تعمیر میتسوبیشی

از دیگر خدمات تعمیر خودرو در فیکس آپ کار تعمیر میتسوبیشی یا Mitsubishi می باشد. در تعمیرگاه میتسوبیشی در تهران خدمات تعمیر موتور، گیربکس، جلوبندی، برق، آپشن، سرویس دوره و صافکاری نقاشی انجام می شود. این خدمات برای تمامی مدل های میتسوبیشی بطور کامل انجام می شود. خودرو میتسوبیشی بدلیل کمیاب بودن آن در کشور برای ارائه خدمات نسبت به دیگر خودرو ها مشکلات بیشتری دارد. در این مرکز کارشناسان حرفه ای کاملاً آشنا به این برند از خودرو سازی و مدل های آن تعمیر میتسوبیشی را انجام می دهند.

در ادامه مطلب تعمیر میتسوبیشی در فیکس آپ کار مطالعه خواهید کرد:

تعمیر میتسوبیشی - تعمیرگاه میتسوبیشی - فیکس آپ کار
تعمیر میتسوبیشی – تعمیرگاه میتسوبیشی – فیکس آپ کار

میتسوبیشی یا Mitsubishi یک خودروسازی ژاپنی با سابقه است که نام آن به معنای سه الماس می باشد که مطابق با لوگوی آن می باشد. این خودروسازی قدیمی با مدل های لنسر، گالانت و پاجرو بسیار شناخته شد و خودروهای زیادی را روانه بازار جهانی کرده است. در کشور ایران هم بعضاً دقیقاً همین سه خودرو در حال تردد، هرچند کم دیده می شوند.

در بین خودروهای خارجی، میتسوبیشی یکی از کمیاب ترین خودروها از این برند را در کشور ما دارد. هرچند خودروهای این برند جزء بهترین ها بوده است و کمتر مراجعه به تعمیر خودرو داشته اند. کیفیت بسیار بالای این خودرو ها در گذشته و طول عمر آن ها حتی در زمان حال، دیدگاه ویژه ای از هواداران را به خود جلب کرده است.

اما این مسائل باعث نشده است تا واردات این خودرو ها بدلایل گونان در کشور بیشتر باشد. به همین جهت این خودرو ها در کشورمان جزو خودروهای خارجی کمیاب به شمار می روند. در ادامه مطلب با فیکس آپ کار همراه باشید تا تعمیر میتسوبیشی را بررسی کنیم.

تعمیرگاه میتسوبیشی

با توجه به این که خودروهای میتسوبیشی بسیار محدود هستند و کمتر دیده می شوند، تعمیرگاه میتسوبیشی نیز به همین شکل محدود است. علاوه بر این کیفیت بسیار بالای این خودرو ها باعث طول عمر بیشتر آن ها شده است. تمام این مسائل باعث محدود بودن خدمات دهی برای این خودرو ها شده است.

اما باز هم در سطح شهرهای مختلف تعمیرگاه میتسوبیشی وجود دارد که خدماتی را به آن ها ارائه دهد. مجموعه فیکس آپ کار یکی از این تعمیرگاه های میتسوبیشی است که خدمات صفر تا صد را برای این خودرو ارائه می دهد. خدمات این خودرو شامل تعمیر میتسوبیشی و تامین لوازم آن می باشد.

نمایندگی میتسوبیشی

درست است که کشور ما هیچ همکاری به کشور سازنده خودروهای میتسوبیشی ندارد و این عامل نبود نمایندگی معتبر است. اما مراجعی جهت ارائه خدمات کاملاً تضمین شده و با سابقه هستند که بد نیست آن ها را هم بعنوان نمایندگی بشناسیم. مرکزی که بتواند تمام خدمات خودرو میتسوبیشی را بدهد و قطعات آن را تامین کند دست کمی از یک نمایندگی معتبر ندارد.

در کشورمان در شهر های بزرگ معمولاً عاملیت های این نمایندگی وجود دارد. مراکزی که خدمات میتسوبیشی را بصورت کامل ارائه می دهد و مالکین این خودرو ها می توانند به آن ها مراجعه کنند. مجموعه فیکس آپ کار را هم می توان یک نمایندگی میتسوبیشی دانست که علاوه بر تامین قطعات، خدمات کامل تعمیر میتسوبیشی را ارائه می دهد.

تعمیر موتور میتسوبیشی

تعمیر موتور میتسوبیشی - تعمیر گیربکس میتسوبیشی - فیکس آپ کار
تعمیر موتور میتسوبیشی – تعمیر گیربکس میتسوبیشی – فیکس آپ کار

خودروهای میتسوبیشی دارای موتورهایی با ساختار کاملاً منظم و استانداردی هستند. حجم موتور بالا با قطعات و ساخت با کیفیت کمتر نیازی به تعمیر موتور میتسوبیشی داشته است. اما با توجه به عدم ورود خودروهای میتسوبیشی جدید به کشور، اکثر خودروهای میتسوبیشی موجود از مدل های قدیمی هستند.

این مسئله باعث شده است تا به مرور زمان و عدم استفاده از قطعات اصلی، تعمیر موتور میتسوبیشی یکی از نیازهای مالکین این خودرو ها بشود. در خدمات تعمیر موتور میتسوبیشی بررسی و عیب یابی مشکلات موجود از مهم ترین خدمات آن است. قسمت هایی مثل سوپاپ، سیلندرها، میل لنگ، شمع و وایر و موارد مختلف دیگر از خدمات تعمیر موتور میتسوبیشی می باشد.

مالکین خودروهای میتسوبیشی می توانند با مراجعه به این مرکز در تهران، از خدمات کامل تعمیر موتور میتسوبیشی بهره مند شوند. تعمیر موتور میتسوبیشی بصورت کامل از صفر تا صد بصورت تضمین شده با هزینه و زمان مناسب توسط افراد حرفه ای انجام می شود.

تعمیر گیربکس میتسوبیشی

گیربکس های میتسوبیشی معمولاً بصورت خودکار یا اتوماتیک می باشد. در اصل میتسوبیشی برای اتوماتیک کردن گیربکس خودروهای خود سریعتر اقدام کرد. به همین جهت در اکثر خودروهای قدیمی میتسوبیشی گیربکس اتوماتیک دیده می شود. به همین جهت تعمیر گیربکس اتوماتیک میتسوبیشی در این نوع خدمات بیشتر است.

عواملی که باعث می شود مالک خودروی میتسوبیشی جهت تعمیر میتسوبیشی مراجعه کند زیاد است. اما بیشترین عواملی که باعث می شود تا این خودرو ها جهت تعمیر گیربکس میتسوبیشی مراجعه کنند موارد زیر است:

 1. گاز هرز خوردن گیربکس
 2. صدای زوزه حین حرکت
 3. خلاص شدن گیربکس
 4. عدم حرکت
 5. تاخیر در تعویض دنده

اما برخی عوامل باعث می شوند تا گیربکس دچار مشکل شده و نیاز به تعمیر گیربکس میتسوبیشی شود. این عوامل در صورت عدم رسیدگی به موقع باعث افزایش خرابی ها و در نهایت افزایش هزینه ها می شود. لذا در صورتی که مالک خودرو میتسوبیشی هستید و موارد زیر را مشاهده کردید بهتر است سریعاً به تعمیر میتسوپیشی بپردازید:

 1. سطح پایین روغن گیربکس
 2. نشتی روغن گیربکس
 3. لغزش حین حرکت
 4. تاخیر حین حرکت
 5. روشن شدن چراغ گیربکس
 6. سر و صدای گیربکس
 7. بوی سوختگی
 8. گیرکردن دنده ها و حالت اضطراری
 9. کم شدن شتاب خودرو

تماس با فیکس آپ کار

شما می توانید با تماس با کارشناسان فیکس آپ کار، بطور رایگان مشاوره گرفته و نوع مشکل یا خدمات درخواستی خود را مطرح کنید و برای حضورتان هماهنگی انجام دهید.

مرکز تعمیرات ماشین خارجی فیکس آپ کار

تعمیر جلوبندی میتسوبیشی

خودرو های میتسوبیشی از جمله مستحکم ترین حلوبندی ها را دارند. البته در نوع و سال تولید این مسئله متفاوت است. بیشتر خودروهای قدیمی تر و کارکرد بالا نیازمند تعمیر جلوبندی میتسوبیشی هستند. اما بعضاً هم صدمات ناشی از تصادفات یا خرابی های جاده ها برای هر مدل از این خودرو این نیاز را ایجاد می کند.

کارشناسان فیکس آپ کار توسط این مجموعه لوازم موردنیاز جهت تعویضی ها را بصورت اصل تهیه می کنند. پیش از آن پس عیب یابی صورت گرفته و در صورت نیاز تعویضی ها صورت می گیرد. علاوه بر آن هم موارد دیگری جهت تعمیر جلوبندی میتسوبیشی در خدمات تعمیر میتسوبیشی صورت می گیرد. این خدمات جلوبندی سازی شامل:

 1. عیب یابی و تعمیر تعلیق
 2. تنظیم زوایای چرخ ها
 3. تعویض قطعات خراب
 4. چکاپ کامل جلوبندی میتسوبیشی
 5. تست و بررسی و عیب یابی حلوبندی
 6. تعمیرات اساسی و تخصصی کامل جلوبندی

سرویس دوره ای میتسوبیشی

سرویس دوره ای میتسوبیشی - تعمیرات میتسوبیشی - فیکس آپ کار
سرویس دوره ای میتسوبیشی – تعمیرات میتسوبیشی – فیکس آپ کار

همانطور که می دانید خودروهای خارجی نسبت به خودروهای ایرانی بدلیل ارزش بالایی که دارند نیاز به سرویس دوره ای مخصوصی دارند. این سرویس دوره ای تنها به تعویض مصرفی هایی مثل روغن و فیلتر ها محدود نمی شود. بلکه در سرویس دوره ای تمام خودرو بطور کامل مورد تست و بررسی قرار می گیرد.

در این تست و بررسی ها قسمت هایی از خودرو که دارای مشکلات فنی یا ظاهری هستند چک می شوند. این چک لیست در نهایت مطابق اولویت ها به مالک خودرو ارائه می شود. پس از تایید مالک خودرو سرویس دوره ای میتسوبیشی انجام می شود.

در این سرویس دوره ای مطابق بررسی ها، مشکلات خودرو میتسوبیشی رفع می شوند. این مسئله باعث می شود تا در آینده بخصوص مشکلات جزئی و کوچک به مشکلات بزرگتری تبدیل نشوند. در نهایت این امر باعث سلامت خودرو و صرفه جویی در هزینه ها و خیال آسوده مالک خودرو میتسوبیشی می شود.

نصب آپشن میتسوبیشی

خودروهای امروزی میتسوبیشی دارای آپشن های بسیار زیادی نسبت به قبل هستند. خودرو میتسوبیشی خیلی خودرو پر آپشنی نیست و بیشتر آپشن های ضروری و لازم را در خود تعبیه می کند. به همین جهت خدماتی تحت عنوان نصب آپشن میتسوبیشی در تعمیر میتسوبیشی جای داده شده است.

خودروهای قدیمی میتسوبیشی در این مرکز می توانند از نصب انواع آپشن های موردنظر بهره مند شوند. همچنین خودروهای جدیدتر می توانند جهت تعمیر یا تعویض آپشن های خود اقدام کنند. این آپشن ها در تمام مدل های خارجی میتسوبیشی قابل نصب و استفاده می باشد:

 1. نصب آپشن آینه تاشو برقی
 2. نصب آپشن سنسور نور و باران
 3. نصب آپشن گرم کن و سرد کن صندلی ها
 4. نصب آپشن روف رک
 5. نصب آپشن صفحه نمایش(مانیتور)
 6. نصب آپشن دی لایت
 7. نصب آپشن رادار و دوربین
 8. و آپشن های مختلف دیگر

لوازم استوک میتسوبیشی

خودرو میتسوبیشی بعنوان یک خودرو خارجی مشکل تهیه و تامین لوازم و قطعات اصلی را دارد. این مسئله باعث شده است که مالکین خودرو در این مورد در خدماتی مثل تعمیر میتسوبیشی دچار مشکل شوند. دارندگان خودروهای خارجی می دانند که این خودرو ها باید حتماً لوازم اصلی خودشان جایگزین قطعات خراب شوند.

لوازم استوک میتسوبیشی به این شکل با هزینه کمتری به شکل کاملاً اصل و سالم بدون ایجاد مشکل در آینده قابل استفاده است. این قطعات بصورت کاملاً تست شده به دست مالکان خودرو میتسوبیشی می رسد. علاوه بر آن امکان تست و بررسی و تعویض در این مرکز برایشان وجود دارد.

لوازم استوک میتسوبیشی از بزرگترین قطعه مثل موتور و گیربکس تا کوچکترین قطعات قابل تهیه هستند. در صورتی که کارشناس این مجموعه تشخیص دهد لوازم این خودرو ها نیاز به تعویض دارند، در ادامه در صورت تایید مالک خودرو لوازم استوک میتسوبیشی تهیه می شوند.

صافکاری نقاشی میتسوبیشی

ماشین میتسوبیشی در مدل های قدیمی در بدنه خود خیلی از ظرافت و امواج در آن خبری نیست. این مسئله صافکاری نقاشی میتسوبیشی را ساده می کند. اما در مدل های جدیدتر مثل لنسر، این امواج ظاهر خودرو را زیبا تر و برای صافکاری نقاشی سخت تر کرده است.

در فیکس آپ کار کارشناسان این مجموعه در تمام مدل ها صافکاری و نقاشی را بصورت حرفه ای با هزینه و زمان کم انجام می دهند. خدمات صافکاری نقاشی میتسوبیشی نظیر صافکاری، نقاشی، لیسه گیری و PDR می باشد. با این روال که ابتدا خودرو جهت کارشناسی به این مجموعه بصورت حضوری مراجعه کرده و هزینه، زمان و روش کاری برای آن مشخص می گردد.

تعمیر میتسوبیشی در تهران

نصب آپشن میتسوبیشی - لوازم استوک میتسوبیشی - فیکس آپ کار
نصب آپشن میتسوبیشی – لوازم استوک میتسوبیشی – فیکس آپ کار

تعمیرگاه فیکس آپ کار تعمیر میتسوبیشی در تهران را بصورت کاملاً حرفه ای و تخصصی به شکل ضمانت شده انجام می دهد. ساکنین شهر تهران می توانند با مراجعه به قسمت تماس با ما در وب سایت فیکس آپ کار از موقعیت این مرکز در نقشه اطلاع پیدا کرده و با هماهنگی قبلی جهت تعمیر میتسوبیشی مراجعه کنند.

همچنین افرادی که در شهر های مختلف حضور دارند و از این مراکز در شهر خود محروم اند، می توانند جهت دریافت خدمات تعمیرات میتسوبیشی به این مجموعه مراجعه کنند. فیکس آپ کار با داشتن سابقه درخشان در تعمیر خودروهای خارجی و کارشناسان حرفه ای با تجربه سعی می کند بهترین خدمات را برای دارندگان میتسوبیشی ارائه دهد.

با ارائه خدمات تعمیر میتسوبیشی در تهران در این مرکز، تمام موارد مرتبط برای این خودرو بطور کامل انجام می شود. همچنین این خدمات بصورت کامل ضمانت می شود و بهترین هزینه، کیفیت و زمان برای آن در نظر گرفته می شود.

خودروهای قابل تعمیر میتسوبیشی

در این مرکز سعی می شود تمام خودروهای خارجی مورد تعمیر قرار گیرند و بتوانند از خدمات کامل استفاده کنند. اما با توجه به این که تنها خودروهای خارجی با گیربکس اتوماتیک در این مجموعه تعمیر می شود، خودروهای میتسوبیشی با توجه به لیست زیر می توانند اقدام کنند.

تمام مدل های میتسوبیشی که دارای گیربکس اتوماتیک هستند می توانند جهت دریافت خدمات تعمیر میتسوبیشی مراجعه کنند. در ادامه لیست خودروهایی که در این مرکز تحت برند میتسوبیشی تعمیر می شوند را می توانید ببینید: