تعمیر لکسوس

تعمیر لکسوس از دیگر خدمات تعمیرگاه فیکس آپ کار می باشد که تعمیرات تخصصی و حرفه ای انواع مدل های Lexus را انجام می دهد. این تعمیرگاه با داشتن تعمیرکاران بسیار حرفه ای و با تجربه اقدام به تعمیر لکسوس می کند. این تعمیرگاه تعمیرات مدل های مختلف لکسوس را بطور کامل برای تمامی قسمت ها ارائه می دهد.

از جمله خدماتی که در تعمیر لکسوس در فیکس آپ کار ارائه می شود تعمیر موتور، گیربکس، جلوبندی و برق آن می باشد. علاوه بر آن خدمات دیگری برای نصب آپشن، لوازم استوک و صافکاری نقاشی آن محیا می شود. فیکس آپ کار در شرق تهران دارای آمادگی دریافت انواع خدمات برای خودروهای لکسوس می باشد.

در ادامه مطلب تعمیر لکسوس در فیکس آپ کار مطالعه خواهید کرد:

تعمیرگاه لکسوس

تعمیر لکسوس - تعمیرگاه Lexus - فیکس آپ کار
تعمیر لکسوس – تعمیرگاه Lexus – فیکس آپ کار

فیکس آپ کار بعنوان یک تعمیرگاه لکسوس خدمات کاملی برای تمامی مدل های خودروهای لکسوس ارائه می دهد. این خدمات شامل تعمیرات اساسی و تخصصی قسمت های مختلف فنی این خودروها می باشد. یک تعمیرگاه لکسوس باید در تعمیر لکسوس تجربه و تخصصی زیادی داشته باشد.

این مرکز که یک تعمیرگاه لکسوس می باشد دارای تعمیرکارانی است که به ساختار خودروهای لکسوس و تعمیر آن کاملاً مسلط هستند. مسئله مهم اینجاست که در تعمیرگاه لکسوس در صورت نیاز به تعویض قطعات مصرفی، تعمیرگاه به راحتی توسط منابع مختص خود به لوازم و قطعات دسترسی داشته باشد.

این مجموعه علاوه بر این که تعمیرگاه لکسوس می باشد، تعمیر خودرو های مختلفی را انجام می دهد. همچنین با کمپانی های معتبر خارج از کشور در ارتباط بوده و قطعات و لوازم آن را بدون واسطه وارد می کند. به همین جهت تعمیرگاه لکسوس فیکس آپ کار مشکل یا کمبودی در تعمیرات این خودرو ها ندارد.

تعمیر لکسوس در تهران

مرکز تعمیرگاهی  فیکس آپ کار در تهران واقع شده است که دارای یک محوطه بزرگ نیز می باشد. در این مجموعه تعمیر لکسوس در تهران انجام می شود و شامل تمامی مدل های آن می باشد. همچنین افرادی که مالک خودروهای برند Lexus هستند می توانند بصورت حضوری مراجعه و از مشاوره و عیب یابی رایگان استفاده کنند.

افرادی هم که در خارج از شهر تهران هستند می توانند با هماهنگی تلفنی برای حضور خود تماس بگیرند. محدودیتی در خدمات تعمیر لکسوس در تهران در فیکس آپ کار وجود ندارد و تعمیر لکسوس انجام می شود. کافیست اگر در تهران یا حومه هستید به آدرس های این مجموعه مراجعه کنید.

تعمیر موتور لکسوس

تعمیر موتور لکسوس - تعمیر گیربکس لکسوس - فیکس آپ کار
تعمیر موتور لکسوس – تعمیر گیربکس لکسوس – فیکس آپ کار

همانگونه که می دانید خودروهای لکسوس نوعی خودروی لوکس به شمار می آیند که در کشور ایران تعداد انگشت شماری از آن ها دیده می شود. نبود نمایندگی و قطعات موردنیاز و تعمیرگاه های مجاز از دلایل این امر است. اما فیکس آپ کار این مشکلات را رفع کرده و خدماتی نظیر تعمیر موتور لکسوس را ارائه می دهد.

