تعمیر آئودی

تعمیر آئودی از خدمات تعمیر خودرو فیکس آپ کار بوده که بصورت تخصصی تعمیرات Audi را انجام می دهد. خدمات تعمیر آئودی از جمله تعمیر موتور، گیربکس، جلوبندی، سرویس دوره ای و لوازم استوک آئودی می باشد. این مجموعه با توجه به تخصص خود در تعمیر خودروهای خارجی، تعمیرات تخصصی آئودی را انجام می دهد.

تعمیر آئودی توسط کارشناسان متخصص و کاملاً با تجربه این مرکز انجام می شود. این تعمیرات بصورت تضمین شده و حرفه ای در این محل صورت می گیرد. خدمات بصورت کامل برای خودروهای آئودی انجام شده و دارای هزینه و زمان بسیار مناسب خواهد بود. در ادامه مقاله نحوه خدمات دهی مختلف در خودرو آئودی و مدل های قابل تعمیر اشاره خواهد شد.

در ادامه مطلب تعمیر آئودی در فیکس آپ کار مطالعه خواهید کرد:

تعمیرات آئودی

تعمیر آئودی - تعمیرگاه audi - فیکس آپ کار
تعمیر آئودی – تعمیرگاه audi – فیکس آپ کار

آئودی یکی از خودروسازان آلمانی است که در تولید خودروهای لوکس شهرت زیادی دارد. این خودرو ساز قدیمی امروزه یکی از بهترین و بزرگترین خودروساز های دنیا تبدیل شده است. خودروهای آئودی در تمام دنیا استفاده می شوند و جزء بهترین خودروهای بازار جهانی هستند. در کشور ایران نیز از خودروهای آئودی به ندرت یافت می شود.

از محبوب ترین خودروهای آئودی که در ایران هم دیده می شود خودروی Audi TT، خودروی افسانه ای می باشد. این خودرو کوپه قدیمی از محبوب ترین خودروهای کشور آلمان می باشد. تعمیرات آئودی نیز جزو خدمات این مجموعه می باشد که شامل تمام مدل های این برند از خودرو سازی است.

خودروهای آئودی بدلیل ساختار کاملاً متفاوت و حرفه ای، بحث تعمیرات را از حالت های طبیعی و تکراری دیگر خودرو ها جدا کرده است. این مسئله باعث شده است تا مالکین خودروهای آئودی نتوانند به هر مرکزی جهت دریافت خدمات تعمیر خودرو مراجعه کنند.

تعمیرات آئودی که در این مجموعه انجام می شود شامل خدماتی همچون تعمیر موتور، تعمیر گیربکس، تعمیر جلوبندی و تعمیرات برق این خودرو می باشد. علاوه بر خدمات تعمیر، خدمات ظاهری مثل نصب آپشن و صافکاری نقاشی نیز قابل انجام می باشد.

تعمیرگاه Audi

تعمیرگاه های زیادی تحت عنوان تعمیرگاه Audi را نمی توان در کشور یافت. زیرا این تعمیرات امری کاملاً حرفه ای، تخصصی و حساس می باشد. به همین جهت نمی توان این خودرو ها را در هر مجموعه ای جهت دریافت خدمات برد. از این رو تعمیرگاه Audi در مراکزی حرفه ای انجام می شود که امورات تعمیرات را بصورت تضمین شده انجام می دهند.

دارندگان انواع خودروهای آئودی باید در نظر داشته باشند که به مراکزی مراجعه کنند که علاوه بر تعمیرات بتوانند قطعات را هم تامین کنند. زیرا اکثراً در تعمیر آئودی نیاز به قطعات هم می باشد. تعمیرگاه Audi باید بتواند علاوه بر تعمیر تمام قطعات موردنیاز در حین تعمیرات را هم جهت تعویض تامین کند.

