از مهم ترین خدمات تعمیرات خودرو تعمیر بی ام و 320i است که در تعمیرگاه فیکس آپ کار انجام می شود. تعمیر BMW 320i بصورت تخصصی و حرفه ای در این مرکز انجام می شود. خودرو بی ام و 320 یا 320i که از سری 3 برند خودرو سازی بی ام و می باشد از خودروهای محبوب به حساب می آید.

در مرکز تعمیرگاهی بی ام و که پیش تر در قسمت برند های خودرو تحت عنوان تعمیر بی ام و به آن اشاره داشته ایم. هر مدل از این خودرو تعمیر می شود. خدماتی که برای این خودرو و مدل های مشابه آن داده می شود شامل تعمیر کامل است. تعمیر موتور و گیربکس بی ام و و قسمت های مختلف آن که حرفه ای و تخصصی صورت می گیرد.

در ادامه مطلب تعمیر بی ام و 320 در فیکس آپ کار مطالعه خواهید کرد:

تعمیرگاه بی ام و 320i

تعمیرگاه بی ام و 320i - تعمیر بی ام و 320
تعمیرگاه بی ام و 320i – تعمیر بی ام و 320

بی ام و 320i یک خودرو خارجی بسیار محبوب از برند BMW است که تعداد محدودی از آن ها در کشور ما موجود است. این خودرو علاوه بر ظاهر بسیار لوکس و زیبا، یک خودرو قدرتمند به حساب می آید. اما وجود این خودرو در کشور ما مشکلات فراوانی برای دارندگان این خودرو ایجاد کرده است. مشکلاتی نظیر خرابی یا قطعات که نیازمند خدمات تعمیر بی ام و 320 می باشد.

این مجموعه بعنوان یک تعمیرگاه بی ام و 320i فعالیت می کند. تمامی تعمیرات تخصصی بی ام و 320 بصورت کامل انجام می شود. این تعمیرات و خدمات ارائه شده برای خودرو BMW 320i بصورت ضمانت شده است. به این شکل که در تعمیرگاه بی ام و 320i هر تعمیری روی خودرو انجام شود گارانتی می شود و در صورت وجود مشکل خدمات پس از تعمیرات خواهد داشت.

خودروهای سری 3 بی ام و انواع گوناگونی دارند که در ویکی پدیا ب ام و سری 3 توضیح داده شده است. این خدمات در تعمیرگاه بی ام و 320i بصورت کامل برای تمام خودروهای این سری ارائه می شود. این مرکز بعنوان تعمیرگاه BMW 320i خدمات را بصورت کامل بدون محدودیت به دارندگان این خودرو ارائه می دهد.

تعمیر موتور بی ام و 320

بی ام و 320 دارای یک موتور 4 سیلندر 16 سوپاپه با حجم 1997 سی سی می باشد. این خودرو که در سال 2008 توسط خودرو ساز آلمانی یعنی BMW تولید شد بصورت توربو شارژ می باشد. درست است که با یک موتور نسبتاً قدرتمند طرف هستیم اما هزینه تعمیر موتور و نگهداری آن هم بالاست. از طرفی هم تعمیر موتور بی ام و 320 کار هر تعمیرکار یا کارشناسی نمی باشد.

علاوه بر این که این موتور کاملاً با کیفیت ساخته شده است و توان خروجی بالایی دارد، باید با آن مدارا کرد. در هر صورت تعمیر موتور بی ام و 320 در مرکز تعمیرگاهی بی ام و فیکس آپ کار انجام می شود. این تعمیرات توسط کارشناسان خبره در این زمینه انجام می شود. مهم ترین اصل در تعمیر موتور بی ام و 320 عیب یابی صحیح آن می باشد.

دارندگان خودرو بی ام و 320i جهت دریافت تعمیر موتور باید پس از هر گونه مشکل سریعاً اقدام کنند. زیرا در ادامه در صورت عدم رسیدگی و توجه هزینه تعمیر موتور بی ام و 320 افزایش خواهد یافت. در این مجموعه هزینه و زمان تعمیر موتور بی ام و 320i بصورت کاملاً اقتصادی و قابل قبول صورت می گیرد.

تعمیر گیربکس بی ام و 320

تعمیر موتور بی ام و 320 - تعمیر گیربکس بی ام و 320i
تعمیر موتور بی ام و 320 – تعمیر گیربکس بی ام و 320i

بی ام و 320 دارای یک گیربکس 8 دنده اتوماتیک می باشد که بصورت دیفرانسیل عقب نیز عمل می کند. این گیربکس برای یک موتور توربو شارژ با حجم تقریباً 2 هزار شاید لازم نباشد و زیاد هم باشد. اما این مسئله باعث شده است تا عملکرد و طول عمر گیربکس و موتور افزایش داشته باشد. در نهایت این اجزای به ظاهر قدرتمند و با کیفیت هم نیاز به تعمیر گیربس بی ام و 320 خواهد داشت.

خدمات تعمیر بی ام و 320 که در مرکز تعمیرگاهی فیکس آپ کار صورت می گیرد شامل تعمیر کامل و تخصصی آن می باشد. گیربکس های اتوماتیک یا خودکار که با مشکلات سر و صدا، تاخیر در تعویض دنده، صدای زوزه، جا نرفتن دنده و موارد مشابه به این مجموعه مراجعه می کنند. کارشناس متخصص ابتدا با عیب یابی مشکلات را مشخص نموده سپس اقدام به تعمیر گیربکس بی ام و 320 می کند.

در چندین سری از تولید خودرو های بی ام و 320 با نام E در سال های مختلف این خودرو ها تولید شده اند. کارشناسان این مجموعه به ساختار تمام گیربکس های این مدل ها مسلط هستند. لذا این تعمیرات در بازه زمانی مناسب بصورت حرفه ای انجام می شود تا مشکلات در تعمیر گیربکس بی ام و 320 رفع شوند.

تعمیر جلوبندی بی ام و 320i

سیستم جلوبندی بی ام و 320i و سایر مدل های این سری از تکنولوژی با نام MacPherson استفاده شده است.بازوهای دوبل کنترل کننده این جلوبندی هستند که استقامت بیشتری به آن داده است. اما نیروی محرک دیفرانسیل عقب و تعداد دنده های بالا و سرعتی که این خودرو طی می کند آن را نیازمند خدمات تعمیر جلوبندی بی ام و 320i می کند.

وزن این خودرو نسبت به جثه ای که دارد کمی بالاست و معادل 1495 کیلوگرم می باشد. وزن بالای خودرو هم در مقاوت اجزایی که به آن Suspension گفته می شود تاثیر گذار خواهد بود. بیشترین عوامل خرابی در جلوبندی بی ام و 320i عدم رعایت در سرعت در خرابی های جاده ها و خیابان ها است. همچنین عامل خرابی دیگر نیز عدم رسیدگی به تعویض به موقع مصرفی ها در تعمیر جلوبندی بی ام و 320i می باشد.

ناگفته نماند که اکثراً تعمیر جلوبندی بی ام و 320i شامل تعویض قطعه می باشد که در ادامه مطلب تعمیر بی ام و 320i به آن اشاره می کنیم. در فیکس آپ کار کارشناس عیب های وارد شده به جلوبندی بی ام و را یافته سپس اقدام به تعمیر جلوبندی بی ام و 320 می کند. این تعمیرات شامل تعویض قطعات مصرفی نیز می شود.

تماس با فیکس آپ کار

شما می توانید با تماس با کارشناسان فیکس آپ کار، بطور رایگان مشاوره گرفته و نوع مشکل یا خدمات درخواستی خود را مطرح کنید و برای حضورتان هماهنگی انجام دهید.

مرکز تعمیرات ماشین خارجی فیکس آپ کار

تعمیر بی ام و 320 در تهران

مرکز تعمیرگاه بی ام و 320i فیکس آپ کار واقع در تهران آماده ارائه خدمات کامل برای مدل های سری E مثل 320i می باشد. تعمیر بی ام و 320 در تهران در این مرکز در یک محیط تعمیرگاهی بسیار بزرگ انجام می شود. در این مرکز کارشناسان بصورت تخصصی تعمیرات را انجام داده و شامل تمام قسمت های مختلف یک خودرو BMW می باشد.

دارندگان خودرو بی ام و 320 در تهران می توانند با مراجعه حضوری به این مجموعه از این خدمات بهره مند شوند. شایان ذکر است که تعمیر بی ام و 320 در تهران در این مرکز شامل ضمانت بوده و دارای هزینه و زمان مناسب می باشد. همچنین مالکین این خودرو که خارج از محدوده تهران هستند می توانند با هماهنگی قبلی بصورت حضوری مراجعه کنند.

سرویس دوره ای BMW 320

تعمیر جلوبندی BMW 320i - فیکس آپ کار
تعمیر جلوبندی BMW 320i – فیکس آپ کار

همانگونه که می دانید خودرو های خارجی نیازمند سرویس های دوره ای منظم و دقیق هستند. دلیل انجام چنین فرایندی کاهش هزینه های نگهداری خودروهای لوکس و گران قیمت می باشد. اما این سرویس دوره ای تنها شامل تعویض مصرفی هایی مثل روغن و فیلتر ها نمی شود.

در سرویس دوره ای BMW 320 تمام خودرو توسط یک کارشناس با تجربه که به ساختار آن مسلط است مورد بررسی قرار می گیرد. این بررسی ها شامل قسمت های فنی و ظاهر آن ها نیز می باشد. صرفاً بصورت چشمی یا گذری انجام نمی شود و دقت عمل در این بررسی حرف اول را می زند.

در نهایت گزارشی از وضعیت خودرو اعلام می شود که در صورت تایید مالک خودرو این سرویس دوره ای انجام می شود. در چنین شرایطی تعمیرات تخصصی نیز در سرویس دوره ای BMW 320 انجام می شود. این فرایند باعث می شود تا خرابی های جزئی یا زودهنگام شناسایی شده و زودتر از موعد تعمیر شوند. در نهایت هزینه نگهداری خودرو بی ام و بسیار کاهش میابد.

نصب آپشن بی ام و 320i

خودروهای بی ام و عموماً آپشن های بیشتری نسبت به خودرو های هم رده خود دارد. به این دلیل که برند خودروسازی خودروهای تولیدی را بصورت لوکس روانه بازار می کند. قطعاً خودروهای لوکس دارای آپشن های بیشتری نسبت به خودروهای دیگر هستند. اما ممکن است نسبت به زمان تولید خودرو آپشن های به کار رفته لذت رانندگی را کاهش داده باشد.

در خدمات نصب آپشن بی ام و 320i می توان آپشن ها را بروز کرده یا آپشن های جدیدی را به خودرو اضافه کرد. این آپشن ها می تواند در قسمتی از خودرو به کار گرفته شود. همچنین در صورتی که آپشن های خودرو دچار مشکل شده باشند و عملکرد صحیحی نداشته باشند قابل تعویض هستند.

خدمات نصب آپشن بی ام و 320i شامل تعویض، بروزرسانی و نصب می باشد که در هر خودرو بسته به نیاز مالک آن خودرو انجام می شود. مالکین خودرو بی ام و 320i می تواند جهت نصب آپشن بی ام و به مرکز تعمیرگاه فیکس آپ کار مراجعه کنند. در ادامه برخی آپشن های خودرو بی ام و 320 را مشاهده خواهید کرد:

 1. کیسه هوای راننده و سرنشینان
 2. سیستم صوتی و صفحه نمایش
 3. تغییر سیستم و مود رانندگی
 4. سنسور نور، باران، چراغ، پارک و بادتایر
 5. دوربین دنده عقب
 6. آینه های تاشو الکتروکرومیک
 7. سیستم تعلیق اسپرت
 8. گرم صندلی و فرمان
 9. سیستم HUD اطلاعات روی شیشه جلو
 10. سانروف و پدال تعویض دنده کنار فرمان
 11. کروز کنترل و دکمه های کنترل روی فرمان

لوازم استوک بی ام و 320

لوازم استوک بی ام و 320i - تعمیر BMW 320i
لوازم استوک بی ام و 320i – تعمیر BMW 320i

خودروهای خارجی موجود در کشور ایران که بصورت وارداتی وارد شده اند مشکلاتی نظیر تامین قطعات را دارند. با توجه به این که هیچ نمایندگی رسمی برای این خودرو ها وجود ندارد، تهیه و تامین قطعات اصل و سالم کار دشوار و هزینه بری برای مالکانشان است. به همین جهت خدمات دیگری که فکس آپ کار ارائه می دهد لوازم استوک بی ام و 320 در کنار خدمات تعمیر بی ام و 320 می باشد.

لوازم استوک بی ام و 320 توسط این مجموعه از کمپانی های معتبر تهیه و وارد می شوند. واسطه ای در کار نیست و بصورت مستقیم این مبادلات صورت می گیرد. این مسئله باعث شده تا لوازم استوک بی ام و 320 با هزینه بسیار مناسبی تهیه شوند. همچنین تمام لوازم استوک توسط کارشناسان این مجموعه مورد بررسی قرار می گیرند.

قطعات و لوازم استوک بی ام و 320 شامل موتور و گیربکس که اجزای بزرگی هستند می باشد. قطعات و لوازم استوک کوچک تر نیز امکان ارائه را دارد. این قطعات همگی اصل و سالم بوده و بصورت ضمانت شده فراهم می شوند. در نهایت امکان نصب یا تعویض لوازم استوک بی ام و 320 در این مرکز تعمیرگاهی وجود دارد.

صافکاری و نقاشی بی ام و 320

اگر مالک چنین خودرویی هستید و صدمه ای به آن وارد شده است اصلاً نگران نباشید. کارشناسان این مجموعه هر گونه صدمات فیزیکی وارد شده به بی ام و را ترمیم می کنند. نحوه رفع مشکلات فیزیکی بسته به نوع صدمه وارد شده دارد و مالک باید خودرو را جهت کارشناسی به این مرکز ببرد.

صافکاری نقاشی بی ام و 320 بصورت کاملاً حرفه ای و تخصصی صورت می گیرد و کمترین نشانه های ترمیم را مشاهده خواهید کرد. صدماتی که بصورت جزئی بوده بصورت صافکاری بی رنگ انجام می شود. ابزارهایی مثل صافکاری PDR به دست یک کارشناس خبره امواجی به جای نمی گذارد.

خدماتی نظیر لیسه گیری یا لیسه کشی نیز در صورت رنگ پریدگی های جزئی در قسمت های مختلف انجام پذیر است. پس از کارشناسی شدن قسمت های آسیب دیده صافکاری و نقاشی بی ام و 320 در کنار خدمات تعمیر بی ام و 320i صورت می گیرد.