تعمیر سوبارو

از خدمات دیگر فیکس آپ کار تعمیر سوبارو می باشد. تعمیرات تخصصی Subaru با ضمانت در این مرکز توسط کارشناسان متخصص و با تجربه انجام می شود. خدمات کامل تعمیر سوبارو از جمله تعمیر موتور، گیربکس، جلوبندی، نصب آپشن، لوازم استوک، سرویس دوره ای و صافکاری نقاشی آن انجام می شود.

این مجموعه تجربیات بسیار زیادی در تعمیر خودرو سوبارو دارد. تمامی مدل های خودرو سوبارو بصورت صفر تا صد در این مرکز بطور کامل انجام می شود. این تعمیرات بصورت ضمانت شده و کاملاً تخصصی و حرفه ای صورت می گیرد و هر گونه تست و عیب یابی روی آن انجام می شود. مالکین خودرو سوبارو می توانند از مشاوره تلفنی و حضوری بصورت رایگان جهت دریافت خدمات این خودرو ها بهره مند شوند.

در ادامه مطلب تعمیر سوبارو در فیکس آپ کار مطالعه خواهید کرد:

تعمیرگاه سوبارو

تعمیر سوبارو - تعمیرگاه سوبارو - فیکس آپ کار
تعمیر سوبارو – تعمیرگاه سوبارو – فیکس آپ کار

سوبارو یک خودروسازی ژاپنی است که جزء معدود خودروسازی های ژاپنی می باشد که سابقه درخشانی داشته است. این خودروسازی با تولید موتورهای تخت یا باکسر شهرت پیدا کرد. موتورهای تخت یا باکسر نوعی موتور درون سوز است که پیستون های آن در امتداد صفحه افقی جابجا می شوند و سیلندر ها در دو طرف میل لنگ آن قرار دارند.

خودرو سوبارو در کشور ایران بسیار کم می باشد. به شکلی که شاید در هر جای ایران بطور مداوم در حال تردد باشید از این نوع خودرو ها را نبینید. البته که این خودرو ها بدلیل شرایط حساسی که دارند بیشتر در حال نگهداری هستند تا تردد اما نیاز به خدمات تعمیر سوبارو هم دارند.

از این رو تعمیرگاه سوبارو مراکزی هستند که خدمات کاملاً تخصصی و حرفه ای مختص این ماشین را ارائه می دهند. خودروهای سوبارو تنها باید به مراکزی مراجعه کنند که آشنایی و تجربه کامل در تعمیر سوبارو را داشته باشد. فیکس آپ کار یکی از این مجموعه ها می باشد که تعمیرگاه سوبارو را در خود داشته و خدمات آن را ارائه می دهد.

تعمیر موتور سوبارو

همانطور که پیشتر اشاره شد، خودروهای سوبارو بدلیل موتورهای باکسر خود شهرت زیادی داشت. البته کاملاً منظور خودروهای بسیار قدیمی این خودروسازی می باشد که پیش از دو هزار میلادی بوده اند. این مسئله نقطه مثبتی در تولید موتورهای سوبارو شد و باعث شد این خودروسازی از نظر موتور یک گام جلوتر از بقیه باشد.

اما خودروهای امروزی سوبارو هم دست کمی از سال های پیش خود ندارند. در هر صورت رسیدگی و سرویس این موتور ها جزء مسائلی است که مالکان خودرو پیش از رسیدن کار به تعمیر موتور سوبارو باید انجام دهند. این خودرو ها دارای موتور های سبک و جمع و جوری هستند که تعمیر آن کار هر تعمیرکاری نیست.

در تعمیر موتور سوبارو ابتدا عیب یابی صورت گرفته سپس فرایند آن آغاز می شود. در صورتی که نیاز به تعویض مصرفی ها باشد یا قطعه خراب مشاهده شود ابتدا باید آن قطعات تهیه شوند. فیکس آپ کار تعمیر موتور سوبارو را بصورت ضمانت شده و کاملاً تخصصی انجام می دهد.

تماس با فیکس آپ کار

شما می توانید با تماس با کارشناسان فیکس آپ کار، بطور رایگان مشاوره گرفته و نوع مشکل یا خدمات درخواستی خود را مطرح کنید و برای حضورتان هماهنگی انجام دهید.