تعمیرگاه Audi فیکس آپ کار با توجه به عمده فعالیت خود که تعمیرات خودروهای خارجی می باشد، انواع مدل های آئودی را تعمیر می کند. در ادامه این مطلب اشاره خواهد شد که این مجموعه تمامی قطعات این خودرو را بدون واسطه و کاملاً اصل تهیه و تامین می کند.

تعمیر موتور آئودی

تعمیر موتور آئودی - تعمیر گیربکس آئودی - فیکس آپ کار
تعمیر موتور آئودی – تعمیر گیربکس آئودی – فیکس آپ کار

خودروهای آئوی از همان ابتدا در تولید موتور خودروهایشان بزرگ فکر می کردند. این مسئله باعث می شود تا نقطه مثبت خودروهای آئودی موتور آن ها باشد. از گذشته تا بحال هنوز هم خودروهای آئودی جزء بزرگترین و حجیم ترین موتورها را داشته اند. نقش خودروهای آئودی در مسابقات همیشه درخشان بوده است.

اما فارغ از این مسئله تعمیر موتور آئودی امری واکنش برانگیز نیست. زیرا موتور هر خودروی پس از مدتی بسته به نوع و شرایط استفاده نیاز به این خدمات خواهد داشت. از همین رو این مجموعه یکی از خدمات مهم خود را تحت عنوان تعمیر موتور آئودی ارائه می دهد.

خودروهای آئودی کمتر نیاز به خدمات تعمیر موتور دارند و بیشتر نیاز به رسیدگی دارند. در خدمات تعمیر آئودی موتور خودرو های آئودی بطور کامل مورد تعمیر قرار می گیرند. در اکثر مواقع پیش از آن که موتور آئودی دچار مشکلات بزرگی شود تنها با تست و عیب یابی می توان از آن ها جلوگیری کرد.

تعمیر گیربکس آئودی

خودروسازی آئودی هم از آن دسته از خودروسازی ها بود که خیلی زود به گیربکس اتوماتیک یا خودکار دست یافت. در اکثر خودروهای اخیر Audi، می توان مشاهده کرد که گیربکس خودرو ها بصورت اتوماتیک هستند. البته که در برخی خودروهای قدیمی و کامپکت می توان هنوز دسته دنده های Manual را مشاهده نمود که طرفداران خاص خود را دارد.

اما تعمیر گیربکس آئودی در کلاس اتوماتیک چندان کار ساده ای نیست و تنها متخصصینی که تجربه کافی دارند می توانند هندل کنند. این مجموعه دارای کارشناسان حرفه ای می باشد که بطور کامل گیربکس آئودی را می شناسند و می توانند آن را سرویس و تعمیر کنند.

مالکین خودروهای آئودی می توانند با مراجعه حضوری در این مجموعه از تست و عیب یابی گیربکس آئودی بهره مند شوند. این امر پیش از تعمیر گیربکس آئودی صورت گرفته و در خدمات تعمیرات آئودی در این مرکز ضروری و الزامی باشد. لذا گیربکس آئودی تحت هر شرایطی قابل تعمیر خواهد بود.

تماس با فیکس آپ کار

شما می توانید با تماس با کارشناسان فیکس آپ کار، بطور رایگان مشاوره گرفته و نوع مشکل یا خدمات درخواستی خود را مطرح کنید و برای حضورتان هماهنگی انجام دهید.

مرکز تعمیرات ماشین خارجی فیکس آپ کار

تعمیر جلوبندی آئودی

خودرهای آئودی در کلاس های سدان بخصوص در چهار محور AWD دارای جلوبندی بسیار مستحکمی می باشند. البته که رسیدگی و سرویس جلوبندی باعث طول عمر آن ها فارغ از نوع کلاس و مدل آن ها می شود. به این ترتیب خدمات تعمیر جلوبندی آئودی یکی از مواردی است که باید بیشتر به آن توجه شود.

