تعمیر فولکس واگن گلف GTI جی تی آی در تعمیرگاه فولکس واگن فیکس آپ کار در قسمت های موتور و گیربکس انجام می شود. تعمیرگاه فولکس واگن جی تی ای یصورت کاملاً تخصصی و حرفه ای صورت می گیرد. این تعمیرات در محوطه تعمیرگاهی این مجموعه در زمینه های تعمیر موتور فولکس واگن گلف جی تی آی، تعمیر گیربکس فولکس واگن GTI و تعمیر جلوبندی فولکس واگن GOLF GTI انجام می شود.

تعمیر فولکس واگن گلف GTI جی تی آی در تعمیرگاه فیکس آپ کار توسط تعمیرکاران حرفه ای و با تجربه انجام می شود و این تعمیرات همگی دارای ضمانت نامه و خدمات پس از تعمیر می باشد. این مجموعه که سابقه درخشانی در تعمیر خودروهای خارجی و همچنین Volkswagen دارد می تواند تمام تعمیرات در تمام بخش های این خودرو را به بهترین شکل ممکن با هزینه و زمان مناسب انجام دهد.

در ادامه مطلب تعمیر فولکس واگن گلف GTI جی تی آی در فیکس آپ مطالعه خواهید کرد:

فولکس واگن گلف جی تی آی

تعمیر فولکس واگن گلف GTI جی تی آی - تعمیرگاه فولکس واگن گلف جی تی ای
تعمیر فولکس واگن گلف GTI جی تی آی – تعمیرگاه فولکس واگن گلف جی تی ای

خودرو فولکس واگن گلف جی تی آی یا به انگلیسی Volkswagen Golf GTI یک خودرو از برند فولکس واگن آلمانی است که خودرویی خانوادگی و درون شهری کامپکت یا Compact شناخته می شود. اولین مدل از این خودرو در  سال 1971 توسط این خودروسازی با نام MK1 تولید شد که یک خودروی کوچک دو درب(یا به اصطلاح 3 درب) با ظاهری جذاب و کیفیت عالی تولید شد.

این خودرو در همان ابتدا توانست به محبوبیت زیادی برسد و برای جوانان جلب توجه کند. به طوری که این مدل از خودرو و مدل های بعد از آن بیشترین خودروهای تیونینگ شده مسابقات قرار گرفت. در سال 2012 فولکس واگن توانست رکورد بیشترین فروش گفت جی تی آی را در دنیا بشکند. این خودرو کلاس هاچ بک توانست در 7 نسل آخرین مدل آن که 2023 می باشد را هم تولید و روانه بازار جهانی کند.

فولکس واگن گلف MK7 اولین مدل از این مدل های خودرو بود که توانست در سال 2013 خودروی سال اروپا شود. با این توضیحات می توان به این نتیجه رسید که این مدل از خودروهای فولکس واگن از بهترین، زیبا ترین و با کیفیت ترین مدل های خودرو در تمام برندسازی ها می باشد. در ادامه مطلب تعمیر فولکس واگن گلف GTI جی تی آی در رابطه با خدمات تعمیرگاهی این خودرو صحبت خواهیم کرد.

تعمیرگاه فولکس واگن گلف GTI

فولکس واگن گلف GTI خودرویی است که بسیار محدود از واردات خودروهای خارجی به کشور بوده است. به همین جهت خیلی شاهد تردد این خودروها در سطح شهرهای ایران نیستیم. اما با این حال از این نوع خودروهای فولکس واگن در کشورمان وجود دارد و نیازمند خدمات بسیار حرفه ای و تخصصی در زمینه تعمیر خودرو می باشند.

طبق معمول بدلیل نبود همکاری بین این خودروسازی با کشور ما و واردات محدود، خدماتی که باید تحت عنوان تعمیرگاه فولکس واگن گلف GTI به آن ها تعلق بگیرد بسیار کم می باشد. از این رو تعمیرگاه فولکس واگن گلف GTI فیکس آپ کار با سابقه زیاد در زمینه تعمیر فولکس واگن گلف جی تی آی توانسته است خدمات کامل برای این خودروها در نظر بگیرد.

این تعمیرگاه فولکس واگن گلف GTI تعمیرات موتور و گیربکس را بصورت اساسی و حرفه ای انجام می دهد. همچنین علاوه بر تعمیرات فنی، خدماتی برای لوازم استوک فولکس واگن گلف GTI جی تی آی و دیتیلینگ آن در نظر گرفته است. در ادامه تعمیر فولکس واگن گلف GTI جی تی آی در رابطه با موارد مختلف بیشتر صحبت خواهیم کرد.

تماس با فیکس آپ کار

شما می توانید با تماس با کارشناسان فیکس آپ کار، بطور رایگان مشاوره گرفته و نوع مشکل یا خدمات درخواستی خود را مطرح کنید و برای حضورتان هماهنگی انجام دهید.

مرکز تعمیرات ماشین خارجی فیکس آپ کار

تعمیر فولکس واگن گلف GTI جی تی آی در تهران

تعمیر فولکس واگن گلف GTI جی تی آی در تهران - فیکس آپ کار
تعمیر فولکس واگن گلف GTI جی تی آی در تهران – فیکس آپ کار

شهر تهران با توجه به مرکزیتی که دارد تعمیرگاه های تخصصی و حرفه ای برای خودروهای خارجی را بیشتر به خود دیده است. تعمیرگاه فولکس واگن فیکس آپ کار یکی دیگر از این مراکز تعمیرگاهی خودروهای خارجی می باشد که بیش از ده سال در تهران فعالیت دارد.

افرادی که مالکین خودروهای فولکس واگن گلف جی تی آی هستند می توانند جهت دریافت خدمات تعمیر فولکس واگن گلف GTI جی تی آی در تهران به این مرکز مراجعه کنند. کارشناسان این مجموعه با مشاوره رایگان، به موقع و دقیق می توانند این افراد را جهت دریافت خدمات تعمیر فولکس واگن گلف راهنمایی کنند.

همچنین افرادی که خارج از شهر تهران می باشند می توانند با هماهنگی قبلی با این تعمیرگاه جهت دریافت خدمات تعمیر فولکس واگن گلف GTI جی تی آی در تهران حضور پیدا کنند. این خدمات بصورت کامل برای این خودرو ها در نظر گرفته می شود و با هزینه و زمان مناسب تعمیر می شود.

تعمیر موتور فولکس واگن جی تی آی

موتور فولکس واگن جی تی آی در سال های 2012 و 2018 تقریباً به شکل مشابهی هستند. این موتور 4 سیلندر 16 سوپاپه با حجم 1984 سی سی بصورت توربو شارژ می باشد. این موتور برای یک خودروی کوچک هاچ بک بسیار قدرتمند در نظر گرفته شده است. هرچند که علاوه بر این موضوع، رسیدگی بیشتر و تعمیر موتور فولکس واگن جی تی آی در آن باید دقیق تر انجام شود.

یکی از مواردی که باعث خرابی موتور فولکس واگن گلف جی تی آی می شود مدت زمانی است که از عمر این خودرو می گذرد و در آن سرویس دوره ای منظم انجام نشده باشد. همچنین با توجه به این که فولکس واگن جی تی آی یک خودرو قدرتمند است، فشارهای وارده شدید به موتور آن باعث خرابی شده و نیازمند تعمیر موتور خودرو فولکس واگن جی تی آی می شود.

بطور کلی با توجه به کیفیت بسیار بالای این خودرو ها کمتر شاهد خرابی در موتور فولکس واگن جی تی آی بوده ایم اما مشکلات برای هر خودرویی ممکن است رخ دهد. در تعمیر موتور فولکس واگن جی تی آی بسیار مهم است که تعمیرات در یک تعمیرگاه فولکس واگن تخصصی و حرفه ای بصورت دقیق و صحیح انجام شود.

تعمیر موتور فولکس واگن گلف GTI - تعمیرگاه گیربکس فولکس واگن گلف جی تی آی
تعمیر موتور فولکس واگن گلف GTI – تعمیرگاه گیربکس فولکس واگن گلف جی تی آی

تعمیر گیربکس فولکس واگن گلف GTI

فولکس واگن گلف GTI دارای یک گیربکس 6 سرعته دو کلاچه می باشد که انتقال نیرو در آن بصورت دیفرانسیل جلو عمل می کند. این گیربکس که بصورت خودکار یا اتوماتیک می باشد عملکرد بسیار مناسبی برای موتور حجیم این خودرو دارد. اما از دیگر خدمات تعمیر فولکس واگن گلف GTI جی تی آی در فیکس آپ کار، تعمیر گیربکس فولکس واگن گلف GTI می باشد.

این گیربکس های اتوماتیک فولکس واگن گلف جی تی آی پس از مدتی بدلیل عدم رسیدگی و عدم استفاده صحیح ممکن است دچار مشکلاتی شود و نیازمند تعمیر گیربکس فولکس واگن گلف GTI شود. این تعمیرات بسته به نوع آسیبی که به گیربکس وارد شده است انجام می شود و ممکن است نیازمند تعویض قطعات در خود باشد.

علائم خرابی گیربکس فولکس واگن گلف GTI

در گیربکس فولکس واگن گلف GTI مواردی وجود دارند که نشان دهنده این می باشند که این گیربکس خراب می باشد و نیازمند تعمیر گیربکس خودرو فولکس واگن گلف GTI می باشد. در مواردی که این علائم خود را نشان دهند نیاز است تا سریعاً به یک تعمیرگاه مجاز فولکس واگن مراجعه شود. در ادامه علائم خرابی گیربکس فولکس واگن گلف GTI را مشاهده خواهید کرد:

 1. روغن ریزی و روغن سوزی از ناحیه گیربکس
 2. لرزش و وجود سر و صدای گیربکس
 3. عدم حرکت در تعویض دنده
 4. عدم تعویض دنده و یا سخت جا رفتن دنده
 5. عدم شتاب کافی پس زا تعویض دنده
 6. وجود تاخیر در تعویض خودکار دنده

توصیه های نگهداری گیربکس فولکس واگن گلف GTI

جهت این که این خودرو ها نیازمند تعمیر گیربکس فولکس واگن گلف GTI نباشند نیاز است تا یک سری موارد را در نگهداری این خودروها رعایت کرد. رعایت این موارد و رسیدگی منظم به گیربکس خودرو باعث می شود تا طول عمر خودرو افزایش یابد و کمتر نیازمند خدمات تعمیر فولکس واگن گلف GTI جی تی آی شود. در ادامه به برخی از این توصیه ها اشاره شده است:

 1. سرویس دوره ای نظیر تعویض روغن گیربکس به موقع انجام شود
 2. گیربکس خودرو حداقل هر یک سال تا دوسال بسته به استفاده ای که می شود بررسی شود
 3. حین حرکت و ابتدای تعویض دنده از فشارهای وارده توسط پدال گاز خودداری شود
 4. در حالت های ایستاده خودرو در حالت دنده پارک قرار گیرد
 5. در صورت مشاهده هر گونه علائم خرابی سریعاً به تعمیرگاه فولکس واگن مراجعه شود
 6. خطاهای مربوط به گیربکس را جدی بگیرید و به تعمیرگاه های مجاز مراجعه کنید
تعمیر جلوبندی فولکس واگن گلف جی تی آی - فیکس آپ کار
تعمیر جلوبندی فولکس واگن گلف جی تی آی – فیکس آپ کار

تعمیر جلوبندی فولکس واگن GTI

خودروهای فولکس واگن گلف GTI جی تی آی در نوع معمولی خود بصورت محور جلو هستند. اما در مدل های R این خودرو چهارچرخ محور هستند که استقامت بیشتری در جلوبندی خود دارند. خودروهایی که دیفرانسیل جلو هستند جلوبندی حساس تری دارند و باید در رانندگی و نگهداری آن ها دقت بیشتری داشت.

یکی از خدمات قابل ارائه در تعمیرگاه فولکس واگن گلف GTI جی تی آی، تعمیر جلوبندی خودرو فولکس واگن GTI می باشد. جلوبندی خودروها اکثراً از قطعات مصرفی تشکیل شده اند که پس از مدتی بسته به میزان استفاده ای که از آن ها شده است باید تعویض گردد. همچنین علاوه بر آن برخی تجهیزات جلوبندی فولکس واگن GTI نیازمند تعمیر می باشد.

علائم خرابی جلوبندی فولکس واگن GTI

برخی علائم و نشانه هایی در جلوبندی فولکس واگن هستند که نشان دهنده خرابی در این ناحیه می باشد. مالک خودرو باید پس از مشاهده این علائم به تعمیرگاه فولکس واگن گلف GTI جی تی آی مراجعه کند. هر چه این مراجعه و تعمیر جلوبندی فولکس واگن دیرتر انجام شود باعث خرابی های بیشتر می شود.

علائمی که در ادامه لیست شده اند می توانند به شکل های مختلفی خود را نشان دهند. همیشه به یاد داشته باشید که جلوبندی سالم یک خودرو هیچ صدای اضافه، انحراف یا لرزشی ندارد و تحت هیچ شرایطی هم این موارد را نخواهند داشت. در ادامه علائم خرابی جلوبندی فولکس واگن GTI را مشاهده خواهید کرد:

 1. وجود سر و صدا از قسمت جلویی خودرو
 2. انحراف خودرو به چپ یا راست در حین حرکت
 3. لرزش از قسمت جلوی خودرو، کف خودرو و همچنین فرمان
 4. وجود لاستیک سایی و خرابی لایستیک های جلو
 5. مشکل در سیستم ترمز چرخ های جلو
 6. سفت و سخت شدن قسمت جلوی خودرو در دست اندازها

سرویس دوره ای فولکس واگن جی تی ای

خودروهایی مثل فولکس واگن جی تی ای از جمله خودروهای ارزشمند و لوکس حساب می شوند. این خودروها در کشور ما تعداد بسیار محدودی دارند و باید به بهترین شکل ممکن از آن ها نگهداری شود. در غیر اینصورت ممکن است خسارات زیادی را ایجاد کند که متشکل از هزینه و زمان بالایی باشد.

در سرویس دوره ای خودرو فولکس واگن جی تی ای کارشناسان فیکس آپ کار که به ساختار این خودرو مسلط هستند از همه نظر آن را مورد تست و ارزیابی قرار می دهند. این تست و عیب یابی هم از نظر فنی می باشد و هم از نظر ظاهری انجام می شود.

در نهایت سرویس دوره ای فولکس واگن جی تی ای باعث می شود تا هزینه نگهداری خودرو به شکل چشمگیری کاهش یابد. علاوه بر آن با یک خودرو کاملاً سالم و بدون مشکل طرف خواهید بود. پس از سرویس دوره ای فولکس واگن جی تی ای خدمات موردنظر طبق نظر کارشناس و تایید مالک انجام می شود.

نصب آپشن Volkswagen Golf GTI

سرویس دوره ای Volkswagen Golf GTI - فیکس آپ کار
سرویس دوره ای Volkswagen Golf GTI – فیکس آپ کار

خودروی فولکس واگن گلف جی تی ای یک خودروی نسبتاً پر آپشن حساب می شود. البته در نسخه های آخر این خودرو با آپشن های زیادی روبرو خواهید بود. با توجه به مدل های پایین تر موجود در کشور، ممکن است پس از مدتی این آپشن ها دچار مشکل شوند یا نیازمند تعویض یا بروزرسانی باشند.

لذت رانندگی با خودروهای لوکس حرف اول را می زند و خدماتی مثل نصب آپشن Volkswagen Golf GTI می تواند این لذت را پس از مدتی افزایش دهد. در این خدمات که در تعمیر فولکس واگن گلف GTI جی تی آی ارائه می شود امکان تعمیر آپشن های خراب وجود دارد.

همچنین در صورتی که مالک بخواهد آپشن های موجود را با آپشن های مدل های جدیدتر جایگزین کند امکان پذیر می باشد. در نهایت نصب آپشن های جدید فولکس واگن جی تی آی در این محل با هزینه و زمان مناسب توسط کارشناس برق این تعمیرگاه انجام می شود.

آپشن های پیشفرض Volkswagen Golf GTI

خودرو فولکس واگن گلف GTI دارای آپشن های پیشفرض منحصربفردی می باشد. این آپشن ها در نسخه های 2012 و 2018 تقریباً یکسان بوده و در ادامه مطلب تعمیرگاه فولکس واگن گلف GTI جی تی آی در نصب آپشن خودرو آمده است:

 1. دارای کروز کنترل، کنترل کشش و کنترل پایداری
 2. کنترل پایداری در پیچ(XDS)
 3. چهار حالت رانندگی اکو، نرمال، اسپرت و شخصی
 4. سنسور جلو و سنسور عقب
 5. سنسور باد تایر، باران و خواب آلودگی راننده
 6. ترمز ضد قفل و کمکی
 7. ترمز پارک برقی و اتوهلد
 8. دی لایت و اتولایت
 9. چراغ های مه شکن و چراغ شور
 10. چراغ بدرقه و نورپردازی داخلی
 11. صفحه نمایش و کنترل های روی فرمان
 12. دارای پدال شیفتر فرمان حساس به سرعت
 13. ضفحه کیلومتر 12 اینچی دیجیتال
 14. دارای 9 ایربگ اصلی و جابنی
 15. ورود بدون کلیک و استارت دکمه ای
 16. سیستم تهویه اتوماتیک و صندلی برقی
 17. دارای گرمکن صندلی با روکش چرم
 18. آینه های الکتروکرومیک تاشو برقی
 19. سقف پاناروما و سانروف

لوازم استوک فولکس واگن گلف GTI جی تی آی

لوازم استوک فولکس واگن گلف GTI جی تی آی - فیکس آپ کار
لوازم استوک فولکس واگن گلف GTI جی تی آی – فیکس آپ کار

یکی از مشکلاتی که دارندگان این خودرو ها با آن مواجه اند نبود قطعات یدکی اصل و سالم مخصوص این خودرو ها می باشد. از این رو یکی از خدماتی که فیکس آپ کار در تعمیر فولکس واگن گلف GTI جی تی آی ارائه می دهد تهیه و تامین لوازم استوک فولکس واگن گلف GTI جی تی آی می باشد.

لوازم استوک خودرو فولکس واگن گلف GTI جی تی آی شامل تمام قطعات این خودرو می باشد. این لوازم استوک توسط کمپانی های معتبر وارد شده و کاملاً سالم و اصل می باشد. همچنین تعمیرگاه فولکس واگن فیکس آپ کار این لوازم استوک را بصورت گارانتی شده به مالک خودرو تحویل می دهد.

انواع لوازم استوک فولکس واگن گلف GTI

در تعمیرگاه فولکس واگن گلف GTI جی تی آی بعضاً نیازمند تعویض قطعات می باشد. این قطعات باید بصورت کاملاً اصل و سالم استفاده شود و به هیچ عنوان نباید از قطعات مشابه که مخصوص این خودرو نمی باشد استفاده نمود. در این راستان فیکس آپ کار تمام قطعات موجود برای این خودرو را بصورت استوک وارد و به مشتریان ارائه می دهد. در ادامه لیستی از این لوازم استوک فولکس واگن گلف GTI جی تی آی مشاهده خواهید کرد:

 1. موتور استوک فولکس واگن گلف GTI
 2. گیربکس استوک فولکس واگن گلف GTI
 3. لوازم جلوبندی فولکس واگن گلف جی تی آی
 4. لوازم بدنه فولکس واگن جی تی آی
 5. داشبورد کامل فولکس واگن GTI
 6. درب صندوق، درب موتور، درب راننده و شاگرد
 7. چراغ های جلو و عقب فولکس واگن Golf
 8. آپشن های فولکس واگن گلف GTI

صافکاری و نقاشی فولکس واگن گلف جی تی آی

خودروهای خارجی در صورتی که دچار تصادف یا هر صدمه فیزیکی شوند، نیازمند صافکاری و نقاشی کاملاً حرفه ای هستند. به این دلیل که این خودرو ها ارزش بسیار بالایی دارند و نباید در خدماتی مثل صافکاری و نقاشی دچار افت قیمت بسیار زیاد شوند. به همین جهت در خدمات تعمیر فولکس واگن گلف GTI جی تی آی صافکاری و نقاشی این خودرو نیز در این تعمیرگاه ارائه می شود.

صافکاری و نقاشی تعمیرگاه فیکس آپ کار متشکل از کارشناسان کاملاً حرفه ای و متخصص می باشد که تجربه زیادی در صافکاری و نقاشی فولکس واگن گلف جی تی آی دارند. این خدمات شامل رنگ آمیزی کامل خودرو می باشد. همچنین صافکاری بی رنگ از نوع صافکاری PDR روی آن ها انجام می شود.