تعمیر سانگ یانگ اکتیون یکی از خدمات حرفه ای و تخصصی مجموعه فیکس اپ کار در زمینه تعمیر خودروی خارجی می باشد. تعمیرگاه سانگ یانگ اکتیون در مجموعه فیکس اپ کار با حضور متخصصین ماهر در زمینه تعمیر گیربکس، جلوبندی و تامین لوازم استوک آماده ارائه خدمات مورد نظر شما می باشد. این مجموعه با بهره گیری از تجربه و دانش بالا در این زمینه خدمات مورد نظر را با ارائه ضمانت تعمیر به مشتریان ارائه می نماید.

رفع مشکلات خودرو های خارجی یکی از درگیری های ذهنی رانندگان می باشد. فیکس آپ کار علاوه بر ارائه خدمات تعمیرات انواع مدل سانگ یانگ در این مقاله قصد دارد تا اطلاعات مهمی را پیرامون نکات تعمیر سانگ یانگ اکتیون به شما علاقه مندان ارائه دهد. خودرو سانگ یانگ به عنوان یک خودروی کره ای نیازمند دارای ساختاری پیچیده تر نسبت به خودروهای ایرانی دارد که جهت رفع مشکلات آن باید به یک تعمیرگاه مجاز و تخصصی مراجعه نمایید.

در ادامه مطلب تعمیر SsangYong Actyon در فیکس اپ کار مطالعه خواهید کرد:

ساینگ یانگ اکتیون

آشنایی با سانگ یانگ اکتیون - تعمیرگاه سانگ یانگ اکتیون - فیکس اپ کار
آشنایی با سانگ یانگ اکتیون – تعمیرگاه سانگ یانگ اکتیون – فیکس اپ کار

سانگ یانگ یک شرکت خودرو سازی کره ای می باشد که با تولید خودرو های SUV و CUV در حال فعالیت می باشد. این شرکت نسل اول خودرو های خود را بین سال های 2005 تا 2011 تولید نمودون در ادامه با افزایش تولیدات خود در سال های 2012 تا 2018 نسل دوم ماشین های خود را نیز روانه بازار نمود. اسانگ یانگ اکتیون با توجه به طراحی آن در سال 2014 در نسل دوم خودروهای این شرکت می باشد.

در سال 1963 این شرکت با از ادغام دو شرکت دانگ هاون و دانگ بنگ پدیده آمده است که تولیدات آنها با مونتاژ خودرو های چینی و در ادامه با تولید ماشین های سنگین مانند کامیون شروع و ادامه یافت. این کارخانه در سال 1986 به سانگ یانگ تغییر نام داد و سال 2022 توسط شرکت KG Mobility خریداری شد.

 به دلیل جذابیت این خودرو در سطح کشور شاهد ایجاد مراکز تعمیرات سانگ یانگ اکتیون هستیم که فیکس اپ کار با در اختیار داشتن متخصصین زبده به عنوان تعمیرگاه سانگ یانگ اکتیون در تهران فضایی مطمئن جهت تعمیرات این خودرو ایجاد کرده است. در این مجموعه تعمیر جلوبندی سانگ یانگ اکتیون، گیربکس و دیگر قطعات آن انجام می پذیرد.

تعمیرگاه سانگ یانگ اکتیون

امروزه به دلیل افزایش خودرو ها یافتن مراکز تعمیرات خودرو در سطح شهر کار سختی نمی باشد. اما مشکل یافتن تعمیرگاه های تخصصی برای خودروهای خارجی می باشد. در تعمیرگاه سانگ یانگ اکتیون مانند دیگر خودرو های خارجی و مدرن و تفاوت در قطعات آنها نیازمند تخصص بیشتری می باشد تا بهترین نتیجه را از تعمیر خودرو داشته باشید. تعمیر موتور سانگ یانگ اکتیون یکی از قسمت های مهم در این خودرو جهت تعمیر تخصصی می باشد.

یکی از معضلات موجود در کشور نبود نمایندگی و همکاری با خودروسازان خارجی می باشد. این مشکل هنگام خرابی خودرو بسیار مشهود می شود و باعث سردرگمی رانندگان در یافتن قطعات و تعمیرگاه می شود. فیکس آپ کار با وجود متخصصین با تجربه و ماهر و همچنین دارا بودن پیشینه ای 10 ساله به عنوان تعمیرگاه سانگ یانگ اکتیون در تهران  شما را در رفع مشکلات خودروی خارجی مانند تعمیر سانگ یانگ همراهی می کند. تعمیر گیربکس سانگ یانگ اکتیون از تخصص های موجود در این مجموعه می باشد.

تعمیر سانگ یانگ اکتیون در تهران

سانگ یانگ اکتیون به عنوان یکی از مدل های تولیدی شرکت SsongYong جهت تعمیر نیازمند شناخت کافی از قطعات و ساختار آن می باشد. مجموعه فیکس اپ کار به عنوان یکی از تخصص های خود در تعمیر سانگ یانگ اکتیون در تهران خدمات کامل تعمیر خودروی این خودرو را ارائه می دهد. همچنین علاوه بر تعمیر این مدل خودرو از سانگ یانگ قابلیت تعمیر مدل های موسو، چیر من، تیوولی و انواع دیگر ساخته های این شرکت را دارا می باشد.

فعالیت این مجموعه در حذف استرس دارندگان خودروی اکتیون جهت تعمیر آن در تمام سطوح کشور به خصوص تهران نقش بسزایی دارد. ارائه ضمانت تعمیر سانگ یانگ Actyon و پشتیبانی از آن اجزء ویژگی های این مجموعه می باشد. شما عزیزان در صورت نیاز به قطعات آن جهت تعمیر از لوازم استوک سانگ یانگ اکتیون موجود در این مجموعه استفاده نمایید.

تعمیر موتور سانگ یانگ اکتیون - تعمیرگاه موتور اکتیون - فیکس آپ کار
تعمیر موتور سانگ یانگ اکتیون – تعمیرگاه موتور اکتیون – فیکس آپ کار

تعمیر موتور سانگ یانگ اکتیون

موتور خودرو به عنوان یکی از ارزشمندترین قطعات خودرو می باشد که توانایی آن موجب افزایش کارایی ماشین می شود. سانگ یانگ اکتیون به عنوان یک خودروی شاسی بلند دارای موتوری 4 سیلند به همراه 16 سوپاپ می باشد. این خودرو با حجم موتور این خودرو 2300 سی سی دارای قدرت و سرعت بالایی می باشد. تعمیر موتور سانگ یانگ اکتیون با توجه به ساختاری که دارد از امور مهم تعمیراتی در آن می باشد.

موتور سانگ یانگ اکتیون به تناسب تفاوت هایی که نسبت به موتور خودرو های ایرانی دارد دارای پیچیدگی های خاص خود می باشد. همانطور که می دانید مهمترین عامل در تعمیر موتور خودرو عیب یابی آن می باشد. عیب یابی دقیق در تشخیص و تعمیر موتور خودرو کمک زیادی می کند که در ادامه اقدامات لازم جهت تعمیر آن صورت می پذیرد. فیکس آپ کار به عنوان تعمیر گاه سانگ یانگ اکتیون در تهران با در دست داشتن امکانات زیاد و تخصص لازم بهترین مکان برای عیب یابی این خودرو می باشد.

رفع خرابی موتور سانگ یانگ Actyon

مشکلات مرتبط با موتور خودرو عموماً به مسائلی مانند روغن موتور، سیلندر، واشر سر سیلندر و استپر مرتبط می شود که باید آنها بررسی شوند. این اختلال ها با وجود علائمی نمایان خواهند شد که با تشخیص آنها اقدام به رفع خرابی های خودرو و تعمیر قطعات  می کنند. با وجود محدودیت ها تهیه قطعات بسیار مشکل می شود که یکی از بهترین راه ها، تهیه لوازم استوک سانگ یانگ اکتیون از فیکس اپ کار به همراه ضمانت می باشد. از جمله نشانه هایی که خبر از خرابی موتور می دهد و عامل تعمیر سانگ یانگ اکتیون می شوند به موارد زیر می توان اشاره کرد.

 1. وجود صدا در موتور خودرو
 2. تغییر رنگ دود خروجی از اگزوز
 3. روشن شدن چراغ چک روغن
 4. وجود بوی روغن در خودرو
 5. روشن شدن چراغ چک موتور
 6. کاهش توان خودرو نسبت به قبل
 7. ایجاد لرزش در موتور و خودرو
 8. بوی بد از اگزوز ماشین
 9. نشتی روغن در زیر و درون موتور خودرو
 10. کاهش توان و شتاب خودرو

در صورت وجود هر کدام از این علائم باید به وجود مشکلات و نیاز به تعمیر موتور سانگ یانگ اکتیون شک کنید. جهت رفع خرابی موتور سانگ یانگ Actyon و جلوگیری از نقص های بعدی و هزینه های گزاف تعمیر خودرو بهتر است در اسرع وقت خودروی خود را به یک مرکز مجاز تعمیرات خودرو نشان دهید. وجود هر گونه مشکل در موتور خودروی سانگ یانگ Actyon می تواند مشکلات آزار دهنده ای را برای شما به وجود آورد.

