از خدمات تعمیرگاه هیوندا جنسیس کوپه، تعمیر هیوندای جنسیس کوپه می باشد که بصورت تخصصی تعمیرات هیوندا جنسیس کوپه در آن انجام می شود. این تعمیرگاه هیوندای جنسیس کوپه بصورت کامل برای Hyundai Genesis Coupe صورت می گیرد و شامل تمام قسمت های این خودرو است. تعمیرات هیوندای جنسیس کوپه توسط تعمیرکاران حرفه ای و با تجربه در این زمینه که کاملاً به ساختار خودروهای خارجی مسلط هستند انجام می شود.

تعمیر هیوندای جنسیس کوپه را می توان از مهم ترین خدمات تعمیرگاه هیوندا جنسیس کوپه فیکس آپ کار دانست که کاملاً اساسی صورت می گیرد. این تعمیرات شامل تعمیر موتور هیوندای جنسیس کوپه، تعمیر گیربکس هیوندای جنسیس کوپه، تعمیر جلوبندی هیوندای جنسیس کوپه می باشد. همچنین خدمات برق و آپشن و لوازم استوک و دیتیلینگ آن نیز انجام می شود.

در ادامه مطلب تعمیرگاه هیوندای جنسیس کوپه در فیکس آپ کار مطالعه خواهید کرد:

 1. تعمیر هیوندای جنسیس کوپه
 2. تعمیرگاه هیوندای جنسیس کوپه
 3. تعمیر هیوندای جنسیس کوپه در تهران
 4. تعمیر موتور هیوندای جنسیس کوپه
  1. نگهداری موتور خودرو هیوندا جنسیس کوپه
  2. خدمات قابل ارائه برای موتور هیوندا جنسیس کوپه
 5. تعمیر گیربکس هیوندای جنسیس کوپه
  1. علائم خرابی گیربکس هیوندا جنسیس کوپه
 6. تعمیر جلوبندی هیوندای جنسیس کوپه
  1. خدمات تعمیر جلوبندی هیوندا جنسیس کوپه
 7. سرویس دوره ای Hyundai Genesis
 8. نصب آپشن هیوندا جنسیس کوپه
  1. آپشن های پیشفرض هیوندا جنسیس کوپه
 9. لوازم استوک هیوندای جنسیس کوپه
 10. صافکاری نقاشی هیوندا جنسیس کوپه

تعمیر هیوندای جنسیس کوپه

تعمیرگاه هیوندای جنسیس کوپه در تهران - فیکس آپ کار
تعمیرگاه هیوندای جنسیس کوپه در تهران – فیکس آپ کار

خودرو هیوندای جنسیس کوپه از جدیدترین و آخرین مدل تولیدی از این خودرو ساز است. این مدل در کلاس کوپه تولید می شود که مدل قدیمی تر آن هیوندا کوپه می باشد.  هیوندا جنسیس کوپه از آن دسته از خودروسازی های خارجی است که سهم زیادی از بازار خودرو را در کشور های مختلف بدست آورد.

هیوندا طی مدت زمان نه چندان زیاد پیشرفت های چشمگیری در تولید خودرو داشته است که شاهکار این خودروسازی به گفته خودش هیوندای جنسیس می باشد. در ابتدا مدل هیوندای جنسیس کوپه در سال 2008 تولید شد و تا سال 2016 ادامه داشت و تا سال 2018 بفروش رسید.

هیوندای جنسیس کوپه در چند مدل مختلف به تولید رسیده است که هر یک از آن ها از نظر مشخصات فنی در موتور و گیربکس متفاوت هستند. البته که تغییر چندانی از نظر ظاهری وجود ندارد و همه آن ها به یک شکل هستند اما از نظر حجم موتور و دنده های گیربکس تفاوت زیادی وجود دارد.

تعمیرگاه هیوندای جنسیس کوپه

هیوندای جنسیس کوپه از جمله خودروهای جوان پسند اسپرت است که در مدل های مختلفی روانه بازار کشورمان شد. از زمان عرضه این خودرو تعداد زیادی از آن ها در واردات در کشور ایران حضور پیدا کردند. این مسئله در حال حاضر باعث شده است تا شاهد حضور هیوندا جنسیس کوپه های مدل قدیمی هم باشیم.

لذا این مسئله باعث شده است تا تعمیرگاه هیوندای جنسیس کوپه در شهر های مختلفی از کشور خدمات این خودرو را ارائه دهند. فیکس آپ کار نیز بعنوان تعمیرگاه هیوندای جنسیس کوپه فعالیت می کند و تعمیرکاران متخصص خود را در زمینه تعمیر خودروهای خارجی دارد. در واقع تعمیر هیوندای جنسیس در این تعمیرگاه بصورت کاملاً تخصصی و حرفه ای انجام می شود و پیشتر بطور کامل در رابطه با تعمیر هیوندا و خدماتی که در آن می دهیم صحبت کرده ایم.

خودروهای هیوندای جنسیس کوپه ممکن است مشکلات یا خرابی های زودهنگام از خود نشان دهند که بهترین زمان در ابتدای کار جهت رفع آن ها می باشد. در واقع ممکن است بعضاً این مشکلات بسیار کوچک اما زنگ خطری در ادامه باشند. نباید آن ها را نادیده گرفت و خودرو را به تعمیرگاه هیوندای جنسیس کوپه برد تا مشکلات بررسی و رفع شوند.

تعمیر هیوندای جنسیس کوپه در تهران

تعمیرگاه هیوندای جنسیس کوپه در تهران - فیکس آپ کار
تعمیرگاه هیوندای جنسیس کوپه در تهران – فیکس آپ کار

در اکثر مواقع شاهد این هستیم که خودروهای خارجی در ابتدای کار در شهر تهران بیشترین استقبال را دارند. به همین جهت در اکثر مواقع تعمیرگاه های متخصص و حرفه ای در این شهر آغاز به کار می کنند. فیکس آپ کار نیز بعنوان تعمیرگاه خودروهای خارجی، خدمات تعمیر هیوندای جنسیس کوپه در تهران را ارائه می دهد.

این تعمیرگاه در شرق تهرانپارس واقع شده است و بصورت حضوری در محوطه بزرگ خود مورد تعمیر قرار می دهد. مالکین این خودروها که در تهران ساکن هستند می توانند با مراجعه حضوری جهت دریافت خدمات تعمیر هیوندای جنسیس کوپه در تهران بهره مند شوند. خدماتی نظیر تعمیر موتور هیوندای جنسیس کوپه و تعمیر گیربکس هیوندای جنسیس کوپه از مهم ترین خدمات قابل ارائه می باشد.

همچنین افرادی که خارج از شهر تهران هستند می توانند با هماهنگی قبلی جهت دریافت خدمات تعمیر هیوندا جنسیس کوپه اقدام کنند. این خدمات شامل تمامی هموطنان عزیز می شود و تمام این خدمات تعمیرگاه هیوندا جنسیس کوپه در تهران با ضمانت و خدمات پس از خدمات ارائه می شود. در حین خدمات نیز در صورت نیاز از لوازم استوک هیوندای جنسیس کوپه استفاده خواهد شد.

تعمیر موتور هیوندای جنسیس کوپه

خودرو هیوندای جنسیس کوپه مدل 2010 تا 2012 دارای یک موتور 3.8 لیتری 6 سیلندر MPi می باشد که 306 اسب‌ بخار قدرت و 3360 نیوتن‌ متر گشتاور تولید می کند. این خودرو که در کلاس اسپرت کوپه لحاظ می شود موتور بسیار بزرگی برای خود دارد. این مسئله باعث شده است که فشارهای وارده زیاد به این موتور نیاز به تعمیر موتور هیوندای جنسیس کوپه را در آینده داشته باشد.

این خودروی 6 سیلندری با این حجم از موتور نیاز به مراقبت های زیادی دارد تا مشکلاتی را در ادامه ایجاد نکند. قطعاً هر خودرویی با هر موتوری نیازمند سرویس دوره ای می باشد اما در صورت نادیده گرفتن مشکلات حتی جزئی، تعمیر موتور هیوندا جنسیس کوپه کاملاً نیاز خواهد بود. به همین جهت این خدمات تعمیر موتور هیوندای جنسیس کوپه در این تعمیرگاه نیز ارائه می شود.

در تعمیرگاه فیکس آپ کار تعمیر موتور خودرو هیوندا جنسیس کوپه به شکل کاملاً اساسی، دقیق و حساس انجام می شود. به دلیل این که این خودرو ها اکثراً قدیمی و پر کارکرد هستند باید دقت فراوانی در تعمیر موتور آن ها بشود. لذا اشتباهات تعمیراتی در ناحیه موتور در آینده خسارات زیادی را به مالک خودرو متحمل می کند.

نگهداری موتور خودرو هیوندا جنسیس کوپه

تعمیر موتور هیوندای جنسیس کوپه در تهران - فیکس آپ کار
تعمیر موتور هیوندای جنسیس کوپه در تهران – فیکس آپ کار

خودروهای خارجی همیشه نیازمند نگهداری دقیق تر و حساس تری نسبت به خودروهای داخلی هستند. بیشتر به این دلیل که خدمات تعمیر موتور هیوندای جنسیس کوپه هزینه های بالای خود را دارد. به همین جهت در مقاله تعمیرگاه هیوندای جنسیس کوپه مواردی را اشاره کردیم تا با رعایت آن ها کمتر نیازمند تعمیر موتور خودرو هیوندا جنسیس کوپه باشد.

 • تعویض روغن به موقع انجام شود و حتماً از روغن های با کیفیت متناسب با این موتور خودرو انجام شود.
 • حین حرکت از افزایش فشار به پدال گاز جهت تسریع در حرکت خودداری کنید تا به موتور فشار وارد نشود.
 • موتور خودرو را به هیچ وجه موتورشویی نکنید تا سنسورهای زیاد و حساسی که در آن وجود دارد دچار مشکل نشود.
 • هرگونه مشکل یا اختلال در موتور را به تعمیرگاه تعمیر هیوندای جنسیس کوپه مراجعه کنید تا بررسی شود.

خدمات قابل ارائه برای موتور هیوندا جنسیس کوپه

فیکس آپ کار بعنوان یک تعمیرگاه هیوندای جنسیس کوپه در تهرانپارس خدمات کاملی برای تعمیر موتور این خودرو ها ارائه می دهد. خودرو در هر وضعیتی در موتور خود باشد قابل تعمیر توسط تعمیرکاران این مجموعه می باشد. اما در این بین اگر موارد زیر را مشاهده کردید سریعاً به تعمیرگاه هیوندای جنسیس کوپه مراجعه کنید.

 • وجود سر و صدا و لرزش در موتور خودرو
 • مشاهده روغن ریزی از ناحیه موتور
 • عدم شتاب و سرعت کافی در شروع و حین حرکت
 • وجود بوی بد و سوخنگی از ناحیه موتور
 • و رفع تمام مشکلات موتور جنسیس کوپه و قطعات متصل به آن

تماس با فیکس آپ کار

شما می توانید با تماس با کارشناسان فیکس آپ کار، بطور رایگان مشاوره گرفته و نوع مشکل یا خدمات درخواستی خود را مطرح کنید و برای حضورتان هماهنگی انجام دهید.

مرکز تعمیرات ماشین خارجی فیکس آپ کار

تعمیر گیربکس هیوندای جنسیس کوپه

هیوندا جنسیس کوپه دارای یک گیربکس 6 دنده اتومات با کنترل الکترونیکی می باشد که عملکرد نسبتاً خوبی برای این خودرو دارد. البته که در استفاده از این گیربکس نسبت به موتور بزرگ و جثه متوسط آن باید دقت زیادی شود تا دچار خرابی و نیازمند تعمیر گیربکس هیوندای جنسیس کوپه نشود. در هر صورت فیکس آپ کار با توجه به سابقه زیادی که در تعمیر خودروهای کره ای دارد می تواند تعمیر گیربکس هیوندای جنسیس کوپه را انجام دهد.

خودرو Hyundai Genesis Coupe خودرو قدرتمندی از نظر شتاب و سرعت می باشد و بیشتر مشکلاتی که در ناحیه موتور و گیربکس روی آن رخ می دهد بدلیل عدم رعایت فشارهای وارد شده به آن است. این مسائل باعث می شود تا به مرور زمان گیربکس هیوندا جنسیس کوپه دچار مشکل و خرابی شود و حتماً تعمیر گیربکس ماشین خارجی روی آن انجام شود.

این مرکز تعمیرگاهی هیوندای همواره پیشنهاد می کند تا به این خودرو ها اصلاً فشار وارد نشود و به هیچ عنوان وارد آفرود نشوند. گیربکس خودرو شدیداً حساس می باشد و زود دچار خرابی می شود. بیشترین مشکلاتی که خودروهای جنسیس کوپه وارد این مجموعه می شوند خرابی های موتور و گیربکس آن ها می باشد که در صورت حضور به موقع با هزینه و زمان کم رفع می شوند.

علائم خرابی گیربکس هیوندا جنسیس کوپه

تعمیر گیربکس هیوندای جنسیس کوپه در تهران - فیکس آپ کار
تعمیر گیربکس هیوندای جنسیس کوپه در تهران – فیکس آپ کار

علائم مختلفی نشان دهنده خرابی گیربکس های خودکار هستند که هر کدام به نحوی در عملکرد آن اختلال ایجاد می کند. در صورتی که مالک خودرو هیوندا جنسیس کوپه هستید و این علائم را مشاهده کردید باید سریعاً نسبت به تعمیر هیوندای جنسیس کوپه اقدام کنید. این علائم خرابی گیربکس هیوندا جنسیس کوپه به شرح زیر هستند:

 • وجود سر و صدا در تعویض دنده و صدای زوزه در حین حرکت
 • روغن ریزی از ناحیه گیربکس و روغن سوزی خودرو
 • صدای تقه زدن در تعویض دنده های خودکار
 • عدم وجود شتاب کافی بخصوص در ابتدای حرکت
 • عملکرد ضعیف در مسیرهای سربالایی
 • جا نرفتن دنده ها و یا حرکت نکرده در حالت های درایو و دنده عقب
 • وجود سر و صدا در حالت دنده خلاص
 • گیر کردن دنده بخصوص در حالت پارک

تعمیر جلوبندی هیوندای جنسیس کوپه

خودرو هیوندا جنسیس کوپه دارای محور محرک دیفرانسیل عقب می باشد که انتقال نیرو جهت حرکت خودرو از موتور و گیربکس به چرخ های عقب انجام می شود. برای خودروهای در کلاس کوپه و اسپرت نقطه قوت است اما نیازمند دقت و نگهداری بالایی می باشد.

این خودرو نیز همانند خودرو های دیگر ممکن است به مرور زمان دچار خرابی یا مشکلاتی در جلوبندی شود و نیاز به تعمیر جلوبندی هیوندای جنسیس کوپه داشته باشد. در این صورت تعمیرگاه هیوندای جنسیس کوپه فیکس آپ کار این خدمات را ارائه می دهد و تعمیر جلوبندی خودرو را انجام می دهد. در صورتی که قطعات مصرفی قابل تعمیر باشند انجام می شود و در غیر اینصورت قطعات یدکی یا لوازم استوک هیوندای جنسیس کوپه برای آن تهیه و تعویض می شود.

خدمات تعمیر جلوبندی هیوندا جنسیس کوپه

تعمیر جلوبندی هیوندای جنسیس کوپه در تهران - فیکس آپ کار
تعمیر جلوبندی هیوندای جنسیس کوپه در تهران – فیکس آپ کار

مجموعه فیکس کار در خدمات تعمیر هیوندای جنسیس کوپه خدمات کاملی برای جلوبندی و تعمیر آن در نظر گرفته است. این خدمات توسط جلوبندی ساز حرفه ای و با تجربه در این تعمیرگاه انجام می شود. رفع و عیب یابی مشکلات و تست جلوبندی از جمله این خدمات است. در ادامه خدمات تعمیر جلوبندی هیوندا جنسیس کوپه شرح داده شده است:

 • رفع مشکل سر و صدای جلوبندی
 • رفع مشکل لاستیک سایی جنسیس کوپه
 • رفع مشکل لرزش فرمان
 • رفع مشکل انحراف به چپ و راست
 • تعویض لوازم مصرفی جلوبندی هیوندا جنسیس کوپه
 • رفع مشکل لرزش جلوبندی هیوندای جنسیس کوپه

سرویس دوره ای Hyundai Genesis Coupe

سرویس دوره ای خودرو خدماتی است که برای خودروهای با ارزش و خارجی بسیار مناسب است. علاوه بر این که تعویض روغن و فیلترها جزء سرویس دوره ای می باشد، بررسی عیوب خودرو و اطلاع از شرایط سلامت خودرو نیز از ویژگی های سرویس دوره ای خودرو می باشد. در اصل سرویس دوره ای خودرو نشان دهنده شرایط فعلی خودرو می باشد.

این مجموعه با داشتن کارشناسان حرفه ای و متخصص در خدمات سرویس دوره ای Hyundai Genesis Coupe وضعیت سلامت خودرو را هم از نظر فنی و هم از نظر ظاهری بررسی می کند. در نهایت گزارشی جهت اطلاع مالک خودرو از وضعیت شرایط آن اطلاع رسانی می شود و درصورت تایید قسمت های مختلف که مشکل یا عیوبی دارند تعمیر هیوندای جنسیس کوپه روی آن انجام می شود.

در اصل می توان گفت سرویس دوره ای خودرو باعث می شود تا هزینه نگهداری یک خودرو کاهش یابد. به این شکل که خودروی هیوندا جنسیس کوپه در صورتی که سرویس دوره ای داشته باشد زودتر از موعد متوجه مشکلات می شود و زودتر هم آن ها را رفع می کند. در نهایت باعث سلامت بیشتر خودرو شده و هزینه و زمان نگهداری و نعمیرات هیوندا جنسیس کوپه کاهش میابد.

نصب آپشن هیوندای جنسیس کوپه در تهران - فیکس آپ کار
نصب آپشن هیوندای جنسیس کوپه در تهران – فیکس آپ کار

نصب آپشن هیوندا جنسیس کوپه

یکی دیگر از خدمات فیکس آپ کار نصب آپشن هیوندا جنسیس کوپه در خدمات برق در نظر گرفته است. در این خدمات امکان نصب نمودن آپشن های جدید روی این خودرو میسر می شود. این آپشن ها بر اساس قابلیت نصب و انتخاب مالک خودرو تعیین می گردد. همچنین امکان تعویض آپشن ها با نسخه های دیگر وجود دارد.

یکی دیگر از خدماتی که در نصب آپشن هیوندا جنسیس کوپه در خدمات تعمیر هیوندای جنسیس کوپه ارائه می شود، تعمیر آپشن های معیوب می باشد. ممکن است پس از مدتی بدلایل مختلف آپشن های خودرو دچار مشکل شود و در صورت تعمیر انجام می شود. در غیر اینصورت این آپشن با آپشن کارخانه یا نسخه های دیگر قابل تعویض نیز می باشد.

آپشن های پیشفرض هیوندا جنسیس کوپه

خودرو هیوندا جنسیس کوپه بصورت پیشفرض امکانات رفاهی مناسبی در مدل سال ساخت خود دارد. نمی توان آن را خودروی پر آپشنی در نظر گرفت و به همین جهت است که دارندگان این خودرو ها بدنبال نصب آپشن هیوندا جنسیس کوپه هستند. در ادامه آپشن های کارخانه ای هیوندا جنسیس کوپه را خواهیم دید.

 • کروز کنترل، کنترل کشش و کنترل پایداری
 • دارای سیستم تعلیق هوشمند
 • دارای سنسور عقب
 • توزیع نیروی ترمز، ترمز ضد قفل با ترمز کمکی
 • اتولایت، مه شکن جلو و مه شکن عقب بصورت زنون
 • فرمان هیدرولیکی با دکمه های روی فرمان
 • دارای نمایشگر چندکاربره کوچک
 • شش ایربگ اصلی و جانبی
 • آپشن های ورود بدون کلید و استارت دکمه ای
 • صندلی راننده برقی و دارای گرمکن
 • آینه الکتروکرومیک و جانبی تاشو برقی
 • دارای سانروف
لوازم استوک هیوندای جنسیس کوپه - فیکس آپ کار
لوازم استوک هیوندای جنسیس کوپه – فیکس آپ کار

لوازم استوک هیوندای جنسیس کوپه

با توجه به نبود نمایندگی رسمی در کشور، بعضاً بیشتر قطعات یدکی این خودرو ها یافت نمی شود. اما در صورتی که قطعه ای یافت نشود، در صورت وجود لوازم استوک تعمیر هیوندای جنسیس کوپه برای این خودرو ارائه می شود. این مسئله کاملاً بستگی به نوع قطعه و شرایط واردات آن دارد.

مجموعه تعمیر هیوندای جنسیس کوپه در تهران بدون واسطه از کمپانی های معتبر قطعات و لوازم استوک خودرو را وارد می کند. این قطعات همگی اصل می باشند و دارای سلامت کامل هستند. همچنین کارشناس مربوطه لوازم استوک وارداتی را پیش از ارائه مورد تست و بررسی قرار می دهد. لذا قطعات همگی دارای سلامت فنی و ظاهری خواهند بود.

صافکاری نقاشی هیوندا جنسیس کوپه

صافکاری و نقاشی هیوندا جنسیس کوپه از دیگر خدمات تعمیرگاه فیکس آپ کار برای خودروهای خارجی می باشد. این مجموعه با داشتن کارشناسان حرفه ای و متخصص که تجربه زیادی در صافکاری نقاشی خودروهای خارجی دارند تشکیل شده است. بخشی از محوطه این تعمیرگاه مربوط به صافکاری و نقاشی خودرو است که خدمات کامل را با هزینه و زمان مناسب ارائه می دهد.

در صورتی که صدمات وارد شده به خودرو هیوندا جنسیس کوپه زیاد باشد، صافکاری نقاشی بطور کامل روی آن انجام می شود. اما در صورتی که برخورد فیزیکی جزئی بوده باشد صافکاری PDR روی آن انجام می گیرد. همچنین در صورتی که بخشی از خودرو دارای خط و خش یا رنگ پریدگی بسیار جزئی باشد با لیسه گیری ترمیم میابد.

بخشی از خدمات صافکاری نقاشی هیوندا جنسیس کوپه مربوط به دیتیلینگ خودرو می باشد. درست است که اکثر این خودرو ها نو و سالم هستند اما ممکن است شرایطی خاص جذابیت ظاهر خود را از دست داده باشند. در اینصورت دیتیلینگ کامل خودرو جنسیس کوپه انجام می شود.