تعمیر بنز

تعمیر بنز از جمله خدمات حرفه ای و تخصصی فیکس آپ کار می باشد که بطور حرفه ای تعمیرات مرسدس بنز را انجام می دهد. در تعمیرگاه بنز یا Mercedes Benz خدمات بطور کامل از صفر تا صد بصورت تضمین شده انجام می شود. این خدمات شامل تعمیر موتور و گیربکس، جلوبندی و برق، لوازم استوک و صافکاری نقاشی می باشد.

در این مرکز بصورت تخصصی و حرفه ای تمام مدل های این برند قابل انجام بوده و هرگونه عیب یابی پیش از تعمیر خودرو صورت می گیرد. در تعمیر بنز با هزینه و زمان مناسب بصورت ضمانت شده تمام خدمات تعمیرات صورت می گیرد. کارشناسان این مرکز کاملاً به تمام مدل های بنز مسلط هستند و بصورت حرفه ای و تخصصی تعمیرات را انجام می دهند.

در ادامه مطلب تعمیر بنز در فیکس آپ کار مطالعه خواهید کرد:

تعمیرگاه بنز

تعمیر بنز - تعمیرگاه مرسدس بنز - فیکس آپ کار
تعمیر بنز – تعمیرگاه مرسدس بنز – فیکس آپ کار

خودروسازی مرسدس بنز یا Mercedes Benz که ملیت آلمانی دارد و دفتر اصلی آن در شهر اشتوتگارد است، در زمینه طراحی و ساخت خودروهای لوکس فعالیت دارد. این خودرو سازی که پیشینه بسیار قدیمی دارد، حالا خودروهایش در تمام دنیا طرفداران زیادی دارد.

از این رو در کشور ایران هم تعداد قابل توجهی از خودروهای بنز در حال تردد هستند. با توجه به این شرایط، تعمیرگاه بنز از جمله مراکز خدماتی است که برای خودروهایی با این برند ایجاد شده اند. در تعمیرگاه بنز تمام خدمات مربوط به این خودرو ها بصورت حرفه ای داده می شود.

در مراکز تعمیرگاه بنز علاوه بر تعمیر بنز، خدمات دیگری مثل برق خودرو و تست عیب یابی و موارد مشابه نیز انجام می شود. تعمیرگاه بنز دارای تعمیرکاران حرفه ای و با تجربه بوده که تنها خدمات تعمیرات بنز را در آن مراکز انجام می دهند. این مسئله باعث می شود تا دارندگان خودرو های بنز تنها به تعمیرگاه بنز جهت دریافت این خدمات مراجعه کنند.

کلاس های مرسدس بنز

البته که کلاس های زیادی در این برند از خودرو ها وجود دارد که هر کلاس بسته به نوع خودرو دارای مشخصات متفاوت تری بوده و این مسئله باعث شده است تا تعمیر موتور بنز نسبت به دیگر خودرو ها متفاوت تر باشد:

 • کلاس A
 • کلاس B
 • کلاس C
 • کلاس CL
 • کلاس CLA
 • کلاس CLK
 • کلاس CLS
 • کلاس E
 • کلاس G
 • کلاس GL
 • کلاس GLA
 • کلاس GLB (از ژوئیه ۲۰۱۹)
 • کلاس GLC
 • کلاس GLE (از سال ۱۹۹۸ تا ۲۰۱۵ کلاس M نامیده می‌شد)
 • کلاس GLK
 • کلاس GLS
 • کلاس S
 • کلاس SL
 • کلاس SLK (تا سال ۲۰۱۶)
 • SLC (از سال ۲۰۱۶به نام کلاس SLK تغییر یافت)
 • کلاس V
 • AMG GT
 • AMG GT 4-Door Coupé
 • کلاس X
 • کلاس AVTR

در هر کلاس از خودرو های بنز بسته به نوع کلاس وضعیت متفاوتی نسبت به کلاس دیگر وجود دارد. البته که این کلاس ها بعضاً همگی همچنان در حال تولید و استفاده نیستند اما بیشتر آن ها که محبوب تر هستند تولیدات بیشتری دارند.

تعمیر موتور بنز

تعمیر بنز - تعمیرگاه بنز - تعمیر موتور بنز - فیکس آپ کار
تعمیر بنز – تعمیرگاه بنز – تعمیر موتور بنز – فیکس آپ کار

خودرو های بنز دارای موتور های بسیار قدرتمند و حجیم تری نسبت به خودروهای دیگر هستند. البته که حجیم بودن و قوی تر بودن موتور خودرو باعث نمی شود تا طول عمر بیشتری داشته باشد یا اصلاً گذرش به تعمیر موتور بنز نرسد. به همین جهت خدمات تعمیر موتور برای این خودرو ها همیشه در جریان است.