تعمیر گیربکس سانگ یانگ اکتیون - تعمیرگاه گیربکس اکتیون - فیکس آپ کار
تعمیر گیربکس سانگ یانگ اکتیون – تعمیرگاه گیربکس اکتیون – فیکس آپ کار

تعمیر گیربکس سانگ یانگ اکتیون

گیربکس خودرو یکی از عوامل بسیار مهم و تاثیر گذار در حرکت و تنظیم سرعت خودرو می باشد. عملکرد صحیح آن در انواع خودرو از جمله سانگ یانگ اکتیون به حرکت صحیح و استاندارد کمک زیادی می کند. گیربکس این خودرو با قابلیت 6 سرعته خودکار برای خودرویی با این جثه بزرگ عملکرد بسیار عالی ای دارد.

نگهداری و تعمیر گیربکس سانگ یانگ اکتیون به صورت حرفه ای مسلماً در سلامت خودرو و رانندگی با آن تاثیر مثبتی دارد اما عواملی دچار خرابی نیز می شود که نیاز به تعمیر سانگ یانگ اکتیون می شود. با توجه به پیشرفت و تغییر گیربکس های این خودرو نسبت به گذشته تعمیر آن نیاز به تخصص و مهارت ویژه ای دارد.

تعمیرگاه سانگ یانگ اکتیون در تهران با عنوان یکی از تخصص های فیکس اپ کار در زمینه خودرو های خارجی آماده ارائه خدمات تخصصی در جهت تعمیر گیربکس خودرو سانگ یانگ اکتیون می باشد. تعمیر گیربکس این خودرو مانند تعمیر جلوبندی سانگ یانگ اکتیون از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد که جهت تعمیر آن باید به مراکز مجاز و حرفه ای مراجعه نمایید.

رفع خرابی گیربکس سانگ یانگ Actyon

سانگ یانگ اکتیون دارای گیربکسی اتوماتیک می باشد که به دلایل مختلفی دچار مشکل و خرابی می شوند. رفع خرابی گیربکس سانگ یانگ Actyon در گرو تشخیص به موقع و اقدام سریع نسبت به رفع آن می باشد. این مشکلات با گیربکس های دستی کمی متفاوت تر است که جهت شناسایی علائم و تعمیر گیربکس سانگ یانگ اکتیون به آنها اشاره می کنیم.

 1. نشتی روغن از جعبه دنده اتوماتیک: دنده های اتوماتیک جهت فعالیت صحیح خود نیاز مبرمی به روغن دارند که کاهش سطح آن باعث ساییدگی صفحه کلاچ، بلبرینگ و چرخ دندها می شود.
 2. جابجایی ناگهانی دنده: دنده هنگام تغییر موقعیت باید در جای خود قرار بگیرد. اگر این شرایط به صورت ناگهانی تغییر کردمی تواند به دلیل خرابی سلکتور یا ساعت گیربکس باشد و نیاز به تعمیر سانگ یانگ اکتیون پیدا خواهید کرد.
 3. گاز هرز در حالت درایو: اگر بعد از تغییر موقت دنده به حالت درایو متوجه گاز هرز خودرو شدید قطعاً مشکلی در گیربکس وجود دارد. این عامل می تواند به دلیل عدم تنظیم سلکتور گیربکس باشد. با تعمیر گیربکس سانگ یانگ اکتیون می توانید این مشکل را رفع نمایید.
 4. وجود صدای زوزه از گیربکس: یکی دیگر از نشانه های خرابی در گیربکس وجود صدا در حالت خلاصی دنده می باشد. این صدا معمولاً به شکل زوزه همراه با لرزش می باشد.

موارد دیگری نیز می تواند نشانه ی خرابی در گیربکس باشد که علائمی همچون بوی سوختی، لرزش در دنده، روشن شدن چراغ چک خودرو و عملکرد دیر دنده می باشد. عدم رسیدگی به این علائم موجب تعمیر موتور سانگ یانگ اکتیون خواهد شد.

<yoastmark class=

تعمیر جلوبندی سانگ یانگ اکتیون

تعمیر جلو بندی سانگ یانگ اکتیون یکی از تعمیرات مهم در این خودرو می باشد. با توجه به بخش های متفاوت تشکیل دهنده این قسمت از خودرو مشکلات آن نیز متفاوت می باشد. عموماً جلوبندی خودرو ها شامل کمک فنر، طبق، جعبه فرمان، سیبک و پلوس خودرو است که بسیاری از این قطعات را می توانید به صورت لوازم استوک سانگ یانگ اکتیون با بهترین کیفیت از مجموعه فیکس اپ کار تهیه نمایید.

از جمله خدمات ارائه شده فیکس آپ کار در تعمیر سانگ یانگ اکتیون تعمیرات جلوبندی این خودرو می باشد. با توجه به نوع شاسی بلند ساینگ یانگ اکتیون تفاوت هایی در این مدل وجود دارد. جهت رسیدگی به خرابی های جلو بندی، فیکس اپ کار با ارائه بهترین امکانات آماده سرویس دهی در زمینه تعمیرات به مشتریان می باشد. این مجموعه جهت تعمیر جلوبندی خودرو و تجهیز آن به عنوان تعمیرگاه سانگ یانگ اکتیون در تهران برای ارائه خدمات این مدل خودرو آمادگی کامل را دارا می باشد.

سرویس دوره ای سانگ یانگ اکتیون

از دیگر خدمات حرفه ای فیکس اپ کار در تعمیر سانگ یانگ اکتیون سرویس دوره ای آن می باشد. سرویس دوره ای به بررسی خودرو و رفع عیب های احتمالی آن می پردازد. یکی از بررسی های مورد انتظار در سرویس دوره ای خودرو سانگ یانگ مربوط به قطعات ماشین می شود. این بررسی به تعمیر موتور سانگ یانگ اکتیون و دیگر قطعات یا تعویض آنها منتهی می شود.

یکی دیگر از مواردی که در سرویس دوره ای سانگ یانگ اکتیون مدنظر قرار میگیرد تعویض روغن می باشد. در خودرو سیالاتی جهت انجام کاهش دما و روغن کاری وجود دارد که به دلایل مختلف میزان آن کاهش می یابد. عدم روغن کاری صحیح گیربکس و افزایش اصطکاک آن موجب تعمیر گیربکس سانگ یانگ اکتیون می شود. بنابرایندر صورت عدم رسیدگی به اختلالات روغن سانگ یانگ موجب نیاز به تعمیر خودرو می شود.

مشکلات قطعات خودروی سانگ در بسیاری از موارد با تعمیر آن حل می شود. اما در شرایط مختلف نیاز به تعویض قطعه پیدا خواهید کرد. بسیاری از قطعات ه صورت مصرفی می باشند که در طول مدت زمان مشخصی باید نسبت به تعویض آنها اقدام نمود. از جمله مهمترین عواملی که از تعمیر سانگ یانگ اکتیون جلوگیری می کند استفاده از سرویس دوره ای می باشد. در صورت نیاز به تهیه قطعات این خودرو می توانید از لوازم استوک سانگ یانگ اکتیون که توسط فیکس اپ کار با ضمانت ارائه می شود استفاده نمایید.

نصب آپشن سانگ یانگ اکتیون

امروزه آپشن ها در خودرو ها با جذابیت منحصر بفرد خود یکه تازی میکنند. این آپشن ها در لول های مختلف در انواع خودروبه صورت پیش فرض وجود دارد که ماشین های مدرن بیشتر شامل این مورد می شوند. خودرو هایی که این امکانات را دارا نیستند می توانند قابلیت نصب آن ها را داشته باشند. خودروی سانگ یانگ اکتیون نیز یکی از ماشین هایی می باشد که با اضافه شدن آپشن های مختلف جذابیت بیشتری به خود میگیرند. نصب آپشن سانگ یانگ اکتیون از دیگر خدمات ارائه شده در فیکس اپ کار می باشد.

نصب آپشن سانگ یانگ اکتیون - سرویس سانگ یانگ اکتیون - فیکس آپ کار
نصب آپشن سانگ یانگ اکتیون – سرویس سانگ یانگ اکتیون – فیکس آپ
کار

فیکس آپ کار علاوه بر خدمات تعمیر گیربکس سانگ یانگ اکتیون و دیگر قسمت ها آمادگی نصب انواع آپشن در این خودرو را دارد. از جمله امکاناتی که در این خودرو موجود می باشد می توان به سنسور عقب، گرمکن صندلی جلو، قفل خودکار درب ها در سرعت بالا، تنظیم ارتفاع نور چراغ های جلو، آینه های الکتروکرومیک و سیستم تهویه مطبوع با تنظیم رطوبت اشاره نمود. در صورت نیاز به امکانات بیشتر می توانید اقدام به نصب آپشن اضافه در این خودرو بکنید. فیکس اپ کار به عنوان بهترین تعمیرگاه سانگ یانگ اکتیون در تهران جهت نصب بهترین آپشن ها در خدمات مشتریان عزیز می باشد.

لوازم استوک سانگ یانگ اکتیون

دارندگان خودرو های خارجی از جمله خودروی سانگ یانگ به دلیل عدم وجود پشتیبانی و نمایندگی مستقیم از کارخانه سازنده با مشکل تامین قطعات خودرو مواجه هستند. یکی از از بهترین راه های موجود استفاده از قطعات استوک سانگ یانگ اکتیون با بهترین کیفیت می باشد. تامین قطعات مورد نیاز این خودرو یکی از تکه های اصلی پازل تعمیر سانگ یانگ اکتیون می باشد.

فیکس اپ کار در مجموعه خدمات خودرو های خارجی خود، تامین لوازم استوک سانگ یانگ اکتیون را نیز پشتیبانی می کند. تمامی قطعات ارائه شده توسط این مجموعه دارای ضمانت توسط فیکس آپ کار می باشد. از نکات ویژه این قطعات تامین آنها از کمپانی های معتبر و اصل می باشد که به دلیل حذف واسطه از قیمت مناسبی نیز برخوردار است. لوازم استوک خودرو توسط این مجموعه تست و در اختیار مشتریان قرار میگیرد.فیکس آپ کار تامین لوازم استوک این مدل خودرو را به عنوان یکی از تکه های پازل در کنار تعمیر موتور سانگ یانگ اکتیون، گیربکس، جلوبندی و صافکاری نقاشی در اختیار دارد.

صافکاری و نقاشی سانگ یا نگ اکتیون

یکی از نیازهای تعمیراتی خودرو ها صافکاری و نقاشی می باشد. این مورد نیر به عنوان یکی دیگر از خدمات تخصصی و فوق حرفه ای در فیکس اپ کار می باشد. انواع خدمات ارائه شده در این زمینه صافکاری نقاشی PDR، لیسه گیری و دیتیلینگ خودرو سانگ یانگ اکتیون می باشد. هر کدام از این موارد با توجه به خرابی در خودرو نیازمند ابزارهای متفاوتی می باشد که در ارائه نتیجه کار ایده آل تاثیر گذار می باشد. در تصادفات مخصوصاً از قسمت جلو خودرو علاوه بر صافکاری و نقاشی سانگ یا نگ اکتیون معمولاً به تعمیر جلوبندی سانگ یانگ اکتیون نیاز پیدا خواهید کرد.

در کنار این ابزار وجود مهارت متخصصین باعث ایجاد یک فرآیند حرفه ای می شود. تمامی نکات گفته شده از جمله نکاتی می باشد که شما در فیکس اپ کار از آنها بهره خواهید برد. تعمیرگاه سانگ یانگ اکتیون در مجموعه فیکس اپ کار در زمینه صافکاری و نقاشی با توجه به ارزشمند بودن رنگ این خودرو با ظرافت به رفع عیوب موجود می پردازد. جهت رفع این عیوب ممکن است به لوازم استوک سانگ یانگ اکتیون نیاز پیدا کنید که فیکس آپ کار به عنوان به مجموعه ای کامل آماده ارائه خدمات می باشد.

بدنه خودرو یکی از قسمت هایی از خودرو می باشد که در همان نگاه اول جلب توجه می کند. بنابراین وجودخرابی ها و یا ترمیم های غیر حرفه ای صورت گرفته تاثیر منفی در نگاه دیگران می گذارد. همین امر باعث کاهش احتمال فروش خودرو نیز می شود. استفاده از خدمات حرفه ای تعمیر سانگ یانگ اکتیون در بخش های مختلف از عوامل مهم در حفظ سلامت و ظاهر خودرو می باشد.