خدمات تعمیر چری تیگو 7 پرو یا Chery Tiggo 7 Pro بصورت تخصصی در تعمیرگاه چری انجام می شود. این تعمیرات تخصصی چری فونیکس تیگو هفت پرو در تمام قسمت های مختلف آن صورت می گیرد. علاوه بر تعمیر چری تیگو 7 پرو خدمات برق و ظاهر خودرو نیز در این مجموعه انجام می شود. این تعمیرات شامل تعمیر موتور، تعمیر گیربکس چری تیگو 7 پرو و تعمیر جلوبندی آن می باشد.

علاوه بر تعمیرات چری تیگو 7 پرو که بر روی قطعات فنی و اصلی آن انجام می شود، خدمات برق و نصب آپشن و همچنین صافکاری و نقاشی و سرویس دوره ای آن نیز انجام می شود. در تعمیرگاه چری در این مجموعه بصورت کامل تمامی خدمات مرتبط با Chery Tiggo 7 Pro ارائه می شود.

در ادامه مطلب تعمیر چری تیگو 7 پرو در فیکس آپ کار مطالعه خواهید کرد:

چری تیگو 7 پرو

تعمیر چری تیگو 7 پرو - تعمیرگاه تیگو 7 پرو - فیکس آپ کار
تعمیر چری تیگو 7 پرو – تعمیرگاه تیگو 7 پرو – فیکس آپ کار

چری یکی از تولیدکنندگان خودرو در کشور چین می باشد که سابقه نسبتاً زیادی در تولید خودرو دارد. این خودروسازی در گذشته بیشتر خودروهای درون شهری بسیار کوچک و اقتصادی تولید می کرده است. اما در حال حاضر با گذشت زمان پیشرفت بسیار زیادی کرده و توانسته خودروهای لوکس و جذابی را تولید کند.

یکی از سری تولید خودروهای این برند از خودروسازی، سری تیگو است که در کلاس شاسی می باشد. این سری از خودروها تنها سری از کلاس شاسی بلند این خودروسازی می باشد. مدل های تیگو 5، 7 و 8 از برترین و خوشنام ترین این سری از خودروهای شاسی بلند چری می باشد.

خودرو چری تیگو 7 پرو یکی از خودروهای شاسی بلند لوکس و پیشرفته چری می باشد. البته نمی توان گفت که پرچم دار سری خودروهای شاسی چری است اما توانست موفقیت خوبی را در فروش داشته باشند. خودرو چری تیگو 7 پرو نسخه پیشرفته مدل معمولی یعنی تیگو 7 می باشد.

در این خودرو ظاهر و باطن هر دو کاملاً تغییر یافته اند. از موتور و گیربکس گرفته تا بنده و اتاق همه چیز به شکل بسیار متفاوت تری بازتولید شده اند. در این نسخه از نظر فنی خودرو قوی تر شده و از نظر ظاهری شکل و شمایل لوکس تری به خود گرفته است که از دلایل پرفروش بودن آن می باشد.

تعمیر چری تیگو 7 پرو

یکی دیگر از خدماتی که مجموعه فیکس آپ کار ارائه می دهد، تعمیر چری می باشد. این مجموعه بعنوان یک تعمیرگاه چری، تمام خدمات را بصورت کامل برای برخی خودروهای این مجموعه ارائه می دهد. این خدمات که شامل تعمیرات چری تیگو 7 پرو می باشد، بصورت حرفه ای و تخصصی صورت می گیرد.

خدماتی که برای تعمیر چری تیگو 7 پرو در این مجموعه در نظر گرفته شده است، تعمیر موتور، گیربکس و جلوبندی آن می باشد. این تعمیرات توسط کارشناس مسلط به ساختار خودروهای چری انجام می شود. تعمیرات انجام شده بصورت ضمانت شده بوده و کارشناسان کاملاً حرفه ای و تخصصی آن را انجام می دهند.

در ادامه در مورد قسمت های مختلف خودرو چری تیگو 7 پرو توضیح خواهیم داد و به هر یک از خدمات ارائه شده برای این خودرو اشاره خواهیم کرد. شما می توانید با تماس با این مرکز تعمیرات از مشاوره رایگان استفاده نموده و جهت حضور هماهنگی های لازم را انجام دهید.

تماس با فیکس آپ کار

شما می توانید با تماس با کارشناسان فیکس آپ کار، بطور رایگان مشاوره گرفته و نوع مشکل یا خدمات درخواستی خود را مطرح کنید و برای حضورتان هماهنگی انجام دهید.

مرکز تعمیرات ماشین خارجی فیکس آپ کار

تعمیر موتور چری تیگو 7 پرو

تعمیر موتور چری تیگو 7 پرو - تعمیر گیربکس چری تیگو 7 پرو
تعمیر موتور چری تیگو 7 پرو – تعمیر گیربکس چری تیگو 7 پرو

خودرو چری تیگو 7 پرو دارای یک موتور با حجم 1.5 لیتر و با پیشرانه 4 سیلندر بصورت توربو شارژ می باشد. با توجه به وزن 1401 کیلوگرم برای این خودرو شاسی بلند این موتور برای مصارف درون شهری و برون شهری جاده ای می تواند کاملاً مناسب باشد. موتور چری تیگو 7 پرو می تواند 157 اسب‌ بخار و 230 نیوتن‌ متر گشتاور داشته باشد.

بیشترین سرعت برای موتور این خودرو 185 کیلومتر بر ساعت بوده که فشاره وارده بیش از حد آن را دچار خرابی می کند. خرابی موتورهای توربو شارژ به نسبت موتورهای معمولی کمتر است. اما در صورت عدم رعایت نیاز به تعمیر موتور چری تیگو 7 پرو را خواهد داشت.

از جمله خدماتی که در تعمیرات تیگو 7 پرو در این مجموعه ارائه می شود، تعمیر موتور چری تیگو 7 پرو می باشد. تعمیرات چری فونیکس تیگو هفت پرو بصورت تخصصی و کاملاً حرفه ای صورت می گیرد. با توجه به تخصصی بودن تعمیر موتور چری تیگو 7 پرو این تعمیرات بصورت ضمانت شده در این مرکز انجام می شود.

تعمیر گیربکس چری تیگو 7 پرو

خودرو چری تیگو 7 پرو دارای گیربکس CVT با 9 دنده مصنوعی می باشد. محور محرک این خودرو دیفرانسیل جلو بوده که فاصله محوری 2670 میلی‌ متر را دارد. این گیربکس برای یک موتور توربو شارژ با این حجم می تواند گزینه مناسبی برای استفاده های بسیار معمولی داشته باشد.

طول عمر این گیربکس های اتوماتیک در استفاده صحیح و انجام رسیدگی ها بیشتر از گیربکس های دستی می باشد. در خدمات تعمیر چری تیگو 7 پرو تعمیر گیربکس چری تیگو 7 پرو نیز صورت می گیرد. در این مرکز جهت تعمیر گیربکس ابتدا عیب یابی و تست روی آن صورت می گیرد تا مشکل مشخص شود.

پس از آن که مشکل گیربکس خودرو مشخص شد، طبق تایید کارشناس و مالک تعمیر گیربکس چری تیگو 7 پرو صورت می گیرد. این تعمیرات بصورت کاملاً تخصصی و حرفه ای انجام می شود و پس از اتمام کار مجدد تست و عیب یابی صورت می گیرد.

تعمیر جلوبندی چری تیگو 7 پرو

تعمیر جلوبندی چری تیگو 7 پرو - تعمیر چری تیگو 7 پرو
تعمیر جلوبندی چری تیگو 7 پرو – تعمیر چری تیگو 7 پرو

همانطور که پیش تر در مقاله تعمیر چری تیگو 7 پرو اشاره شد، این خودرو محور چلو یا FWD می باشد. در این حالت نیرو توسط موتور و گیربکس به چرخ های جلو خودرو منتقل شده و از آن طریق حرکت انجام می شود. در این حالت جلوبندی خودرو بیشتر مورد استهلاک قرار می گیرد.

به همین جهت تعمیر جلوبندی چری تیگو 7 پرو به نسبت بیشتر از خدمات دیگر ارائه می شود. با توجه به این مسئله مالکین خودروهای چری تیگو 7 پرو باید رسیدگی و دقت بیشتری به جلوبندی خودرو خود داشته باشند. این رسیدگی ها و دقت عمل بیشتر در رانندگی باعث افزایش طول عمر جلوبندی چری تیگو 7 پرو می شود.

با توجه به این که این مجموعه خود وارد کننده لوازم استوک و قطعات خودرو است، در صورت تعمیر جلوبندی چری تیگو 7 پرو آن ها را نیز فراهم می کند. در این تعمیرات پیش و پس از انجام آن تست و عیب یابی روی جلوبندی صورت می گیرد.

نصب آپشن چری فونیکس تیگو 7 پرو

خودروهای چری که پیش تر با نام ام وی ام یا MVM در کشور روانه بازار می شدند آپشن های خاصی نداشتند. اما امروزه خودروهای چری بخصوص در مدل های جدید لوکس تر شده و دارای آپشن های بیشتری هستند. خودرو چری تیگو 7 پرو نیز آپشن های جذاب و مناسبی دارند که به شکل زیر می باشند:

 1. کروز کنترل
 2. کنترل ایستایی در سربالایی
 3. کنترل سرعت در سرازیری
 4. کنترل کشش
 5. کنترل پایداری
 6. حالت رانندگی
 7. سنسور جلو و عقب
 8. سنسور باران
 9. سنسور فشار باد تایر
 10. توزیع نیرو ترمز
 11. ترمز ضد قبل یا ABS
 12. اتوهلد
 13. دی لایت و اتو لایت
 14. ارتفاع نور اتومات
 15. چراغ مه شکن های جلو و عقب
 16. چراغ خوش آمدگویی
 17. دکمه ها و کنترل های روی فرما
 18. صفحه نمایش
 19. حساس به سرعت
 20. گرمکن فرمان
 21. دوربین 360 درجه
 22. صفحه کیلومتر دیجیتال
 23. ایربگ و ایربگ های پرده ای
 24. کیلس استارتر
 25. گرمکن صندلی
 26. صندوق پران هوشمند
 27. آینه های برقی و تاشو الکتروکرومیک
 28. سقف پاناروما و سانروف

در صورتی که مالک خودرو بخواهد آپشن های این خودرو را بیشتر کند یا با نسخه های بروزتری جایگزین کند در کنار خدمات تعمیر چری فونیکس تیگو 7 پرو در این مجموعه انجام می شود. همچنین در صورت خرابی این آپشن ها در خدمات نصب آپشن تیگو 7 پرو توسط کارشناس برق انجام خواهد شد.

سرویس دوره ای چری فونیکس تیگو 7 پرو

نصب آپشن چری تیگو 7 پرو - سرویس دوره ای چری تیگو 7 پرو
نصب آپشن چری تیگو 7 پرو – سرویس دوره ای چری تیگو 7 پرو

سرویس دوره ای خدماتی است که در این مجموعه بصورت کامل و صفر تا صد انجام می شود. در سرویس دوره ای خودرو تمام قسمت های مختلف خودرو از نظر فنی و ظاهری مورد بررسی قرار می گیرد. این بررسی ها در نهایت نشان می دهد که وضعیت سلام تخودرو به چه شکلی می باشد.

سرویس دوره ای چری تیگو 7 پرو از آن جایی باعث اهمیت زیادی می شود که این خودرو ها ارزش زیادی دارند. خودروهای لوکس و ارزشمند باید بصورت مداوم سرویس دوره ای شوند تا وضعیت سلامت آن ها مشخص شوند. این کار باعث افزایش تولید عمر قطعات و بخش های مختلف خودرو می شود.