تعمیر موتور بنز یکی از خدماتی است که حتماً باید توسط افراد کاملاً حرفه ای انجام شود. به همین جهت مالکین خودرو نباید مرسدس بنز خود را به هر مرکز تعمیری ببرند. این مسئله باعث شده است تا خدمات تعمیر موتور بنز یا تعمیر بنز کاملاً تخصصی شود و مراکز تعمیر آن محدود تر باشند.

مجموعه فیکس آپ کار با استفاده از کارشناسان متخصص و با تجربه اقدام به تعمیر موتور بنز در تمام کلاس ها و مدل ها می کند. موتور های خودرو بنز در این مرکز با ضمانت انجام شده و پیش از هر گونه تعمیر موتور بنز بررسی و عیب یابی روی آن صورت می گیرد.

تعمیر گیربکس بنز

خودروهای بنز اکثراً امروزه دارای گیربکس خودکار یا Automatic هستند. از مشکلاتی که این گیربکس ها خواهند داشت مشکل انتقال قدرت هستند. سر و صدا های تولید شده از گیربکس، تاخیر در پاسخدهی تعویض دنده و شتاب بسیار کم هم از این دست مشکلات هستند.

اگر در تعمیر گیربکس بنز زودتر اقدام شود ممکن است مشکل سطحی بوده باشد و بتوان با تعمیر بنز آن را با هزینه و زمان بسیار کم رفع نمود. اما در صورت عدم رسیدگی به علائم خرابی گیربکس بنز، مشکلات حاد تر شده و هزینه سنگینی بر روی دست مالک خودرو بنز می گذارد.

در فیکس آپ کار ابتدا مشکل گیربکس بنز پیدا شده و پس از تست و بررسی عیب یابی صورت می گیرد. در چنین شرایطی پس از تایید مالک خودرو تعمیر گیربکس بنز انجام می شود. این تعمیرات بصورت تضمین شده در این مرکز صورت گرفته و حین تحویل سلامت آن تست می شود.

تماس با فیکس آپ کار

شما می توانید با تماس با کارشناسان فیکس آپ کار، بطور رایگان مشاوره گرفته و نوع مشکل یا خدمات درخواستی خود را مطرح کنید و برای حضورتان هماهنگی انجام دهید.

مرکز تعمیرات ماشین خارجی فیکس آپ کار

تعمیر جلوبندی بنز

خودرو هایی که در کلاس چهار محور متحرک هستند کمتر دچار مشکلات جلوبندی می شوند. اما علاوه بر استحکام جلوبندی این خودروها، به مرور زمان و سن و سال بالای اکثر خودروهای بنز، نیاز به تعمیر جلوبندی بنز خواهند داشت. از مشکلاتی که در جلوبندی بنز ایجاد می شود ایجاد سر و صدا از قسمت جلویی خودرو است. این سر و صدا ها نشان از خرابی جلوبندی بنز هستند.

در برخی خودروهای شاسی مرسدس بنز، علائم خرابی جلوبندی بنز بیشتر به چشم می خورد و نباید از آن ها چشم پوشی کرد. متاسفانه یکی از باورهای اشتباه در خودروهای شاسی بلند، عادی بودن سر و صداهای داخل اتاق بخصوص قسمت جلویی می باشد.

در صورتی که هر یک از کلاس ها و مدل های مرسدس بنز دچار علائم خرابی جلوبندی باشند، باید جهت تعمیر جلوبندی بنز به تعمیرگاه بنز مراجعه کنند. تعمیر بنز در این شرایط پس از عیب یابی و تشخیص خرابی قطعات مرتبط انجام خواهد شد.

سرویس دوره ای بنز

تعمیرات تخصصی بنز - نصب آپشن بنز - لوازم استوک بنز
تعمیرات تخصصی بنز – نصب آپشن بنز – لوازم استوک بنز

خودروهای بنز بدلیل ارزش بسیار بالایی که دارند بطور مداوم باید سرویس دوره ای بنز بر روی آن ها انجام شود. این سرویس ها علاوه بر روغن و فیلتر هوا دارای موارد بیشتری هستند. قسمت های فنی خودرو کاملاً در سرویس دوره ای بنز مورد بررسی و تست قرار می گیرند.

سرویس دوره ای بنز بطور کاملاً تخصصی روی این خودرو ها صورت می گیرند و اکثر قطعات خودرو در این سرویس ها بررسی می شوند. در صورتی که در سرویس دوره ای بنز مشکلاتی مشاهده شود شرایط تعمیر یا تعویض قطعه به مالک خودرو ارائه می شود.

همچنین در سرویس دوره ای بنز چک لیست از سلامت قسمت های مختلف ارائه می شود تا در مراجعات بعدی قابل بررسی باشند. انجام سرویس دوره ای بنز باعث می شود تا مالک خودرو زودتر متوجه مشکلات شده و در نتیجه در هزینه تعمیر بنز صرفه جویی شود.

نصب آپشن بنز

خودرو های بنز بطور معمول ماشین های پر آپشنی هستند. نیازی نیست حتماً مالک یک خودرو بنز باشیم تا از این موضوع آگاه باشیم. اما خودروهای قدیمی تر بنز آپشن های بسیار کمتری نسبت به خودروهای امروزی دارند. هر چند این آپشن ها ممکن است به مرور زمان معیوب شده یا از کار بیافتند که در چنین شرایطی در خدمات نصب آپشن در این مرکز این آپشن ها قابلیت تعمیر بنز و تعویض با نسخه های بروز تر خود را دارند.

در خودروهای جدیدتر بنز هم امکان افزودن آپشن های مختلف وجود دارد. نصب آپشن بنز نظیر گرم کن و سردکن صندلی، آینه تاشو، سنسور نور و باران، نصب صفحه نمایش، کنترل روی فرمان، دوربین دنده عقب، روف رک و موارد مختلف دیگر قابل انجام هستند.

لوازم استوک بنز

مالکان خودرو های بنز همیشه مشکلات تهیه قطعات اصلی خودرویشان را دارند. خودرو بنز به قدری بر روی قطعاتش حساسیت وجود دارد که حتماً باید قطعه های اصلی و سالم جایگزین قطعات پیشین شوند. به همین جهت دارندگان خودرو در تهیه قطعات و لوازم استوک بنز باید دقت کافی را داشته باشند.

مجموعه فیکس آپ کار بدون واسطه از کمپانی های معتبر لوازم استوک بنز را تهیه و تامین کرده و با هزینه و زمان مناسب آن را به دست مالک خودرو می رساند. تمامی لوازم استوک بنز اصل و دارای ضمانت بوده و با سلامت کامل تهیه می شوند. این قطعات در این مجموعه جایگزین قطعات پیشین خودرو شده و عملکرد آن در حضور مالک مورد تست و بررسی قرار می گیرد.

تعمیر بنز در تهران

تعمیرگاه بنز - تعمیر بنز در تهران - فیکس آپ کار
تعمیرگاه بنز – تعمیر بنز در تهران – فیکس آپ کار

مرکز فیکس آپ کار یکی از بزرگترین مراکز تعمیر بنز در تهران می باشد. این مرکز با داشتن کارشناسان حرفه ای مجرب اقدام به تعمیر بنز در تهران می کنند. مجموعه واقع در تهرانپارس بوده و تمامی خدمات بنز در آن بصورت کامل صفر تا صد انجام می شود.

علاوه بر استفاده مشاوره رایگان بصورت حضوری و غیر حضوری، تمامی خدمات قابل ارائه در این مرکز دارای ضمانت می باشد. مالکین خودرو می توانند جهت هماهنگی با کارشناسان فیکس آپ کار تماس گرفته و بصورت حضوری در مجموعه از خدمات تعمیر بنز در تهران استفاده کنند.

فیکس آپ کار آماده ارائه خدمات تعمیر بنز در تهران با بیش از ده سال سابقه کاری می باشد. تمامی مدل ها و کلاس های خودروهای بنز قابل تعمیر هستند. همچنین خدماتی که در این صفحه اشاره شده بصورت کامل قابل ارائه می باشد و دارندگان خودروهای بنز می توانند از آن ها استفاده کنند.

مدل های قابل تعمیر بنز

در فیکس آپ کار همانطور که گفته شد اکثر مدل ها و کلاس های خودرو بنز قابل تعمیر می باشد. علاوه بر تعمیرات بنز خدمات دیگری مثل نصب آپشن، خدمات برق، جلوبندی و تعلیق، نصب آپشن و صافکاری نقاشی نیز در آن انجام می شود. در ادامه برخی مدل های قابل تعمیر را می توانید مشاهده کنید: