تعمیر بنز C200 یکی از خدمات حرفه ای و تخصصی فیکس آپ کار است که بعنوان تعمیرگاه مرسدس بنز C200 تعمیر موتور و گیربکس انجام می دهد. تعمیرات بنز سی 200 کاملاً اساسی و تضمین شده توسط تعمیرکاران با تجربه در این مرکز انجام می شود. این مرکز با استفاده از بروزترین و مجهز ترین تعمیرگاه در تهران خودروهای خارجی را با ضمانت تعمیر می کند.

در تعمیر بنز کلاس C که جدیدترین مدل های این برند از خودروسازی در آن انجام می شود، دارای ارائه خدمات کامل می باشد. مرسدس بنز C200 بعنوان یک خودرو لوکس و گران قیمت نیاز به تعمیرات حرفه ای دارد که این مرکز انجام می شود. در ادامه مطلب با تعمیر بنز C200 در فیکس آپ کار همراه باشید:

مرسدس بنز یا Mercedes Benz یک برند از خودروسازی است که خودروهای لوکس و گران قیمت تولید می کند. این خودروسازی آلمانی که پیشینه بسیار حرفه ای در تولید خودرو دارد از بازار جهانی بهره مند است. آوازه مرسدس بنز در تمام دوران فعالیتش در تمام دنیا پیچیده است و باعث شده تا یک خودروسازی بسیار محبوب باشد.

از این رو افراد زیادی تمایل دارند تا خودروی موردنظر خود را از این برند تهیه کنند اما هر کسی توانایی تهیه آن را ندارد. علاوه بر این که با یک خودرو لوکس و حرفه ای روبرو هستیم، شرایط نگهداری و هزینه های بالایی هم در بر دارد. به همین جهت مالکین این خودرو ها نیاز به خدمات تعمیرات بنز C200 دارند.

تعمیرگاه بنز C200

مجموعه فیکس آپ کار بعنوان یک تعمیرگاه بنز C200 تمامی خدمات مربوط به آن را ارائه می دهد. این خدمات شامل تعمیر قطعات فنی و ظاهری خودرو می باشد. تعمیرکاران مسلط و با تجربه که در این زمینه متخصص هستند تعمیرگاه بنز C200 این مجموعه را تشکیل داده اند. خدمات قابل ارائه در تعمیرگاه بنز C200 و مدل های مشابه آن با توجه به نیازهای مالک خودرو انجام می شود.

این مهم است که مشکل خودرو پس از عیب یابی و تشریح ایرادات گفته را توسط مالک خودرو تشخیص داده شود. تشخیص حرفه ای مشکلات موجود در تعمیرگاه بنز C200 از مهم ترین فرایند تعمیر بنز C200 می باشد. به همین جهت تعمیرگاه بنز C200 فیکس آپ کار شروع کار تعمیرات را کاملاً حرفه ای آغاز کرده و با اطمینان به پایان می رساند.

تعمیر بنز C200 در تهران

تعمیرگاه بنز C200 - فیکس آپ کار
تعمیرگاه بنز C200 – فیکس آپ کار

مجموعه فیکس آپ کار واقع در تهران به تمامی مدل های خودروهای بنز خدمات ارائه می دهد. این خدمات شامل تعمیر تمام قسمت های خودرو می شود که فنی یا ظاهری هستند. تعمیر بنز C200 در تهران در این مرکز بصورت حضوری و در این تعمیرگاه انجام می شود.

 

تمامی کارشناسان و متخصصان این مرکز هر روزه در این تعمیرگاه حضور دارند و مالک خودرو می تواند بصورت حضوری از کارشناسی و مشاوره آن ها استفاده کند. تعمیر بنز C200 در تهران در مرکز تعمیرگاهی فیکس آپ کار توسط این مجموعه ضمانت می شود.

همچنین افرادی که خارج از محدوده تهران هستند می توانند بصورت تلفنی و غیر حضوری مشکلات خود را مطرح کرده و زمان حضور خود را هماهنگ کنند. تعمیر بنز C200 در تهران در فیکس آپ کار با هزینه و زمان مناسب گارانتی و انجام می شود.

تعمیر موتور بنز C200

موتور بنز C200 در مدل های 2012 که مدل های اولیه بوده است دارای حجم 1796 سی سی می باشد. در مدل های بالاتر حجم موتور بیشتر از قبل است و یک موتور بسیار قدرتمند تر دارد. این موتور 4 سیلندر 16 سوپاپه بصورت توربو شارژ بوده و سرعتی معادل 235 کیلومتر بر ساعت را می تواند طی کند.

از قدرت موتور این خودرو که بگذریم، با توجه به سال ساخت و استفاده ای که از کرده اید حتمآض نیاز به سرویس موتور این خودرو دارید. ممکن است مشکلات مختلفی برای موتور این خودرو پیش آید که نیاز به تعمیر موتور بنز C200 خواهد داشت. تعمیر بنز C200 باید حتماً در تعمیرگاه تخصصی انجام شود تا مشکلات رفع شود و اختلال و مشکلات بیشتری به آن وارد نشود.

خدمات تعمیر موتور بنز C200 بر اساس مشکلاتی که گزارش می شود صورت می گیرد. فیکس آپ کار بعنوان یک تعمیرگاه بنز C200 مراجعه کنندگان زیادی از این مدل خودرو دارد. بیشترین مشکلاتی که گزارش می شود و تعمیر موتور بنز C200 روی خودرو انجام می پذیرد موارد زیر است:

 1. ایجاد سر و صدای زیاد از موتور
 2. وجود لرزش در حالت بدون حرکت
 3. عدم سرعت و شتاب کافی
 4. روغن ریزی و روغن سوزی

تماس با فیکس آپ کار

شما می توانید با تماس با کارشناسان فیکس آپ کار، بطور رایگان مشاوره گرفته و نوع مشکل یا خدمات درخواستی خود را مطرح کنید و برای حضورتان هماهنگی انجام دهید.

مرکز تعمیرات ماشین خارجی فیکس آپ کار

تعمیر گیربکس بنز C200

خودرو بنز C200 گیربکس اتوماتیک 7 دنده تیپ ترونیک دارد که لذت رانندگی را بیشتر کرده است. انتقال نیرو در این خودرو دیفرانسیل عقب بوده و 7.8 ثانیه بطور تقریبی شتاب 0 تا 100 دارد. اشاره به این موارد فنی نشان از پر قدرت بودن خودرو است. این در حالی است که خودروهای قدرتمند همیشه فشار بیشتری را متحمل می شوند و این خود به مرور خرابی ایجاد می کند و نیاز به تعمیر گیربکس بنز C200 دارد.

تعویض دنده ها به شکل سریع و ایجاد فشار و بار روی آن باعث می شود تا گیربکس مشکلاتی را متحمل شود. در این شرایط خدماتی که باید به این خودرو اختصاص یابد تعمیر گیربکس بنز C200 است. مهم ترین فرایندی که سریعاً باید پس از مشاهده مشکل و اختلال در عملکرد گیربکس دید تعمیر آن است.

تعمیر گیربکس بنز C200 جزء خدماتی است که این مرکز تعمیرگاهی در تعمیر بنز C200 ارائه می دهد. در تعمیرات گیربکس این خودرو مشکلاتی که مطرح می شود مورد عیب یابی قرار می گیرد و پس از آن فرایند تعمیر گیربکس بنز C200 انجام می شود. برخی مشکلاتی که گیربکس بنز سی 200 می تواند داشته باشد به شکل زیر است:

 1. عدم حرکت در حالت درایو
 2. تاخیر در تعویض دنده
 3. عدم شتاب کافی
 4. ایجاد سر و صدا در تعویض دنده
 5. صدای زوزه در حین حرکت
 6. روغن ریزی از ناحیه گیربمس
 7. عدم تغییر دنده بخصوص در حالت پارک

تعمیر جلوبندی بنز سی 200

تعمیر موتور بنز C200 - تعمیر گیربکس بنز C200
تعمیر موتور بنز C200 – تعمیر گیربکس بنز C200

همانگونه که مطلع هستید خودروهای مرسدس بنز از کیفیت و کارایی بالایی برخوردارند. اما به این معنی نیست که هیچ گاه نیاز به سرویس و تعمیر جلوبندی بنز سی 200 نباشد. جلوبندی خودرو ها از حساس ترین قسمت های آن است که بیشتر در معرض خرابی قرار می گیرد. البته خودروهای خارجی مثل مرسدس بنز موجود در کشور ما به دلایل مختلف کمتر در حال تردد هستند.

جلوبندی خودرو ها بیشتر از قطعات مصرفی تشکیل می شوند. به این معنی که این قطعات مصرفی پس از مدتی استفاده باید تعویض گردند. عدم تعویض و رسیدگی به این موضوع در نهایت نیازمند تعمیر جلوبندی بنز سی 200 می شود که در ادامه به لوازم استوک بنز C200 هم اشاره خواهیم کرد. در ادامه برخی از مشکلاتی که جلوبندی بنز سی 200 ایجاد می کند و نیازمند تعمیر است را می توانید مشاهده کنید:

 1. ایجاد سر و صدا از قسمت جلویی خودرو
 2. انحراف چرخ ها و فرمان به چپ و راست
 3. لرزش قسمت جلویی خودرو حین حرکت
 4. خراب شدن لاستیک های جلو مثل لاستیک سایی
 5. انحراف و ضعف حین ترمز

سرویس دوره ای مرسدس بنز C200

سرویس دوره ای مجموعه فرایندی است که تمام بخش های خودرو در آن مورد تست و بررسی قرار می گیرند. برای خودرو های خارجی سرویس دوره ای نقش مهمی را ایفا می کند. زیرا باعث می شود تا هزینه های نگهداری آن به مراتب کمتر و میزان خرابی های آن به شکل قابل توجهی کاهش یابد.

سرویس دوره شامل تعویض مصرفی ها و عیب یابی و بررسی تمام قسمت های فنی و ظاهری خودرو است. سرویس دوره این خودرو یکی از خدمات تعمیرگاه بنز C200 در این مرکز می باشد. بیشترین عیب یابی و تست در سرویس دوره ای مرسدس بنز C200 در بخش موتور و گیربکس است.

سرویس دوره ای خودرو می تواند هر ساله یک تا چند بار بستگی به استفاده از آن انجام شود. مورد قابل توجه در سرویس دوره ای این است که منظم هر ساله انجام شود. در صورتی که در سرویس دوره ای مشخص شود نیاز به تعمیر خودرو می باشد، طبق گزارشی که ارائه می شود صورت می گیرد.

نصب آپشن بنز C200

نصب آپشن بنز C200 - فیکس آپ کار
نصب آپشن بنز C200 – فیکس آپ کار

خودرو بنز C200 آپشن های معقولی را در خود دارد. اما با توجه به این که بعضاً مدل های پایین تر آن در کشور ما تردد می کنند، می توانند با نصب آپشن بنز C200 لذت رانندگی را افزایش دهند. این آپشن ها هم می توانند به ظاهر بیرونی خودرو جلوه دهد و هم امکانات رفاهی بیشتری مهیا کند.

باید اشاره کرد که اگر آپشن های این خودرو دچار مشکل باشد قابل تعمیر و تعویض می باشد. همچنین برخی آپشن ها می تواند با آپشن های هم مدل اما بروزتر و بهتر هم تعویض گردد. بخصوص آپشن هایی در قسمت داشبورد خودرو که ظاهر خودرو را در قسمت درونی جذاب تر می کند. در ادامه برخی آپشن های پیشفرض بنز C200 در مدل 2012 به بالا را می توانید مشاهده و بررسی کنید:

 1. کیس های هوا در بخش های جلویی
 2. سیستم صوتی حرفه ای و محفظه تلفن همراه
 3. ABS – HSA – ESP – BAS – PRE – SAFE – ASR
 4. سنسور عقب، نور، باران، پارک و فشار تایر
 5. چراغ های LED
 6. فرمان سه پره با کنترل های روی آن
 7. حالت رانندگی اسپرت
 8. گرم کن های صندلی
 9. صفحه نمایش و دوربین دنده عقب
 10. سانروف و سقف پاناروما

لوازم استوک بنز C200

با توجه به این که خودروهای خارجی لوازم یدکی و نمایندگی معتبر و فعالی در کشور ندارند، مشکلات تهیه لوازم مختلف را دارند. بزگترین دغدغه دارندگان خودروهای مرسدس بنز و خودروهای خارجی دیگر نبود لوازم اصل و سالم می باشد. در تعمیر خودرو وجود لوازم یدکی مختلف برای مدل مراجعه کننده اهمیت زیادی دارد.

از این رو مرکز تعمیرگاهی فیکس آپ کار یکی از خدمات خود را به لوازم استوک بنز C200 تخصیص می دهد. قطعات بنز سی 200 بصورت اصل و کاملاً سالم بدون هیچ واسطه ای از کمپانی های معتبر وارد کشور می شوند. لوازم استوک بنز C200 پس از آن که وارد شد توسط کارشناس مربوطه مورد تست و بررسی قرار می گیرد تا سلامت آن تایید شود.

دارندگان این خودرو ها می توانند درخواست خود را جهت تهیه و تامین لوازم استوک بنز C200 اعلام کنند. مشاوران فروش این درخواست را دریافت کرده و هزینه و زمان تهیه آن را محاسبه می کنند. در نهایت امکان تعویض یا نصب لوازم استوک بنز C200 در این مجموعه میسر بوده و انجام می پذیرد. همچنین تمام لوازم استوک بنز C200 ضمانت می شود و خدمات پس از فروش خواهد داشت.

صافکاری نقاشی مرسدس بنز سی 200

تعمیرات مرسدس بنز سی 200 - فیکس آپ کار
تعمیرات مرسدس بنز سی 200 – فیکس آپ کار

خودروهای مرسدس بنز بدلیل ارزش بسیار بالایی که دارند باید در رانندگی دقت بیشتری شود. اما حادثه برای هر خودرویی ممکن است رخ دهد و صدمات فیزیکی به خودرو وارد شود. در چنین شرایطی صافکاری و نقاشی مرسدس بنز سی 200 انجام می شود. مالک خودرو باید جهت کارشناسی به صورت حضوری مراجعه کند تا میزان صدمات خودرو بررسی شود.

یکی از روش های صافکاری ابزارهای جدید است که به آن صافکاری PDR می گویند. در صافکاری PDR خودروی بنز C200 توسط ابزارهای میله مانند بدون ایجاد امواج ترمیم می شوند. همچنین در صورتی که این صدمات باعث رنگ پریدگی های جزئی باشد از لیسه گیری یا لیسه کشی استفاده می شود.

صافکاری نقاشی مرسدس بنز سی 200 با هزینه و زمان کاملاً مناسب انجام می شود. کارشناس این مجموعه دارای تجربه و تخصص بالایی در صافکاری و نقاشی خودروهای خارجی دارد. تمام خدمات در بخشی مجزا در این تعمیرگاه بنز C200 انجام می شود.