مرکز تعمیرات ماشین خارجی فیکس آپ کار

تعمیر گیربکس سوبارو

تعمیر موتور سوبارو - تعمیر گیربکس سوبارو
تعمیر موتور سوبارو – تعمیر گیربکس سوبارو

خودروسازی سوبارو هم جزء کمپانی های بود که خیلی زود گیربکس های خودروهای خود را اتوماتیک کرد. بر همه واضح است که این امر پیشامد هایی دارد و کاملاً موضوعی مثبت می باشد. به همین شکل اکثر خودروهای موجود سوبارو در سراسر دنیا، دارای گیربکس اتوماتیک هستند.

تعمیر گیربکس سوبارو یکی از خدماتی است که باید بصورت کاملاً دقیق انجام شود. گیربکس های سوبارو بسیار حساس طراحی شده اند و در صورت کوچکترین اشتباه ممکن است خسارات زیادی به بار بیاورد. به همین جهت در تعمیر سوبارو باید حتماً به یک مرکز کاملاً حرفه ای مراجعه نمود.

این مجموعه تعمیر گیربکس سوبارو را که بصورت اتوماتیک می باشد کاملاً دقیق انجام می دهد. تعمیر گیربکس سوبارو توسط این مجموعه پس از عیب یابی بصورت ضمانت شده انجام می شود. تمامی قطعات نیز در صورت نیاز به تعویض با قطعه اصلی انجام می شوند.

 تعمیر جلوبندی سوبارو

خودرو سوبار که خود یک خودرو با کیفیت ژاپنی محسوب می شود، دارای تعلیق بسیار خوبی است. این تعلیق خوب در مدل های جدیدتر بصورت مداوم پیشرفته تر هم شده است. اما در هر صورت جلوبندی خودرو سوبارو پس از مدتی نیاز به سرویس و در صورت نیاز به تعمیر جلوبندی سوبارو دارد.

جلوبندی سوبارو همانند خودروهای دیگر دارای اجزای کاملاً مشخصی می باشد. این اجزا در کنار هم سیستم جلوبندی را تشکیل داده اند. بدلیل این که بیشتر فشارهای وارده در حرکت خودرو از قسمت جلویی می باشد، این قسمت بیشتر نیاز به رسیدگی دارد.

در فیکس آپ کار در خدمات تعمیر سوبارو، تعمیر جلوبندی سوبارو بصورت کامل انجام می شود. پس از آن که عیب جلوبندی سوبارو مشخص شد، کارشناس اقدام به تعمیر و یا تعویض قطعات جلوبندی سوبارو خود می کند. تعمیر جلوبندی سوبارو با هزینه و زمان کاملاً مناسب انجام خواهد شد.

نصب آپشن سوبارو

نصب آپشن سوبارو - لوازم استوک سوبارو
نصب آپشن سوبارو – لوازم استوک سوبارو

خودروهای سوبارو نسبت به هم مدل های خود دارای آپشن های مناسب و قابل قبولی هستند. اما با توجه به این که اکثراً از مدل های قدیمی در کشور در حال تردد هستند، نصب آپشن سوبارو می تواند شکل تازه ای به خودرو بدهد. در هر مدل از خودروهای سوبارو آپشن های متفاوتی وجود دارد.

این آپشن ها به مرور زمان ممکن است دچار خرابی شوند یا نسخه های بروزتری از آن ها در دسترس باشد. در این مرکز علاوه بر خدمات تعمیر سوبارو نصب آپشن آن نیز انجام می شود. نصب آپشن های جدید روی تمامی مدل های خودرو سوبارو قابل انجام است. همچنین می توان آپشن هایی که از قبل روی خودرو بوده است و دچار مشکل شده اند را تعمیر یا تعوض نمود.

دارندگان انواع خودروهای سوبارو جهت این که تغییری در خودرو خود وارد کنند می توانند به سراغ خدمات نصب آپشن بروند. در نصب آپشن می توان آپشن هایی که ظاهر خودرو را چه داخلی و چه خارجی قابل نصب و استفاده هستند را در خود نصب کنند.

سرویس دوره ای سوبارو

هرچه خودرو و مدل ان نایاب یا کمیاب باشد، رسیدگی به آن باید بیشتر باشد. زیرا در صورت وجود مشکلی که از دید مالک پنهان است، شرایط بدتری را در ادامه راه وارد خواهد کرد. به همین جهت خدماتی برای خودرو ها به نام سرویس دوره ای وجود دارد. در سرویس دوره ای تمام قسمت های خودرو مورد بررسی و عیب یابی قرار می گیرند.

