تعمیرگاه تویوتا

خودرو تویوتا از دیگر خودروهای ژاپنی است که در کشور ایران موجود می باشد. از این رو هم تعمیرگاه تویوتا در سرتاسر کشور جهت تعمیرات تخصصی خودرو تویوتا خدمات ارائه می دهند. تعمیر ماشین تویوتا از تخصصی ترین تعمیراتی است که روی این برند از خودرو ها توسط کارشناسان انجام می شود. خودرو های تویوتا از بهترین و با کیفیت ترین خودروهای دنیا هستند.

در ادامه در تعمیرگاه تویوتا در فیکس آپ کار مطالعه خواهید نمود:

تعمیرات تویوتا

تعمیرگاه تویوتا - تعمیرات تخصصی تویوتا - فیکس آپ کار
تعمیرگاه تویوتا – تعمیرات تخصصی تویوتا – فیکس آپ کار

خودروسازی تویوتا در کشور ژاپن از قدیمی ترین خودروساز های دنیا می باشد که بهترین خودروهای خود را تا به حالا روانه بازار کرده است. تویوتا در سال 1937 میلادی با نام Toyota آغاز به کار کرد و تویوتا ای ای اولین خودرو این کارخانه خودروسازی بود.

اگر ماشین باز باشید، حتماً با شنیدن برند تویوتا به یاد خودروی رویایی سوپرا بیافتید. این خودرو هنوز یکی از بهترین سوپرکارهای دنیا به شمار می رود. به شکلی که با ارتقاء می توانید از سریعترین خودرو های جهان به شمار برود و همه را شگفت زده کند.

امروزه خودروهای تویوتا در سرتاسر دنیا استفاده می شوند. این خودرو ها چه از قدیم و چه در زمان حال جزء بهترین و با کیفیت ترین خودرو ها بوده اند. مالکین این خودرو ها بدون تعصب همیشه از بی نظیر بودن این خودرو ها گفته اند. این موارد توسط کارشناسان خودرو هم مورد تایید می باشد و تویوتا را از بهترین کمپانی های ساخت خودرو می دانند.

نمایندگی تویوتا

اگر تمام این خوشبینی ها و تجربه ها را کنار بگذاریم، تویوتا هم همانند خودروهای دیگر دچار خرابی و فرسودگی می شود. از تعمیرگاه تویوتا که یک خودرو خارجی محسوب می شود، همیشه به نمایندگی های آن ها می توان اشاره کرد. نمایندگی تویوتا در تمام کشورهای دنیا وجود دارند.

خودرو تویوتا بدلیل ساختار متفاوت از خودرو های دیگر نیاز دارد که جهت سرویس یا تعمیر حتماً به نمایندگی تویوتا مراجعه کند. نمایندگی های زیادی در شهر های مختلف کشور تحت برند تویوتا کار می کنند اما بدلیل عدم ارتباط مستقیم خودروسازی تویوتا با این کشور، کاملاً غیر رسمی بوده اما بصورت مجاز فعالیت می کنند.

تعمیرگاه مجاز تویوتا

از نمایندگی تویوتا که بگذریم، تعمیرگاه مجاز تویوتا از دیگر روش های مراجعه مالکین این خودرو ها می باشد. افراد زیادی هستند که بصورت تخصصی تنها روی این برند از خودرو ها کار می کنند. مطالعات و تجربیات نشان داده که نمایندگی ها و تعمیرگاه های مجاز همیشه بهتر از مکانیکی های سطح شهر هستند.

در صورتی که یک خودرو تویوتا دچار خرابی یا مشکل شود، تعمیرگاه تویوتا اولین مکانی است که باید به آن مراجعه شود. تعمیرگاه مجاز تویوتا از جمله این تعمیرگاه ها است که مراجعین به آن می توانند مشکلات خودرو تویوتا خود را مطرح کرده و آن ها را رفع کنند.

تعمیرگاه مجاز تویوتا دارای متخصصین با تجربه ای هستند که از مشکلات مدل های مختلف خودروهای تویوتا آگاه هستند. مهم تر از آن ها بهتر می دانند که چطور این مشکلات را بصورت دقیق و استاندارد عیب یابی و رفع کنند. تنها چیزی که مهم است این است که رفع مشکلات باعث خرابی های بیشتر از روی نا آگاهی نشوند.

تماس با فیکس آپ کار

شما می توانید با تماس با کارشناسان فیکس آپ کار، بطور رایگان مشاوره گرفته و نوع مشکل یا خدمات درخواستی خود را مطرح کنید و برای حضورتان هماهنگی انجام دهید.

مرکز تعمیرات ماشین خارجی فیکس آپ کار

تعمیر موتور تویوتا

تعمیر موتور تویوتا - تعمیرات تخصصی موتور ماشین تویوتا - فیکس آپ کار
تعمیر موتور تویوتا – تعمیرات تخصصی موتور ماشین تویوتا – فیکس آپ کار

خودروهای تویوتا دارای موتور های حجیم و بسیار قوی هستند. شاید بتوان گفت که این مسئله باعث اعتماد به نفس بسیار بالای مالکین این خودرو ها شود. اما مسئله اینجاست که این موتورها بیشتر نیاز به رسیدگی و سرویس های دوره ای مختلف دارند.

تعمیرات تخصصی موتور تویوتا را باید تنها به دست کاردان خود سپرد. تعمیر موتور تویوتا بسیار حساس بوده و حتماً نیاز به تخصص و تجربه زیادی دارد. لذا نباید به هیچ عنوان در صورت امکان این خودرو ها را به دست هر کسی جهت تعمیر موتور تویوتا سپرد.

مجموعه فیکس آپ کار دارای متخصصین با تجربه ای در این زمینه هستن دکه موتور خودرو های تویوتا را کاملاً می شناسند. این شناخت باعث می شود تا مالک خودرو تویوتا با خیالی آسوده خودرو خود را جهت تعمیر موتور تویوتا به دست این کارشناسان بسپرد.

تعمیر گیربکس تویوتا

گیربکس های خودرو های برند تویوتا از بهترین گیربکس های موجود در برند های مختلف خودرو ها هستند. این گیربکس ها با موتور خودرو کاملاً مطابقت دارند و همین مسئله باعث می شود تا خرابی گیربکس تویوتا به حداقل برسد. اما این به معنای عدم خرابی گیربکس تویوتا نمی باشد.

گیربکس های دسته دنده و اتوماتیک در تمام خودرو های تویوتا دیده می شود. تعمیر گیربکس تویوتا یکی دیگر از خدمات مجموعه فیکس آپ کار می باشد که با دقت بسیار بالایی انجام می شود. تعمیرات گیربکس اتوماتیک تویوتا در این مرکز با ضمانت انجام می شود.

لوازم استوک تویوتا - فیکس آپ کار
لوازم استوک تویوتا – فیکس آپ کار

لوازم استوک تویوتا

خودروهای تویوتا همانند تمام خودروهای خارجی دیگر مشکلات تهیه و تامین قطعات را نیز دارد. قطعات و لوازم استوک تویوتا باید دقیقاً به همان شکلی که هستند تهیه و تعویض شوند. نمی توان از قطعات مشابه و غیر اصلی که در بازار وجود دارد در این نوع خودرو ها استفاده نمود.

لوازم استوک تویوتا ممکن است بصورت اصل و سالم به سختی یافت شود و در تعمیرات نیاز به تعویض قطعات مختلفی باشد. لوازم استوک تویوتا در این مرکز برخلاف فروشگاه ها و تعمیرگاه های غیر مجاز بصورت اصل و سالم و تضمین شده قابل تهیه می باشد.

علاوه بر تهیه لوازم استوک تویوتا می توانید این قطعه را در حضور خود در این مجموعه تعویض نمایید. پس از تعویض قطعه خراب با قطعه اصل و سالم، تست سلامت این قطعه توسط کارشناس مربوطه انجام می شود.

خودروهای تویوتا قابل تعمیر‎

در مجموعه فیکس آپ کار تمام خودروهای تویوتا قابل تعمیر می باشد. در تعمیرگاه تویوتا هر مدلی از خودروی Toyota قابل تعمیر بوده و تمامی خدمات برای آن ها ارائه می شود. در ادامه برخی مدل های خودرو تویوتا که در فیکس آپ کار تعمیر می شوند را خواهید دید.