در سرویس دوره ای چری تیگو 7 پرو چک لیستی جهت بررسی تمام قسمت های مختلف صورت می گیرد. در این سرویس دوره ای تعویض روغن و مصرفی ها نیز صورت می گیرد. این خدمات در کنار خدمات اصلی تعمیر چری فونیکس تیگو 7 پرو انجام می شود.

لوازم استوک چری تیگو 7 پرو

خودروهای چری تیگو 7 پرو بعنوان خودروهای چینی، یک خودرو خارجی محسوب می شوند. با توجه به این که نمایندگی های مختلفی را می توان تحت عنوان مدیران خودرو یافت، ممکن است برخی قطعات این خودروهای نسبتاً جدید در بازار یافت نشود.

بخشی از خدمات فیکس آپ کار مرتبط با تهیه و تامین قطعات خودرو ها می باشد. این قطعات بصورت استوک و کاملاً سالم و اصل ارائه می شوند. قطعات و لوازم استوک خودرو چری تیگو 7 پرو توسط این مجموعه بدون واسطه بصورت مستقیم از کمپانی های تولید کننده وارد می شوند.

مالکین خودرو های چری تیگو 7 پرو می توانند درخواست های خود را جهت تهیه لوازم استوک چری تیگو 7 پرو اعلام کنند تا به آن ها رسیدگی شود. این قطعات در همین مجموعه توسط کارشناس مرتبط بر روی خودرو نصب یا تعویض می گردد و عملکرد آن در حضور مالک خودرو تست می شود.

صافکاری نقاشی چری تیگو 7 پرو

تعمیر چری فونیکس تیگو 7 پرو - فیکس آپ کار
تعمیر چری فونیکس تیگو 7 پرو – فیکس آپ کار

همانطور که می دانید خودروهای با ارزش بسیار بالا را در صورت ایجاد صدمات فیزیکی در بدنه نمی توان به هر صافکاری و نقاشی مراجعه کرد. به این دلیل که فرد صافکار نقاش باید به شکل بسیار بالایی مسلط و حرفه ای باشد تا بتواند یک کار بسیار مناسب ارائه بدهد.

به همین جهت فیکس آپ کار با وجود کارشناسان کاملاً حرفه ای در زمینه صافکاری نقاشی علاوه بر خدمات تعمیر تیگو 7 پرو صافکاری نقاشی را نیز انجام می دهد. این خدمات تنها مخصوص خودروهای خارجی بوده و برای این نوع از خودروهای چری نیز انجام می شود.

در کنار صافکاری نقاشی، صافکاری PDR و همچنین لیسه گیری و نقاشی خودرو نیز صورت می گیرد. در مراجعه حضوری کارشناس بر اساس صدمه وارده به بخش های مختلف خودرو مشخص می کند که با استفاده از چه روشی ترمیم صورت بگیرد.

تعمیر چری تیگو 7 پرو در تهران

مجموعه فیکس آپ کار در تهران واقع شده است و مالکین این خودرو ها جهت تعمیر چری فونیکس تیگو 7 پرو می توانند به مراجعه کنند. همچنین افرادی که خارج از محدوده تهران هستند می توانند با مشاوره تلفنی هماهنگی های لازم را انجام داده و بصورت حضوری مراجعه کنند.

فیکس آپ کار تعمیر خودرو را بصورت کاملاً حرفه ای و تضمین شده به مالکین خودروهای خارجی ارائه می دهد. این خدمات بصورت کامل و صفر تا صد بوده و انجام آن هزینه و زمان کاملاً مناسبی خواهد داشت. لذا دارنگان خودروهای چری تیگو هفت پرو می توانند جهت دریافت این خدمات بصورت حضوری به این مرکز مراجعه کنند.