خودرو سوبارو هم بدلیل کمیاب بودن مدل های آن و همچنین نبود قطعات و شرایط تعمیر سوبارو، بهتر است از خدمات سرویس دوره ای سوبارو استفاده کند. در این خدمات خودروهای سوبارو توسط یک کارشناس کاملاً آشنا به این خودرو ها مورد تست و ارزیابی قرار می گیرد.

نتیجه تست و ارزیابی این خودرو توسط کارشناس به مالک خودرو سوبارو رسیده و در صورت تاییدشان سرویس دوره ای سوبارو روی آن انجام می پذیرد. ممکن است حین سرویس دوره ای سوبارو مشخص شود که نیاز به تعمیر سوبارو باشد. این تعمیرات در ابتدای کار قطعاً هزینه و زمان کمتری نسبت به بعدها دارد.

 لوازم استوک سوبارو

تعمیرات سوبارو - تعمیر سوبارو - فیکس آپ کار
تعمیرات سوبارو – تعمیر سوبارو – فیکس آپ کار

خودرو سوبارو بدلیل این که یک خودرو خارجی محسوب می شود و نمایندگی رسمی در کشور ندارد، دارای مشکلات تامین لوازم است. لوازمی که برای خودرو سوبارو تهیه می شود حتماً باید اصل و دقیقاً لوازم همان خودرو باشد. در غیر اینصورت در عملکرد خودرو ناهماهنگی ایجاد می شود.

مرکز تعمیر سوبارو فیکس آپ کار تمامی لوازم استوک سوبارو را تهیه و تامین می کند. تامین این قطعات از کمپانی های معتبر بوده و تمامی آن ها کاملاً اصل و سالم می باشد. این لوازم استوک سوبارو بصورت تضمینی و تست شده به مالکان خودرو سوبارو ارائه می شود.

در نهایت لوازم استوک سوبارو بدلیل این که توسط این مجموعه بدون واسطه وارد و به دست مالکین می رسد دارای هزینه مناسبی می باشد. از کوچکترین لوازم استوک سوبارو تا بزرگترین آن ها در این مرکز قابل تهیه و تامین بوده و کافیست تا دارندگان خودرو سوبارو درخواست خود را جهت تهیه لوازم استوک سوبارو اعلام کنند.

صافکاری نقاشی سوبارو

خودروهای سوبارو دارای طراحی خاصی در بدنه خود هستند. همچنین استحکام و مقاومت بالایی نسبت به صدمات فیزیکی را دارا هستند. اما در صورت خسارات جدی یا جزئی وارده قطعاً دچار مشکلاتی نطیر غر شدگی، رنگ پریدگی و موارد مشابه را خواهد داشت.

مجموعه فیکس آپ کار خدمات صافکاری نقاشی سوبارو را علاوه بر خدمات تعمیر سوبارو انجام می دهد. این خدمات شامل صافکاری بدون رنگ، نقاشی، لیسه گیری و صافکاری PDR می باشد. این خدمات کاملاً بصورت حرفه ای و تخصصی در این مجموعه در جایگاه مشخصی انجام می شود.

با توجه به این که صافکاری نقاشی سوبارو یک امر کاملاً تخصصی و حرفه ای است، این خدمات با هزینه و زمان مناسب توسط این مرکز انجام می شود. استفاده از روش های جدید در صافکاری نقاشی سوبارو، نتیجه بسیار مناسبی را برای این خودرو ها ارائه خواهد داد.

تعمیر سوبارو در تهران

اکثر دارندگان خودرو های سوبارو در شهرهای تهران و حومه آن هستند. به همین منظور مالکین این خودرو ها می توانند جهت دریافت خدمات تعمیر سوبارو بصورت حضوری در تهران به این مرکز مراجعه کنند. تمامی خدمات تعمیر سوبارو در تهران در این مرکز قابل انجام می باشد.

خدمات تعمیر موتر، تعمیر گیربکس، تعمیر جلوبندی، نصب آپشن، سرویس دوره ای، لوازم استوک و صافکاری نقاشی سوبارو در فیکس آپ کار بصورت تضمین شده و با هزینه مناسب انجام می شود. همچنین مالکین خودرو سوبارو که در شهرستان ها هستند می توانند بصورت تلفنی از مشاوره رایگان استفاده کنند و در صورت لزوم به این مجموعه جهت دریافت خدمات مراجعه کنند.