تعمیرگاه نیسان جزء خدمات دیگر فیکس آپ کار در تهران می باشد. تعمیرات نیسان برای خودروهای نیسان ماکسیما، مورانو، قشقایی و جوک می باشد. تعمیر موتور و گیربکس نیسان در این مرکز بطور کاملاً تخصصی با هزینه و زمان بسیار مناسب انجام می شود. فیکس آپ کار جزء مجموعه هایی است که تمامی خدمات مربوط به نیسان را صفر تا صد پذیرفته و انجام می دهد.

در ادامه با مقاله تعمیرگاه نیسان در فیکس آپ کار مطالعه خواهید کرد:

تعمیرات نیسان

تعمیرگاه نیسان - تعمیرات نیسان - فیکس آپ کار
تعمیرگاه نیسان – تعمیرات نیسان – فیکس آپ کار

نیسان یا Nissan یک خودروسازی بسیار بزرگ ژاپنی است که بصورت چند ملیتی فعالیت دارد. این برند خودروسازی یکی از بزرگترین های این صنعت می باشد که از قدیم مورد تحسین بسیاری از افراد قرار گرفته است. در کشور ایران اگر نام نیسان بیاید ناخود آگاه به یاد وانت نیسان می افتیم اما در کشورهای دیگر دیدگاه متفاوت بوده و به یاد نیسان اسکایلاین یا Skyline و GTR می افتند.

در تمام دنیا خودروهای زیادی با برند نیسان در حال تردد هستند. اما در کشور ایران اینطور نیست و خودروهای بسیار کمی از این برند را در کوچه و خیابان ها می بینیم. این امر باعث شده تا تعمیرگاه نیسان بسیار کمتر در شهر های مختلف کشور وجود داشته باشد.

تعمیرات نیسان از جمله خدماتی است که بطور کامل در فیکس آپ کار ارائه می شود. خودروهای خارجی نیسان در این مرکز توسط کارشناسان متخصص و با تجربه تعمیر می شود. این خدمات شامل تمامی قسمت های خودروهای نیسان می باشد.

نمایندگی نیسان

در کشور ایران هیچ نمایندگی با نام نیسان وجود ندارد. این امر باعث شده تا مالکین این خودرو دردسرهای زیادی جهت تعمیرات و ارائه خدمات داشته باشند. این خدمات شامل تعمیرات نیسان، لوازم نیسان، کارشناسی آن و خدمات بدنه می باشد.

مالکین این خودرو با توجه به نبود نمایندگی رسمی نیسان در کشور باید به دنبال روش های جایگزین آن باشند. دلیل این که مالک یک خودرو از یک برند بدنبال نمایندگی نیسان است این می باشد که با خیال آسوده خدمات این خودرو را دریافت کند.

تعمیرگاه مجاز نیسان

تعمیر موتور نیسان - تعمیر گیربکس نیسان - فیکس آپ کار
تعمیر موتور نیسان – تعمیر گیربکس نیسان – فیکس آپ کار

با توجه به این که نمایندگی نیسان در کشور بطور رسمی وجود ندارد، تعمیرگاه مجاز نیسان در شهر های مختلف فعالیت دارد. این تعمیرگاه ها دارای فعالیت رسمی بوده و از کارشناسان و متخصصان این برند استفاده می شود.

در تعمیرگاه مجاز نیسان، مالکین این خودرو ها می توانند با مراجعه به آن ها از خدمات مختلفی بهره مند شوند. این خدمات شامل تعمیرات کامل نیسان است. همچنین مالک می تواند با خیال راحت خودروی خود را جهت تعمیرات به این مراکز بسپرد.

فیکس آپ کار نیز مرکز مجاز تعمیرگاه نیسان می باشد. این مرکز با استفاده از تجربیات بسیار زیادی که در زمینه تعمیر نیسان دارد، این خودرو ها را تعمیر کند. تعمیرات نیسان کاملاً بصورت تضمینی انجام شده و هزینه و زمان مناسبی را در اختیار مالک قرار می دهد.