در فیکس آپ کار علاوه بر خدمات تعمیر آئودی، تعمیر جلوبندی آن ها نیز انجام می شود. با توجه به مصرفی بودن بیشتر قطعات جلوبندی، تهیه و تامین قطعات مختلف جلوبندی آئودی توسط این مجموعه انجام می شود. پیش از هر گونه تعمیر جلوبندی آئودی، تست و عیب یابی صورت گرفته و پس از تایید کارشناس و مالک خودرو تعمیر جلوبندی صورت می گیرد.

مالکین انواع خودروهای آئودی می توانند جهت تعمیر جلوبندی آئودی بصورت حضوری به این مجموعه مراجعه کنند. پس از شنیده ها و تست و عیب یابی، تعمیر جلوبندی آئودی نیز صورت می گیرد. این تعمیرات توسط کارشناس متخصص و با تجربه بصورت ضمانت شده انجام می شود.

سرویس دوره ای آئودی

نصب آپشن آئودی - لوازم استوک آئودی - فیکس آپ کار
نصب آپشن آئودی – لوازم استوک آئودی – فیکس آپ کار

خودروهای آئودی بدلیل کمیاب بودن و ارزش بسیار بالایی که در کشور ما دارند نیازمند رسیدگی های مداوم هستند. این رسیدگی ها بصورت کلی از نظر فنی و ظاهری می باشد. سرویس دوره ای آئودی تنها شامل تعویض روغن و فیلتر نمی باشد و می توان تمام خودرو را مورد تست و ارزیابی قرار داد.

در سرویس دوره ای آئودی خودرو بصورت کامل توسط کارشناسی که کاملاً به این نوع از خودرو ها آشنا می باشد مورد بررسی قرار می گیرد. تمام قسمت های مهم خودرو آئودی در این تست بررسی می شوند. این کار باعث می شود تا سلامت کلی خودرو بعنوان یک چک لیست مشخص شود.

پس زا آن سرویس دوره ای آئودی بسته به نظر و تایید مالک خودرو در خدمات تعمیر Audi صورت می گیرد. این فرایند باعث می شود تا خودرو آئودی سلامت خود را داشته باشد و عیب و ایراد های آن برطرف شوند. در نهایت در هزینه نگهداری این خودرو ها در آینده کاملاً صرفه جویی خواهد شد.

نصب آپشن آئودی

خودروهای آئودی معمولاً دارای آپشن های راضی کننده ای هستند. اما مدل های قدیمی تر این خودرو خیلی دارای آپشن نیستند. این مسئله باعث می شود تا مالکین خودرو به فکر نصب آپشن آئودی باشند تا شکل و شمایل تازه ای به خودرو خود ببخشند.

در این مجموعه در هر مدلی از خودروهای آئودی نصب آپشن صورت می گیرد. نصب آپشن هایی نظیر گرم و سرد کن صندلی، سنسور نور و باران، صفحه نمایش، دوربین دنده عقب، دی لایت، کنترل های روی فرمان و موارد مشابه دیگر انجام می شود.

علاوه بر این موضوع اگر آپشن هایی که بصورت پیش فرض روی خودرو آئودی بوده اند و خراب شده اند قابل تعمیر و تعویض می باشد. البته که می توان آپشن های قدیمی را جایگزین آپشن های جدید نمود. نصب آپشن آئودی بصورت کامل و تخصصی در این مرکز با هزینه و زمان مناسب انجام می شود.

لوازم استوک آئودی

صافکاری نقاشی آئودی - صافری و نقاشی audi - فیکس آپ کار
صافکاری نقاشی آئودی – صافری و نقاشی audi – فیکس آپ کار

خودروهای Audi بدلیل خارجی بودن مشکلات تهیه و تامین لوازم استوک را دارند. قطعات خودروهای خارجی بدلیل این که قطعه مشابهی ندارند باید حتماً از قطعات ساخته شده برای همان مدل استفاده کنند. همچنین بدلیل نبود این قطعات در کشور می توان جهت صرفه جویی در زمان و هزینه از لوازم استوک استفاده نمود.

تهیه و تامین لوازم استوک آئودی از دیگر خدمات تعمیر آئودی در فیکس آپ کار می باشد. تمامی قطعات خودروهای آئودی بصورت اصل و کاملاً سالم در این مجموعه تامین می شود. این قطعات بدلیل این که بدون واسطه از کمپانی های معتبر توسط این مجموعه وارد می شوند دارای هزینه مناسبی هستند.

دارندگان خودروهای آئودی می توانند جهت تامین لوازم استوک آئودی با این مجموعه تماس گرفته و قطعه موردنظرشان را درخواست کنند. این قطعات پس از تهیه از نظر سلامت ظاهری و فنی مورد تست و بررسی قرار می گیرند. در نهایت این لوازم استوک آئودی در حضور مالک در این مجموعه تعویض شده و عملکرد آن تست خواهد شد.

صافکاری نقاشی آئودی

خودروهای آئودی بدلیل نوع طراحی در بدنه ای که دارند نیاز به یک صافکار و نقاشی حرفه ای و تخصصی دارند. همچنین شکل دهی به بدنه بسیار محکم این خودرو ها کار مشکلی است که نیاز به ابزارهای بروز و مناسبی دارد. این مجموعه با استفاده از ابزارهای جدید خود صافکاری، نقاشی، لیسه گیری و صافکاری PDR را انجام می دهد.

خدمات صافکاری نقاشی آئودی متناسب با نیاز مالک خودرو صدمات وارد شده انجام می شود. در صورتی که نیاز به صافکاری بدون رنگ باشد با استفاده از ابزار صافکاری PDR این خدمات روی این خودرو ها انجام می شود. همچنین در صورتی که قسمت آسیب دیده دارای رنگ پریدگی های جزئی باشد با استفاده از لیسه گیری ترمیم رنگ انجام می شود.

مالکین خودرو های آئودی در صورتی که آسیب های فیزیکی به خودرویشان وارد شده باشد می توانند از خدمات صافکاری نقاشی آئودی در این مجموعه استفاده کنند. این خدمات در اسرع وقت با هزینه و زمان مناسب بصورت تضمین شده انجام می دهند.

تعمیر آئودی در تهران

تعمیرات تخصصی آئودی - تعمیرگاه Audi - فیکس آپ کار
تعمیرات تخصصی آئودی – تعمیرگاه Audi – فیکس آپ کار

مجموعه فیکس آپ کارواقع در تهران آماده ارائه خدمات تعمیر آئودی در تهران می باشد. این خدمات بصورت کامل همانطور که اشاره شده است ارائه می شود. مالکین خودرو های آئودی می توانند با مراجعه حضوری به این مرکز در تهران از این خدمات استفاده کنند.

همچنین افرادی که در شهر های دیگر هستند می توانند با هماهنگی قبلی جهت ارائه خدمات تعمیرات Audi به این مرکز مراجعه کنند. خدمات تعمیر موتور، گیربکس، جلوبندی، نصب آپشن و لوازم استوک برای آئودی انجام می شود.

فیکس آپ کار به بیش از یک دهه تجربه در تعمیرات خودروهای خارجی بصورت ضمانت شده تعمیر آئودی در تهران را انجام می دهد. این خدمات شامل گارانتی بوده و با هزینه و زمان مناسب انجام می شود. همین امروز می توانید جهت هماهنگی با کارشناسان این مجموعه تماس بگیرید.

مدل های قابل تعمیر آئودی

مجموعه فیکس آپ کار تلاش می کند تا تمام مدل های خودرو های آئودی را در این مرکز تعمیر کند. در حال حاضر تمام خدمات Audi برای تمام مدل های موجود در کشور در این مجموعه انجام می شود. برخی مدل های محبوب و موجود در کشور در ادامه لیست شده اند.