تعمیر پورشه

تعمیر پورشه یکی از خدماتی است که در مجموعه فیکس آپ کار ارائه می شود. این مرکز مجهز به تعمیرگاه پورشه و تعمیرگاه تخصصی پورشه است. تعمیر موتور پورشه، تعمیر گیربکس، تعمیر جلوبندی، سرویس دوره ای، نصب آپشن، لوازم استوک و صافکاری نقاشی از جمله این خدمات است.

در این مجموعه تعمیر پورشه توسط کارشناسان متخصص و حرفه ای صورت گرفته و بصورت حرفه ای انجام می شود. تمامی خدمات تعمیر خودرو پورشه بصورت ضمانت شده انجام شده و هر گونه تست و عیب یابی این خودرو نیز صورت می گیرد. با فیکس آپ کار همراه باشید.

در ادامه مطلب تعمیر پورشه در فیکس آپ کار مطالعه خواهید کرد:

تعمیرگاه پورشه

تعمیر پورشه - تعمیرگاه پورشه
تعمیر پورشه – تعمیرگاه پورشه

پورشه یا به انگلیسی Porsche یکی از خودروسازان موفق و محبوب آلمانی است که خودروهای اسپورت و لوکس تولید می کند. پورشه یکی از زیر مجموعه های خودروسازی فولکس واگن می باشد. در کشور ایران خودروهای محبوبی از این خودروسازی در حال تردد هستند که یکی از گران قیمت ترین خودروهای بازار به حساب می آیند.

از این رو با توجه به استفاده محدودی از خودروهای پورشه توسط ایرانیان، نیاز به خدمات مخصوص این خودرو ها می باشد. یکی از این خدمات تعمیر خودرو در تعمیرگاه پورشه می باشد. در تعمیرگاه پورشه افرادی کاملاً متخصص و مسلط به ساختار خودرو پورشه هستند که بصورت حرفه ای این خدمات را ارائه می دهند.

مجموعه فیکس آپ کار بعنوان یک تعمیرگاه پورشه در تهران فعالیت دارد. این مجموعه با داشتن کارشناسان متخصص و با تجربه اقدام به تعمیر پورشه می کند. تمامی خدمات مربوط به پورشه بصورت کامل در این مرکز ارائه می شود و همگی دارای ضمانت حسن انجام کار هستند.

تعمیر موتور پورشه

خودروهای پورشه نسبت به خودروهای خارجی دیگر دارای موتورهای بزرگ تر و حجیم تری هستند. همچنین در کلاس های مختلف نوع موتورها با یکدیگر متفاوت هستند. بطور مثال در کلاس اسپرت خودروهای پورشه موتور ها به سه نوع مختلف تشکیل شده اند:

  1. موتورهای تخت: موتورهای تخت یا باکسر شکلی از موتور های خودرو هستند که پیستون های آن در امتداد صفحه افق جابجا می شوند و سیلندرها در دو طرف میل لنگ قرار دارند.
  2. موتورهای خطی: موتورهای خطی نوعی موتور الکتریکی هستند که استاتور و روتور آن ها از حالت مدور خارج شده و به جای تولید گشتاور چرخشی، نیروی خطی بصورت طولی عمل می کند.
  3. موتورهای وی شکل: موتورهای وی شکل نوعی پیکربندی مورد استفاده درون سوز است که سیلندرها و پیستون ها در یک ردیف و دو صفحه جدا قرار دارند.

تعمیرکاران این مجموعه جهت تعمیر موتور پورشه کاملاً به انواع موتورهای موجود و ساختار آن ها آشنایی کامل دارند. این تعمیرات بصورت تخصصی و حرفه ای بسته به مشکل ایجاد شده در موتور پورشه انجام می شوند.

تماس با فیکس آپ کار

شما می توانید با تماس با کارشناسان فیکس آپ کار، بطور رایگان مشاوره گرفته و نوع مشکل یا خدمات درخواستی خود را مطرح کنید و برای حضورتان هماهنگی انجام دهید.

مرکز تعمیرات ماشین خارجی فیکس آپ کار

تعمیر گیربکس پورشه

تعمیر موتور پورشه - تعمیر گیربکس پورشه
تعمیر موتور پورشه – تعمیر گیربکس پورشه

اکثر خودروهای امروزی پورشه دارای گیربکس های دنده اتوماتیک هستند. در خودروهای بزرگتر یا شاسی پوشه، گیربکس ها پیچیده تر هستند. از آن جایی که اکثراً خودروهای پورشه در ایران مدل های پایین تری دارند و البته مجهز به گیربکس اتوماتیک هستند نیاز به رسیدگی هایی دارند.

مالکین خودرهای پورشه جهت تعمیر پورشه باید به تعمیرگاه های تخصصی مراجعه کنند. زیرا هر تعمیرگاه و هر تعمیرکاری نمی تواند با این دست از خودروهایی با ساختار پیچیده سر و کله بزند. در فیکس آپ کار تعمیر گیربکس پورشه بصورت کاملاً حرفه ای و تخصصی صورت می گیرد.

تعمیر گیربکس پورشه در فیکس آپ کار کاملاً تخصصی و ضمانت شده انجام می شود. تمام مدل های خودروهای پورشه که دارای گیربکس اتوماتیک هستند می توانند جهت دریافت خدمات تعمیر گیربکس پورشه به این مجموعه مراجعه کنند.

تعمیر جلوبندی پورشه

خودروهای پورشه از جمله خودروهایی هستند که از نظر قطعات و استحکام بدنه کاملاً محکم و مطمئن هستند. ما جلوبندی این خودرو ها در جاده های ناصاف کشور ما دوام طولانی ندارند. به همین جهت رسیدگی و دریافت خدمات تعمیر جلوبندی پورشه یکی از موارد بسیار مهم در نگهداری این خودرو ها حساب می شود.

با توجه به این که اکثراً قطعات جلوبندی خودرو ها مصرفی می باشد، باید پس از مدتی نسبت به تعویض آن اقدام نمود. عیب یابی و تست جلوبندی پورشه یکی از خدماتی است که این مجموعه به دارندگان این خودرو ارائه می دهد. در این عیب یابی مشخص می شود که چه قطعاتی نیاز به تعویض دارند.

همچنین برخی مشکلات تنها با تعمیر جلوبندی پورشه صورت می گیرد. در این خصوص کارشناس جلوبندی ساز این مجموعه پس از عیب یابی و مشخص شدن مشکل جلوبندی پورشه، نسبت به تعمیر آن اقدام می کند. تعمیر جلوبندی پورشه اگر به موقع باشد از هزینه ها و خسارات اضافی جلوگیری می کند.

سرویس دوره ای پورشه

سرویس دوره ای پورشه - نصب آپشن پورشه
سرویس دوره ای پورشه – نصب آپشن پورشه

خودروهای پورشه بدلیل ارزش بسیار بالایی که دارند نیاز به نگهداری صحیح و دقیقی دارند. سرویس دوره ای پورشه یکی از شرایط نگهداری مناسب این خودرو است. در سرویس دوره ای علاوه بر تعویض روغن و فیلتر که طبق برنامه توسط مالک انجام می شود، موارد بسیار بیشتری هم شامل می شود.

در این مجموعه کارشناسی که کاملاً به ساختار خودرو پورشه آشنایی دارد، بطور کامل آن را مورد تست و بررسی قرار می دهد. در این تست و بررسی چک لیستی از وضعیت سلامت بخش های مخلف پورشه تهیه می شود. در نهایت این چک لیست به مالک خودرو ارائه می شود.

مالک خودرو پس از تایید به کارشناس قسمت های مختلف را مورد تعمیر پورشه قرار می دهد. در این تعمیرات اگر نیاز به تعویض قطعه باشد توسط همین مجموعه بصورت اصل و سالم تهیه می شود. سرویس دوره ای حداقل سالیانه یکبار باید انجام شود تا نگهداری خودرو پورشه هزینه بر نشود.

نصب آپشن پورشه

خودروهای پورشه همانطور که می دانید در میان خودروهای خارجی جزء پر آپشن ترین خودروها محسوب می شوند. در مدل های کاین و مدل های شاسی بیشترین اپشن ها در آن ها دیده می شود. در مدل های اسپرت کمتر شاهد آپشن های مختلف در آن هستیم.

به همین جهت یکی از خدماتی که این مجموعه ارائه می دهد نصب آپشن پورشه می باشد. در نصب آپشن پورشه، آپشن هایی که موردنیاز و تحت نظر مالک خودرو می باشد نصب و راه اندازی می شود. نصب این آپشن ها در هر مدل از خودروهای پورشه امکان پذیر است.

آپشن هایی نظیر گرمکن و سرد کن صندلی، آینه برقی تاشو، دی لایت و اتولایت، تعویض صفحه کیلومتر، راک روف، نورپردازی داخل اتاق و موارد مشابه دیگر انجام می شود. تمامی قطعات تهیه شده برای آپشن ها کاملاً اصل و سالم می باشد.

لوازم استوک پورشه

لوازم استوک پورشه
لوازم استوک پورشه

خودروهای پورشه همانند خودروهای خارجی دیگر بدلیل نبود نمایندگی رسمی دارای مشکلات تهیه قطعات هستند. این قطعات باید دقیقاً قطعات تعویضی در این خودرو ها باشد تا ناهماهنگی و مشکلات پیچیده دیگر آینده رخ ندهد. از این رو بدلیل گرانی قطعات نو و نبود آن دارندگان این خودرو ها را دچار مشکل کرده است.

این مجموعه بدون هیچ گونه واسطه بطور مستقیم لوازم استوک پورشه را در خدمات تعمیر پورشه تهیه و تامین می کند. این لوازم استوک پورشه بصورت مستقیم از کمپانی های معتبر بصورت کاملاً اصل و سالم تهیه می شوند. نبود واسطه باعث شده است تا هزینه های تمام شده برای این قطعات بسیار مناسب باشد.

کارشناسان این مجموعه پیش از نصب یا تعویض قطعه بر روی خودرو پورشه آن را مورد تست و بررسی قرار می دهند. پس از تعویض این قطعات در همین محل مجدد عملکرد آن روی خودرو تست می شود. این قطعات دارای گارانتی بوده و سلامت آن ضمانت می شود.

صافکاری و نقاشی پورشه

خودروهای پورشه بدلیل ارزش زیادی که دارند در صورت صدمات وارده باید به جای بسیار مطمئن و حرفه ای مراجعه کنند. زیرا اگر صافکاری و نقاشی پورشه صحیح انجام نشود باعث کاهش ارزش خودرو می شود. همچنین بدنه پورشه کاملاً متفاوت از خودروهای معمولی دیگر است که نیازمند یک صافکار نقاش حرفه ای می باشد.

بخشی از خدمات تعمیر پورشه در این مرکز مختص به صافکاری و نقاشی می باشد. صافکاری نقاشی در این مرکز تنها برای خودروهای خارجی انجام می شود. این خدمات بصورت حرفه ای، تضمین شده و کاملاً تخصصی صورت می گیرد. خدماتی همچون صافکاری بی رنگ، نفاشی، لیسه گیری و صافکاری PDR در این مجموعه صورت می گیرد.

مالکین این خودرو جهت دریافت خدمات صافکاری و نقاشی پورشه می توانند با مراجعه حضوری از کارشناسی و مشاوره رایگان استفاده کنند. کارشناس با مشاهده خسارات وارده به خودرو تعیین می کند که چه فرایندی جهت ترمیم آن قسمت ها باید صورت بگیرد.

تعمیر پورشه در تهران

تعمیر پورشه
تعمیر پورشه

دارندگان خودروهای پورشه در هر مدلی که در ادامه هم اشاره می شود می توانند بصورت حضوری در تهران به فیکس آپ کار مراجعه کنند. این مجموعه واقع در تهران پارس دارای محوطه بسیار بزرگی بوده که خدمات کامل تعمیر پورشه را در آن ارائه می دهد.

همچنین افرادی که خودرو پورشه دارند و خارج از محدوده تهران هستند می توانند جهت دریافت خدمات پورشه بصورت تلفنی هماهنگی های لازم را جهت حضور خود انجام دهند. این مجموعه بدون محدودیت همه روزه خدمات تعمیرات پورشه را ارائه می دهد.

مدل های قابل تعمیر پورشه

اگر بخواهیم خلاصه بگوییم، تمام مدل های خودروهای پورشه با گیربکس خودکار تعمیر می کنیم. خدمات دیگر مثل نصب آپشن، سرویس دوره ای و صافکاری نقاشی و جلوبندی سازی برای تمام مدل های قدیم و جدید آن انجام می شود. در ادامه برخی مدل های محبوب پورشه را که در این مرکز بصورت تخصصی تعمیر می شوند را می توانید مشاهده کنید: