فیکس آپ کار بعنوان تعمیرگاه مزدا در تهران پارس فعالیت دارد که تعمیر مزدا در انواع مدل در تمام قسمت ها را انجام می دهد. تعمیرات تخصصی مزدا در تعمیرگاه خودروهای خارجی بصورت حرفه ای و تخصصی در قسمت های موتور، گیربکس و جلوبندی صورت می گیرد. این تعمیرگاه خدمات تعمیر بصورت پیشرفته توسط افراد متخصص و با تجربه را ارائه می دهد.

تعمیرگاه فیکس آپ کار متخصص در تعمیر خودروهای خارجی می باشد و با توجه به خارجی بودن خودرو مزدا در این امر تجربیات فراوانی دارد. تمامی مدل های مزدا بخصوص مدل های با گیربکس اتوماتیک در مدل های جدیدتر در این تعمیرگاه انجام می شود. تعمیرات با هزینه و زمان بسیار مناسب ارائه می شود و بصورت ضمانت شده در اختیار مالکین قرار می گیرد.

در ادامه مطلب تعمیرگاه مزدا در فیکس آپ کار مطالعه خواهید کرد:

مزدا

<yoastmark class=

مزدا یا به انگلیسی Mazda یک خودرو ساز ژاپنی است که سابقه بسیار قدیمی و درخشانی در زمینه طراحی و تولید خودرو دارد. این خودرو سازی که نام خود را از نام اهورمزدا برگرفته است اولین خودروی خودرو با نام مزدا 360 در سال 1960 روانه بازار کرد. این خودرو ساز همانند خودرو ساز های دیگر خیلی فعالیت زیادی در زمینه ساخت خودرو نداشته است.

با این حال خودروهای موفقی توسط مزدا در تمام طول فعالیت خود در دنیا روانه بازار کرد. مزدا بیشتر سعی داشت تا در تمام کلاس های موجود خودروهایی را طراحی و تولید کند. بطور مثال خودروهای استیشن زیادی از سوی این شرکت تولید شد. از طرف دیگر خودروهای در کلاس شاسی بلند همانند مجموعه خودرو های CX تولیدات موفقی داشتند.

مزدا در دنیای تولید خودرو، خودرو ساز معروف و بزرگی شناخته نمی شود، اما در کشور ایران محبوبیت فراوانی دارد. شروع این محبوبیت از خودروی مزدا 323 و وانت مزدا در کشور آغاز شد که توانست نظر افراد زیادی را جلب کند. در ادامه مزدا 3 در مدل های قدیمی و جدید همواره جزء خودروهای با کیفیت و محبوب در کشور ما مورد استقبال قرار می گیرد.

تعمیر مزدا

خودروی مزدا را همیشه یک خودروی با کیفیت در کشور خود می نامیم که مدل های مختلفی از آن ها را داریم. اما در سال های اخیر دیگر شاهد واردات خودروهای مزدا نبودیم. این مسئله باعث شد تا بازار خودروهای مزدا در کشور ما آنچنان گرم نباشد. اما به هر حال افراد زیادی هستند که هنوز مدل های مختلفی از خودرو های مزدا دارند.

این مسئله باعث می شود تا تعمیرگاه های مختلفی تحت عنوان مزدا در کشورمان فعالیت داشته باشند. گذشت این مدت از این خودرو ها و نبود نمایندگی نیازمند خدمات تعمیر مزدا می باشد. تعمیر مزدا از جمله تعمیرات تخصصی به حساب می آید که توسط تعمیرگاه های مجاز و متخصص باید صورت بگیرد تا نتیجه موثری داشته باشد.

فیکس آپ کار خدمات کاملی را برای تعمیر مزدا در مجموعه خود ارائه می دهد. خدمات تعمیر مزدا در تمامی قسمت های این خودرو ارائه می شود. تعمیر موتور مزدا، تعمیر گیربکس مزدا، تعمیر جلوبندی مزدا و خدمات برق و لوازم استوک مزدا از جمله این خدمات است. حتی آخرین مدل های موجود مزدا در این تعمیرگاه می توانند خدمات حرفه ای دریافت کنند.

تعمیرگاه مزدا در تهران

<yoastmark class=

تعمیرگاه های مزدا در شهر های مختلف خدمات متنوعی برای این خودرو ارائه می دهد. باید دقت داشت که تعمیرگاه موردنظر از تخصص و تجربیات بروزی برخوردار باشد. فیکس آپ کار از همین نوع تعمیرگاه مزدا در تهران است که با استفاده از ابزارهای بروز و متخصصین با تجربه این خدمات را ارائه می دهد. تعمیرگاه مزدا در تهران جزء خدمات مهم این تعمیرگاه است.

در واقع این مجموعه در تهران پارس قرار دارد و شامل محیط بزرگ تعمیرگاهی می باشد که تنها برای تعمیر ماشین خارجی خدمات می دهد. تعمیرگاه مزدا در تهران تمامی مدل های مزدا را در تعمیرگاه خود قبول می کند و محدودیتی در تعمیرات آن ها ندارد. این تعمیرات کاملاً تخصصی است و بصورت حرفه ای در تمام نقاط یک خودروی مزدا انجام می شود.

مالکین خودرو های مزدا در صورت نیاز به دریافت خدمات تعمیرگاه مزدا در تهران می توانند به این مجموعه بصورت حضوری مراجعه کنند. همچنین افرادی که خودروی مزدا دارند و خارج از شهر تهران هستند می توانند بصورت تلفنی مشاوره بگیرد. در نهایت امکان هماهنگی جهت حضور خودروی مزدا در تعمیرگاه جهت دریافت خدمات تعمیر وجود دارد.

تعمیر موتور و گیربکس مزدا

موتور و گیربکس جزء اصلی ترین و مهم ترین بخش های یک خودرو هستند. در صورتی که این دو قسمت از یک خودرو دچار عیب و ایراد شود، فعالیت خودرو کاملاً دچار اختلال شده و با مشکل روبرو می شود. لذا نگهداری صحیح از موتور و گیربکس مزدا جزء مهم ترین بخش های داشتن یک خودرو است. در غیر اینصورت نیازمند خدمات تعمیر موتور مزدا و تعمیر گیربکس مزدا خواهید بود.

تعمیر موتور مزدا: مزدا همیشه در تولیدات خود سعی داشته است که موتور با حجم های بالاتر استفاده کند. خودروی مزدا 323 که از سال 1382 تا 1386 تولید می شد دارای یک موتور 1.6 لیتری بود. خودروی مزدا 3 جدید نیز یک موتور 2 لیتری دارد که جزء موتورهای نسبتاً با کیفیت و خوب به حساب می آیند. اما با توجه به گذشت زمان نیازمند تعمیر موتور مزدا را خواهند داشت.

تعمیر گیربکس مزدا: در قسمت گیربکس نیز در مدل های قدیمی تر از گیربکس های دستی استفاده می شد اما در مدل های مزدا 3 و مدل های N یا جدید آن از گیربکس خودکار یا اتوماتیک استفاده می شود. تعمیر گیربکس مزدا در خدمات تعمیر گیربکس خودرو برای خودروهای با دنده اتوماتیک در خدمات تعمیرگاه مزدا استفاده می شود. اتعمیر گیربکس مزدا بصورت کاملاً تخصصی و حرفه ای عیب یابی و انجام می شود.

تماس با فیکس آپ کار

شما می توانید با تماس با کارشناسان فیکس آپ کار، بطور رایگان مشاوره گرفته و نوع مشکل یا خدمات درخواستی خود را مطرح کنید و برای حضورتان هماهنگی انجام دهید.

مرکز تعمیرات ماشین خارجی فیکس آپ کار

تعمیر جلوبندی مزدا

<yoastmark class=

خودروهای مزدا در مدل های وارداتی که البته دیگر ممکن است قطعه اصلی از آن باقی نمانده باشد، دارای تعلیق بسیار خوبی است. جلوبندی خودرو ها به مرور زمان دچار مشکل می شود و نیازمند رسیدگی های مداوم است. این رسیدگی های زود هنگام و همیشگی باعث می شود تا طول عمر قطعات مصرفی و مهم جلوبندی بیشتر شود و نیاز به تعمیر جلوبندی مزدا در زمان های کوتاه نباشد.

اما بطور کلی با توجه به مصرفی بودن قطعات جلوبندی در خودرو ها، امکان این که خودرو هر از چند گاهی نیاز به تعمیر جلوبندی داشته باشد وجود دارد. خودروهای مزدا نیز با توجه به این که دیفرانسیل جلو هستند جلوبندی حساس تری نسبت به دیفرانسیل عقب دارند. به همین جهت در تعمیرگاه مزدا خدمات تعمیر جلوبندی مزدا در فیکس آپ کار نیز ارائه می شود.

خدمات تعمیر جلوبندی مزدا در تمام مدل های این خودرو ها در فیکس آپ کار قابل ارائه است. در صورتی که قطعات قابل تعمیر باشند انجام می شود اما در غیر اینصورت می توانید از خدمات لوازم استوک مزدا در این مجموعه استفاده کنید. تعویض قطعات استوک با قطعه خراب نیز در این مجموعه در تعمیر جلوبندی مزدا انجام می شود.

نصب آپشن مزدا

خدمات نصب آپشن یکی از خدمات برق خودرو در فیکس آپ کار می باشد. این خدمات که در تعمیرگاه مزدا در این مجموعه ارائه می شود شامل رفع مشکلات برق و آپشن های خودرو است. با توجه به این که مباحث تعمیر مزدا در این تعمیرگاه ارائه می شود، مسائل مرتبط با برق و آپشن نیز ارائه می شود.

در مدل های اخیر مزدا که در کشور موجود است ممکن است پس از مدتی آپشن ها دچار مشکل شود که نیاز به تعمیر جایگزینی داشته باشد. در صورتی که این آپشن ها قابل تعمیر باشد انجام می شود و در غیر اینصورت در خدمات لوازم استوک مزدا، نصب آپشن صورت می گیرد. این آپشن ها می توانند عیناً همان آپشن قبلی یا آپشن های بروزتری را جایگزین خود کنند.

علاوه بر این موارد در خدمات نصب آپشن بر اساس درخواست های مالکین خودرو، آپشن های مختلف بروی انواع خودرو در خدمات تعمیر مزدا ارائه می شود. نصب آپشن مزدا در هر قسمتی از این خودرو ها قابل انجام است و در صورت نیاز این قطعات توسط تعمیرگاه فراهم می شوند. تمامی آپشن های مختلف در تمام مدل های مزدا را در خدمات تعمیرگاه مزدا در فیکس آپ کار تعمیر، جایگزین یا نصب می کنیم.

لوازم استوک مزدا

<yoastmark class=

خودروی مزدا همچون خودروهای خارجی دیگر مشکلات تامین قطعات اصلی را دارد. در مدل های پایین تر مثل وانت مزدا که نام آن دیگر به کارا تغییر داده است خبری از قطعات اصلی در آن نمی باشد. همچنین در مدل های مزدا 323 نیز اکثراً از قطعات مشابه در بازار استفاده می کنند. اما برای خودروهای مزدا 3 و مزدا 3N یا جدید شرایط متفاوت است.

وجود قطعات یدکی اصلی در خودروهای خارجی باعث افزایش طول عمر خودرو و کاهش هزینه های تعمیر مزدا می شود. در خودروهای مزدا 3 و مدل جدید آن هم در سدان و هم در هاچ بک در تعمیرات مزدا نیاز به قطعات اصلی می باشد. فیکس آپ کار در خدمات لوازم استوک مزدا، لوازم این خودرو ها را هم در تعمیر مزدا و هم بصورت جداگانه فراهم می کند.

در این خدمات، لوازم استوک مزدا توسط این تعمیرگاه بدون واسطه با هزینه و زمان مناسب تمامی قطعات را ارائه می دهد. از سپرها، درب ها و لوازم بدنه گرفته تا چراغ ها، آینه ها، موتور و گیربکس بصورت استوک ارائه می شود. این لوازم استوک مزدا در این مجموعه نیز قابل تعویض بوده و کاملاً گارانتی می شود.

صافکاری نقاشی مزدا

خدمات بدنه صافکاری نقاشی ماشین خارجی در تعمیرگاه مزدا شامل صافکاری نقاشی مزدا است. این خدمات بصورت کامل در ترمیم بدنه خودروهای مزدا ارائه می شود. صافکاری بدون رنگ و لیسه گیری از جمله مهم ترین خدمات صافکاری نقاشی مزدا است. این خدمات با هزینه و زمان بسیار مناسب برای مالکین خودروهای مزدا ارائه می شود.

همچنین در کنار این خدمات، دیتیلینگ خودرو نیز ارائه می شود تا مجموعه کاملی از تعمیرگاه مزدا را داشته باشیم. دیتیلینگ خودرو شامل ترمیم کامل بدنه خودرو است که زیبایی فراوانی را به خودروی شما می دهد. استفاده از بروزترین و بهترین ابزارها و با کیفیت ترین مواد در این خدمات باعث ایجاد رضایت مالکین در خدمات صافکاری نقاشی مزدا می شود.

خودروهای قابل تعمیر مزدا

<yoastmark class=

خودروسازی مزدا با اینکه خودروهای زیادی را به تولید رسانده است، اما در کشور ما تنها چند محدود از این برند وجود دارد. با این حال تعمیرگاه مزدا در فیکس آپ کار سعی دارد تا برای این مدل ها خدمات کاملی برای تعمیرات ارائه دهد. با توجه به این که این تعمیرگاه تنها خودروهای خارجی تعمیر می کند، مدل های مزدا 3 در اولویت تعمیرات هستند.

در صورتی که شما مالک یک خودروی مزدا هستید می توانید با شماره تلفن مندرج در وب سایت تماس بگیرید و از شرایط تعمیرات خودروی خود آگاه شوید. تعمیر موتور مزدا، تعمیر گیربکس مزدا و تعمیر جلوبندی مزدا جزء خدمات تعمیر مزدا است. همچنین خدمات نصب آپشن مزدا، لوازم استوک مزدا و صافکاری نقاشی مزدا از دیگر خدمات این تعمیرگاه مزدا است.

  • تعمیر مزدا 323
  • تعمیر مزدا 2
  • تعمیر مزدا 3
  • تعمیر مزدا 3 نیو