لوازم استوک هیوندای سنتنیال از خدمات تعمیرگاه فیکس آپ کار است که لوازم یدکی سنتنیال را هم شامل می شود. قطعات اورجینال هیوندای سنتنیال با گارانتی و نصب در این محل ارائه می شود. هزینه لوازم استوک سنتنیال بدلیل نبود واسطه و تهیه آن ها بصورت مستقیم از کمپانی های معتبر به مراتب کمتر می باشد. تمامی قطعات دارای سلامت فیزیکی و ظاهری هستند و صحت عملکرد آن ها توسط کارشناسان این مجموعه پیش از ارائه به مشتریان مورد بررسی قرار می گیرد.

خودروی هیوندای سنتنیال به دو شکل و سدان ارائه می شود که درباره تعمیر هیوندای پیشتر در فیکس آپ کار مفصل صحبت کرده ایم. این خودروهای خارجی بدلیل نبود همکاری میان این کشور و کمپانی مربوطه دارای نمایندگی نیستند. نبود نمایندگی باعث شده است تا دیگر قطعات این خودروها را نتوان به راحتی پیدا کرد. این مشکلات باعث شده است تا دارندگان خودروهای خارجی به دردسر بیافتند. اما وجود لوازم استوک این مشکلات را تا حدی رفع کرده اند.

در ادامه مطلب لوازم استوک سنتنیال مطالعه خواهید کرد:

لوازم استوک هیوندای سنتنیال

لوازم استوک هیوندای سنتنیال - فیکس آپ کار
لوازم استوک هیوندای سنتنیال – فیکس آپ کار

هیوندای سنتنیال بخصوص در نسخه یکی از محبوب ترین خودروها در کلاس سدان می باشد. این خودرو ها به دلیل ظاهر بسیار زیبا و قدرتی که دارند  از جمله ماشین های دوست داشتنی به حساب می آید. هرچند خیلی شاهد تردد این خودروها در کشورمان نیستیم که دلایل مختلف زیادی دارد اما هنوز بسیاری از این خودروها در شهر های مختلف وجود دارند. همانطور که میدانید خودروها نیاز به نگهداری و رسیدگی دارند و این مسئله نیازمند تعویض قطعات می باشد.

البته که در تعمیرگاه های خارجی مثل فیکس آپ کار تا جایی که امکان داشته باشید قطعات تعمیر می شوند. اما بعضاً برخی قطعات مصرفی هستند یا دیگر قابل تعمیر نیستند و حتماً باید تعویض شوند. در این صورت اگر قطعه اصلی بصورت نو وجود نداشته باشد باید به سراغ لوازم استوک سنتنیال رفت. استفاده از لوازم استوک سنتنیال هزینه تعمیرات این خودرو را بصورت چشمگیری کاهش می دهد و نیازی نیست خودرو در پارکینگ یا محل های دیگر بدون استفاده قرار گیرد تا قطعه اصلی پیدا شود.

البته که در این بین پیدا گردم فروشندگان لوازم استوک هم که بتوان به آن ها اعتماد نمود کار آسانی نیست. بسیار مهم است که قطعات استوک هیوندای سنتنیال کاملاً سالم باشند و هیچ مشکلی در عملکرد قطعات دیگر ایجاد نکنند. در این صورت امکان ایجاد صدمه به قطعات مختلف خودرو وارد می شود و هزینه ها را چندین برابر می کند. پس خرید لوازم استوک سنتنیال از فروشگاه یا تعمیرگاه های معتبر اهمیت بسیار زیادی دارد که باید به آن توجه نمود.

قطعات استوک هیوندای سنتنیال قابل ارائه

یک خودرو دارای قطعات بسیار زیاد و گسترده ای است. از ریز تا درشت قطعات بهم متصل شده آنقدری زیاد است که قابل شمارش نیستند. اما برخی قطعات جزء بزرگترین و سنگین ترین قسمت های یک خودرو به حساب می آیند. برخی قطعات بسیار مهم هستند که با قطعه اصلی جایگزین شوند. اما برخی قطعات دیگر حتی از خودروهای دیگر هم قابل استفاده است و مشکلی هم ایجاد نمی کند. قطعاتی مثل موتور و گیربکس که از مهم ترین و بزرگترین قطعات هستند در صورت تعویض حتماً باید نمونه اصلی باشند.

تعمیرگاه فیکس آپ کار سعی می کند تا لوازم استوک خودرو هیوندای سنتنیال را تا جای ممکن بصورت کامل ارائه دهد. در صورتی که خودرویی به تعمیرگاه این مجموعه مراجعه کند و نیاز به قطعات داشته باشد توسط کارشناسان فیکس آپ کار تهیه می شوند. اما افرادی که خود بدنبال قطعات استوک هیوندای سنتنیال هستند هم می توانند فارغ از بحث تعمیرات بدنبال قطعات موردنیاز خود باشند. این تعمیرگاه سعی می کند تا به هر شکل قطعات استوک هیوندای سنتنیال را بصورت کامل ارائه دهد.

موتور و گیربکس استوک هیوندای سنتنیال

در شرایطی کاملاً خاص ممکن است بدلایل مختلفی موتور یا گیربکس هیوندای سنتنیال دیگر قابل استفاده نباشد. در این صورت حتماً نیاز است تا این موتور یا گیربکس بصورت کامل به شکل استوک تهیه و روی خودرو نصب شود. مواردی همانند سرقت خودرو، آتش سوزی و موارد مشابه باعث بوجود آمدن این شرایط می شوند. در هر صورت در این حالت تنها اقدامی که باید صورت بگیرد تعویض موتور و گیربکس خودرو می باشد و راه دیگری برایشان وجود ندارد.

از قطعات استوک هیوندای سنتنیال که این مجموعه ارائه می دهد موتور استوک خودرو و گیربکس آن است. موتور و گیربکس بصورت کامل ارائه می شود و تماماً از نظر فیزیکی، ظاهری و عملکردی پیش از ارائه به مالک خودرو مورد بررسی قرار می گیرد. علاوه بر آن که این مجموعه این قطعات را ارائه می دهد آن ها را در محل خود نصب یا تعویض هم می کند. موتور و گیربکس استوک هیوندای سنتنیال بصورت کاملاً سالم و تضمین شده به شکل اصل و اورجینال ارائه می شود.

درب، کاپوت و صندوق استوک خودرو هیوندای سنتنیال

لوازم استوک هیوندای سنتنیال - فیکس آپ کار
لوازم استوک هیوندای سنتنیال – فیکس آپ کار

از دیگر قطعاتی که این مجموعه برای خودروهای هیوندای سنتنیال بصورت استوک ارائه می دهد مرتبط با بدنه و اتاق آن می باشد. در قسمت اتاق خودرو به جز اتاق اصلی هر قسمت آن را می توان تهیه نمود. این قسمت ها شامل درب های خودرو می باشد که اگر باشد دو عدد و در صورت سدان بودن هر چهار درب است. درب های کاپوت و صندوق نیز ای دیگر لوازم استوک هیوندای سنتنیال می باشد که این مجموعه آن ها را ارائه می دهد.

در مبحث لوازم استوک بدنه خودرو مورد خاصی در رابطه با رنگ آن ها وجود دارد. متاسفانه لوازم استوک سنتنیال بگونه ای موجود نیستند که امکان انتخاب رنگ در آن ها وجود داشته باشد. البته که رنگ های اصلی مثل سفید، مشکلی و نقره ای شانس بیشتری دارند. اما درباره خودروهای رنگی قضیه کمی متفاوت در است. در این شرایط باید قطعات ها را رنگ نمود که بخش صافکاری و نقاشی فیکس آپ کار در خدمت شما عزیزان می باشد.

داشبورد استوک هیوندای سنتنیال و قطعات همراه

داشبورد یکی از قطعات بزرگ داخل اتاق خودرو است که برای هر خودرو کاملاً مشخص و جداگانه می باشد. در خدمات لوازم استوک هیوندای سنتنیال و سدان داشبورد استوک هیوندای سنتنیال و قطعات همراه آن هم ارائه می شود.  منظور از قطعات همراه قطعاتی همانند فرمان، کنترل های روی فرمان، سیستم صوتی، نمایشگر و هر آن چه که بر روی داشبورد قرار می گیرد است.

با توجه به این که بعضاً در برخی مدل های سنتنیال تغییراتی بر روی داشبورد آن ها وجود دارد باید نام مدل توسط مالک یا مشتری اعلام شود. نام دقیق خودرو و سال ساخت خودرو نشان دهنده تمام تجهیزات داخل و خارج از خودرو می باشد. به این شکل می توان راحت تر لوازم استوک هیوندای سنتنیال را موجود کرد و ارائه داد.

چراغ استوک هیوندای سنتنیال و آپشن های آن

یکی دیگر از قطعات قابل ارائه استوک برای خودروهای هیوندای سنتنیال، چراغ آن ها می باشد. چراغ های این خودرو ها حتی در صورت یافت شدن بسیار گرانتر هستند و ممکن است ارزش خرید کمتری داشته باشد. در صورتی که چراغ های استوک که کاملاً در حد نو باشند قیمت کمتری خواهند داشت. تمامی چراغ های استوک هیوندای سنتنیال در تمام مدل ها قابل ارائه است.

آپشن های دیگری هم در خودرو هیوندای سنتنیال وجود دارد که در خدمات قطعات استوک هیوندای سنتنیال ارائه می شوند. این آپشن ها در صورتی که خراب شوند و در خدمات برق خودرو قابل تعمیر نباشند باید تعویض گردد. آپشن هایی نظیر رادار، دوربین، کروز کنترل، سانروف و موارد بسیار دیگر در این خدمات بصورت استوک، کاملاً نو و سالم به مالک خودرو ارائه و نصب آپشن در این محل انجام می شود.

چرا قطعات یدکی استوک هیوندای سنتنیال را از فیکس آپ کار خریداری کنید؟

لوازم استوک سنتنیال - قطعات یدکس سنتنیال - فیکس آپ کار
لوازم استوک سنتنیال – قطعات یدکی هیوندا سنتنیال – فیکس آپ کار

فیکس آپ کار یک مجموعه تعمیرگاهی خودروهای خارجی و لوکس می باشد که با بیش از یک دهه تجربه در تهران فعالیت دارد. این مجموعه متخصص در تعمیر خودروهای خارجی می باشد و با همکاری کمپانی های معتبر خارجی لوازم استوک ارائه می دهد. این لوازم استوک بدون واسطه و با قیمت مناسبت به دست مشتریان می رسد. همچنین تمامی قطعات مانند گیربکس استوک ماشین سالم هستند و عملکرد آن ها ضمانت می شود. برخی ویژگی های دیگر به شکل زیر هستند.

  • قیمت مناسب قطعات بدون واسطه
  • ارائه مستقیم از کمپانی های معتبر خارجی
  • قطعات کاملاً اورجینال و اصلی
  • سلامت کامل قطعات بصورت تست شده
  • تعویض یا نصب لوازم استوک هیوندای سنتنیال در محل تعمیرگاه
  • مشاوره رایگان جهت سفارش قطعات استوک هیوندای سنتنیال

در صورتی که شما یک خودروی هیوندای سنتنیال دارید و نیاز به لوازم استوک هیوندای سنتنیال دارید می توانید همین حالا با شماره های مندرج در وب سایت تماس بگیرید. مشاوره کاملاً رایگان می باشد و می توانید لوازم استوک موردنیاز را استعلام بگیرید. جهت در همین باره می توانید بصورت حضوری هم به تعمیرگاه این مجموعه واقع در تهران پارس مراجعه کنید و از خدمات دیگر هم بهره مند شوید.