تعمیر موتور نیسان

مسئله ای که اکثراً آن را می دانیم این است که خودروسازی های ژاپنی موتور پیشرفته و قدرتمندی دارند. این خودرو ها دارای موتورهای حجیم و کاملاً استانداری هستند که خرابی در آن ها بسیار کم است و کمتر نیاز به تعمیر موتور نیسان را دارند.

اما هر خودرویی پس از گذر زمان نیاز به تعمیر موتور نیز خواهد داشت. موتور خودرو ها حتی اگر در مدت زمانی نیاز به تعمیر نداشته باشند، در صورت عدم رعایت برخی موارد نیازمند این خدمات خواهند شد. نحوه رانندگی و رسیدگی های لازم در مدت زمان های مشخص از این موارد هستند.

تعمیرگاه نیسان در مرکز تعمیرات فیکس آپ کار بطور کاملاً تخصصی تعمیر موتور نیسان را انجام می دهد. پس از عیب یابی مشکلات موتور نیسان تعمیرات توسط متخصصینی انجام خواهد شد که نسبت به تعمیرات این خودرو کاملاً مسلط هستند.

تماس با فیکس آپ کار

شما می توانید با تماس با کارشناسان فیکس آپ کار، بطور رایگان مشاوره گرفته و نوع مشکل یا خدمات درخواستی خود را مطرح کنید و برای حضورتان هماهنگی انجام دهید.

مرکز تعمیرات ماشین خارجی فیکس آپ کار

تعمیر گیربکس نیسان

خودروهای قدیمی نیسان دارای گیربکس های دسته دنده بوده اند. در حال حاضر تمام خودروهای تولیدی نیسان دارای گیربکس اتوماتیک می باشند. این مسئله در خودروهای بروزتر خرابی گیربکس را به حداقل رسانده است. هرچند هنوز خودروهای قدیمی تر نیسان در حال تردد اند.

تعمیر گیربکس اتوماتیک نیسان یکی از خدماتی است که حتماً باید توسط متخصص مسلط به ساختار آن انجام شود. گیربکس های نیسان ساختاری متفاوت تر نسبت به خودروهای دنده اتومات در کشور هستند. به همین دلیل نیاز است جهت تعمیر گیربکس نیسان به متخصص آن مراجعه نمود.

در این مرکز تعمیرات گیربکس اتوماتیک نیسان بطور کاملاً تخصصی و تضمین شده انجام می شود. عیب یابی و نحوه عملکرد گیربکس ابتدا بررسی شده و براساس نیازمندی ها و قطعات موردنیاز این تعمیرات در محل مجموعه انجام می شود.

تعمیر جلوبندی نیسان

تعمیر جلوبندی نیسان - تعمیرات جلو بندی نیسان - فیکس آپ کار
تعمیر جلوبندی نیسان – تعمیرات جلو بندی نیسان – فیکس آپ کار

جلوبندی نیسان جدای از ساختار کلی جلوبندی، در مدل های مختلف ساختار متفاوت تری نیست به یکدیگر دارند. کمتر پیش می آید خودرویی به مراکز مختلف جهت تعمیر جلوبندی نیسان مراجعه کند. زیرا جلوبندی خودروهای نیسان بخصوص در کلاس شاسی ها بسیار مستحکم است.

اما همانطور که می دانید رسیدگی به جلوبندی نیسان و در صورت نیاز تعویض مصرفی ها جزء الزامات هر خودرو است. در تعمیر جلوبندی نیسان باید ابتدا عیوب مشخص شوند تا علت مشکلات جلوبندی تشخیص داده شود. پس از آن باز کردن مصرفی ها در دستور کار قرار دارد.

در تعمیرگاه نیسان در این مرکز، کارشناسان قسمت های مختلف جلوبندی نیسان را مورد بررسی و ارزیابی قرار می دهند. در این روش عیب ها خود را نشان داده و کارشناس آن ها را جهت تعویض باز می کند. تعمیر جلوبندی نیسان در فیکس آپ کار بطور تضمینی انجام می شود.

نصب آپشن نیسان

خودروهای جدید نیسان به قدری در خود آپشن دارند که شاید خیلی نیاز به نصب آپشن نیسان نداشته باشد. اما خودروهای مدل پایین تر بدلیل قدیمی شدن مدل آپشن های خاصی بعضاً در آن ها دیده نمی شوند. از آن جایی که مالکین این خودرو ترجیحاً این خودرو ها را ارتقاء می دهند، نصب آپشن نیسان نیازی مبرم برای آن ها شمرده می شود.

در این مجموعه امکان نصب و تعویض آپشن ها بطور کامل وجود دارد. در خودروهای جدید ممکن است به هر دلیلی آپشن ها دچار مشکل شوند یا دچار خرابی هایی بشوند. در این صورت نصب آپشن نیسان یکی زا خدماتی است که برای آن ها ارائه می شود. می توان آپشن ها را با نسخه های دیگر یا نسخه اصلی جایگزین کرد.

نصب آپشن نیسان - تعویض آپشن نیسان - فیکس آپ کار
نصب آپشن نیسان – تعویض آپشن نیسان – فیکس آپ کار

لوازم استوک نیسان

تهیه لوازم استوک نیسان در کشور ایران بسیار دشوار است. این قطعات بیشتر توسط سودجویان به شکل کاملاً تقلبی به دست مالکین نیسان می رسد که باعث خرابی های زیادی در خودرو می شود. لوازم استوک نیسان از جمله لوازمی است که هر خودرویی پس از مدتی استفاده در شرایط مختلف به آن ها نیاز پیدا می کند.

این مجموعه لوازم استوک نیسان را بصورت وارداتی توسط کمپانی های معتبر بدون واسطه به دست مالکین خودرو نیسان می رساند. این قطعات کاملاً اورجینال یا اصل بوده و بصورت تضمین شده به دست مالک میرسد. همچنین امکان تعویض قطعه در محل مجموعه و تست آن در حضور مالک خودرو قابل انجام می باشد.

صافکاری و نقاشی نیسان

خودروهای نیسان بخصوص در مدل های جدیدتر، در قسمت بدنه بطور پیشفرض موج هایی دارد. این امواج به راحتی امکان صافکاری و نقاشی را ندارد. به همین جهت علاوه بر این که مالکین باید بیشتر در رانندگی دقت کنند، در صورت حادثه به هر صافکار و نقاشی مراجعه نکنند.

واقعیت این است که صافکاری و نقاشی نیسان از خدماتی است که باید بصورت کاملاً تخصصی و حرفه ای انجام شود. هرچند خودروهای نیسان دارای بدنه بسیار محمی هستند، اما در حوادث روزانه ای که در جاده ها اتفاق میافتد، باعث آسیب های جزئی یا جدی می شوند.

مجموعه فیکس آپ کار متخصص در صافکاری نقاشی ماشین خارجی می باشد. کارشناسان این مرکز تمام گوشه کنارهای بدنه خودرو نیسان را می شناسند. هر قسمتی دچار فرورفتگی یا آسیب های مختلف شده باشد، با استفاده از روش های جدید ترمیم می شود.

خودروهای نیسان قابل تعمیر

خودروهایی که تحت برند نیسان در کشور تردد می کنند، خیلی زیاد نیستند. تعمیرگاه نیسان نیز در تمام کشور یافت نمی شود و نیاز است مالکین این خودرو ها بعضاً به مکان های مختلفی جهت دریافت خدمات سفر کنند. در تعمیر خودرو نیسان تمامی خدمات مربوط به فنی و ظاهری خودرو توسط کارشناسان متخصص بصورت تضمینی انجام می شود.