در تعمیر موتور لکسوس پس از آن که عیب یابی انجام شد و مشخص شد مشکل مربوط به چه قسمتی از موتور لکسوس است، تعمیر موتور آن آغاز می شود. تعمیر موتور لکسوس در این مجموعه با هزینه و زمان کاملاً مناسب انجام می شود. در تعمیر موتور لکسوس مشکلات نظیر موارد زیر رفع می شود:

 1. تعمیر موتور لکسوس بدلیل ایجاد سر و صدا
 2. تعمیر روغن ریزی موتور لکسوس
 3. تعمیر لرزش موتور لکسوس
 4. تعمیر عدم شتاب و سرعت کافی در موتور لکسوس
 5. تعمیر یا تعویض قطعات معیوب موتور لکسوس
 6. تعمیر دود و بوی بد از موتور لکسوس

تعمیر گیربکس لکسوس

خودروهای لکسوس اکثراً دارای گیربکس های اتوماتیک یا خودکار هستند. این گیربکس ها بخصوص در خودروهای لوکس و برند های معتبر دارای ساختار پیچیده و متفاوت تری نسبت به خودروهای دیگر می باشد. از این رو نگهداری و رسیدگی به این گیربکس ها نسبت به خودروهای دیگر بیشتر و دقیق تر باید باشد.

از این رو تعمیر گیربکس لکسوس جزء خدماتی است که در فیکس آپ کار بصورت حرفه و تخصصی ارائه می شود. این تعمیرات بصورت اساسی انجام می شود و پیش از انجام هرگونه تعمیرات ابتدا عیب یابی دقیق صورت می گیرد و سپس اقدام می شود. در ادامه تعمیر گیربکس لکسوس برخی مشکلاتی که در این نوع گیربکس های لکسوس وجود دارد رفع می شود:

 1. تعمیر گیربکس بدلیل روغن ریزی
 2. تعمیر گیربکس لکسوس بدلیل عدم حرکت
 3. تعمیر گیربکس در صورتی که بین تعویض دنده ها تاخیر وجود داشته باشد
 4. تعمیر عدم شتاب کافی بدلیل مشکلات گیربکس لکسوس
 5. تعمیر سر و صدای گیربکس حین حرکت مثل صدای زوزه کشیدن

تعمیر جلوبندی لکسوس

تعمیر جلوبندی لکسوس - نصب آپشن لکسوس - فیکس آپ کار
تعمیر جلوبندی لکسوس – نصب آپشن لکسوس – فیکس آپ کار

خودروهای لکسوس معمولاً دارای انواع مختلفی از محور محرکه هستند. البته که خودرهای لکسوس بخصوص در کلاس های شاسی جلوبندی مستحکمی دارند. اما جلوبندی یک خودرو قسمتی است که بیشتر نیاز به رسیدگی و دقت عمل در رانندگی را دارد و مدتی هر باره باید سلامت آن مورد بررسی قرار گیرد.

جلوبندی لکسوس و هر خودروی دیگر بیشتر از لوازم و قطعات مصرفی استفاده شده است و اکثراً قابل تعمیر نبوده و باید تعویض شوند. در فیکس آپ کار در صورتی که قطعات مصرفی امکان تعمیر داشته باشند به جهت حفظ قطعه اصلی و همچنین کاهش هزینه ها، تعمیر می شوند. در ادامه برخی مشکلاتی که باعث خرابی جلوبندی و نیاز به تعمیر جلوبندی لکسوس می شود را می توانید مشاهده کنید:

 1. وجود سر و صدا در قسمت جلویی خودرو
 2. وجود لرزش از جلوبندی لکسوس
 3. انحراف به چپ یا راست بدلیل مشکلات جلوبندی لکسوس
 4. لاستیک سایی و خرابی لاستیک جلوبندی لکسوس

نصب آپشن Lexus

خودروهای لکسوس بدلیل این که یک خودرو لوکس با برند معتبر است، معمولاً آپشن های زیادی در خود دارند. شاید بتوان اینطور گفت که خودرو های لکسوس به آپشن هایشان معروف هستند. اما در این بین مدل هایی از این خودرو وجود دارد که خیلی آپشن های زیادی در آن ها بکار گرفته نشده است.

در خدمات نصب آپشن Lexus که در تعمیر لکسوس ارائه می شود، آپشن های جدیدی می توان به خودرو اضافه کرد. همچنین در صورتی که این آپشن های به اصطلاح فابریک خودرو معیوب شده باشد قابل تعمیر یا تعویض هستند. نکته قابل توجه در خدمات نصب اپشن اینجاست که آپشن های قدیمی را می توان جایگزین آپشن های جدید کرد تا لذت رانندگی افزایش یابد و خودروی جذاب تری داشته باشید.

