از خدمات تعمیرگاه کیا پیکانتو، تعمیر کیا پیکانتو می باشد که بصورت تخصصی تعمیرات کیا پیکانتو در آن انجام می شود. این تعمیرگاه پیکانتو بصورت کامل برای Kia Pcanto صورت می گیرد و شامل تمام قسمت های این خودرو است. تعمیرات کیا پیکانتو توسط تعمیرکاران حرفه ای و با تجربه در این زمینه که کاملاً به ساختار خودروهای خارجی مسلط هستند انجام می شود.

تعمیر کیا پیکانتو را می توان از مهم ترین خدمات تعمیرگاه کیا پیکانتو فیکس آپ کار دانست که کاملاً اساسی صورت می گیرد. این تعمیرات شامل تعمیر موتور کیا پیکانتو، تعمیر گیربکس کیا پیکانتو، تعمیر جلوبندی کیا پیکانتو می باشد. همچنین خدمات برق و آپشن و لوازم استوک کیا پیکانتو و دیتیلینگ آن نیز انجام می شود.

در ادامه مطلب تعمیرگاه کیا پیکانتو در فیکس آپ کار مطالعه خواهید کرد:

 1. تعمیر کیا پیکانتو
 2. تعمیرگاه کیا پیکانتو
 3. تعمیر کیا پیکانتو در تهران
 4. تعمیر موتور کیا پیکانتو
  1. نگهداری موتور خودرو کیا پیکانتو
  2. خدمات قابل ارائه برای موتور کیا پیکانتو
 5. تعمیر گیربکس کیا پیکانتو
  1. علائم خرابی گیربکس کیا پیکانتو
 6. تعمیر جلوبندی کیا پیکانتو
  1. خدمات تعمیر جلوبندی کیا پیکانتو
 7. سرویس دوره ای Kia Picanto
 8. نصب آپشن کیا پیکانتو
  1. آپشن های پیشفرض کیا پیکانتو
 9. لوازم استوک کیا پیکانتو
 10. صافکاری نقاشی کیا پیکانتو

تعمیر کیا پیکانتو

تعمیرگاه کیا پیکانتو در تهران - تعمیرات پیکانتو - فیکس آپ کار
تعمیرگاه کیا پیکانتو در تهران – تعمیرات پیکانتو – فیکس آپ کار

خودرو کیا پیکانتو از از سال 2003 تا بحال در حال تولید توسط این کمپانی می باشد. این خودرو در کلاس خودروهای شهری قرار می گیرد که از ظاهر کوچک آن هم می توان تشخیص داد. تولید کیا پیکانتور در کشور های کره جنوبی، ویتنام و اندوزی انجام می شود و در سرتاسر دنیا ارسال می شود.

کیا طی مدت زمان نه چندان زیاد پیشرفت های چشمگیری در تولید خودرو داشته است که کم مصرف ترین خودروی خود را کیا پیکانتو می نامد. در ابتدا مدل کیا پیکانتو در سال 2003 تولید شد و تا سال 2018 ادامه داشت و در حال حاضر جدیدترین نسخه های آن هم تولید و روانه بازار می شوند.

کیا پیکانتو در چند مدل مختلف به تولید رسیده است که هر یک از آن ها از نظر مشخصات فنی در موتور و گیربکس متفاوت هستند. البته که تغییرات ظاهری هم در مدل های مختلف زیاد داشته است اما از نظر کلاس شهری آن را حفظ کرده است و توانسته پیشرفت های زیادی هم در آن داشته باشد.

تعمیرگاه کیا پیکانتو

کیا پیکانتو از جمله خودروهای جوان پسند شهری است که در مدل های مختلفی روانه بازار کشورمان شد. از زمان عرضه این خودرو تعداد زیادی از آن ها در واردات در کشور ایران حضور پیدا کردند. این مسئله در حال حاضر باعث شده است تا شاهد حضور کیا پیکانتو های مدل قدیمی هم باشیم.

لذا این مسئله باعث شده است تا تعمیرگاه کیا پیکانتو در شهر های مختلفی از کشور خدمات این خودرو را ارائه دهند. فیکس آپ کار نیز بعنوان تعمیرگاه کیا پیکانتو فعالیت می کند و تعمیرکاران متخصص خود را در زمینه تعمیر خودروهای خارجی دارد. در واقع تعمیر کیا پیکانتو در این تعمیرگاه بصورت کاملاً تخصصی و حرفه ای انجام می شود و پیشتر بطور کامل در رابطه با تعمیر کیا و خدماتی که در آن می دهیم صحبت کرده ایم.

خودروهای کیا پیکانتو ممکن است مشکلات یا خرابی های زودهنگام از خود نشان دهند که بهترین زمان در ابتدای کار جهت رفع آن ها می باشد. در واقع ممکن است بعضاً این مشکلات بسیار کوچک اما زنگ خطری در ادامه باشند. نباید آن ها را نادیده گرفت و خودرو را به تعمیرگاه کیا پیکانتو برد تا مشکلات بررسی و رفع شوند.

تعمیر کیا پیکانتو در تهران

تعمیرگاه کیا پیکانتو در تهران - تعمیرات پیکانتو - فیکس آپ کار
تعمیرگاه کیا پیکانتو در تهران – تعمیرات پیکانتو – فیکس آپ کار

در اکثر مواقع شاهد این هستیم که خودروهای خارجی در ابتدای کار در شهر تهران بیشترین استقبال را دارند. به همین جهت در اکثر مواقع تعمیرگاه های متخصص و حرفه ای در این شهر آغاز به کار می کنند. فیکس آپ کار نیز بعنوان تعمیرگاه خودروهای خارجی، خدمات تعمیر کیا پیکانتو در تهران را ارائه می دهد.

این تعمیرگاه در شرق تهرانپارس واقع شده است و بصورت حضوری در محوطه بزرگ خود مورد تعمیر قرار می دهد. مالکین این خودروها که در تهران ساکن هستند می توانند با مراجعه حضوری جهت دریافت خدمات تعمیر کیا پیکانتو در تهران بهره مند شوند. خدماتی نظیر تعمیر موتور کیا پیکانتو و تعمیر گیربکس کیا پیکانتو از مهم ترین خدمات قابل ارائه می باشد.

همچنین افرادی که خارج از شهر تهران هستند می توانند با هماهنگی قبلی جهت دریافت خدمات تعمیر کیا پیکانتو اقدام کنند. این خدمات شامل تمامی هموطنان عزیز می شود و تمام این خدمات تعمیرگاه کیا پیکانتو در تهران با ضمانت و خدمات پس از خدمات ارائه می شود. در حین خدمات نیز در صورت نیاز از لوازم استوک کیا پیکانتو استفاده خواهد شد.

تعمیر موتور کیا پیکانتو

خودرو کیا پیکانتو در مدل 2016 دارای یک موتور 1.2 لیتری 4 سیلندر یورو 6 می باشد که 85 اسب‌ بخار قدرت و 121 نیوتن‌ متر گشتاور تولید می کند. این خودرو که در کلاس شهری لحاظ می شود موتور بسیار کوچکی برای خود دارد. این مسئله باعث شده است که فشارهای وارده زیاد به این موتور نیاز به تعمیر موتور کیا پیکانتو را در آینده داشته باشد.

این خودروی 4 سیلندری با این حجم از موتور نیاز به مراقبت های زیادی دارد تا مشکلاتی را در ادامه ایجاد نکند. قطعاً هر خودرویی با هر موتوری نیازمند سرویس دوره ای می باشد اما در صورت نادیده گرفتن مشکلات حتی جزئی، تعمیر موتور کیا پیکانتو کاملاً نیاز خواهد بود. به همین جهت این خدمات تعمیر موتور کیا پیکانتو در این تعمیرگاه نیز ارائه می شود.

در تعمیرگاه فیکس آپ کار تعمیر موتور خودرو کیا پیکانتو به شکل کاملاً اساسی، دقیق و حساس انجام می شود. به دلیل این که این خودرو ها اکثراً قدیمی و پر کارکرد هستند باید دقت فراوانی در تعمیر موتور آن ها بشود. لذا اشتباهات تعمیراتی در ناحیه موتور در آینده خسارات زیادی را به مالک خودرو متحمل می کند.

نگهداری موتور خودرو کیا پیکانتو

تعمیر موتور کیا پیکانتو - تعمیرگاه موتور پیکانتو - فیکس آپ کار
تعمیر موتور کیا پیکانتو – تعمیرگاه موتور پیکانتو – فیکس آپ کار

خودروهای خارجی همیشه نیازمند نگهداری دقیق تر و حساس تری نسبت به خودروهای داخلی هستند. بیشتر به این دلیل که خدمات تعمیر موتور کیا پیکانتو هزینه های بالای خود را دارد. به همین جهت در مقاله تعمیرگاه کیا پیکانتو مواردی را اشاره کردیم تا با رعایت آن ها کمتر نیازمند تعمیر موتور خودرو کیا پیکانتو باشد.

 • تعویض روغن به موقع انجام شود و حتماً از روغن های با کیفیت متناسب با این موتور خودرو انجام شود.
 • حین حرکت از افزایش فشار به پدال گاز جهت تسریع در حرکت خودداری کنید تا به موتور فشار وارد نشود.
 • موتور خودرو را به هیچ وجه موتورشویی نکنید تا سنسورهای زیاد و حساسی که در آن وجود دارد دچار مشکل نشود.
 • هرگونه مشکل یا اختلال در موتور را به تعمیر کیا پیکانتو مراجعه کنید تا بررسی شود.

خدمات قابل ارائه برای موتور کیا پیکانتو

فیکس آپ کار بعنوان یک تعمیرگاه کیا پیکانتو در تهرانپارس خدمات کاملی برای تعمیر موتور این خودرو ها ارائه می دهد. خودرو در هر وضعیتی در موتور خود باشد قابل تعمیر توسط تعمیرکاران این مجموعه می باشد. اما در این بین اگر موارد زیر را مشاهده کردید سریعاً به تعمیرگاه کیا پیکانتو مراجعه کنید.

 • وجود سر و صدا و لرزش در موتور خودرو
 • مشاهده روغن ریزی از ناحیه موتور
 • عدم شتاب و سرعت کافی در شروع و حین حرکت
 • وجود بوی بد و سوخنگی از ناحیه موتور
 • و رفع تمام مشکلات موتور پیکانتو و قطعات متصل به آن

تماس با فیکس آپ کار

شما می توانید با تماس با کارشناسان فیکس آپ کار، بطور رایگان مشاوره گرفته و نوع مشکل یا خدمات درخواستی خود را مطرح کنید و برای حضورتان هماهنگی انجام دهید.

مرکز تعمیرات ماشین خارجی فیکس آپ کار

تعمیر گیربکس کیا پیکانتو

کیا پیکانتو دارای یک گیربکس 4 دنده اتومات می باشد که عملکرد نسبتاً خوبی برای این خودرو دارد. البته که در استفاده از این گیربکس نسبت به موتور و جثه کوچک آن باید دقت زیادی شود تا دچار خرابی و نیازمند تعمیر گیربکس کیا پیکانتو نشود. در هر صورت فیکس آپ کار با توجه به سابقه زیادی که در تعمیر خودروهای کره ای دارد می تواند تعمیر گیربکس کیا پیکانتو را انجام دهد.

خودرو Kia Picanto خودرو قدرتمندی از نظر شتاب و سرعت نمی باشد اما بعنوان یک خودروی درون شهری بیشتر مشکلاتی که در ناحیه موتور و گیربکس روی آن رخ می دهد بدلیل عدم رعایت فشارهای وارد شده به آن است. این مسائل باعث می شود تا به مرور زمان گیربکس کیا پیکانتو دچار مشکل و خرابی شود و حتماً تعمیر گیربکس ماشین خارجی روی آن انجام شود.

این مرکز تعمیرگاهی کیا همواره پیشنهاد می کند تا به این خودرو ها اصلاً فشار وارد نشود و به هیچ عنوان وارد کل کل و مسابقات نشوند. گیربکس خودرو شدیداً حساس می باشد و زود دچار خرابی می شود. بیشترین مشکلاتی که خودروهای پیکانتو وارد این مجموعه می شوند خرابی های موتور و گیربکس آن ها می باشد که در صورت حضور به موقع با هزینه و زمان کم رفع می شوند و لوازم استوک کیا پیکانتو در اختیار آن ها قرار می گیرد.

علائم خرابی گیربکس کیا پیکانتو

تعمیر گیربکس کیا پیکانتو - تعمیرگاه گیربکس پیکانتو - فیکس آپ کار
تعمیر گیربکس کیا پیکانتو – تعمیرگاه گیربکس پیکانتو – فیکس آپ کار

علائم مختلفی نشان دهنده خرابی گیربکس های خودکار هستند که هر کدام به نحوی در عملکرد آن اختلال ایجاد می کند. در صورتی که مالک خودرو کیا پیکانتو هستید و این علائم را مشاهده کردید باید سریعاً نسبت به تعمیر کیا پیکانتو اقدام کنید. این علائم خرابی گیربکس کیا پیکانتو به شرح زیر هستند:

 • وجود سر و صدا در تعویض دنده و صدای زوزه در حین حرکت
 • روغن ریزی از ناحیه گیربکس و روغن سوزی خودرو
 • صدای تقه زدن در تعویض دنده های خودکار
 • عدم وجود شتاب کافی بخصوص در ابتدای حرکت
 • عملکرد ضعیف در مسیرهای سربالایی
 • جا نرفتن دنده ها و یا حرکت نکرده در حالت های درایو و دنده عقب
 • وجود سر و صدا در حالت دنده خلاص
 • گیر کردن دنده بخصوص در حالت پارک

تعمیر جلوبندی کیا پیکانتو

خودرو کیا پیکانتو دارای محور محرک دیفرانسیل جلو می باشد که انتقال نیرو جهت حرکت خودرو از موتور و گیربکس به چرخ های جلو انجام می شود. برای خودروهای در کلاس شهری نقطه قوت است اما نیازمند دقت و نگهداری بالایی می باشد.

این خودرو نیز همانند خودرو های دیگر ممکن است به مرور زمان دچار خرابی یا مشکلاتی در جلوبندی شود و نیاز به تعمیر جلوبندی کیا پیکانتو داشته باشد. در این صورت تعمیرگاه کیا پیکانتو فیکس آپ کار این خدمات را ارائه می دهد و تعمیر جلوبندی خودرو را انجام می دهد. در صورتی که قطعات مصرفی قابل تعمیر باشند انجام می شود و در غیر اینصورت قطعات یدکی یا لوازم استوک کیا پیکانتو برای آن تهیه و تعویض می شود.

خدمات تعمیر جلوبندی کیا پیکانتو

تعمیر جلوبندی کیا پیکانتو - تعمیرگاه جلوبندی پیکانتو - فیکس آپ کار
تعمیر جلوبندی کیا پیکانتو – تعمیرگاه جلوبندی پیکانتو – فیکس آپ کار

مجموعه فیکس کار در خدمات تعمیر کیا پیکانتو خدمات کاملی برای جلوبندی و تعمیر آن در نظر گرفته است. این خدمات توسط جلوبندی ساز حرفه ای و با تجربه در این تعمیرگاه انجام می شود. رفع و عیب یابی مشکلات و تست جلوبندی از جمله این خدمات است. در ادامه خدمات تعمیر جلوبندی کیا پیکانتو شرح داده شده است:

 • رفع مشکل سر و صدای جلوبندی
 • رفع مشکل لاستیک سایی پیکانتو
 • رفع مشکل لرزش فرمان
 • رفع مشکل انحراف به چپ و راست
 • تعویض لوازم مصرفی جلوبندی کیا پیکانتو
 • رفع مشکل لرزش جلوبندی کیا پیکانتو

سرویس دوره ای Kia Picanto

سرویس دوره ای خودرو خدماتی است که برای خودروهای با ارزش و خارجی بسیار مناسب است. علاوه بر این که تعویض روغن و فیلترها جزء سرویس دوره ای می باشد، بررسی عیوب خودرو و اطلاع از شرایط سلامت خودرو نیز از ویژگی های سرویس دوره ای خودرو می باشد. در اصل سرویس دوره ای خودرو نشان دهنده شرایط فعلی خودرو می باشد.

این مجموعه با داشتن کارشناسان حرفه ای و متخصص در خدمات سرویس دوره ای Kia Picanto وضعیت سلامت خودرو را هم از نظر فنی و هم از نظر ظاهری بررسی می کند. در نهایت گزارشی جهت اطلاع مالک خودرو از وضعیت شرایط آن اطلاع رسانی می شود و درصورت تایید قسمت های مختلف که مشکل یا عیوبی دارند تعمیر کیا پیکانتو روی آن انجام می شود.

در اصل می توان گفت سرویس دوره ای خودرو باعث می شود تا هزینه نگهداری یک خودرو کاهش یابد. به این شکل که خودروی کیا پیکانتو در صورتی که سرویس دوره ای داشته باشد زودتر از موعد متوجه مشکلات می شود و زودتر هم آن ها را رفع می کند. در نهایت باعث سلامت بیشتر خودرو شده و هزینه و زمان نگهداری و نعمیرات کیا پیکانتو کاهش میابد.

نصب آپشن کیا پیکانتو - سرویس دوره ای پیکانتو - فیکس آپ کار
نصب آپشن کیا پیکانتو – سرویس دوره ای پیکانتو – فیکس آپ کار

نصب آپشن کیا پیکانتو

یکی دیگر از خدمات فیکس آپ کار نصب آپشن کیا پیکانتو در خدمات برق در نظر گرفته است. در این خدمات امکان نصب نمودن آپشن های جدید روی این خودرو میسر می شود. این آپشن ها بر اساس قابلیت نصب و انتخاب مالک خودرو تعیین می گردد. همچنین امکان تعویض آپشن ها با نسخه های دیگر وجود دارد.

یکی دیگر از خدماتی که در نصب آپشن کیا پیکانتو در خدمات تعمیر کیا پیکانتو ارائه می شود، تعمیر آپشن های معیوب می باشد. ممکن است پس از مدتی بدلایل مختلف آپشن های خودرو دچار مشکل شود و در صورت تعمیر انجام می شود. در غیر اینصورت این آپشن با آپشن کارخانه یا نسخه های دیگر قابل تعویض نیز می باشد.

آپشن های پیشفرض کیا پیکانتو

خودرو کیا پیکانتو بصورت پیشفرض امکانات رفاهی مناسبی در مدل سال ساخت های آخر خود دارد. نمی توان آن را خودروی پر آپشنی در نظر گرفت و به همین جهت است که دارندگان این خودرو ها بدنبال نصب آپشن کیا پیکانتو هستند. در ادامه آپشن های کارخانه ای کیا پیکانتو را خواهیم دید.

 • کروز کنترل، کنترل ایستایی در سربالایی و سرازیری و کنترل پایداری
 • دارای حالت رانندگی Eco
 • دارای مدیریت پایداری خودرو VSM
 • دارای سنسور عقب و سنسور باران
 • توزیع نیرو ترمز و ترمز ضد قفل با نیروی کمکی
 • دارای دی لایت و اتولایت و چراغ های مه شکن
 • چراغ خوش آمدگویی و نورپردازی داخلی
 • دارای فرمان برقی با دکمه های کنترلی
 • حساس به سرعت با گرمکن فرمان
 • دارای سیستم صوتی با 6 اسپیکر
 • دارای 6 ایربگ اصلی و جانبی
 • استارت دکمه یا با ورود بدون کلید
 • صندلی های با تنظیم دستی و صندلی های تاشو عقب
 • دارای سانروف با آینه های برقی

لوازم استوک کیا پیکانتو

لوازم استوک کیا پیکانتو - قطعات استوک پیکانتو - فیکس آپ کار
لوازم استوک کیا پیکانتو – انواع لوازم استوک پیکانتو شامل تمامی قطعات بدنه خودرو با ضمانت و خدمات نصب و تعویض در فیکس آپ کار

با توجه به نبود نمایندگی رسمی در کشور، بعضاً بیشتر قطعات یدکی این خودرو ها یافت نمی شود. اما در صورتی که قطعه ای یافت نشود، در صورت وجود لوازم استوک کیا پیکانتو برای این خودرو ارائه می شود. این مسئله کاملاً بستگی به نوع قطعه و شرایط واردات آن دارد.

مجموعه تعمیرگاه کیا پیکانتو در تهران بدون واسطه از کمپانی های معتبر قطعات و لوازم استوک خودرو را وارد می کند. این قطعات همگی اصل می باشند و دارای سلامت کامل هستند. همچنین کارشناس مربوطه لوازم استوک وارداتی را پیش از ارائه مورد تست و بررسی قرار می دهد. لذا قطعات همگی دارای سلامت فنی و ظاهری خواهند بود.

در واقع در صورتی که خودروی شما نیازمند قطعات باشد ممکن است بدلیل نبود آن ها و یا گران بودنشان خودرویتان مدتی در تعمیرگاه یا در محلی بلا استفاده بماند. در این شرایط هم حتی بهترین گزینه ها استفاده از لوازم استوک کیا پیکانتو می باشد که توسط این مجموعه ارائه می شود. برخی از ویژگی های ارائه لوازم استوک کیا پیکانتو از فیکس آپ کار به شکل زیر هستند:

 • لوازم استوک کیا پیکانتو کاملاً اصل و اورجینال
 • تمامی لوازم استوک پیکانتور قابل ارائه
 • قیمت بسیار مناسب برای تمامی لوازم ها
 • گارانتی و ضمانت فیکس آپ کار برای لوازم استوک پیکانتو

صافکاری نقاشی کیا پیکانتو

صافکاری و نقاشی کیا پیکانتو از دیگر خدمات تعمیرگاه فیکس آپ کار برای خودروهای خارجی می باشد. این مجموعه با داشتن کارشناسان حرفه ای و متخصص که تجربه زیادی در صافکاری نقاشی خودروهای خارجی دارند تشکیل شده است. بخشی از محوطه این تعمیرگاه مربوط به صافکاری و نقاشی خودرو است که خدمات کامل را با هزینه و زمان مناسب ارائه می دهد.

در صورتی که صدمات وارد شده به خودرو کیا پیکانتو زیاد باشد، صافکاری نقاشی بطور کامل روی آن انجام می شود. اما در صورتی که برخورد فیزیکی جزئی بوده باشد صافکاری PDR روی آن انجام می گیرد. همچنین در صورتی که بخشی از خودرو دارای خط و خش یا رنگ پریدگی بسیار جزئی باشد با لیسه گیری ترمیم میابد.

بخشی از خدمات صافکاری نقاشی کیا پیکانتو مربوط به دیتیلینگ خودرو می باشد. درست است که اکثر این خودرو ها نو و سالم هستند اما ممکن است شرایطی خاص جذابیت ظاهر خود را از دست داده باشند. در اینصورت دیتیلینگ کامل خودرو پیکانتو با هزینه بسیار مناسب و زمان کم انجام می شود.