُپیروس نیز از این قائله مستثنی نمی باشد و به دلایل مختلف از جمله تصادفات جاده ای تحت تاثیر این خطرات می باشد. با توجه به حساسیت رنگ این خودرو ترمیم و تعمیر آن بسیار با اهمیت می باشد که در تعمیرگاه کیا اپیروس فیکس اپ کار خدمات در این زمینه نیز ارائه می شود. در جهت رفع مشکلات صافکاری و نقاشی کیا اپیروس در این مجموعه به موارد زیر می توان اشاره نمود:

 1. لیسه گیری
 2. دیتیلینگ خودرو
 3. صافکاری PDR

تمامی خدمات صافکاری و نقاشی همانند دیگر خدمات مجموعه فیکس اپ کار مانند تعمیر جلوبندی کیا اپیروس همراه با ضمانت خدمت دارندگان خودرو ارئه می شود. ارائه خدمات در این مجموعه توسط کارشناسان ماهر و زبده با پشتوانه تجربه و دانش لازم در زمینه تعمیر کیا اپیروس می باشد که مشتریان عزیز می توانند پیش از هر اقدامی از مشاوره رایگان این مجموعه بهره مند شوند.