تعمیر DS

تعمیر DS یکی از خدماتی است که در تعمیرگاه خودرو DS در فیکس آپ کار انجام می شود. تعمیر خودرو دی اس در تمام مدل های موجود بطور کامل تعمیر می شوند. این مرکز تعمیرگاهی با داشتن تعمیرکاران حرفه ای که به ساختار خودروهای خارجی مثل DS مسلط هستند خدمات کامل ارائه می دهد.

تعمیر دی اس از مجموعه خدمات تعمیر خودرو خارجی است که باید توسط کارشناسان حرفه ای و با تجربه انجام شود. این نوع خودرو ها تعداد انگشت شماری از آن ها در کشور در حال تردد هستند نیازمند خدماتی همچون تعمیر موتور و گیربکس، جلوبندی و لوازم استوک هستند. مجموعه فیکس آپ کار با سابقه درخشان در تعمیرات تخصصی آماده ارائه خدمات تعمیر DS می باشد.

در ادامه مطلب در فیکس آپ کار با تعمیر DS مطالعه خواهید کرد:

تعمیرگاه خودرو دی اس DS

<yoastmark class=خودرو DS که از برند خودروسازی دی اس اتومبیلز می باشد، از کشور فرانسه بوده و از سال 2009 فعالیت خود را از زیر مجموعه سیتروئن آغاز کرد. دی اس یا DS مخفف Different Spirit به معنای روح متفاوت می باشد که تفاوت را در ساختار ظاهری و فنی آن می توان به وضوح دید. دی اس از سال 2015 یک خودروسازی مستقل شده و در این مقاله قصد داریم تا درباره خدمات دهی به تعمیرگاه خودرو دی اس DS اشاره کنیم.

این نوع از خودرو ها که به دلیل تعداد بسیار نادری که در کشور هستند بیشتر از خودروهای خارجی دیگر نیازمند خدمات تعمیر DS هستند. تعمیرگاه خودرو دی اس DS فیکس آپ کار تمام مدل های موجود برای این برند از خودرو سازی را در خدمات تعمیر دی اس تعمیر می کند. این تعمیرات بصورت تخصصی و کاملاً حرفه ای انجام می شود.

در ادامه باید اشاره کنیم که هر خدماتی که مرتبط با خودرو دی اس باشد در تعمیرگاه خودرو دی اس DS نیز انجام می شود. این تعمیرات شامل تعمیر گیربکس و موتور و جلوبندی و خدماتی دیگر مربوط به ظاهر خودرو مثل نصب اپشن و صافکاری نقاشی می باشد. در کنار این خدمات، لوازم استوک خودرو دی اس نیز در تعمیرگاه خودرو دی اس DS ارائه می گردد.

تعمیر DS در تهران

خودروهای دی اس در تمام شهرهای کشور تعداد اندکی در حال تردد را دارند. اما بیشترین حضور این خودرو ها در شهر تهران می باشد. فیکس آپ کار با تعمیر DS در تهران مجموعه خدمات کاملی را برای این خودرو ها در نظر گرفته است. مالکین خودرو دی اس می توانند جهت تعمیر DS در تهران بصورت حضوری مراجعه کنند و از مشاوره رایگان بهره مند شوند.

همچنین افرادی که خودرو دی اس دارند و در شهرستان ها ساکن اند، می توانند با تماس تلفنی جهت حضور فیزیکی هماهنگی های لازم را انجام دهند. در نهایت تعمیر DS در تهران توسط کارشناسان و تعمیرکاران این مجموعه انجام می شود.

تعمیر دی اس در تهران توسط کادری مجرب و بصورت تضمین شده انجام می شود. پیش از اقدام به تعمیرات عیب یابی صورت گرفته و پس از اتمام کار نیز عملیات انجام شده مورد تست و بررسی قرار می گیرند. در نهایت این خدمات با گارانتی به مالک خودرو تحویل داده می شود.

تعمیر موتور DS

تعمیر موتور DS - تعمیر گیربکس DS - فیکس آپ کار
تعمیر موتور DS – تعمیر گیربکس DS – فیکس آپ کار

خودروهای DS تنها در ظاهر متفاوت نیستند بلکه از نظر فنی هم این خودرو ها با خودروهای رنج معمولی تفاوت هایی دارند. یکی از این تفاوت هایی که به چشم می خورد بخش موتور این خودرو است. تکنیکی که در ساخت موتور DS وجود دارد فرمولا ئی نام گذاری شده است. موتور این خودرو ها همگی از نوع اسپرت هستند که بخش بزرگی از این خودروها در انواع مسابقات اتومبیل رانی شرکت می کنند.

در هر صورت نمی توان کتمان کرد که این این خودرو ها هیچ گاه نیاز به تعمیر موتور DS ندارند. دارندگان این خودرو ها بدلیل شرایط موجود در کشور از نمایندگی ها و خدمات پس از فروش آن محروم هستند و همین باعث مستهلک شدن خودرو ها به مرور زمان می شود که نیاز به تعمیر موتور DS دارند.

در فیکس آپ کار تمام مشکلات مرتبط با تعمیر موتور خودرو DS قابل بررسی و رفع هستند. مشکلاتی که موتور خودرو دی اس می تواند داشته باشد شامل روغن ریزی و روغن سوزی، عدم سرعت و شتاب کافی، وجود سر و صدا و لرزش در ناحیه موتور و خرابی قطعات مرتبط با آن می باشد. در تعمیرگاه خودرو دی اس DS این مشکلات رفع می شوند.

تعمیر گیربکس DS

خودروهای DS اکثراً دارای گیربکس های خودکار یا اتوماتیک هستند. فیکس آپ کار تجربه فراوانی در تعمیر گیربکس خودرو های خارجی دارد. تعمیر گیربکس DS نیز شامل این خدمات و تجربیات است که بصورت اساسی و کاملاً تخصصی و حرفه ای صورت می گیرد.

در خدمات تعمیر گیربکس DS شنیده ها از زبان مالک خودرو عیب یابی انجام شده مورد بررسی قرار می گیرد. سپس پس از آن که مشکل مربوطه مشخص شد تعمیر گیربکس DS انجام می شود. در خدمات تعمیر DS نیز تعمیر گیربکس DS هم شامل گارانتی می باشد. در ادامه برخی از مشکلات گیربکس DS را می توانید مشاهده کنید:

 1. عدم تعویض دنده
 2. عدم حرکت خودرو در حالت رانندگی
 3. وجود سر و صدا در گیربکس دی اس
 4. روغن ریزی از ناحیه گیربکس
 5. عدم شتاب کافی پس از تعویض دنده
 6. وجود تاخیر در تعویض دنده های خودکار
 7. عدم حرکت در حالت دنده R

تعمیر جلوبندی دی اس

تعمیر جلوبندی دی اس DS - فیکس آپ کار
تعمیر جلوبندی دی اس DS – فیکس آپ کار

خودروهای دی اس از suspension و تعلیق و جلوبندی بسیار با کیفیت و محکمی برخوردار هستند. اما با توجه به این که اکثر این قطعات به مرور زمان مستهلک می شوند و طول عمر آن ها به پایان می رسند نیاز به تعویض و بعضاً تعمیرات دارند. تعمیر جلوبندی دی اس از دیگر خدماتی است که در تعمیرگاه خودرو دی اس DS ارائه می شود.

یکی از مواردی که باعث خرابی جلوبندی خودرو دی اس می شود، عدم بررسی قطعات مصرفی می باشد که مرور زمان باعث خرابی در نواحی مختلف جلوبندی دی اس می شود. در فیکس آپ کار پس از عیب یابی تمام قسمت های جلوبندی، تعمیر جلوبندی دی اس براساس مشکلات موجود انجام می شود.

از مشکلاتی که در تعمیر جلوبندی دی اس در این تعمیرگاه انجام می شود، وجود لرزش و انحراف، وجود سر و صدا، خرابی لاستیک و موارد این چنینی می باشد. در خدمات تعمیر DS این موارد کاملاً بصورت تضمین شده توسط کارشناسان حرفه و با تجربه انجام می شود.

نصب آپشن خودرو DS

درست است که خودروهای دی اس جزء خودروهای لوکس و پر آپشن هستند، اما در مدل های قدیمی تر و پایین تر نصب آپشن خودرو DS از خدماتی است که برای آن ارائه می شود. در این خدمات علاوه بر آپشن های موجود می توان آپشن های جدیدی به خودرو دی اس اضافه نمود.

خودرو DS اکثر آپشن های روز دنیا را در خودروهای امروزی اش دارد. یکی دیگر از خدماتی که برای خودروهای دی اس در نصب آپشن خودرو DS ارائه می شود، تعویض یا تعمیر این آپشن ها می باشد. ممکن است به مرور زمان آپشنی از کار بیافتد و یا درست عمل نکند که قابل تعمیر یا تعویض می باشد.

همچنین بعضاً برخی آپشن ها به مرور زمان بخصوص در مدل های پایین تر قدیمی می شوند. این آپشن ها را می تواند در خدمات تعمیرگاه خودرو دی اس DS با نسخه های جدید تر تعویض نمود. این خدمات کاملاً مشتری محور بوده و بر اساس درخواست های مالکین صورت می گیرد.

سرویس دوره ای دی اس

لوازم استوک خودرو DS - فیکس آپ کار
لوازم استوک خودرو DS – سرویس دوره ای دی اس – فیکس آپ کار

از جمله اقداماتی که طول عمر یک خودرو را افزایش می دهد و هزینه های نگهداری آن را کاهش می دهد، سرویس دوره ای می باشد. در سرویس دوره ای دی اس خدماتی نظیر تعویض مرفی های موتور و اتاق شامل روغن و فیلتر ها انجام می شود.

اما بخشی دیگر ا زسرویس دوره ای دی اس مربوط به قطعات مختلف به کار رفته در آن است. کارشناس سرویس دوره ای دی است پس از آکه در کنار خدمات تعمیر DS تمام خودرو را از نظر فنی و ظاهری مورد بررسی قرار داد، چک لیستی از سلامت آن ها ارائه می دهد.

در صورتی که در این گزارش خرابی یا مشکلی ثبت شود، پس از تایید مالک، اقدام به تعمیر دی اس می شود. این کار باعث می شود تا مشکلاتی که جزئی هستند و در آینده ممکن است بطور جدی اختلال ایجاد کنند رفع شوند و در نتیجه در هزینه های نگهداری از خودرو صرفه جویی شود.

لوازم استوک خودرو DS

خودرو DS بدلیل این که نمایندگی رسمی در کشور ندارد، مشکل تامین قطعات را دارد. زمانی که یک خودرو دی اس جهت تعمیرات به تعمیرگاه خودرو دی اس DS می رود، در برخی مواقع نیاز به قطعات دارد. این قطعات باید اصل و کاملاً سالم باشد تا تعمیرات به شکل صحیح انجام شود.

مجموعه فیکس آپ کار توسط کمپانی های معتبر خارجی، این لوازم را بدون واسطه وارد می کند. این لوازم همگی توسط کارشناس مربوطه مورد تست قرار می گیرد و سلامت آن بررسی می شود. همچنین فیکس اپ کار لوازم استوک خودرو DS را ضمانت می کند و در صورت مشکل آن ها را بررسی می کند.

همچنین علاوه بر خدمات مرتبط با لوازم استوک خودرو DS در تعمیرگاه خودرو دی اس DS، این لوازم در این مرکز قابل تعویض و نصب می باشد. مالکین خودرو می توانند پس از درخواست تهیه و تامین لوازم استوک به این مجموعه مراجعه کنند و قطعه خود را تعویض یا نصب نمایند.

صافکاری و نقاشی دی اس

صافکاری و نقاشی DS - فیکس آپ کار
صافکاری و نقاشی DS – فیکس آپ کار

خودروهای دی اس همانطور که از شکل و شمایلشان پیداست، دارای ظاهری متفاوت هستند. بدنه امواج بیشتری دارد و آلیاژ استفاده شده هم کمی متفاوت تر است. این مسئله باعث می شود تا صافکاری و نقاشی دی اس کار هر صافکار و نقاشی نباشد. از این رو در کنار خدمات تعمیرگاه خودرو دی اس DS خدمات صافکاری و نقاشی دی اس نیز ارائه می شود.

در این خدمات صافکاری بی رنگ بواسطه ابزارهای صافکاری PDR ارائه می شوند. این ابزارها این اجازه را می دهند تا سریعتر و راحت تر بدون ایجاد امواج صافکاری بدون رنگ شدگی انجام شود. در کنار این نوع صافکاری، لیسه گیری نیز انجام می شود که مناسب رنگ پریدگی یا خط و خش های جزئی می باشد.

دارندگان خودروهای دی اس در هر مدلی می توانند جهت دریافت خدمات تعمیرات DS به این مجموعه مراجعه کنند. هزینه و زمان برای خدمات مختلف کاملاً اقتصادی و مناسب خواهد بود و کار بصورت تضمین شده انجام می شود.

خودروهای قابل تعمیر دی اس

در تعمیرگاه دی اس فیکس آپ کار تمامی مدل های موجود برای خودرو خدمات ارائه می شود. برخی مدل ها بیشتر از مدل های دیگر در کشور در حال تردد هستند و برخی دیگر بدلیل واردات محدود کمتر دیده می شوند. تمامی خدمات ذکر شده در این صفحه برای تمامی این مدل ها در تمام سال های تولید شده انجام می شوند:

 1. تعمیر دی اس 3
 2. تعمیر دی اس 4
 3. تعمیر دی اس 5
 4. تعمیر دی اس 6
 5. تعمیر دی اس 7