تعمیر کیا اپتیما از جمله خدماتی است که در تعمیرگاه کیا ارائه می شود و شامل تعمیر موتور، گیربکس، جلوبندی و لوازم استوک کیا اپتیما می باشد. تعمیرات تخصصی Kia Optima در مجموعه فیکس آپ کار توسط کارشناسان متخصص و با تجربه ارائه می شود. از ویژگی های فیکس آپ کار می توان به هزینه و زمان مناسب جهت تعمیر کیا اپتیما اشاره داشت.

در مقاله تعمیر کیا اپتیما در فیکس آپ کار مطالعه خواهید کرد:

تعمیرگاه کیا اپتیما

تعمیر کیا اپتیما - تعمیرگاه کیا اپتیما - فیکس آپ کار
تعمیر کیا اپتیما – تعمیرگاه کیا اپتیما – فیکس آپ کار

کیا اپتیما از خودروسازی KIA که یک خودروسازی بزرگ کره ای است می باشد. این خودرو یک سدان با اندازه متوسط می باشد که به مدل K5 نیز معروف است. این خودرو از سال 2000 تابحال توانسته در بازار جهانی حضوری موفق و پررنگ داشته است. به شکلی که هنوز این خودرو در نسخه های بروز تولید و روانه بازار می شود.

با توجه به تعدد استفاده از این خودرو در تمام دنیا تعمیرگاه کیا اپتیما جهت خدمات رسانی به مالکین خودرو ها ایجاد شده اند. این مراکز به منظور تعمیر کیا اپتیما ایجاد شده و تمامی خودروهای این غول خودروسازی را پشتیبانی می کند. با توجه به کیفیت این خودرو که در سطح جهانی می باشد، تعمیرگاه کیا اپتیما فعالیت چشمگیری در سرویس دهی داشته است.

علاوه بر آن کیا اپتیما خودرویی است که از نظر ایمنی، طراحی و عملکرد در کشورهای مختلف جایزه های بزرگی گرفته است. از نظر کیفیت به تعمیرکاران کیا اپتیما طول عمر مفید این خودرو ثابت شده است. کیا اپتیما معروف به K5 هم اکنون از بهترین گزینه های سدان در بازار خودرو می باشد.

تعمیر موتور کیا اپتیما

کیا اپتیما در نسخه های مختلف در سال های متعددی تولید داشته است. به این شکل که خودرو کیا اپتیما در سال 2010 با سال 2020 کاملاً ساختار متفاوت نسبت به یکدیگر داشته اند. اما از هر نظر که به موتور کیا اپتیما دقت کنیم، بهترین عملکرد را داشته است و نسبتاً خرابی های کمتری داشته است.

تماس با فیکس آپ کار

شما می توانید با تماس با کارشناسان فیکس آپ کار، بطور رایگان مشاوره گرفته و نوع مشکل یا خدمات درخواستی خود را مطرح کنید و برای حضورتان هماهنگی انجام دهید.

مرکز تعمیرات ماشین خارجی فیکس آپ کار

با توجه به این که مالکین این خودرو هنوز کیا اپتیما نسبتاً قدیمی خود را هنوز دارند، به طبع نیاز به رسیدگی های زیادی نیز دارد. تعمیر موتور کیا اپتیما از خدماتی است که به مالکین این خودرو داده می شود. موتور کیا اپتیما نسبتاً موتور بزرگ و حجیمی می باشد که در صورت خرابی نیاز به تعمیرات تخصصی موتور کیا اپتیما را دارد.

در فیکس آپ کار تعمیر موتور کیا اپتیما توسط کارشناسان متخصص این مجموعه از صفر تا صد انجام می شود. همچنین عیب یابی کیا اپتیما در ابتدا انجام شده و بر اساس تجربیات مالک خودرو در رانندگی و مشکلات مطرح شده تخصصی ترین تعمیرات روی آن انجام می پذیرد.

تعمیر گیربکس کیا اپتیما

"<yoastmarkکیا اپتیما در گیربکس خود همانطور که در هیچ جای آن، کم نذاشته است. این پیشراته 4 سیلندر در برخی مدل ها از گیربکس های خوب در زمان خود بوده است. کیا اپتیما در مدل های قدیمی تر جلو محور بوده اما در مدل های اخیر بصورت تمام چرخ متحرک شده است.

بخشی از تعمیر کیا اپتیما به تعمیر گیربکس آن می توان اشاره داشت. گیربکس دقیق و موتور پرقدرت کیا اپتیما بطور معول در استفاده های غیر استاندارد یا مدت زمان طولانی نیاز به تعمیرات دارد. در تعمیر گیربکس کیا اپتیما تعمیرکار باید کاملاً متخصص و با تجربه در این زمینه باشد.

تعمیرات تخصصی گیربکس کیا اپتیما بخصوص در حالت اتوماتیک در این مرکز بصورت تضمینی انجام می شود. تمامی عیوب در گیربکس کیا اپتیما پس از بازبینی کامل رفع شده و بصورت تست شده به مالک خودرو تحویل داده می شود.

تعمیر جلوبندی کیا اپتیما

جلوبندی کیا اپتیما در مدل های بالاتر که تمام چرخ محور یا AWD بوده است بسیار مستحکم در می باشد. اما در مدل های قدیمی تر جلوبندی کیا اپتیما در تعمیر کیا اپتیما بیشتر به چشم می خورد. جلوبندی خودرو بخشی است که بیشتر از تمام بخش های دیگر نیازمند سرویس می باشد.

در تعمیر جلوبندی کیا اپتیما قسمت های مختلف این خودرو باید مورد بازبینی قرار گیرند و هر قسمت که دچار عیب و نقص است را تعمیر یا تعویض نمود. بیشترین قسمت های موردنیاز جهت تعمیر یا تعویض، کمک فنر ها، سیبک ها، رام، بوش، طبق، کمک فرمان و قسمت های مختلف دیگر در تعمیر جلوبندی کیا اپتیما است.

تست رانندگی در اکثر مواقع بهترین کار در مشخص شدن عیوب جلوبندی در خودرو کیا اپتیما است. سر و صداهای اضافه، لرزش ها، انحراف ها و موارد این چنینی گواه این هستند که جلوبندی خودرو نیاز به بازبینی و تعمیرات تخصصی دارد.

نصب آپشن کیا اپتیما

نصب آپشن کیا اپتیما - تعمیر کیا اپتیما - فیکس آپ کار
نصب آپشن کیا اپتیما – تعمیر کیا اپتیما – فیکس آپ کار

کیا اپتیما در نسخه های جدید خود دارای آپشن های فراوانی است و کمی عجیب است که در این مدل ها به دنبال نصب آپشن باشیم. اما از نسخه های قدیمی تر که تولیدات سال 2000 به بعد میلادی هستند نصب آپشن کیا اپتیما می تواند بسیار مفید و موثر باشد.

خودرو کیا اپتیما در مدل های نسبتاً قدیمی تر می تواند آپشن های فراوانی را به خود ببیند. همچنین آپشن های قدیمی تر این خودرو هم می تواند با آپشن های جدید و به روز تر جایگزین شود. قسمت های روی داشبورد مثل مانیتور، دکمه های روی فرمان و مدیریت صندلی های جلویی از این قسمت ها هستند.

فیکس آپ کار علاوه بر خدمات تعمیر کیا اپتیما خدماتی مثل نصب آپشن را روی این خودرو ها انجام می دهد. هر آپشنی که مالک خودرو موردنیاز بداند با اعلام آن به کارشناس مربوطه در این مجموعه نصب و راه اندازی خواهد شد.

لوازم استوک کیا اپتیما

کیا اپتیما همانند خودرو های خارجی دیگر مشکلات تامین و تهیه لوازم و قطعات را دارد. قطعات این خودرو بسیار مهم است که اصل بوده و سلامت کامل داشته باشد. قطعات تقلبی موجود در بازار صدمات شدیدی به قسمت مربوطه و قسمت های مرتبط دیگر وارد می کند.

در این مرکز تمامی قطعات و لوازم استوک کیا اپتیما بصورت اصل و سالم ارائه می شود. این قطعات بصورت تضمین شده به مالک خودرو تقدیم می شود و امکان تعویض قطعه در حضور مالک در این مجموعه فراهم می باشد. علاوه بر این، فیکس آپ کار تمام لوازم استوک خودرو ها را فراهم کرده و ارائه می دهد.

در صورتی که به قطعه خاصی نیاز داشته باشید یا خودرو کیا اپتیما شما نیاز به بازبینی و سرویس و تعویض قطعات مخرب داشته باشد، کارشناسان این مجموعه با کارشناسی دقیق این قطعات را شناسایی کرده و تعویض و تست می کنند.

صافکاری نقاشی کیا اپتیما

صافکاری نقاشی کیا اپتیما - تعمیرگاه کیا - فیکس آپ کار
صافکاری نقاشی کیا اپتیما – تعمیرگاه کیا – فیکس آپ کار

خودروهای کیا اپتیما سدان هایی با طراحی منحصربفرد هستند. این طراحی در کشورهای مختلف جوایز متعددی را بدنبال داشته است. از این رو کار برای صافکار و نقاش ها دشوار تر خواهد بود و این فرایند اید توسط کارشناسان خبره انجام شود.

در صورتی که کیا اپتیما در اثر برخورد دچار آسیب دیدگی در بدنه خود شود نیاز به صافکاری نقاشی کیا اپتیما خواهد داشت. با توجه به این که بدنه خودرو دارای کش و قوس هایی است که در اطراف باید با مهارت و دقت بسیار بالایی و با ظرافت انجام شود.

مجموعه فیکس آپ کار با کارشناسان و متخصصانی که دارند در این زمینه می توانند انواع صافکاری نقاشی کیا اپتیما را از جمله صافکاری PDR با بهترین کیفیت و در زمان و هزینه مناسب انجام بدهند.

تعمیر کیا اپتیما در تهران

مجموعه فیکس آپ کار واقع در تهران تعمیرات تخصصی انواع خودروهای برند کیا را می پذیرد. این مجموعه با بیش از ده سال سابقه کار در زمینه تعمیر خودرو های خارجی فعالیت داشته است. تعمیر کیا اپتیما نیز از جمله خدماتی است که در این مرکز داده می شود.

با توجه به این که این مجموعه خود قطعات و لوازم موردنیاز را بدون واسطه و با قیمت مناسب بصورت اصل تهیه و تامین می کند، در تعمیرات کیا اپتیما نیز با تضمین خود این فرایند را بصورت کامل انجام می دهد. در صورتی که شما مالک خودرو کیا اپتیما در تهران هستید می توانید با این مجموعه تماس بگیرید و جهت حضور خود هماهنگی انجام دهید.