تعمیر چری

از خدمات تعمیرات تخصصی خودرو، تعمیر چری یا تعمیرگاه Chery می باشد که این مجموعه یک تعمیرگاه خودروهای چینی چری می باشد. تعمیر موتور چری، تعمیر گیربکس چری، تعمیر جلوبندی چری و لوازم استوک و صافکاری نقاشی از جمله این خدمات هستند.

خدمات تعمیر چری بصورت کاملاً حرفه ای و تضمین شده توسط کارشناسان حرفه ای و خبره انجام می شود. این کارشناسان کاملاً به ساختار خودروهای چینی جدید آشنا و مسلط هستند. همچنین هزینه و زمان انجام خدمات صفر تا صد خودروهای چری در این مجموعه کاملاً مناسب می باشد.

در ادامه مطلب تعمیر چری در فیکس آپ کار مطالعه خواهید کرد:

تعمیرگاه چری

تعمیر چری - تعمیرگاه چری
تعمیر چری – تعمیرگاه چری

چری یا Chery یک شرکت خودروسازی چینی است که در کشور چین رتبه نهم برترین خودروسازی را دارد. این خودرو ها که از قدیم تا بحال در کشور ایران وارد یا مونتاژ و تولید هم می شدند امروزه پیشرفت بسیار چشمگیری داشته است. به شکلی که این خودرو ها توسط شرکت مدیران خودرو تحت برند MVM روانه بازار می شده است.

اما حالا که این خودروسازی کاملاً تغییر کرده است و خودروهای لوکس و بسیار باکیفیتی روانه بازار کرده است همه چیز را تغییر داده است. خودروهای جدیدی نظیر تیگو و آریزو از خودروهایی هستند که این خودروسازی توانسته نظر بسیاری را بخصوص در آسیا جلب کند.

این خودروهای جدید و لوکس که رفته رفته جای خود را به خودروهای ایرانی و بعضاً خودروهای چینی دیگر داده اند نیازمند خدمات متنوعی مثل تعمیر خودرو هستند. مهم ترین این خدمات تعمیر چری می باشد. هرچند که این خودروهای جدید در حال حاضر کمتر دچار مشکلات فنی و خرابی هستند.

مجموعه فیکس آپ کار بعنوان تعمیرگاه چری با سابقه درخشانی که در تعمیر خودروهای خارجی دارد خدمات کاملی برای این خودرو ها ارائه می دهد. این خدمات که در تعمیرگاه چری ارائه می شود شامل تمام قسمت های خودروهای چری می باشد که بصورت صفر تا صد قابل انجام هستند.

تعمیر چری در تهران

خودروهای چری جدید مثل خودروهای تیگو و آریزو از نظر فنی قابل مقایسه با خودروهای قدیمی ام وی ام نیستند. در گذشته این خودروهای ام وی ام خرابی زیادی داشتند که هزینه های سنگینی روی دست مالکان قرار می داد. اما امروزه خودروهای تحت برند چری از این نظر بسیار بهتر عمل کرده اند.

اما این باعث نشده است که خودروهای چری جدید اصلاً خرابی نداشته باشند یا دچار مشکل نشوند. با توجه به تعداد کم این خودرو ها در بازار ایران خدمات تعمیر چری نسبت به خودروهای ایرانی و خودروهای دیگر کمتر می باشد.

مجموعه فیکس آپ کار تعمیر چری در تهران را بصورت کاملاً حرفه ای انجام می دهد. این مجموعه واقع در تهران پارس می باشد که خدمات تعمیر چری در تهران را به تمام افرادی که مالکین این خودرو ها هستند ارائه می دهند. مالکین این خودرو ها در شهر تهران و اطراف می توانند با مراجعه حضوری از این خدمات بهره مند شوند. همچنین افراد دیگر در خارج از تهران می توانند از مشاوره تلفنی و هماهنگی جهت حضور استفاده کنند.

تعمیر موتور چری

تعمیر موتور چری - تعمیر گیربکس چری
تعمیر موتور چری – تعمیر گیربکس چری

خودروسازی چری از ابتدا با ساخت خودروهای کوچک شهری با موتورهای بسیار جمع و جور آغاز کرد. این خودروهای بسیار کوچک موتوری کاملاً ضعیف و کوچک داشتند که هر از چند گاهی هم سر از تعمیر موتور چری در می آوردند. اما به مرور این موتور ها بزرگتر و حجیم تر شدند و البته تعمیرات آن ها هم کمتر از قبل شد.