تماس با فیکس آپ کار

شما می توانید با تماس با کارشناسان فیکس آپ کار، بطور رایگان مشاوره گرفته و نوع مشکل یا خدمات درخواستی خود را مطرح کنید و برای حضورتان هماهنگی انجام دهید.

مرکز تعمیرات ماشین خارجی فیکس آپ کار

سرویس دوره ای لکسوس

خودروهای خارجی با توجه به قیمت بالایی که دارند جزء خودروهای ارزشمندی به حساب می آیند. اما این خودروهای ارزشمند و گران قیمت نیاز به رسیدگی های زیادی دارند تا ارزش آن ها حفظ شود. سرویس دوره ای لکسوس خدماتی است که نگهداری خودرو را آسان تر می کند.

در خدمات سرویس دوره ای لکسوس در تعمیرگاه فیکس آپ کار تمامی قسمت های خودرو اعم از فنی و ظاهری مورد بررسی و عیب یابی قرار می گیرند. در این بررسی ها مشخص می شود که آیا خودرو نیاز به تعمیر لکسوس دارد یا خیر و این باعث می شود تا هزینه های نگهداری این خودرو کاهش یابد.

علاوه بر آن در سرویس دوره ای لکسوس موارد مصرفی مثل فیلتر و روغن و غیره نیز تعویض می شوند. مالکین خودروهای Lexus می توانند با مراجعه حضوری به تعمیرگاه فیکس آپ کار خودروی خود را جهت کارشناسی در اختیار تعمیرکاران قرار دهند.

لوازم استوک لکسوس

لوازم استوک لکسوس - فیکس آپ کار
لوازم استوک لکسوس – فیکس آپ کار

از مشکلات و دغدغه ای خودروهای خارجی نبود نمایندگی رسمی و قطعات اصلی است. همانطور که می دانید در تعمیرات در اکثر مواقع نیاز به تعویض قطعات می باشد که حتماً باید از قطعه اصلی و سالم استفاده شود. در این بین مجموعه هایی هستند که این قطعات را با هزینه های بالا ارائه می دهند.

تعمیرگاه فیکس آپ کار توسط کمپانی های معتبر قطعات و لوازم استوک خودرو های خارجی را بدون واسطه ارائه می دهد. این لوازم استوک کاملاً سالم و اورجینال بوده و با هزینه بسیار مناسبی تهیه و تامین می شود. مالکین خودروهای لکسوس می توانند نام قطعه موردنظر را اعلام کرده و هزینه و زمان تهیه آن را اعلام کنیم.

در نهایت قطعه و لوازم استوک لکسوس تهیه شده را که در خدمات تعمیر Lexus ارائه می شود پس از تست سلامت به مالک ارائه می شود. این لوازم در این مجموعه قابل تعویض و یا نصب بوده و امکان تست و بررسی پس از نصب یا تعویض نیز وجود خواهد داشت.

صافکاری و نقاشی Lexus

خودروهای خارجی اکثراً دارای بدنه با آلیاژ متفاوتی هستند که معمولاً هم در بخش طراحی آن ها از امواج بیشتر و خاص تری استفاده می شود. در چنین شرایطی نیاز است تا صافکاری و نقاشی لکسوس را یک کارشناس کاملاً حرفه ای و متخصص انجام دهند.

در کنار خدمات صافکاری و نقاشی لکسوس خدمات دیگری از جمله لیسه گیری خودرو و صافکاری PDR نیز انجام می شود. بر اساس صدمات فیزیکی که به خودرو وارد شده است، کارشناس مشخص می کند که از چه روش هایی جهت ترمیم در خدمات صافکاری و نقاشی لکسوس انجام شود.

خدمات صافکاری و نقاشی از دیگر خدماتی است که در کنار تعمیر لکسوس در تعمیرگاه فیکس آپ کار ارائه می شود. صافکاری بی رنگ، نقاشی خودرو، لیسه کشی و صافکاری پی دی آر شامل این خدمات می باشد.

مدل های قابل تعمیر لکسوس

فیکس آپ کار با توجه به این که تعمیرکاران متخصص و با تجربه ای در زمینه تعمیر لکسوس دارد، تمام مدل های موجود از این خودرو را در کشور تعمیر می کند. از مدل های شاسی گرفته تا مدل های سدان و کوپه همگی دارای هر مشکل یا ایرادی که باشند در خدمات تعمیرگاه لکسوس رفع می شوند. در ادامه برخی از مدل های قابل تعمیر لکسوس را مشاهده خواهید کرد: