تعمیرگاه رنو

تعمیرگاه رنو فیکس آپ کار تعمیرات تخصصی رنو در تهران را بصورت تضمینی انجام می دهد. تعمیر گیربکس، تعمیر موتور، تعمیر جلوبندی و صافکاری نقاشی خودرو رنو در این مرکز انجام می شود. تعمیر انواع خودرو رنو در این مجموعه بصورت صفر تا صد توسط کارشناسان حرفه ای با هزینه و زمان مناسب واقع در تهران پاس صورت می گیرد.

خودروهای رنو بعنوان خودروهای بسیار ایمن و کم مصرف معروف هستند که در تمام دنیا در حال استفاده می باشند. از این رو تعمیر خودرو رنو یکی از خدمات پر تکرار این خودرو است که در شهرهای مختلف کشور نیز قابل ارائه است. در این تعمیرگاه رنو تمام خدمات این خودرو بصورت کامل ارائه می شود.

در ادامه مطلب تعمیرگاه رنو در فیکس آپ کار مطالعه خواهید کرد:

تعمیرات رنو

تعمیرگاه رنو - تعمیرات رنو - فیکس آپ کار
تعمیرگاه رنو – تعمیرات رنو – فیکس آپ کار

خودرو رنو یا Renault یک شرکت خودروسازی چند ملیتی فرانسوی می باشد. این شرکت خودروسازی علاوه بر خودرو، ماشین های سنگینی مثل کامیون، اتوبوس و خودروهای برقی نیز تولید می کند که در این زمینه ها نیز بسیار موفق بوده است. شرکت خودروسازی رنو در سال 2011 بعنوان سومین خودروسازی برتر در دنیا شناخته شد.

شرکت خودروسازی رنو برخلاف شرکت های خودروسازی معروف دیگر، ساختار پیچیده و عجیب و غریبی در خودروهای خود ندارد. از همین رو تعمیرات رنو نسبت به برند های دیگر ساده تر، سریع تر و کم هزینه تر می باشد. البته این دلیل نمی شود که تعمیرکاری بتواند تعمیرات رنو را به راحتی و کاملاً صحیح انجام دهد.

مراکزی که تحت عنوان تعمیرگاه رنو فعالیت دارند، خدمات کامل و وسیعی برای انواع مدل های آن ارائه می دهند. اگر شما مالک یک خودرو رنو خارجی هستید، بهتر است جهت تعمیر رنو به این مراکز مراجعه کنید.

تعمیر موتور رنو

رنو در گذشته خودروهایی با موتور های کوچک تر و اقتصادی تولید می کرده است. البته هنوز هم این عادت را ترک نکرده است. بطوری که هنوز هم خودروهای اقتصادی از این برند خودروسازی تولید می شود. شایان ذکر است که این موضوع اصلاً نکته منفی به شمار نمی رود.

در تعمیر موتور رنو تعمیرکاران باید تخصص لازم را جهت تعمیرات موتور این برند داشته باشند. ساختار ساده موتور و گیربکس رنو باعث شده تا خطا در تعمیر موتور رنو کمتر باشد. جای اشاره دارد که بگوییم خودروهای بزرگی از رنو هستند که موتور حجیم و پیچیده تری هم دارند.

خودروهای رنو با توجه به استهلاک بسیار کمی که دارند، کمتر کارشنان به تعمیر موتور می رسد. هر چند در تعمیرگاه رنو همیشه می توان خودروهای رنو با کاپوت های باز را دید. اما نسبت به برندهای دیگر تعمیر موتور رنو کم هزینه تر و کم زمان تر انجام می شود.

تعمیرگاه رنو - تعمیر موتور رنو - تعمیر گیربکس رنو
تعمیرگاه رنو – تعمیر موتور رنو – تعمیر گیربکس رنو

تعمیر گیربکس رنو

گیربکس های دستی در خودروهای اقتصادی رنو در گذشته بسیار دیده می شد. اما امروزه اکثراً گیربکس های خودروهای رنو بصورت اتوماتیک می باشد. تعمیر گیر بکس رنو نیز از جمله خدماتی است که تعمیرگاه رنو آن را ارائه می دهد.

گیربکس خودروهای رنو بسیار کم صدا و کم استهلاک می باشد. اما در صورت عدم استفاده صحیح و عدم رسیدگی قطعاً نیاز به تعمیر گیربکس رنو خواهد داشت. خودرو رنو را می توان جزء کم دردسر ترین خودروهای دنیا دانست.

از این رو با توجه به این که خودرو رنو خارجی کمتر در کشور وارد شده و استفاده می شود، تعمیرکاران آن هم کمتر است. مجموعه فیکس آپ کار تعمیر گیربکس رنو را بصورت کامل و تضمینی در محل خود انجام می دهد.

تعمیر جلوبندی رنو

خودرو رنو همانند خودروهای دیگر در کشور از مشکلات جلوبندی بدلیل کیفیت خیابان ها و جاده های کشور رنج می برند. تعمیر جلوبندی رنو نیز یکی از خدماتی است که فیکس آپ کار بصورت کامل و تضمینی آن را ارائه می دهد.

مواردی که باعث می شود نیاز به تعمیر جلوبندی رنو داشته باشید سر و صدا، کشیدن فرمان، لاستیک سایی و موارد این چنینی می باشد. رسیدگی به موقع به مشکلات جلوبندی رنو امری بسیار مهم می باشد که در هزینه و مشکلات بعدی بسزا است.

در تعمیر جلوبندی رنو باید تمام مواردی که شامل جلوبندی می شود مورد بررسی و عیب یابی قرار گیرد. طبق ها، کمک فنر ها، لاستیک ها، سیبک ها و موارد مشابه نیاز به بررسی دارند. لوازم مصرفی نیز در جلوبندی باید پیش از خرابی بیشتر تعویض گردد.

تماس با فیکس آپ کار

شما می توانید با تماس با کارشناسان فیکس آپ کار، بطور رایگان مشاوره گرفته و نوع مشکل یا خدمات درخواستی خود را مطرح کنید و برای حضورتان هماهنگی انجام دهید.

مرکز تعمیرات ماشین خارجی فیکس آپ کار

نصب آپشن رنو

خودروهای رنو بدلیل این که قیمت اقتصادی تری دارند، آپشن های کمتری در آن ها نصب می شود. حتماً با توجه به این مسئله به یاد تندر 90 بیافتید که تقریباً هیچ آپشن خاصی ندارد. اما در خودروهای بروزتر این برند آپشن های بسیار بیشتری وجود دارد.

از جمله نصب آپشن هایی که می توان برای انواع خودرو رنو در نظر داشت آینه تاشو، گرم کن و سرد کن صندلی ها، پخش تصویری، هدلایت، سنسور نور، سنسور باران و موارد دیگر اشاره کرد. تمامی این آپشن ها قابل نصب و حتی تعویض می باشد.

در مجموعه فیکس آپ کار نصب آپشن رنو بطور کامل انجام می شود. همچنین خودروهایی که آپشن های آن ها دچار مشکل شده باشد تعویض یا تعمیر می شوند. خودروهای بدون آپشن نیز هر آپشنی که نیاز داشته باشند را می توان برایشان نصب نمود.

سرویس دوره ای رنو

تعمیرگاه رنو - تعمیر موتور رنو - تعمیر گیربکس رنو
تعمیرگاه رنو – تعمیر موتور رنو – تعمیر گیربکس رنو

انجام سرویس های دوره ای در زمان مقرر از مهم ترین رسیدگی های هر خودرو است. سرویس های دوره ای تنها شامل تعویض روغن و فیلتر هوا نیست. بلکه باید تمام قسمت های موردنیاز خودرو بررسی و سرویس شود.

اما در کشور ما سرویس دوره ای ما را به یاد تعویض روغن و غیره میاندازد. البته که این سرویس دوره ای هم بسیار مهم است در زمان خود انجام شود. سرویس دوره ای رنو شامل تعویض روغن، تعویض فیلتر هوا، تعویض فیلتر بنزین، تعویض فیلتر اتاق و موارد مشابه دیگر است.

حتماً باید در نظر داشت که در تعویض روغن، روغن هایی که برای این خودرو مناسب است استفاده شود. معمولاً روغن های ایرانی مناسب خودروهای خارجی نیستند و پس از مدتی موتور را نفس گیر می کنند. مالکین خودروی رنو می توانند با مراجعه به فیکس آپ کار سرویس دوره ای خود را با خیال آسوده انجام دهند.

لوازم استوک رنو

خودرو رنو همانند خودروهای خارجی دیگر دارای مشکلات کمبود قطعات است. قطعات لوازم استوک رنو بدلیل وجود نمایندگی رسمی و عدم همکاری مستقیم با این شرکت خودروسازی در کشور یافت نمی شود. از این رو قطعات استوک رنو معمولاً بصورت تقلبی یافت می شوند.

در مجموعه فیکس آپ کار لوازم استوک رنو بصورت اصل و سالم از کمپانی های معتبر وارد شده و بدون واسطه به دست مالک خودرو می رسد. کارشناسان این مرکز در حضور مشتری قطعه را تعویض کرده و آن را مورد تست و بررسی قرار می دهد.

تمامی لوازم استوک رنو در فیکس آپ کار بصورت اورجینال بوده و این مرکز این قطعات را بصورت تضمین شده ارائه می دهد. مالکین خودرو رنو می توانند با هماهنگی قبلی قطعه خود را تهیه کرده و جهت تعویض با لوازم استوک رنو به این مجموعه مراجعه کنند.

تعمیرگاه رنو در تهران

تعمیرگاه رنو - نصب آپشن رنو - لوازم استوک رنو
تعمیرگاه رنو – نصب آپشن رنو – لوازم استوک رنو

در میان مراکز تعمیر خودرو در کشور، تعمیرگاه رنو در تهران با نام فیکس آپ کار واقع در تهران پارس فعالیت دارد. این مجموعه تمامی خدمات رنو را از صفر تا صد بطور کامل و تضمینی ارائه می دهد. وجود کارشناسان خبره و متخصص در این مرکز خیال شما را آسوده خواهد کرد.

مالکین خودرو رنو در تهران و حومه می توانند با مراجعه به تعمیرگاه رنو در تهران تمام مشکلات خودرو رنو خود را بطور کامل و با اطمینان مطرح کنند. این مجموعه تعمیرگاه رنو بطور رسمی بوده و با هزینه و زمان مناسب این خدمات را ارائه می دهد.

خودروهای قابل تعمیر رنو

در مجموعه فیکس آپ کار تمام مدل های اتوماتیک و خارجی رنو قابل تعمیر می باشد. تعمیرات و خدمات قابل ارائه برای این مدل ها بدون محدودیت و بصورت کامل و تضمینی انجام می شود. در این مرکز هر قسمتی که خدمات یک خودرو ارائه می شود دارای کارشناسان و متخصصین جداگانه هستند. در ادامه لیست مدل های خودروهای قابل تعمیر رنو را می توانید مشاهده کنید:

  • رنو داستر
  • رنو اسکالا
  • رنو سیمبل
  • رنو تالیسمان
  • رنو کولئوس
  • رنو فلوئنس
  • رنو کپچر