اکثراً موتورهای 1.4 و 1.6 لیتری این خودروها در مدل های مختلف دیده می شد. تعمیر موتور چری بر روی این موتورها بیشتر از موتورهای دیگر است. در خدمات تعمیر چری تعمیر موتور چری توسط کارشناسان متخصص این مجموعه بصورت کامل انجام می شود. تعمیر قسمت های مختلف موتور شامل:

 1. تعمیر سیلندر و واشر سر سیلندر
 2. پایه های موتور
 3. میل لنگ ها
 4. منیفولد های خروجی و ورودی
 5. تعمیر بدنه موتور
 6. پیستون و شاتون
 7. سوپاپ، میل سوپاپ و فنرها
 8. و موارد دیگر …

همچنین مواردی هستند که باعث خرابی موتور چری می شوند و نیازمند تعمیرگاه چری در آینده خواهد بود. باید با استفاده از عیب یابی ها و تشخیص های درست مانع از هزینه های سنگین تعمیرات چری شویم. علائمی که باعث خرابی موتور چری می شوند:

 1. لرزش موتور چری
 2. سر و صدای موتور
 3. عدم شتاب کافی
 4. روغن ریزی موتور چری
 5. خرابی قطعات متصل به موتور چری
 6. و مشکلات دیگر …

تماس با فیکس آپ کار

شما می توانید با تماس با کارشناسان فیکس آپ کار، بطور رایگان مشاوره گرفته و نوع مشکل یا خدمات درخواستی خود را مطرح کنید و برای حضورتان هماهنگی انجام دهید.

مرکز تعمیرات ماشین خارجی فیکس آپ کار

تعمیر گیربکس چری

خودروهای چری اکثراً دارای گیربکس های دستی هستند. اخیراً این خودروسازی گیربکس ها را بصورت خودکار یا اتوماتیک قرار داده است. این مسئله باعث شده تا در بخش های مختلف دیگر هم تغییرات زیادی وارد شود. همچنین تعمیر گیربکس چری نسبت به قبل بسیار کمتر شده است.

البته نمی توان گفت که این گیربکس ها بهترین هستند و خرابی بسیار کمی دارند. هرچند نحوه استفاده و رسیدگی نقش مهمی را ایفا می کند. اما نسبت به خودروهای دیگر تعمیر گیربکس چری بیشتر بوده است. به همین جهت این مجموعه علاوه بر تعمیر موتور، تعمیر گیربکس چری را هم ارائه می دهد.

در خدمات تعمیر چری، تعمیر گیربکس چری یکی از مهم ترین خدماتی است که ارائه می شود. تعمیر گیربکس چری از صفر تا صد بصورت کامل انجام می شود. این تعمیرات بصورت تخصصی و حرفه ای بهمراه ضمانت تعمیر انجام می شود. پیش و پس از تعمیرات چری، تست و عیب یابی نیز انجام می شود.

تعمیر جلوبندی چری

تعمیر جلوبندی چری
تعمیر جلوبندی چری

متاسفانه نمی توان گفت که خودروهای چری جلوبندی مستحکم و قابل قبولی دارند اما در مدل های جدیدتر پیشرفت خوبی داشته است. این مسئله باعث شده است تا با توجه به کیفیت جاده های کشور، این خودرو نیاز به تعمیر جلوبندی چری داشته باشد.

در خدمات تعمیر جلوبندی چری، ابتدا قسمت های مختلف جلوبندی خودرو مورد تست و بررسی قرار می گیرند. بخشی از جلوبندی خودرو که قطعات مصرفی می باشد، در صورت خرابی تعویض می شوند و بخش دیگری که قابل تعمیر باشد تعمیر جلوبندی چری روی آن انجام می شود.

از علائم مشکلات جلوبندی چری می توان به انحراف خودرو، لرزش خودرو، سر و صدا و موارد مشابه اشاره داشت. در این مجموعه کارشناس مسلط به خودرو چری، تعمیر جلوبندی چری را بصورت تخصصی و حرفه ای انجام می دهد. پس از انجام تعمیرات عیب یابی بررسی رفع مشکل نیز انجام می شود.

سرویس دوره ای چری

یکی دیگر از خدماتی که در فیکس آپ کار در تعمیر چری انجام می شود، سرویس دوره ای چری می باشد. در سرویس دوره ای خودرو بصورت کامل از صفر تا صد مورد بررسی و عیب یابی قرار می گیرد. در یک چک لیست وضعیت تمام قسمت های مختلف در آن گزارش می شود.

در نهایت در صورتی که مالک خودرو تایید کند، قسمت های دارای مشکل سرویس می شوند. سرویس دوره ای خودرو می شود تا از خطرات احتمالی در آینده در امان بود. همچنین در هزینه و زمان در نگهداری و سلامت خودرو در سرویس دوره ای چری صرفه جویی نمود.

علاوه بر تعویض مصرفی هایی مثل روغن و فیلترها، قسمت های مصرفی دیگر مثل قطعات نیز مورد بررسی قرار می گیرند. هر قطعه ای که مصرفی باشد و عمر آن به پایان رسیده باشد یا خراب شده باشد تعویض می گردد. این قطعات می تواند شامل لنت، دیسک و صفحه، تسمه ها، لاستیک ها، روغن و فیلتر ها و موارد مشابه دیگر باشد.

نصب آپشن چری

نصب آپشن چری
نصب آپشن چری

خودروهای چری در مدل های جدید آپشن های قابل قبول و راضی کننده ای دارد. اما در مدل های قدیمی آپشن خاصی نمی توان در آن ها پیدا کرد. تقریباً اگر آپشنی هم باشد با هم رده های ایرانی خود یکسان است. در خدمات نصب آپشن در تعمیرگاه چری آپشن های جدیدی می توان به هر مدل افزود.

آپشن هایی نظیر صفحه نمایش، اتولایت، دی لایت، سنسور نور، سنسور باران، گرم کن و سرد کن صندلی ها و موارد دیگر. همچنین در صورتی که خودرویی آپشن های معیوب داشته باشد را می توان تعویض نمود. هرچند بروزرسانی آپشن ها خیلی باب نیست اما از خدمات جذاب نصب آپشن می باشد.

در این مجموعه هر آپشنی که مالک خودرو قصد داشته باشد نصب کند قابل انجام می باشد. نصب آپشن چری همانند خودروهای دیگر توسط کارشناس برق این مجموعه بصورت تخصصی و حرفه ای انجام می شود.

لوازم استوک چری

خودروهای چری هم جزء خودروهای خارجی محسوب می شوند. درست است که به بیان دیگر به آن ها خودروهای چینی می گوییم اما در هر صورت خودروهای خارجی هستند. تفاوت عمده ای که خودروهای ام وی ام و چری با خودروهای خارجی دیگر دارند این است که نمایندگی رسمی در کشور موجود است.

این مسئله باعث شده است تا خیلی نیاز به لوازم استوک چری نباشد. اما بعضاً ممکن است برخی قطعات کمیاب یا نایاب باشند. در این صورت این مجموعه این قطعات را بصورت اصل و ضمانت شده به مالک خودرو می رساند. این لوازم استوک بصورت سالم و تست شده تحویل مشتری داده می شود.

با توجه به این که فیکس آپ کار بصورت مستقیم و بدون واسطه با کمپانی های معتبر در ارتباط است، با هزینه و زمان مناسب این قطعات را میابد. به همین جهت خدمات لوازم استوک چری در تعمیر چری از جمله خدماتی است که برای مالکین بسیار بصرفه می باشد.

صافکاری و نقاشی چری

صافکاری و نقاشی چری - خدمات تعمیر چری
صافکاری و نقاشی چری – خدمات تعمیر چری

خودرو های چری کمی بدنه موج دار و طرح دار متفاوت تری نسبت به خودروهای ایرانی دارد. به همین جهت در ترمیم صدمات وارده بصورت فیزیکی به بدنه این خودرو باید بسیار دقت کرد. صافکاری و نقاشی چری از جمله خدماتی است که بصورت کامل در این مجموعه توسط کارشناسان خبره انجام می شود.

این خدمات شامل صافکاری بی رنگ و صافکاری PDR می باشد. همچنین در صورتی که لکه رنگ پریدگی یا جداشدگی جزئی وجود داشته باشد می توان با استفاده از لیسه گیری این صدمات را ترمیم نمود. همچنین در صورتی که صدمات وارده جزئی بوده باشد با استفاده از ابزارهای PDR می توان به نقاطی که دسترسی مشکل است بدون ایجاد امواج صافکاری را انجام داد.

تمامی خدمات صافکاری و نقاشی چری با بهترین و بروزترین ابزارها انجام می شود. همچنین این خدمات توسط کارشناسان با تجربه و متخصصی انجام می شود که کارشان ضمانت شده است. در صورت نیاز به مشاوره رایگان می توانید به محل این مجموعه مراجعه کنید.

خودروهای قابل تعمیر چری

با توجه به این که فیکس آپ کار تنها برای خودروهای خارجی خدمات ارائه می دهد، تنها برخی از مدل های جدید این برند از خودروسازی را می پذیرد. در ادامه لیست کوتاهی از مدل هایی که از این برند در این تعمیرگاه تعمیر می شوند آمده است.